Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , LeneL είπε:

      Παθούσα βλέπεις...

      εμείς δηλαδή να μην πω τι παίρνουμε ! 😅 μόνο το επίδομα λοχείας κύησης κ 9 μηνο;

      πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Αφού ξέρεις ότι εδώ στα λέμε πιο σωστά τι το ψάχνεις άλλου 🙃

      για αλλη μια φορά το επιβεβαίωσα! πραγματικά ! 

      πρίν από 45 λεπτά , Marlina είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα έκλεισα 30 εβδομάδες κύησης με τα διδυμακια μου και ο γιατρος μου είπε πως ο τράχηλος κοντυνε αρκετά. Πριν από 2 εβδομάδες ηταν 3,5 και σημερα 2,4. Μου ειπε να σκεφτώ το ενδεχόμενο να πάω Αθήνα. Υπαρχει κάποια κοπέλα που να χρειάστηκε να πάει Αθήνα για το τελευταίο διάστημα? Και τι έκανε με το θέμα της διαμονής? Θα μου νοικιάσουνε διαμέρισμα για 1- 2 μήνες? Γνωρίζει κάποια?

       ψάξε στο ίντερνετ έχουν μισθώσεις συγκεκριμένα  για κοντά στο μαιευτήριο!  ίσως βρεις κάτι! σου είπε μέχρι ποτέ σε υπολογίζει; 

Ελεύθερες επαφές


Recommended Posts

6 ώρες πρίν, Hlianaa είπε:

Πως είσαι @LouloudakiK;; Όλα καλά;;

Ψυχολογία στα πατώματα.....

Αύριο πρωί έχω ραντεβού. Άντε να δούμε.

Εσύ τι κάνεις;; Το στομάχι σου;

Εγώ υποφέρω από αναγουλες ιδιαίτερα απογευματινές ώρες...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 863
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 11 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Ψυχολογία στα πατώματα.....

Αύριο πρωί έχω ραντεβού. Άντε να δούμε.

Εσύ τι κάνεις;; Το στομάχι σου;

Εγώ υποφέρω από αναγουλες ιδιαίτερα απογευματινές ώρες...

Αύριο ε; Τελεια να με ενημερώσεις!! 
Υποφερω από το στομάχι μου! Σχεδόν όλη τη μέρα πια με ενοχλεί και αργω πολύ να χωνέψω το φαγητό!!Υπομονη πρέπει να κάνουμε!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Hlianaa είπε:

Αύριο ε; Τελεια να με ενημερώσεις!! 
Υποφερω από το στομάχι μου! Σχεδόν όλη τη μέρα πια με ενοχλεί και αργω πολύ να χωνέψω το φαγητό!!Υπομονη πρέπει να κάνουμε!!!

Καλημέρα.... Ναι υπομονή...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Καλημέρα.... Ναι υπομονή...

Εγώ ανησυχώ γιατί έχω περίεργους μικρούς πόνους στην κοιλιά που δεν ξανά είχα και φοβάμαι μην έχει πάθει κάτι το μωρό!και εχθές μετά από μια πίεση στην κοιλιά που με έπιασε για λίγο είδα απειροελάχιστο ροζ στο σκούπισμα 2 φορές! Δεν συνεχίστηκε μέχρι και τώρα που πηγαίνω βέβαια αλλά δεν ξέρω!! Λέω να πάρω τηλ τον γιατρό να τον ρωτήσω! Πφφ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Θα ήθελα να σας γραψω τον προβληματισμό μου! Απο προχθες και χθες πιο έντονα με πονάει το στήθος, βασικά είναι πρησμένο και στον ένα μαστο με πονάει μέχρι πάνω ψηλα και κάτω απο την μασχαλη ο αδένας! προχθες επίσης ένιωθα και τραβηγματακια πονακια στην κοιλιά χαμηλα όπως στην ωορρηξια. Να σημειώσω ότι βρίσκομαι 8 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο δηλ δεν είμαι σε γόνιμες μέρες! Τι λέτε υπάρχει περίπτωση να έκανα διπλή ωορρηξια η να είναι κάτι αλλο? Δεν θα ήθελα να ενοχλήσω τον γυναικολόγο μου γι αυτό αν και θα προγραμματισω έτσι κι αλλιώς το τεστ παπ μου μέσα στον μήνα! Είχε κάποια κοπέλα παρόμοια εμπειρία? Να αναφέρω ότι μετά τις γέννες μου και τους θηλασμούς δεν νιώθω πρήξιμο στο στήθος πλέον πριν την περίοδο! Ευχαριστώ! 

