Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Βρέθηκε και έλλειψη ψευδαργύρου στο σπερμα. τι γνωρίζετε; πως επηρεάζει; φτιάχνει;;;

      Από όσο έχω διαβάσει επηρεάζει την ποσότητα την κινητικότητα και την μορφολογία του σπέρματος και υπάρχουν βιταμίνες ψευδαργύρου που λογικά θα ανεβάσει τα επίπεδα !!

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ


Recommended Posts

κορίτσια καλημέρα

ήθελα να σας ρωτήσω,

είμαι στην 8η μέρα μετά την εμβρυομεταφορά και τα μοναδικά συμπτώματα που έχω είναι αρκετά υγρά σαν νερό

και από χτες σαν να νιώθω ότι θα αδιαθετήσω, ξέρετε το συναίσθημα που λες τώρα έρχεται περίοδος, ότι θα παω στην τουαλέτα και θα σκουπιστώ και θα έρθει το αίμα της περιόδου και είναι πολύ έντονο αυτό το αίσθημα.

Είχε καμία σας παρόμοια συμπτώματα με θετική έκβαση???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγώ στην 8η ημέρα εμβρυομεταφορας είμαι και ειλικρινά δε μπορώ να διαβάσω τα σημάδια στο σώμα μου.. Δευτέρα & Τρίτη είχα έντονους πόνους περιόδου και πονούσα χαμηλά ακόμη και αν περπατούσα να πάω μεχρι το μπάνιο ,  από χθες έχω ηρεμήσει αρκετά αλλά άρχισε να πονά στήθος- χωρίς να έχει πρηστεί ιδιαίτερα-  και μέση ..κάθε μέρα μεχρι το απόγευμα έχω 37.2 και το βράδυ 36.7-36.8 .. όσο για τα υγρά, με την κολπική προγεστερονη που παίρνουμε είναι απολύτως φυσιολογικά! 

@DIMIFEB δεν είναι αρκετά νωρίς για περίοδο ; Πότε περιμένεις κανονικά ; Χοριακη πότε κανεις ;;; 
υπομονη ! Οι ημέρες πλησιάζουν! Καλά μας αποτελέσματα :)

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chris87 said:

Και εγώ στην 8η ημέρα εμβρυομεταφορας είμαι και ειλικρινά δε μπορώ να διαβάσω τα σημάδια στο σώμα μου.. Δευτέρα & Τρίτη είχα έντονους πόνους περιόδου και πονούσα χαμηλά ακόμη και αν περπατούσα να πάω μεχρι το μπάνιο ,  από χθες έχω ηρεμήσει αρκετά αλλά άρχισε να πονά στήθος- χωρίς να έχει πρηστεί ιδιαίτερα-  και μέση ..κάθε μέρα μεχρι το απόγευμα έχω 37.2 και το βράδυ 36.7-36.8 .. όσο για τα υγρά, με την κολπική προγεστερονη που παίρνουμε είναι απολύτως φυσιολογικά! 

@DIMIFEB δεν είναι αρκετά νωρίς για περίοδο ; Πότε περιμένεις κανονικά ; Χοριακη πότε κανεις ;;; 
υπομονη ! Οι ημέρες πλησιάζουν! Καλά μας αποτελέσματα :)

 

Σε μια εβδομάδα!Επίσης καλα αποτελεσματα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...