Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Φαγουρα στη μία θηλή


Recommended Posts

Καλησπερα σε ολες τις μανουλες και μη. Θα ήθελα την γνώμη σας για οποια γυναίκα έχει παρατητησει κάτι παρόμοιο. Στην 1η μερα περιόδου εμφανισα φαγουρα στη δεξιά θηλή στο πάνω μέρος της και συγκεκριμένα είναι λίγο πιο κόκκινο και φουσκωμένο το σημείο. Ανά διαστήματα (το πολυ 2 φορές τη μερα) με πιάνει φαγουρα για λιγο. Ξέρει καμια σας τι μπορεί να ειναι; Να ανησυχήσω; είμαι στην 5η μερα περιόδου και ακόμα η θηλή είναι κόκκινη σε ένα σημείο. Πιστευα οτι ειναι ορμονικο γιατι σε αυτη τη περιοδο εχω βγαλει και αρκετα σπυρακια ενω δεν συνηθιζω. Δεν το βρισκω ομως σαν συμπτωμα περιόδου. Να σημειωσω πως δεν είμαι μαμα και δεν παίζει να είμαι εγκυος γιατί έχω κανονικά περίοδο.. Επίσης είμαι 22 αν βοηθάει σε κάτι αυτό. Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 ώρες πρίν, Kristy22 είπε:

Καλησπερα σε ολες τις μανουλες και μη. Θα ήθελα την γνώμη σας για οποια γυναίκα έχει παρατητησει κάτι παρόμοιο. Στην 1η μερα περιόδου εμφανισα φαγουρα στη δεξιά θηλή στο πάνω μέρος της και συγκεκριμένα είναι λίγο πιο κόκκινο και φουσκωμένο το σημείο. Ανά διαστήματα (το πολυ 2 φορές τη μερα) με πιάνει φαγουρα για λιγο. Ξέρει καμια σας τι μπορεί να ειναι; Να ανησυχήσω; είμαι στην 5η μερα περιόδου και ακόμα η θηλή είναι κόκκινη σε ένα σημείο. Πιστευα οτι ειναι ορμονικο γιατι σε αυτη τη περιοδο εχω βγαλει και αρκετα σπυρακια ενω δεν συνηθιζω. Δεν το βρισκω ομως σαν συμπτωμα περιόδου. Να σημειωσω πως δεν είμαι μαμα και δεν παίζει να είμαι εγκυος γιατί έχω κανονικά περίοδο.. Επίσης είμαι 22 αν βοηθάει σε κάτι αυτό. Ευχαριστώ!

μπορεί απλά να έχεις ευαίσθητο δέρμα και κάτι να το ενοχλεί.  δερματικο είναι το θέμα.

Ρώτα στο φαρμακείο να σου δώσουν μια κρέμα. 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...