Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Πτώση χοριακης


Recommended Posts


Διαφημίσεις

13 ώρες πρίν, Hlianaa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! 
Θα ήθελα να μάθω αν μετά από την πτώση της χοριακης υπάρχει ελπίδα να ανεβεί ξανά ή ότι είναι σίγουρη η αποβολή! 
 

Καλησπέρα κορίτσι μου δυστυχώς αν αρχίσει να πέφτει δεν ανεβαίνει ξανά..Το έχω περάσει δύο φορές.Καλο κουράγιο, να θυμάσαι ότι όλα για κάποιον λόγο γίνονται.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Μαίρη Μπ. είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου δυστυχώς αν αρχίσει να πέφτει δεν ανεβαίνει ξανά..Το έχω περάσει δύο φορές.Καλο κουράγιο, να θυμάσαι ότι όλα για κάποιον λόγο γίνονται.

Ναι το επιβεβαίωσα και σήμερα δυστυχώς!! Είναι πολύ δύσκολο και δεν φανταζόμουν ποτε ότι θα μπορούσε να συμβεί!! 
ευχαριστω για την απάντηση σου! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hlianaa είπε:

Ναι το επιβεβαίωσα και σήμερα δυστυχώς!! Είναι πολύ δύσκολο και δεν φανταζόμουν ποτε ότι θα μπορούσε να συμβεί!! 
ευχαριστω για την απάντηση σου! 

Να σαι καλά κοπέλα μου λυπάμαι σε καταλαβαίνω απόλυτα..Μη χάνεις το κουράγιο σου η προσπάθεια συνεχίζεται.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λυπάμαι πολύ Ηλιανα μου .. Σε καταλαβαίνω γιατί βρίσκομαι στην ίδια θέση ακριβώς και ακόμα  δεν μπορώ να το συνειδητοποιήσω …

Να είσαι δυνατή και σου εύχομαι σύντομα ένα μωράκι στην αγκαλιά σου ..  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stacy123 είπε:

Λυπάμαι πολύ Ηλιανα μου .. Σε καταλαβαίνω γιατί βρίσκομαι στην ίδια θέση ακριβώς και ακόμα  δεν μπορώ να το συνειδητοποιήσω …

Να είσαι δυνατή και σου εύχομαι σύντομα ένα μωράκι στην αγκαλιά σου ..  

Ευχαριστώ πολύ! Εύχομαι το ίδιο και σε εσένα! 
Ποτε έγινε σε εσένα αν επιτρέπεται;

2 ώρες πρίν, Μαίρη Μπ. είπε:

Να σαι καλά κοπέλα μου λυπάμαι σε καταλαβαίνω απόλυτα..Μη χάνεις το κουράγιο σου η προσπάθεια συνεχίζεται.

Ευχαριστώ πολύ! Απλά τώρα σκέφτομαι και φοβάμαι για την επόμενη φορά! 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Hlianaa είπε:

Ευχαριστώ πολύ! Εύχομαι το ίδιο και σε εσένα! 
Ποτε έγινε σε εσένα αν επιτρέπεται;

Ευχαριστώ πολύ! Απλά τώρα σκέφτομαι και φοβάμαι για την επόμενη φορά! 

Καλημέρα!ΟΧΙ ΟΧΙ να μη φοβάσαι για την επόμενη φορά γιατί το μόνο που θα καταφέρεις είναι να έχεις άγχος και αυτό θα κάνει μόνο κακό.Ολα θα πάνε καλά!

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Μαίρη Μπ. είπε:

Καλημέρα!ΟΧΙ ΟΧΙ να μη φοβάσαι για την επόμενη φορά γιατί το μόνο που θα καταφέρεις είναι να έχεις άγχος και αυτό θα κάνει μόνο κακό.Ολα θα πάνε καλά!

Ο γιατρός αφού δει ότι έχω καθαρίσει μου είπε ότι μπορώ να προσπαθήσω ξανά αμέσως! Ακόμα και τώρα που θα τελειώσει η περίοδος μου! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Hlianaa είπε:

Ο γιατρός αφού δει ότι έχω καθαρίσει μου είπε ότι μπορώ να προσπαθήσω ξανά αμέσως! Ακόμα και τώρα που θα τελειώσει η περίοδος μου! 

