Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Ελεύθερες επαφές


Recommended Posts

πρίν από 25 λεπτά , IOANNA28 είπε:

Την επόμενη φορά και μακάρι με ευνοϊκές συνθήκες ώστε να μπορεί να γίνει πιο συστηματική προσπάθεια.

Άντε να δούμε!:rolleyes:

πρίν από 19 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ. Αλλά λένε ότι είναι πολύ έγκυρα.... Οι περισσότερες έπιασαν εύκολα όταν ξεκίνησαν αυτή τη μέθοδο του τεστ ωορρηξίας 

Τα είχα χρησιμοποιήσει ένα διάστημα αλλά μόνο έξτρα άγχος μου έφεραν και τα σταμάτησα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 863
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 6 λεπτά , Evi95 είπε:

Άντε να δούμε!:rolleyes:

Τα είχα χρησιμοποιήσει ένα διάστημα αλλά μόνο έξτρα άγχος μου έφεραν και τα σταμάτησα..

Κατάλαβα... Λογικό γιατί αφού ξέρεις την ωορρηξία σου φοβάσαι μην τυχόν τη χάσεις. ...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Evi95 είπε:

Άντε να δούμε!:rolleyes:

Τα είχα χρησιμοποιήσει ένα διάστημα αλλά μόνο έξτρα άγχος μου έφεραν και τα σταμάτησα..

Έχω χρησιμοποιήσει και εγώ μια φορά, αυτά που έβγαζε το χαμόγελο όταν ήταν να ξεκινήσει η ωορρηξία! Ωστόσο εκείνο το μήνα αν και είχαμε επαφή(1 μόνο όμως νομίζω) δεν είχαμε θετικό αποτέλεσμα! Δεν τα χρησιμοποίησα ξανά γιατί και εγώ πίστευα ότι δεν βοήθησαν στο άγχος μου και επίσης ήταν και ακριβά!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Hlianaa είπε:

Έχω χρησιμοποιήσει και εγώ μια φορά, αυτά που έβγαζε το χαμόγελο όταν ήταν να ξεκινήσει η ωορρηξία! Ωστόσο εκείνο το μήνα αν και είχαμε επαφή(1 μόνο όμως νομίζω) δεν είχαμε θετικό αποτέλεσμα! Δεν τα χρησιμοποίησα ξανά γιατί και εγώ πίστευα ότι δεν βοήθησαν στο άγχος μου και επίσης ήταν και ακριβά!!!

Πιστεύω ότι είναι βοηθητικά όταν είσαι σίγουρη ότι μπορείς να αξιοποιήσεις τις κρίσιμες μέρες. Διαφορετικά πιθανότατα θα προκαλούν άγχος και απογοήτευση.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 32 λεπτά , LouloudakiK είπε:

@Hlianaa για πες!!!! Σε έχω στο νου μου πολύ σήμερα.....

Μολισ επέστρεψα!! Αυτή τη φορά ευτυχώς όλα πάνε καλά προς το παρόν(συγκρατημένη θα είμαι για καιρό όμως). 
 

Έχει δημιουργηθεί το μωρό ειναι 3 εκατοστά ολόκληρα χαχα!! Καρδιά δεν ακούσαμε αλλά βλέπαμε ότι έχει ξεκινήσει και πάλλεται οποτε θα την ακούσουμε την επόμενη φορά! Έχω ραντεβού στις 4 Ιουλίου!! Και μου έχει γράψει και μένα πολλές εξετάσει να κάνω οποτε αυτά προς το παρόν!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hlianaa είπε:

Μολισ επέστρεψα!! Αυτή τη φορά ευτυχώς όλα πάνε καλά προς το παρόν(συγκρατημένη θα είμαι για καιρό όμως). 
 