 
  • Μου αρέσει 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Hlianaa είπε:

Εγώ ανησυχώ γιατί έχω περίεργους μικρούς πόνους στην κοιλιά που δεν ξανά είχα και φοβάμαι μην έχει πάθει κάτι το μωρό!και εχθές μετά από μια πίεση στην κοιλιά που με έπιασε για λίγο είδα απειροελάχιστο ροζ στο σκούπισμα 2 φορές! Δεν συνεχίστηκε μέχρι και τώρα που πηγαίνω βέβαια αλλά δεν ξέρω!! Λέω να πάρω τηλ τον γιατρό να τον ρωτήσω! Πφφ

Έπρεπε να τον είχες πάει ήδη. Πάντα όταν βλέπουμε έστω και λίγο αίμα πρέπει να επικοινωνούμε με τον γιατρό.

Εύχομαι να είναι όλα καλά.

Εμείς ακούσαμε καρδιά...ότι πιο συγκλονιστικό.... 0.7 εκατοστά μωράκι. Βάσει υπερήχου είμαι 6w+3d ενώ βάσει τελευταία περίοδου 7w. 

πρίν από 54 λεπτά , Myrtoulita είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Θα ήθελα να σας γραψω τον προβληματισμό μου! Απο προχθες και χθες πιο έντονα με πονάει το στήθος, βασικά είναι πρησμένο και στον ένα μαστο με πονάει μέχρι πάνω ψηλα και κάτω απο την μασχαλη ο αδένας! προχθες επίσης ένιωθα και τραβηγματακια πονακια στην κοιλιά χαμηλα όπως στην ωορρηξια. Να σημειώσω ότι βρίσκομαι 8 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο δηλ δεν είμαι σε γόνιμες μέρες! Τι λέτε υπάρχει περίπτωση να έκανα διπλή ωορρηξια η να είναι κάτι αλλο? Δεν θα ήθελα να ενοχλήσω τον γυναικολόγο μου γι αυτό αν και θα προγραμματισω έτσι κι αλλιώς το τεστ παπ μου μέσα στον μήνα! Είχε κάποια κοπέλα παρόμοια εμπειρία? Να αναφέρω ότι μετά τις γέννες μου και τους θηλασμούς δεν νιώθω πρήξιμο στο στήθος πλέον πριν την περίοδο! Ευχαριστώ! 

 
  •  

Καλησπέρα.

Δεν έχω ιδέα τι μπορεί να είναι. 

Αν συνεχιστεί μίλησε στο γιατρό καλύτερα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Έπρεπε να τον είχες πάει ήδη. Πάντα όταν βλέπουμε έστω και λίγο αίμα πρέπει να επικοινωνούμε με τον γιατρό.

Εύχομαι να είναι όλα καλά.

Εμείς ακούσαμε καρδιά...ότι πιο συγκλονιστικό.... 0.7 εκατοστά μωράκι. Βάσει υπερήχου είμαι 6w+3d ενώ βάσει τελευταία περίοδου 7w. 

Καλησπέρα.

Δεν έχω ιδέα τι μπορεί να είναι. 

Αν συνεχιστεί μίλησε στο γιατρό καλύτερα.

Συγκλονιστικό ε;; Τελεια χαίρομαι για σένα!! Τώρα αισθάνεσαι καλύτερα ψυχολογικά ; 
 

Μακαρι να ακούσω και εγώ τη Δευτέρα!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, LouloudakiK είπε:

Έπρεπε να τον είχες πάει ήδη. Πάντα όταν βλέπουμε έστω και λίγο αίμα πρέπει να επικοινωνούμε με τον γιατρό.

Εύχομαι να είναι όλα καλά.

Εμείς ακούσαμε καρδιά...ότι πιο συγκλονιστικό.... 0.7 εκατοστά μωράκι. Βάσει υπερήχου είμαι 6w+3d ενώ βάσει τελευταία περίοδου 7w. 

Καλησπέρα.

Δεν έχω ιδέα τι μπορεί να είναι. 

Αν συνεχιστεί μίλησε στο γιατρό καλύτερα.

Τι κάνεις κορίτσι μου?Σε έχασα αυτές τις μέρες..Πως είσαι?Άκουσες καρδούλα!!!:wub:Ποτέ θα ξαναπάς τώρα?

5 ώρες πρίν, Hlianaa είπε:

Εγώ ανησυχώ γιατί έχω περίεργους μικρούς πόνους στην κοιλιά που δεν ξανά είχα και φοβάμαι μην έχει πάθει κάτι το μωρό!και εχθές μετά από μια πίεση στην κοιλιά που με έπιασε για λίγο είδα απειροελάχιστο ροζ στο σκούπισμα 2 φορές! Δεν συνεχίστηκε μέχρι και τώρα που πηγαίνω βέβαια αλλά δεν ξέρω!! Λέω να πάρω τηλ τον γιατρό να τον ρωτήσω! Πφφ

Γεια σου Ηλιάνα μου! Πήρες τον γιατρό σου?Μπορεί να μην είναι τίποτα αλλά πρέπει να τον ενημερώσεις το συντομότερο..

@IOANNA28 τι κάνεις?Τι έγινε τελικά?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Evi95 είπε:

Τι κάνεις κορίτσι μου?Σε έχασα αυτές τις μέρες..Πως είσαι?Άκουσες καρδούλα!!!:wub:Ποτέ θα ξαναπάς τώρα?

