Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΚΑΙ ΠΟΣΟΣΤΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ,

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΓΡΑΦΩ ΣΩΣΤΑ ΕΔΩ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ...ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΑΣ!!

ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΕΚΑΝΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ,ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1ΜΙΣΗ ΧΡΟΝΩΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΣΥΓΥΓΟ....

ΕΙΜΑΙ 8-9 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ Η ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΑΡΕΣΕΙ ΚΟΚΚΙΝΟ.ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ.

ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΕ ΤΗ ΠΡΩΤΗ?? ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ,ΕΙΧΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ??

ΕΚΑΝΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΜΕ ΧΑΠΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΝΕΣΗ OVITRELLE 36 ΩΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα Efakii.. 

Έκανα κι εγώ την πρώτη μου σπερματέγχυση πριν δύο εβδομάδες ακριβώς. Δυστυχώς δεν πέτυχε - έκανα σήμερα τεστ και είναι αρνητικό. Προσωπικά γνωρίζω δύο κοπέλες που έχουν πετύχει εγκυμοσύνη με την πρώτη σπερματέγχυση. Άλλα ζευγάρια το έχουν πετύχει με τη δεύτερη ή την τρίτη προσπάθεια. Γενικά τα ποσοστά επιτυχίας δεν είναι τρομερά, αλλά είναι καλύτερα από τη φυσική σύλληψη, σύμφωνα με τον γιατρό μου τουλάχιστον. Εμείς κατά πάσα πιθανότητα θα προσπαθήσουμε να κάνουμε άλλη μια σπερματέγχυση (ελπίζω στον κύκλο που ξεκινάει τώρα) και μετά πάμε για εξωσωματική γιατί νομίζω με τον καιρό "βαραίνουμε" πολύ ψυχολογικά και δεν είναι ό,τι καλύτερο. Εμείς έχουμε θέμα με το σπέρμα, όχι μεγάλο αλλά πιθανολογούμε ότι αυτός είναι ο λόγος που δεν μας έχει κάτσει εγκυμοσύνη. 

Σου εύχομαι ολόψυχα να δείτε δύο ροζ γραμμές τη μέρα του τεστ! Καλή επιτυχία!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσι μου ..ξέρω κορίτσια που έχουν πιάσει με το πρώτο από σπερματυγχηση..εγώ είχα κάνει παλιότερα αλλά δεν πέτυχε..βέβαια εκείνη την εποχή είχαμε ένα θέμα υγείας που δεν το γνωρίζαμε κ μάλλον έπαιξε τότε πολύ σημαντικό ρόλο για την αποτυχία του...άρα δεν ξέρω να σου πω εάν θα λειτουργούσε σε εμάς η όχι...πάντως έχω ακούσει πολλές κοπέλες που πέτυχαν εγκυμοσυνη...

Θα σου ευχηθώ πολύ καλή επιτυχία..έκανες το καλύτερο που γινόταν για εσας κ μπράβο σας...σκέψου μόνο θετικά κ σου εύχομαι μια μεγάλη χοριακη σε λίγες μέρες!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...