Έχει δημιουργηθεί το μωρό ειναι 3 εκατοστά ολόκληρα χαχα!! Καρδιά δεν ακούσαμε αλλά βλέπαμε ότι έχει ξεκινήσει και πάλλεται οποτε θα την ακούσουμε την επόμενη φορά! Έχω ραντεβού στις 4 Ιουλίου!! Και μου έχει γράψει και μένα πολλές εξετάσει να κάνω οποτε αυτά προς το παρόν!! 

Τέλεια νέα!!!! Τέλεια 

πρίν από 6 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Τέλεια νέα!!!! Τέλεια 

Τώρα ζήστε το από εδώ και πέρα και άσε τα κακά πίσω 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Τέλεια νέα!!!! Τέλεια 

Τώρα ζήστε το από εδώ και πέρα και άσε τα κακά πίσω 

Μακαρι να είναι όλα καλά! Θύμισε μου ποτε έχεις ραντεβού παλι εσυ; Θα ακούσουμε ναζί καρδιά;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Hlianaa είπε:

Μακαρι να είναι όλα καλά! Θύμισε μου ποτε έχεις ραντεβού παλι εσυ; Θα ακούσουμε ναζί καρδιά;;

Όλα υπέροχα πάνε. Σε μένα μόλις είχε αρχίσει να σχηματίζεται ο σάκος. Είσαι λίγο πιο προχωρημένη από εμένα λόγω κύκλου και ωορρηξίας. Εγώ 30/06 με το καλό. Θα είμαι 7 εβδομάδων. Σου είπε πόσων εβδομάδων είσαι,ΠΗΤ και πότε έγινε η σύλληψη;;;

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Hlianaa είπε:

Μολισ επέστρεψα!! Αυτή τη φορά ευτυχώς όλα πάνε καλά προς το παρόν(συγκρατημένη θα είμαι για καιρό όμως). 
 

Έχει δημιουργηθεί το μωρό ειναι 3 εκατοστά ολόκληρα χαχα!! Καρδιά δεν ακούσαμε αλλά βλέπαμε ότι έχει ξεκινήσει και πάλλεται οποτε θα την ακούσουμε την επόμενη φορά! Έχω ραντεβού στις 4 Ιουλίου!! Και μου έχει γράψει και μένα πολλές εξετάσει να κάνω οποτε αυτά προς το παρόν!! 

Μπράβο κορίτσι μου!!!Όλα πάνε τέλεια,αυτά είναι τα καλύτερα νέα!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, LouloudakiK είπε:

Όλα υπέροχα πάνε. Σε μένα μόλις είχε αρχίσει να σχηματίζεται ο σάκος. Είσαι λίγο πιο προχωρημένη από εμένα λόγω κύκλου και ωορρηξίας. Εγώ 30/06 με το καλό. Θα είμαι 7 εβδομάδων. Σου είπε πόσων εβδομάδων είσαι,ΠΗΤ και πότε έγινε η σύλληψη;;;

Αα έχεις λίγο νωρίτερα εσυ ραντεβού!! 
Το ημερολόγιο μου λέει 5w6d αλλά ο γιατρός μου είπε ότι είμαι 3 μέρες πίσω περίπου και ότι θα το μετράμε αλλιώς πια! Δεν θυμάμαι αν μου είπε ακριβώς ή θα μου πει την επόμενη φορά! 
Ήμουν εγώ και άλλες 2 κοπέλες έγκυες εχθές στον γιατρό που είχαμε 13/5 ακριβώς ίδια μέρα τελευταίας περιόδου! Χαχα!!

3 ώρες πρίν, Evi95 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!!Όλα πάνε τέλεια,αυτά είναι τα καλύτερα νέα!!

Σε ευχαριστώ πολύ! Μακαρι να συνεχίσει έτσι!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Hlianaa είπε:

Αα έχεις λίγο νωρίτερα εσυ ραντεβού!! 
Το ημερολόγιο μου λέει 5w6d αλλά ο γιατρός μου είπε ότι είμαι 3 μέρες πίσω περίπου και ότι θα το μετράμε αλλιώς πια! Δεν θυμάμαι αν μου είπε ακριβώς ή θα μου πει την επόμενη φορά! 
Ήμουν εγώ και άλλες 2 κοπέλες έγκυες εχθές στον γιατρό που είχαμε 13/5 ακριβώς ίδια μέρα τελευταίας περιόδου! Χαχα!!

