Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      @Blue Velvet καλημέρα κορίτσι μου ! Ελπίζω σήμερα να είσαι καλύτερα ! Σου ευχόμαστε να είναι ανώδυνο σήμερα το αποτέλεσμα της εξετάσης ! Να ξέρεις πως σε νιώθω και εγώ και όλες μας ! Πες μας πταν θα έχεις νέα ! Φιλάκια !

      Εεεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεε εεεεεεε εεεεεεεεεεεε τι ωραία που ξεκίνησε η εβδομάδα !!!! Με το καλό !!!!! Ο δρόμος που ξεκίνησες να είναι έτσι χαμογελαστός όπως σήμερα ! Ποια είναι η γκουρού των τεστ … να εμφανιστεί άμεσα την θέλω χαχαχά 

      χαχαχαχ παρούσα !

Σύλληψη μετά από αποβολή!


Recommended Posts

Γεια σας! Θα ήθελα να μάθω τις εμπειρίες σας μετά από μια αποβολή! Αν ήταν εύκολη και γρήγορη η σύλληψη. Σίγουρα η κάθε γυναίκα και η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική, απλά θα ήθελα να ξέρω πάνω κάτω τι με περιμένει και εμένα! 
Ευχαριστω!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα, εγώ είχα μια παλλινδρομη τον Οκτώβριο κ έκανα αποξεση. Μετά από αυτό μέχρι τον Μάρτιο δεν είχαμε ελεύθερες επαφές. Έμεινα έγκυος με την πρώτη ελεύθερη επαφή τον Μάρτιο κ μάλιστα εκτός γονιμων. Κ η εγκυμοσύνη αυτή κατέληξε σε παλλινδρομη. 

Την πρώτη φορά έμεινα έγκυος μετά από ένα χρόνο προσπαθειών. Ειμαι 38. Την δεύτερη φορά ούτε που το κατάλαβα. Κ πιστεύω ότι έπαιξε ρόλο ότι δεν το σκεφτόμουν...

Τώρα έχω την ίδια αγωνία με εσένα, αν κ οπότε ξεκινήσουμε πάλι, αν κ πόσο σύντομα θα τα καταφέρουμε...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πείτε απόψεις γιατί με ενδιαφέρει και εμένα πολύ το θέμα ..

Απέβαλα τέλη Απριλίου και από χθες που μου ήρθε περίοδος  όσο να ναι έχω πέσει πολύ ψυχολογικά ..αν και προσπαθώ να το παλέψω :( 

Έχω ακούσει ότι μετά την αποβολή μπορεί να είναι πιο εύκολη η σύλληψη .. Θεωρείτε ότι κάτι τέτοιο ευσταθεί ; 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...