Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2022


Recommended Posts

Βρε κορίτσια μια δικιά μου ήταν με αιμοραγια μια βδομαδα και εκεί που είχε αρχίσει να κόβει το αίμα και της έλεγαν όλα καλά σήμερα της έσπασαν τα νερά και έχω αρχίσει να αγχώνομαι..και για εκείνη εννοείται αλλά και για μένα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 ώρες πρίν, Geo22 είπε:

Βρε κορίτσια μια δικιά μου ήταν με αιμοραγια μια βδομαδα και εκεί που είχε αρχίσει να κόβει το αίμα και της έλεγαν όλα καλά σήμερα της έσπασαν τα νερά και έχω αρχίσει να αγχώνομαι..και για εκείνη εννοείται αλλά και για μένα..

Ποσο εβδομαδων ειναι; Εσυ γιατι αγχωνεσαι; Εχεις αιμοραγια;

8 ώρες πρίν, Nantiaki al είπε:

ΚιΤι κάνετε κορίτσια Μ κ εγώ κουραζομαι πολύ τελευταία κ ο μικρός Μ δν κοιμάται πλέον τα μεσημέρια κ σέρνομαι. Πήγα την Δευτέρα για υπερυχο ήμουν 24&6ηταν 700 γραμμάρια .εσάς πόσο είναι πάνω κάτω πολλά Μ φαινονται

Εμενα 25 εβδομαδων ηταν 816γρ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εχω ξυπνησει απο τις 4 απο τρομερη καουρα και συνεχιζει μεχρι τωρα..ακομα και νερο που πινω γουλια γουλια μου ερχεται καουρα, σε λιγο θα βγαλω φλογες απο το στομα μου φαινεται:lol: εσεις εχεται και αν ναι εχετε βρει λυση;

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , elena93 είπε:

Κοριτσια εχω ξυπνησει απο τις 4 απο τρομερη καουρα και συνεχιζει μεχρι τωρα..ακομα και νερο που πινω γουλια γουλια μου ερχεται καουρα, σε λιγο θα βγαλω φλογες απο το στομα μου φαινεται:lol: εσεις εχεται και αν ναι εχετε βρει λυση;

Εγώ ταλαιπωρούμαι ακόμα με στομαχικές διαταραχές και για τις καούρες αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να πάρεις ένα Simeco και να φας μια φρυγανιά και να μείνεις για λίγη ώρα καθιστή στο κρεβάτι η στον καναπέ μέχρι να ηρεμήσεις 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, elena93 είπε:

Κοριτσια εχω ξυπνησει απο τις 4 απο τρομερη καουρα και συνεχιζει μεχρι τωρα..ακομα και νερο που πινω γουλια γουλια μου ερχεται καουρα, σε λιγο θα βγαλω φλογες απο το στομα μου φαινεται:lol: εσεις εχεται και αν ναι εχετε βρει λυση;

Μονό με παγωμενο γάλα κάτι γινετε

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, elena93 είπε:

Ποσο εβδομαδων ειναι; Εσυ γιατι αγχωνεσαι; Εχεις αιμοραγια;

Εμενα 25 εβδομαδων ηταν 816γρ

Μωρέ δεν έχω απλά σαν πρωτάρα αγχώθηκα..6 μηνών είναι μαζί με εμάς..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Geo22 είπε:

Μωρέ δεν έχω απλά σαν πρωτάρα αγχώθηκα..6 μηνών είναι μαζί με εμάς..

Τοτε μην βαζεις αρνητικες σκεψεις στο μυαλο σου..μονο θετικα πραγματα..ολες εχουμε ενα φοβο μεχρι να το κρατησουμε στην αγκαλια μας..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, elena93 είπε:

Τοτε μην βαζεις αρνητικες σκεψεις στο μυαλο σου..μονο θετικα πραγματα..ολες εχουμε ενα φοβο μεχρι να το κρατησουμε στην αγκαλια μας..

