Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

SOS λευκά αιμοσφαίρια


Recommended Posts


Διαφημίσεις

τα λευκά ανεβαίνουν όταν υπάρχει μια φλεγμονή,μια ίωση,ακόμα και δόντι.εισαι έγγυος;;στο λέω γιατί εγώ στην εγκυμοσύνη μου και στις δύο ,έφτασα τα 18.000!!!έκανα κάθε μηνα crp αλλά έβγαινε αρνητική .μην πανικοβαλεσαι!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Sisii είπε:

Τα λευκά μου βγήκαν 13.1 χιλ/μl και Φυσιπλογιικες τιμές λέει δίπλα 4.0-10.0 και έχω φρικάρει... Τι μπορεί να έχω; 

Αν είσαι έγκυος είναι απόλυτα φυσιολογικές αυτές οι τιμές! 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Φραουλίνο είπε:

Αν είσαι έγκυος είναι απόλυτα φυσιολογικές αυτές οι τιμές! 

 

3 ώρες πρίν, valentina23 είπε:

τα λευκά ανεβαίνουν όταν υπάρχει μια φλεγμονή,μια ίωση,ακόμα και δόντι.εισαι έγγυος;;στο λέω γιατί εγώ στην εγκυμοσύνη μου και στις δύο ,έφτασα τα 18.000!!!έκανα κάθε μηνα crp αλλά έβγαινε αρνητική .μην πανικοβαλεσαι!

Δεν είμαι έγκυος όχι... δεν νιώθω να έχω κάποια ίωση... αν ήταν από αυτό δεν θα το καταλάβαινα; 

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να είχες περάσει κάτι πριν μια εβδομάδα.μπορει υποκλίνικα χωρίς συμπτώματα.. τελοσπαντων γιατρός δεν είμαι ,το καλύτερο είναι να απευθυνθείς στο γιατρό σου.ισως σου ζητήσει επανάληψη γενικής αίματος σε καμία εικοσαρια μέρες.μην φοβάσαι όλα καλά θα ειναι

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, valentina23 είπε:

Μπορεί να είχες περάσει κάτι πριν μια εβδομάδα.μπορει υποκλίνικα χωρίς συμπτώματα.. τελοσπαντων γιατρός δεν είμαι ,το καλύτερο είναι να απευθυνθείς στο γιατρό σου.ισως σου ζητήσει επανάληψη γενικής αίματος σε καμία εικοσαρια μέρες.μην φοβάσαι όλα καλά θα ειναι

Το ελπίζω γιατί είμαι πολύ φοβιτσιαρα....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...