Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

ΑΝΤΙΡΥΤΙΔΙΚΕΣ ΚΑΙ ΣΥΣΦΙΚΤΙΚΕΣ ΚΡΕΜΕΣ


valentina23

Recommended Posts

Κορίτσια γεια σας !!θα ήθελα τη βοήθεια σας και τις γνώμες όσον αφορά καλλυντικές κρέμες κυρίως φαρμακευτικές..είμαι 39 ετών και το δεύτερο παιδάκι μου είναι 21 μηνών .μετά την γέννα είχα πάρει πάρα πολλά κιλά και είχα απογοητευτεί πολύ απ' την εικόνα μου .τελικά κατάφερα να κάνω δίαιτα και έχασα πάρα πολλά κιλά..περίπου είκοσι..όμως υπάρχει χαλαροτητα και κυτταρίτιδα στους γλουτούς και στη κοιλιά ..έχετε δοκιμάσει κάποια κρέμα φυσικά σε συνδιασμό με άσκηση και διατροφή που να έφερε αποτέλεσμα;;είδα μερικές που μου κίνησαν το ενδιαφέρον όπως η elancyl, η apivita rose pepper, η biotherm ,και η lierac. Επίσης θέλω και για το πρόσωπο αντιρυτιδικη όπως και ματιών που έχουν εμφανιστεί αρκετές λεπτές γραμμές.ποια προϊόντα προτείνετε;;

Το πιο σημαντικό όμως που με απασχολεί είναι ότι θηλάζω ακόμα!!! Κατά πόσο επιτρέπονται αυτές οι κρέμες;;άλλοι λένε ναι μπορούν να χρησιμοποιηθούν γιατί απορροφωνται στις ανώτερες στοιβάδες του δέρματος κι άλλοι λένε όχι ..τι ισχύει τελικά;;αν γνωρίζετε .

Σας ευχαριστώ πολύ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το γίνετε ρε κορίτσια ;;όλες φρεσκαδουρες;; καμία δεν χρησιμοποιεί ούτε κρέμες ούτε τίποτα;;:P:P:P:Pπλάκα κάνω...λέω να χρησιμοποιήσω και έλαια ..είναι πολύ διαδεδομένα..έχετε καμία γνώμη περί αυτού;;η πάλι άκυρο θα φαω:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...