Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Ελεύθερες επαφές


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Hlianaa είπε:

Μου είχε πει αν δω αίμα να τον πάρω τηλέφωνο! Δεν νιώθω κάτι διαφορετικό σήμερα από τις προηγούμενες ημέρες οποτε το άφησα προς το παρόν! Ελπίζω να μην ήταν κάτι, πάντως ο γιατρός δεν ανησύχησε όταν το ανέφερα το ελάχιστο πολύ ελάχιστο ροζ ! Τώρα θα πάω τη Δευτέρα να με δει οποτε θα δείξει αν όλα είναι καλά. 

Εσυ πως είσαι;;;

Άρα μάλλον δεν θα είναι κάτι..Εγώ καλά είμαι, ετοιμαζόμαστε για θάλασσα από Δευτέρα :D

1 ώρα πρίν, LouloudakiK είπε:

Τι κάνεις Εύη μου;;

Είμαι πολύ χαρούμενη ήταν πάρα πολύ συγκινητικό.....

Δεν ξέρω πότε θα ξαναπάω. Έκανα καλλιέργεια κολπικού οπότε θα με ενημερώσει για τα αποτελέσματα και θα μου πει και για ραντεβού...

Το φαντάζομαι.. Πρέπει να είναι μαγική στιγμή από όλες τις απόψεις..

1 ώρα πρίν, IOANNA28 είπε:

Αυτό που λίγο πολύ ήταν το πιθανότερο: Με επισκέφθηκε σήμερα το πρωί. OK, αυτή τη φορά το περίμενα βασικά, οπότε μου ήρθε πιο ελαφριά από άποψη ψυχολογίας.

Είναι σημαντικό να είσαι καλά ψυχολογικά και να μην σε παίρνει από κάτω.. Σου ήρθε τη μέρα που περίμενες?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 863
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 15 λεπτά , Evi95 είπε:

Άρα μάλλον δεν θα είναι κάτι..Εγώ καλά είμαι, ετοιμαζόμαστε για θάλασσα από Δευτέρα :D

Το φαντάζομαι.. Πρέπει να είναι μαγική στιγμή από όλες τις απόψεις..

Είναι σημαντικό να είσαι καλά ψυχολογικά και να μην σε παίρνει από κάτω.. Σου ήρθε τη μέρα που περίμενες?

Ναι, ακριβώς.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Evi95 είπε:

Άρα μάλλον δεν θα είναι κάτι..Εγώ καλά είμαι, ετοιμαζόμαστε για θάλασσα από Δευτέρα :D

Το φαντάζομαι.. Πρέπει να είναι μαγική στιγμή από όλες τις απόψεις..

Είναι σημαντικό να είσαι καλά ψυχολογικά και να μην σε παίρνει από κάτω.. Σου ήρθε τη μέρα που περίμενες?

Θα πάτε διακοπές Εύη;;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , Evi95 είπε:

Άρα μάλλον δεν θα είναι κάτι..Εγώ καλά είμαι, ετοιμαζόμαστε για θάλασσα από Δευτέρα :D

Το φαντάζομαι.. Πρέπει να είναι μαγική στιγμή από όλες τις απόψεις..

Είναι σημαντικό να είσαι καλά ψυχολογικά και να μην σε παίρνει από κάτω.. Σου ήρθε τη μέρα που περίμενες?

Μακαρι! 
 

Διακοπες; Ανυπομονώ και εγώ να πάνε κάπου, αν και δεν έχουμε κλείσει ακόμη δυστυχώς, το αφήσαμε πολύ!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , IOANNA28 είπε:

Ναι, ακριβώς.

Τουλάχιστον είναι σταθερός ο κύκλος σου..Πάμε για τον επόμενο μήνα :lol:

πρίν από 34 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Θα πάτε διακοπές Εύη;;;

Ναι θα πάμε Σκιάθο!Συνήθως πήγαινα για δουλειά (δούλευα σεζόν ρεσεψιόν)και τώρα πάμε για ξεκούραση..Έχει πολύ ωραίες παραλίες..