Σε ευχαριστώ πολύ! Μακαρι να συνεχίσει έτσι!!! 

Χαχαχα φοβερό ρε.... ίδια ημερομηνία...

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Χαχαχα φοβερό ρε.... ίδια ημερομηνία...

Τωρα λίγη υπομονή μέχρι το επόμενο μας ραντεβού! Εμένα με ενοχλεί το στομάχι μου σχεδόν κάθε μέρα πια, εσυ έχεις καθόλου καμια ενόχληση ; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Hlianaa είπε:

Τωρα λίγη υπομονή μέχρι το επόμενο μας ραντεβού! Εμένα με ενοχλεί το στομάχι μου σχεδόν κάθε μέρα πια, εσυ έχεις καθόλου καμια ενόχληση ; 

Πας κανονικά τουαλέτα;;

Εγώ έχω δυσκοιλιότητα,πλέον δεν πάω κάθε μέρα δυστυχώς. Έχει πρηστεί στη περιοχή της μήτρας αισθητά η κοιλιά μου και δεν μπορώ να φορέσω τα τζιν μου . Αγόρασα αέρινες παντελονες για να είμαι άνετη (ούτως ή άλλως απαγορεύονται τα στενά ρούχα γιατί δεν γίνεται σωστή κυκλοφορία του αίματος στη κοιλιά και το σώμα γενικότερα). Το στήθος μου με φαγουρίζει και αν και ανέκαθεν είχα πολύ καλή όσφρηση τώρα έχει γίνει σούπερ ντουπερ... μυρίζω τα πάντα χαχαχα.

Έχω επίσης λίγες ζαλάδες και το πρωί νιώθω αυτήν την αηδία...και παρατήρησα ότι τις τελευταίες ημέρες μετά από κάθε τι που τρώω έχω τρομερό ρέψιμο....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Πας κανονικά τουαλέτα;;

Εγώ έχω δυσκοιλιότητα,πλέον δεν πάω κάθε μέρα δυστυχώς. Έχει πρηστεί στη περιοχή της μήτρας αισθητά η κοιλιά μου και δεν μπορώ να φορέσω τα τζιν μου . Αγόρασα αέρινες παντελονες για να είμαι άνετη (ούτως ή άλλως απαγορεύονται τα στενά ρούχα γιατί δεν γίνεται σωστή κυκλοφορία του αίματος στη κοιλιά και το σώμα γενικότερα). Το στήθος μου με φαγουρίζει και αν και ανέκαθεν είχα πολύ καλή όσφρηση τώρα έχει γίνει σούπερ ντουπερ... μυρίζω τα πάντα χαχαχα.

Έχω επίσης λίγες ζαλάδες και το πρωί νιώθω αυτήν την αηδία...και παρατήρησα ότι τις τελευταίες ημέρες μετά από κάθε τι που τρώω έχω τρομερό ρέψιμο....

Δυσκοιλιότητα και εγώ έχω! Δεν πηγαίνω συχνά και νιώθω ότι θα έχω πρόβλημα!

Ναι καλά έκανες, και εγώ είχα προλάβει να αγοράσω ένα πιο άνετο παντελόνι  τον προηγούμενο μήνα και τώρα σίγουρα θα χρειαστώ περισσότερα γιατί τα περισσότερα ρούχα μου είναι πιο στενά! 
 

Εγω όσο μπορώ θα σταματήσω το πολύ βραδινό φαγητό αργά γιατί κάπως νιώθω ότι με ενοχλεί στο στομάχι! Είσαι του γλυκού ή του αλμυρού ;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...