Εσύ έχεις ξεκινήσει να κάνεις πράγματα για τα ρούχα ή το δωμάτιο;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Geo22 είπε:

Μωρέ δεν έχω απλά σαν πρωτάρα αγχώθηκα..6 μηνών είναι μαζί με εμάς..

Μην ανησυχείς και γω αγχώνομαι πολύ αλλά το προσπαθώ:p  όλα καλά θα πάνε να σκέφτεσαι!ειδικά αν περάσει και αυτός ο μήνας μετά είμαστε πολύ κοντά!

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, elena93 είπε:

Κοριτσια εχω ξυπνησει απο τις 4 απο τρομερη καουρα και συνεχιζει μεχρι τωρα..ακομα και νερο που πινω γουλια γουλια μου ερχεται καουρα, σε λιγο θα βγαλω φλογες απο το στομα μου φαινεται:lol: εσεις εχεται και αν ναι εχετε βρει λυση;

Εμένα με βοηθάνε οι σταγόνες της μαστίχας Χίου.Στην πρώτη εγκυμοσύνη έβαζα μέσα στο μπουκάλι νερό από την προηγούμενη μέρα κι έπινα από εκεί νερό.Σ αυτή την εγκυμοσύνη μασούσα τις σταγόνες και με ανακούφιζε το στομάχι.

  • Μου αρέσει 2

hCvxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, elena93 είπε:

Οχι ακομα..μονο κατι ρουχαλακια εχω παρει 

Και εγώ έχω πάρει και ήθελα να ξεκινήσω να τα πλένω αλλά μου λένε πως είναι νωρίς..αυτή τη βδομάδα θα ξεκινήσω το βάψιμο του δωματίου που βγαίνει σε άδεια ο άντρας μου Ε και σιγά σιγά όλο και κάτι θα κάνω πέρα απ' το να στήσω κούνια..

Link to comment
Share on other sites

On 5/8/2022 at 7:32 ΠΜ, elena93 είπε:

Κοριτσια εχω ξυπνησει απο τις 4 απο τρομερη καουρα και συνεχιζει μεχρι τωρα..ακομα και νερο που πινω γουλια γουλια μου ερχεται καουρα, σε λιγο θα βγαλω φλογες απο το στομα μου φαινεται:lol: εσεις εχεται και αν ναι εχετε βρει λυση;

Χτες το βράδυ.... Μόλις ξαπλωνα κ βολευόμουν... Να σου η καουρα.. Κ ξινιλες... Κ ένα πράμα λες κ μου ανέβηκαν όλα τα γαστρικα υγρά στον εισοφαγο! Ε ήπια γάλα με μια κουταλιά μέλι κ ηρεμησα

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Nj__ είπε:

Χτες το βράδυ.... Μόλις ξαπλωνα κ βολευόμουν... Να σου η καουρα.. Κ ξινιλες... Κ ένα πράμα λες κ μου ανέβηκαν όλα τα γαστρικα υγρά στον εισοφαγο! Ε ήπια γάλα με μια κουταλιά μέλι κ ηρεμησα

Εγώ αυτό το είχα το πρώτο τρίμηνο και δόξα το θεό πλέον το έχω πολύ σπάνια..το μόνο κακό που έχω τώρα και θα προτειμουσα να είχα ακόμα τις καούρες είναι που απ' τη ζέστη δε θέλω να φάω τίποτα και στο τέλος με κόβει η πείνα τρώω λαίμαργα και έχω τάση για εμετό και φοβάμαι μη πάθει τίποτα η μικρή που κάνω ώρες να φάω..

Άσε που νομίζω με βάση το βάρος της πως είναι πολύ λίγο..αν και πάνω κάτω παίρνει 120-130 γραμμάρια τη βδομάδα αλλά και πάλι μου φαίνεται λίγο..με αυχενική είμαι 24 βδομάδων και με τερ είμαι 25 εβδομάδων και τη Τετάρτη ήταν 585 γραμμάρια..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...