πρίν από 9 λεπτά , Hlianaa είπε:

Μακαρι! 
 

Διακοπες; Ανυπομονώ και εγώ να πάνε κάπου, αν και δεν έχουμε κλείσει ακόμη δυστυχώς, το αφήσαμε πολύ!

Κι εμείς πρώτη φορά κλείσαμε δύο μήνες πρίν,γιατί πέρυσι το καθυστερησαμε και δεν βρίσκαμε αυτό που θέλαμε..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 13 λεπτά , Evi95 είπε:

Τουλάχιστον είναι σταθερός ο κύκλος σου..Πάμε για τον επόμενο μήνα :lol:

Ναι θα πάμε Σκιάθο!Συνήθως πήγαινα για δουλειά (δούλευα σεζόν ρεσεψιόν)και τώρα πάμε για ξεκούραση..Έχει πολύ ωραίες παραλίες..

Κι εμείς πρώτη φορά κλείσαμε δύο μήνες πρίν,γιατί πέρυσι το καθυστερησαμε και δεν βρίσκαμε αυτό που θέλαμε..

Ααα σούπερ!!! Και γω ρεσεψιονίστ είμαι αλλά στο νησί που ζω. Να περάσετε τέλεια και να χαλαρώσετε!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Evi95 είπε:

Τουλάχιστον είναι σταθερός ο κύκλος σου..Πάμε για τον επόμενο μήνα :lol:

Ναι θα πάμε Σκιάθο!Συνήθως πήγαινα για δουλειά (δούλευα σεζόν ρεσεψιόν)και τώρα πάμε για ξεκούραση..Έχει πολύ ωραίες παραλίες..

Κι εμείς πρώτη φορά κλείσαμε δύο μήνες πρίν,γιατί πέρυσι το καθυστερησαμε και δεν βρίσκαμε αυτό που θέλαμε..

Είναι πολύ ωραία στη Σκιάθο, έχω πάει και εγώ!! Καλά να περάσετε!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, LouloudakiK είπε:

Ααα σούπερ!!! Και γω ρεσεψιονίστ είμαι αλλά στο νησί που ζω. Να περάσετε τέλεια και να χαλαρώσετε!!!

Σε ευχαριστώ πολύ!!Το χρειαζόμαστε είναι η αλήθεια!

Σε ποιο νησί μένεις?

πρίν από 45 λεπτά , Hlianaa είπε:

Είναι πολύ ωραία στη Σκιάθο, έχω πάει και εγώ!! Καλά να περάσετε!!!

Ναι είναι πανέμορφο νησί με πεντακάθαρα νερά!

Σε ευχαριστούμε πολύ!Μακάρι να είναι και τυχερό!:P

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Evi95 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!Το χρειαζόμαστε είναι η αλήθεια!

Σε ποιο νησί μένεις?

Ναι είναι πανέμορφο νησί με πεντακάθαρα νερά!

Σε ευχαριστούμε πολύ!Μακάρι να είναι και τυχερό!:P

Κέρκυρα! Εσύ Αθήνα ;;

1 hour ago, Hlianaa είπε:

Είναι πολύ ωραία στη Σκιάθο, έχω πάει και εγώ!! Καλά να περάσετε!!!

Με αναγουλες πως είσαι;;;

Με ενοχλούν τα πάντα σχεδόν από μυρωδιές...και πριν είχα πολύ δυνατή όσφρηση αλλά τώρα τις τελευταίες 2 βδομάδες έχει παραγινει....

4 ώρες πρίν, Hlianaa είπε:

Και εμένα θα μου κανει καλλιέργεια τη Δευτέρα από ότι κατάλαβα! Πήραμε και τις εξετάσεις μας, καλές μας είπε ότι είναι και των 2! Οποτε πάει και αυτό, αναμονή και άγχος για το ραντεβού τώρα!!

