Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Πολύ ελαφριά περίοδος


Recommended Posts

Γεια σας και χρόνια πολλά!

Οι δυο τελευταίες μου περίοδοι ήταν τόσο light που απορώ...

(Δεν είμαι έγκυος) 

Εγώ γενικά είχα νορμαλ ροή, να άλλαξε τώρα στα 24 μου λίγο δύσκολο. Τώρα έχω το πιο έντονο αίμα την πρώτη μέρα μόνο (που και πάλι δεν είναι ότι είναι αυτό το αίμα που είχα που τις 2-3 πρώτες μέρες  έπρεπε να πάω να αλλάξω γιατί φοβόμουν μην τρέξει κ λερωθώ). Την 2η μέρα ξεκινάει κ λιγοστεύει κατά πολύ, την 3η πλέον έχω μόνο καφέ υγρά και την 4η χθες δεν είχα τίποτα! 
 

Στην προηγούμενη περίοδο που έγινε πάλι το ίδιο έκανα σεξ την 4η μέρα που έβλεπα ότι δεν είχα τίποτα και μου ξαναήρθε λίγο αίμα( κόκκινες σταγόνες) για κάποιες ώρες και μετά πάλι καφέ και τέλος. 
 

Είχε καμία κάποιο παρόμοιο θέμα; Αυτό ξεκίνησε από τότε που πήρα duphaston για να μου έρθει περίοδος έναν μήνα που δεν μου ερχόταν μόνη της(ΣΠΩ). Μπορεί να είναι και άσχετο με το duphaston. Α, και όταν μου ήρθε με τα duphaston παρατήρησα ότι ήταν περισσότερο καφέ όλη η περίοδος τότε, από τις πρώτες μέχρι τις τελευταίες μέρες... Δεν ξέρω αν λέει κάτι αυτό 

 

Στον προηγούμενο πάντως κύκλο έκανα ορμονικές και δεν βγήκε κάτι ανησυχητικό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Sisii είπε:

Γεια σας και χρόνια πολλά!

Οι δυο τελευταίες μου περίοδοι ήταν τόσο light που απορώ...

(Δεν είμαι έγκυος) 

Εγώ γενικά είχα νορμαλ ροή, να άλλαξε τώρα στα 24 μου λίγο δύσκολο. Τώρα έχω το πιο έντονο αίμα την πρώτη μέρα μόνο (που και πάλι δεν είναι ότι είναι αυτό το αίμα που είχα που τις 2-3 πρώτες μέρες  έπρεπε να πάω να αλλάξω γιατί φοβόμουν μην τρέξει κ λερωθώ). Την 2η μέρα ξεκινάει κ λιγοστεύει κατά πολύ, την 3η πλέον έχω μόνο καφέ υγρά και την 4η χθες δεν είχα τίποτα! 
 

Στην προηγούμενη περίοδο που έγινε πάλι το ίδιο έκανα σεξ την 4η μέρα που έβλεπα ότι δεν είχα τίποτα και μου ξαναήρθε λίγο αίμα( κόκκινες σταγόνες) για κάποιες ώρες και μετά πάλι καφέ και τέλος. 
 

Είχε καμία κάποιο παρόμοιο θέμα; Αυτό ξεκίνησε από τότε που πήρα duphaston για να μου έρθει περίοδος έναν μήνα που δεν μου ερχόταν μόνη της(ΣΠΩ). Μπορεί να είναι και άσχετο με το duphaston. Α, και όταν μου ήρθε με τα duphaston παρατήρησα ότι ήταν περισσότερο καφέ όλη η περίοδος τότε, από τις πρώτες μέχρι τις τελευταίες μέρες... Δεν ξέρω αν λέει κάτι αυτό 

 

Στον προηγούμενο πάντως κύκλο έκανα ορμονικές και δεν βγήκε κάτι ανησυχητικό.

Καλησπέρα ,εγώ πριν τις εγκυμοσύνες μου είχα 4 μέρες αίμα. Όταν έχανα κιλά,κουραζομουν κτλ η περίοδος μου ήταν σαν την δική σου.4η μέρα είχα καθαρίσει. Επίσης όταν προσπαθούσα για τον γιο μου κ είχα αρκετο άγχος,μου συνέβαινε πάλι αυτό. Θεωρώ ότι αφού έκανες ορμονικές μάλλον είναι κάτι συγκυριακό κ θα επανέλθει.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, MumMaria είπε:

Καλησπέρα ,εγώ πριν τις εγκυμοσύνες μου είχα 4 μέρες αίμα. Όταν έχανα κιλά,κουραζομουν κτλ η περίοδος μου ήταν σαν την δική σου.4η μέρα είχα καθαρίσει. Επίσης όταν προσπαθούσα για τον γιο μου κ είχα αρκετο άγχος,μου συνέβαινε πάλι αυτό. Θεωρώ ότι αφού έκανες ορμονικές μάλλον είναι κάτι συγκυριακό κ θα επανέλθει.

Ευχαριστώ πολύ! Ναι έκανα ορμονικές στον προηγούμενο κύκλο, 3η μέρα περιόδου που πάλι δεν είχα πολύ αίμα, οπότε πιστεύω αν ήταν κάτι ορμονικό θα είχε φανεί.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...