Ναι κι εμένα το ίδιο μου είχε πει.Βγαλε τις αρνητικές σκέψεις από το μυαλό σου,( ξέρω ότι είναι δύσκολο) και μόλις σου δώσει το οκ ξεκινήστε τις προσπάθειες..Και όποτε θέλεις να μιλήσεις εδώ είμαστε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Μαίρη Μπ. είπε:

Ναι κι εμένα το ίδιο μου είχε πει.Βγαλε τις αρνητικές σκέψεις από το μυαλό σου,( ξέρω ότι είναι δύσκολο) και μόλις σου δώσει το οκ ξεκινήστε τις προσπάθειες..Και όποτε θέλεις να μιλήσεις εδώ είμαστε!

Ευχαριστώ πολύ! Είμαι μόνη σε όλο αυτό και με βοηθάτε πραγματικά!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, Hlianaa είπε:

Ευχαριστώ πολύ! Εύχομαι το ίδιο και σε εσένα! 
Ποτε έγινε σε εσένα αν επιτρέπεται;

Ευχαριστώ πολύ! Απλά τώρα σκέφτομαι και φοβάμαι για την επόμενη φορά! 

Τέλος Απριλίου συνέβη , είναι πολύ πρόσφατο και μη διαχειρίσιμο  .. και σήμερα πήγα στη γιατρό για να ελέγξουμε ότι έχει καθαρίσει ο οργανισμός , μιας που μου έχει σταματήσει το αίμα ..ευτυχώς  όλα οκ ..

Εσυ πως είσαι  ; Να  σκέφτεσαι θετικά όσο μπορείς και η επόμενη φορά θα είναι η τυχερή .. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Stacy123 είπε:

Τέλος Απριλίου συνέβη , είναι πολύ πρόσφατο και μη διαχειρίσιμο  .. και σήμερα πήγα στη γιατρό για να ελέγξουμε ότι έχει καθαρίσει ο οργανισμός , μιας που μου έχει σταματήσει το αίμα ..ευτυχώς  όλα οκ ..

Εσυ πως είσαι  ; Να  σκέφτεσαι θετικά όσο μπορείς και η επόμενη φορά θα είναι η τυχερή .. 

Ευτυχώς!σου είπε ότι μπορείς να ξεκινήσεις ξανά προσπάθεια; Πως είσαι με αυτή την ιδέα;

 Εγώ έχω άγχος μήπως χρειαστώ να με καθαρίσει! Σήμερα ξεκίνησε το αίμα μου οποτε τη Δευτέρα θα πάω να με δει ο γιατρός! ελπίζω να αποφύγω τα χειρότερα!!

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Hlianaa είπε:

Ευτυχώς!σου είπε ότι μπορείς να ξεκινήσεις ξανά προσπάθεια; Πως είσαι με αυτή την ιδέα;

 Εγώ έχω άγχος μήπως χρειαστώ να με καθαρίσει! Σήμερα ξεκίνησε το αίμα μου οποτε τη Δευτέρα θα πάω να με δει ο γιατρός! ελπίζω να αποφύγω τα χειρότερα!!

Μου είπε να αφήσω έναν κύκλο σίγουρα και μετά να ξεκινήσουμε  … Είχα και εγώ το ίδιο άγχος με εσένα , μήπως δεν έχω καθάρισει και χρειαστώ επέμβαση … όλα μια χαρά θα είναι θα δεις .

Γενικά σε καταλαβαίνω φουλ γιατί είμαστε σχεδόν στην ίδια δύσκολη θέση … 

Θετική σκέψη όσο μπορούμε :) 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Hlianaa είπε:

Ευτυχώς!σου είπε ότι μπορείς να ξεκινήσεις ξανά προσπάθεια; Πως είσαι με αυτή την ιδέα;

 Εγώ έχω άγχος μήπως χρειαστώ να με καθαρίσει! Σήμερα ξεκίνησε το αίμα μου οποτε τη Δευτέρα θα πάω να με δει ο γιατρός! ελπίζω να αποφύγω τα χειρότερα!!

Μην αγχώνεσαι. Συνήθως όταν ξεκινάει η αιμορραγία καθάριζει μόνος του ο οργανισμός. 

  • Ευχαριστώ 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...