Έκανε και ο άντρας σου τσεκ απ';; Ο δικός μου ακόμα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Κέρκυρα! Εσύ Αθήνα ;;

Με αναγουλες πως είσαι;;;

Με ενοχλούν τα πάντα σχεδόν από μυρωδιές...και πριν είχα πολύ δυνατή όσφρηση αλλά τώρα τις τελευταίες 2 βδομάδες έχει παραγινει....

Έκανε και ο άντρας σου τσεκ απ';; Ο δικός μου ακόμα.

Εγώ εμένα Αθήνα αλλά μετακόμισα Λάρισα με τον σύντροφό μου...

Κέρκυρα έχω χρόνια να έρθω..Παλιά πήγαινα συχνά.. Ωραίο νησί..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Evi95 είπε:

Εγώ εμένα Αθήνα αλλά μετακόμισα Λάρισα με τον σύντροφό μου...

Κέρκυρα έχω χρόνια να έρθω..Παλιά πήγαινα συχνά.. Ωραίο νησί..

Είναι όμορφο νησί όντως!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Evi95 είπε:

Εγώ εμένα Αθήνα αλλά μετακόμισα Λάρισα με τον σύντροφό μου...

Κέρκυρα έχω χρόνια να έρθω..Παλιά πήγαινα συχνά.. Ωραίο νησί..

Αα και άγω από Λάρισα είμαι! Τι σύμπτωση!!

14 ώρες πρίν, LouloudakiK είπε:

Κέρκυρα! Εσύ Αθήνα ;;

Με αναγουλες πως είσαι;;;

Με ενοχλούν τα πάντα σχεδόν από μυρωδιές...και πριν είχα πολύ δυνατή όσφρηση αλλά τώρα τις τελευταίες 2 βδομάδες έχει παραγινει....

Έκανε και ο άντρας σου τσεκ απ';; Ο δικός μου ακόμα.

Με ενοχλούσε το στομάχι μου πολύ και τελικά κατάλαβα πως μάλλον είμαι κυρωμένη! Τώρα αρχίζει να μου περνάει κάπως! Είχα αναγούλες μέχρι που μου ξεκίνησε το κρύωμα! Τώρα δεν ξέρω πως θα συνεχίσει όλο αυτό!

τις έκανε όλες ναι! Νταξει δεν έχει κάτι σπουδαίο πέρα από το στίγμα αναιμία που ξέραμε έτσι και αλλιώς ότι δεν έχει! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Hlianaa είπε:

Αα και άγω από Λάρισα είμαι! Τι σύμπτωση!!

Με ενοχλούσε το στομάχι μου πολύ και τελικά κατάλαβα πως μάλλον είμαι κυρωμένη! Τώρα αρχίζει να μου περνάει κάπως! Είχα αναγούλες μέχρι που μου ξεκίνησε το κρύωμα! Τώρα δεν ξέρω πως θα συνεχίσει όλο αυτό!

τις έκανε όλες ναι! Νταξει δεν έχει κάτι σπουδαίο πέρα από το στίγμα αναιμία που ξέραμε έτσι και αλλιώς ότι δεν έχει! 

Περαστικά Ηλιάνα μου!!!

Ήδη έχω βάλει σε προγράμμα να κάνει και ο δικός μου . Να ξέρουμε αν έχει κάτι ώστε να το αντιμετωπίσουμε....

Εγώ ωστόσο χθες βράδυ πριν σχόλασω έπιασα τον έναν από τους δυο εργοδότες μου και του είπα ότι απαιτώ ένα ρεπό την εβδομάδα για τουλάχιστον Ιούλιο και Αύγουστο,με πρόφαση ότι έχω ένα θέμα υγείας που δεν θα ήθελα να αναφερθώ σε αυτό. Βλέπεις δεν θέλω να το πω σε κανέναν ακόμα...θέλω να το καθυστερήσω όσο μπορώ... ανυπομονώ να δω τι θα γίνει. Γιατί δεν του έδωσα περιθώριο να μου πει όχι! Όλοι σε αυτη την επιχείρηση δουλεύουν χωρίς ρεπό εκτός από τους σερβιτόρους στο εστιατόριο που διεκδικούν ένα ρεπό την εβδομάδα... Κάνω υπομονή αλλά δεν τη παλεύω πια χωρίς ρεπό.... κουράζομαι πάρα πολύ και πιέζομαι τόσο σωματικά όσο και ψυχολογικά και δεν είναι καλό αυτό... Άντε να δω σήμερα τι θα μου πει!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Περαστικά Ηλιάνα μου!!!

