Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Πρώτη φορά που συνέβη


Katrin85

Recommended Posts

Βρε κορίτσια μου θα χαζέψω κάποια μήπως αν μπορει να με βοηθήσει!!! Λοιπόν περιοδο περιμενα σήμερα άφαντη, την τρίτη που μας περασε είχα μηδαμινά καφέ υγρά και αχνο ρωζόταν σκουπιζομουν όχι παντα !!! Χθες έκανα χωριατη ωραιότατο αρνητικό την έφαγα την σφαλιάρα παλι , τώρα έχω διαφανές βλέννα και δεν ξέρω τι γίνεται η περιοδος συνεχίζει να μην έρχεται!!! Τα φώτα σας σας παρακαλω 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσι μου! Καταρχας τι κυκλο έχεις σε ημερες? Μήπως εκανες πιο αργα ωορρηξία? Μιλα καλύτερα και με τον γυναικολόγο σου απο Δευτέρα αν δεν σου έχει ερθει! 


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Myrtoulita είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου! Καταρχας τι κυκλο έχεις σε ημερες? Μήπως εκανες πιο αργα ωορρηξία? Μιλα καλύτερα και με τον γυναικολόγο σου απο Δευτέρα αν δεν σου έχει ερθει! 

Καλησπερα ο κυκλος μου είναι 28 μέρες αυριο είμαι στην 29 μέρα, μίλησα μαζί του και μ είπε να κάνω χωριακη χθες αλλά δυστυχώς αρνητική 

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν σου έρθει σε 3-4 μέρες επανέλαβε την χοριακη πάλι. Εγώ όταν έμεινα έγκυος στην κόρη μου, με μια μέρα καθυστέρησης έκανα χοριακη κ ήταν αρνητική, σχεδόν 1 μήνα μετά ήταν άφαντη, ξανά έκανα χοριακη κ ήταν στο "θεό", 7 εβδομάδων έγκυος. Είχα καθυστερημένη σύλληψη.

Αν βγει αρνητική πάλι η δικιά σου σημαίνει ότι υπήρχε κάποια ανωμαλία του κύκλου.. Βέβαια σου εύχομαι να είσαι γιατί κατάλαβα ότι το θες!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...