Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts

Εγώ νόμιζα θα βγάλουν και αποτελέσματα... μόνο για την πληρότητα φακέλου ξενυχτάμε; και δεν πίνω κιόλας, κι ούτε καπνίζω...

το γράφει κ στην ανακοίνωση τους , σήμερα προσωρινά το σάββατο τα τελικά

Κοριτσια σας εχει ανοιξει τιποτα εσας????

τσούκου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αντε μας γκαστρωσε θα κανω κ τεταρτο λεμε!!!!!χαχαχαχαχ

οχι ουχι ουχι!!προς θεου!!!καλα ειμαστε με 3!!!


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

ουτε εμενα,,,,εχω απλα ανοιξει και τη σελιδα που βαλανε το λινκ και αναμνω ποιο απο τα δυο θα μου ανοιξει,,,στις δωδεκα να φανταστω καλη χρονια θα λεμε :rolleyes:

Εμένα ούτε αυτο δεν έχει βγάλει γμτ.......

Link to comment
Share on other sites

ριξτο κ βλεπουμε

παίζει να έχουν βάλει καθρέφτη web page για να μη πέσει η σελίδα??

γιατί ενώ πληκτρολογώ www.eetaa.gr μπαινει άμεσα μεν αλλά μπαινει στο www.eetaa1.gr κ σε αυτό δεν έχει την ανακοίνωση των προσωρινών....έχει μείνει στην ανακοίνωση για το πότε θα βγουν τα αποτελέσματα.

Μόνο αν το διαγράψω το 1 μόνη μου μου φορτώνει μετά τη σωστή με την ανακοίνωση.........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παίζει να έχουν βάλει καθρέφτη web page για να μη πέσει η σελίδα??

γιατί ενώ πληκτρολογώ www.eetaa.gr μπαινει άμεσα μεν αλλά μπαινει στο www.eetaa1.gr κ σε αυτό δεν έχει την ανακοίνωση των προσωρινών....έχει μείνει στην ανακοίνωση για το πότε θα βγουν τα αποτελέσματα.

Μόνο αν το διαγράψω το 1 μόνη μου μου φορτώνει μετά τη σωστή με την ανακοίνωση.........

Και εμενα μου εκανε εντυπωση αυτο!


r1OMp3.png KcCbp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


παίζει να έχουν βάλει καθρέφτη web page για να μη πέσει η σελίδα??

γιατί ενώ πληκτρολογώ www.eetaa.gr μπαινει άμεσα μεν αλλά μπαινει στο www.eetaa1.gr κ σε αυτό δεν έχει την ανακοίνωση των προσωρινών....έχει μείνει στην ανακοίνωση για το πότε θα βγουν τα αποτελέσματα.

Μόνο αν το διαγράψω το 1 μόνη μου μου φορτώνει μετά τη σωστή με την ανακοίνωση.........

Το παρατηρησα κ εγω! Ε καποια π!@#$ θα κανανε για να μην μπλοκαρει το μαγαζακι τους!


8GTIp3.png

as1cHh_uM2B0000MjkyZHw0MDE2NzVkfFRhIG9uZWlyYWtpYSBtb3UhISE.gifline_feet_beg_xbliz34_time_1266814800_text_d4e120efede5e9f1dceae9e120eceff520e5dfede1e920ece1e6df20ece1f220.gif

Link to comment
Share on other sites

παίζει να έχουν βάλει καθρέφτη web page για να μη πέσει η σελίδα??

γιατί ενώ πληκτρολογώ www.eetaa.gr μπαινει άμεσα μεν αλλά μπαινει στο www.eetaa1.gr κ σε αυτό δεν έχει την ανακοίνωση των προσωρινών....έχει μείνει στην ανακοίνωση για το πότε θα βγουν τα αποτελέσματα.

Μόνο αν το διαγράψω το 1 μόνη μου μου φορτώνει μετά τη σωστή με την ανακοίνωση.........

κι εμένα στο eetaa1 με βάζει! Και φυσικά αναρωτιέμαι τι είναι αυτό που βλέπετε εσείς και εγώ όχι (είμαι και γκαβή σήμερα εκτός των άλλων)...

Καλαμαράκι το έχεις σπουδάσει το πράγμα λέμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...