Ήδη έχω βάλει σε προγράμμα να κάνει και ο δικός μου . Να ξέρουμε αν έχει κάτι ώστε να το αντιμετωπίσουμε....

Εγώ ωστόσο χθες βράδυ πριν σχόλασω έπιασα τον έναν από τους δυο εργοδότες μου και του είπα ότι απαιτώ ένα ρεπό την εβδομάδα για τουλάχιστον Ιούλιο και Αύγουστο,με πρόφαση ότι έχω ένα θέμα υγείας που δεν θα ήθελα να αναφερθώ σε αυτό. Βλέπεις δεν θέλω να το πω σε κανέναν ακόμα...θέλω να το καθυστερήσω όσο μπορώ... ανυπομονώ να δω τι θα γίνει. Γιατί δεν του έδωσα περιθώριο να μου πει όχι! Όλοι σε αυτη την επιχείρηση δουλεύουν χωρίς ρεπό εκτός από τους σερβιτόρους στο εστιατόριο που διεκδικούν ένα ρεπό την εβδομάδα... Κάνω υπομονή αλλά δεν τη παλεύω πια χωρίς ρεπό.... κουράζομαι πάρα πολύ και πιέζομαι τόσο σωματικά όσο και ψυχολογικά και δεν είναι καλό αυτό... Άντε να δω σήμερα τι θα μου πει!

Ευχαριστώ πολύ! Απλά όσο δεν έχω τις αναγούλες που είχα φοβάμαι μήπως έχει συμβει κάτι κακό στο μωρό! Αλλά δεν μπορώ να ξέρω πριν τη Δευτέρα τίποτα δυστυχώς!!

καλα έκανες και ζήτησες! Έχω δουλέψει και εγώ σεζόν 7 στα 7, 9 ώρες κάθε μέρα και πραγματικά ήταν πολυυυ δύσκολο, ειδικά όταν υπάρχει Και εγκυμοσύνη! Ελπίζω να δεχτεί να σου το δώσει, σίγουρα θα σε βοηθήσει μια μέρα να χαλαρώσεις!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Hlianaa είπε:

Ευχαριστώ πολύ! Απλά όσο δεν έχω τις αναγούλες που είχα φοβάμαι μήπως έχει συμβει κάτι κακό στο μωρό! Αλλά δεν μπορώ να ξέρω πριν τη Δευτέρα τίποτα δυστυχώς!!

καλα έκανες και ζήτησες! Έχω δουλέψει και εγώ σεζόν 7 στα 7, 9 ώρες κάθε μέρα και πραγματικά ήταν πολυυυ δύσκολο, ειδικά όταν υπάρχει Και εγκυμοσύνη! Ελπίζω να δεχτεί να σου το δώσει, σίγουρα θα σε βοηθήσει μια μέρα να χαλαρώσεις!!! 

Μην αγχώνεσαι. Όλα τέλεια είναι και το ξέρεις.μη σκέφτεσαι αρνητικά!!! 

Δευτέρα θα ακούσεις τη καρδιά του και θα δεις πως ωραία θα νιώσεις. Εγώ μπορώ να αντιληφθώ ότι έχω στρογγυλέψει λίγο...εσύ έχεις δει διαφορά;; Βέβαια μόνο εγώ τα καταλαβαίνω.. 

Αν δε δεχτεί θα φύγω από τη δουλειά...του είπα να το ξέρει ότι σκέφτηκα το ενδεχόμενο να σταματήσω αλλά του έδωσα να καταλάβει ότι δε συμφέρει ούτε εμένα ούτε εκείνους γιατί δεν βρίσκουν προσωπικό....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...