Γεια σου Ηλιάνα μου! Πήρες τον γιατρό σου?Μπορεί να μην είναι τίποτα αλλά πρέπει να τον ενημερώσεις το συντομότερο..

@IOANNA28 τι κάνεις?Τι έγινε τελικά?

Μου είχε πει αν δω αίμα να τον πάρω τηλέφωνο! Δεν νιώθω κάτι διαφορετικό σήμερα από τις προηγούμενες ημέρες οποτε το άφησα προς το παρόν! Ελπίζω να μην ήταν κάτι, πάντως ο γιατρός δεν ανησύχησε όταν το ανέφερα το ελάχιστο πολύ ελάχιστο ροζ ! Τώρα θα πάω τη Δευτέρα να με δει οποτε θα δείξει αν όλα είναι καλά. 

Εσυ πως είσαι;;;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Hlianaa είπε:

Συγκλονιστικό ε;; Τελεια χαίρομαι για σένα!! Τώρα αισθάνεσαι καλύτερα ψυχολογικά ; 
 

Μακαρι να ακούσω και εγώ τη Δευτέρα!!

Νιώθω πολύ καλύτερα...είπαμε όλες μου τις σκέψεις στη γυναικολόγο και με βοήθησε πολύ ψυχολογικά.

Θα ακούσεις!!!! Τελικά πήρες το γιατρό;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 19 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Νιώθω πολύ καλύτερα...είπαμε όλες μου τις σκέψεις στη γυναικολόγο και με βοήθησε πολύ ψυχολογικά.

Θα ακούσεις!!!! Τελικά πήρες το γιατρό;;;

Ωραία μια χαρά! Τώρα ποτε θα ξανά πας ;; 
 

δεν πήρα τελικά γιατί ούτε αίμα είδα ούτε νιώθω περίεργα οποτε το άφησα! Θα δω τη Δευτέρα αν όλα είναι καλά.. έχω μέρες μπροστά μου 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Evi95 είπε:

Τι κάνεις κορίτσι μου?Σε έχασα αυτές τις μέρες..Πως είσαι?Άκουσες καρδούλα!!!:wub:Ποτέ θα ξαναπάς τώρα?

Γεια σου Ηλιάνα μου! Πήρες τον γιατρό σου?Μπορεί να μην είναι τίποτα αλλά πρέπει να τον ενημερώσεις το συντομότερο..

@IOANNA28 τι κάνεις?Τι έγινε τελικά?

Τι κάνεις Εύη μου;;

Είμαι πολύ χαρούμενη ήταν πάρα πολύ συγκινητικό.....

πρίν από 6 λεπτά , Hlianaa είπε:

Ωραία μια χαρά! Τώρα ποτε θα ξανά πας ;; 
 

δεν πήρα τελικά γιατί ούτε αίμα είδα ούτε νιώθω περίεργα οποτε το άφησα! Θα δω τη Δευτέρα αν όλα είναι καλά.. έχω μέρες μπροστά μου 

Δεν ξέρω πότε θα ξαναπάω. Έκανα καλλιέργεια κολπικού οπότε θα με ενημερώσει για τα αποτελέσματα και θα μου πει και για ραντεβού...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Evi95 είπε:

Τι κάνεις κορίτσι μου?Σε έχασα αυτές τις μέρες..Πως είσαι?Άκουσες καρδούλα!!!:wub:Ποτέ θα ξαναπάς τώρα?

Γεια σου Ηλιάνα μου! Πήρες τον γιατρό σου?Μπορεί να μην είναι τίποτα αλλά πρέπει να τον ενημερώσεις το συντομότερο..

@IOANNA28 τι κάνεις?Τι έγινε τελικά?

Αυτό που λίγο πολύ ήταν το πιθανότερο: Με επισκέφθηκε σήμερα το πρωί. OK, αυτή τη φορά το περίμενα βασικά, οπότε μου ήρθε πιο ελαφριά από άποψη ψυχολογίας.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , IOANNA28 είπε:

Αυτό που λίγο πολύ ήταν το πιθανότερο: Με επισκέφθηκε σήμερα το πρωί. OK, αυτή τη φορά το περίμενα βασικά, οπότε μου ήρθε πιο ελαφριά από άποψη ψυχολογίας.

Βουρ εντατικά τον Ιούλιο!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Τι κάνεις Εύη μου;;

Είμαι πολύ χαρούμενη ήταν πάρα πολύ συγκινητικό.....

Δεν ξέρω πότε θα ξαναπάω. Έκανα καλλιέργεια κολπικού οπότε θα με ενημερώσει για τα αποτελέσματα και θα μου πει και για ραντεβού...

Και εμένα θα μου κανει καλλιέργεια τη Δευτέρα από ότι κατάλαβα! Πήραμε και τις εξετάσεις μας, καλές μας είπε ότι είναι και των 2! Οποτε πάει και αυτό, αναμονή και άγχος για το ραντεβού τώρα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...