Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Σταγόνες αίματος εμφύτευσης


Recommended Posts

Καλησπέρα σας! Ας πω κ εγώ την ιστορία μου κ ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις! Προσπαθώ με τον σύντροφο μου 4 μήνες για παιδάκι. Αυτόν τον μήνα 7η προς 8η μέρα μετά την ωορρηξία μου είχα ελάχιστες σταγόνες αίματος στο χαρτί τουαλέτας. Μπορεί να μου περιγράψει κάποια κοπέλα που της έχει συμβεί να έχει αίμα εμφύτευσης, πως είναι αυτές οι σταγόνες;; Εμένα ήταν πραγματικά σταγόνες , σε μεγεθος σαν το κεφάλι μιας καρφίτσας,  σαν να έσταξαν 4-5 σταγόνες αίματος στο χαρτί. Να χαρώ ή είναι κάτι άλλο κ τσάμπα ονειρεύομαι;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 51 λεπτά , Muriam1288 είπε:

Καλησπέρα σας! Ας πω κ εγώ την ιστορία μου κ ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις! Προσπαθώ με τον σύντροφο μου 4 μήνες για παιδάκι. Αυτόν τον μήνα 7η προς 8η μέρα μετά την ωορρηξία μου είχα ελάχιστες σταγόνες αίματος στο χαρτί τουαλέτας. Μπορεί να μου περιγράψει κάποια κοπέλα που της έχει συμβεί να έχει αίμα εμφύτευσης, πως είναι αυτές οι σταγόνες;; Εμένα ήταν πραγματικά σταγόνες , σε μεγεθος σαν το κεφάλι μιας καρφίτσας,  σαν να έσταξαν 4-5 σταγόνες αίματος στο χαρτί. Να χαρώ ή είναι κάτι άλλο κ τσάμπα ονειρεύομαι;;;

Μπορεί και να μην ονειρεύεσαι. Δεν μου έχει τύχει αλλά κάπως έτσι το περιγραφούν. 


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Ele@n είπε:

Μπορεί και να μην ονειρεύεσαι. Δεν μου έχει τύχει αλλά κάπως έτσι το περιγραφούν. 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου!! Μακάρι.. με τόσα κατά φαντασιαν συμπτώματα.. φοβάμαι κ για το χειροπιαστο!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Muriam1288 είπε:

Θα εκτιμούσα αν σε κάποια έχει τύχει αυτό, να μου απαντούσε.. ευχαριστώ!

εμενα μου ετυχε στην πρωτη εγκυμοσυνη.10μερες μετα την επαφη,κ πιθανολογω την τοτε ωορρηξια.εχω ασταθη κυκλο.αργα το βραδυ που ετοιμαζομουν για ρεβεγιον ειδα 4-5σταγονες στο εσωρουχο.πιο ροζ-καφε.φανταστηκα οτι μου ερχεται περιοδος κ εβαλα σερβιετα η οποια εμεινε πεντακαθαρη ως το πρωι

δ ηθελα να ξεσηκωθω,κ περιμενα αλλες 9μερες για να κανω χοριακη.3μερες πριν την χοριακη ειδα παλι λιγα καφε υγρα,ειχα κουραστει τοτε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 29 λεπτά , vikib είπε:

εμενα μου ετυχε στην πρωτη εγκυμοσυνη.10μερες μετα την επαφη,κ πιθανολογω την τοτε ωορρηξια.εχω ασταθη κυκλο.αργα το βραδυ που ετοιμαζομουν για ρεβεγιον ειδα 4-5σταγονες στο εσωρουχο.πιο ροζ-καφε.φανταστηκα οτι μου ερχεται περιοδος κ εβαλα σερβιετα η οποια εμεινε πεντακαθαρη ως το πρωι

δ ηθελα να ξεσηκωθω,κ περιμενα αλλες 9μερες για να κανω χοριακη.3μερες πριν την χοριακη ειδα παλι λιγα καφε υγρα,ειχα κουραστει τοτε

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!! Το αίμα ήταν σε τι μέγεθος ήταν;; Ίσως είναι χαζή η ερώτηση μου... αλλά δεν ξέρω τι να κάνω, πως να αισθανθώ. Να ανησυχήσω μήπως είναι κάτι άλλο; Να χαρώ ότι πάει καλα;; Φφφφ... ψυχοφθόρα όλα αυτά κ περιμένω ή όχι να αδιαθετησω σε μια βδομάδα...

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Muriam1288 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!! Το αίμα ήταν σε τι μέγεθος ήταν;; Ίσως είναι χαζή η ερώτηση μου... αλλά δεν ξέρω τι να κάνω, πως να αισθανθώ. Να ανησυχήσω μήπως είναι κάτι άλλο; Να χαρώ ότι πάει καλα;; Φφφφ... ψυχοφθόρα όλα αυτά κ περιμένω ή όχι να αδιαθετησω σε μια βδομάδα...

εχουν περασει πολλα χρονια αλλα ηταν 4-5σταγονες.αραιο κ προς καφε.ουτε σερβιετακι δ λερωνα.τοτε που ειχαμε ξεκινησει προσπαθειες ειχα καφε τις πρωτες μερες,κ με ασταθη κυκλο κ παντελως ασχετη με γονιμες κλπ δ πιστευα οτι εμεινα εγκυος

καμια φορα μπορει να δεις υγρα κ για ασχετο λογο.κανε σαν να μην το ειδες.ασε την βδομαδα να περασει,κ αν δ ερθει κανε χοριακη

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ήταν καφέ υγρά ολόιδια με αυτά που έχω πριν από την περίοδο πολλές φορές. Δε θα τα περιέγραφα σα σταγόνες, περισσότερο σαν ελάχιστο μπεζ-καφέ στο σκούπισμα. Κράτησε 2 μέρες κ έγινε από μια φορά μόνο την κάθε μέρα. Δεν ξέρω σε σχέση με την ωορρηξία μου ποτε να ήταν αλλά κάπου εκεί υπολογίζω 8-10 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια για την απάντηση σας!! Εμένα ήταν πραγματικές σταγόνες αίματος πολύ μικρες εκείνο το βράδυ κ προς τα ξημερώματα που πήγα τουαλέτα ειδα 2 καφέ.. αυτά κ τιποτ άλλο ξανά κ τώρα στην αναμονή... κρατιέμαι να μην πάρω τεστ πρόωρης ανίχνευσης για να μην απογοητευτώ.. είμαι 5 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο..

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Muriam1288 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια για την απάντηση σας!! Εμένα ήταν πραγματικές σταγόνες αίματος πολύ μικρες εκείνο το βράδυ κ προς τα ξημερώματα που πήγα τουαλέτα ειδα 2 καφέ.. αυτά κ τιποτ άλλο ξανά κ τώρα στην αναμονή... κρατιέμαι να μην πάρω τεστ πρόωρης ανίχνευσης για να μην απογοητευτώ.. είμαι 5 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο..

Αν έχεις σταθερό κύκλο κάνε αύριο η αν μπορείς να περιμένεις Δευτέρα. Τουλάχιστον θα σου φύγει το άγχος.σε καταλαβαίνω !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, Lilly28 είπε:

Αν έχεις σταθερό κύκλο κάνε αύριο η αν μπορείς να περιμένεις Δευτέρα. Τουλάχιστον θα σου φύγει το άγχος.σε καταλαβαίνω !!!

Λέω να κάνω την Δευτέρα.. πολύ άγχος... Ευχημαι να κρατηθώ.Βέβαια αν με ρωτάς θα ήθελα να κάνω πρωί-μεσημέρι-βράδυ από σήμερα...

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...