Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

Εγκυμοσύνη η όχι ;


Eg93

Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , rodok είπε:

καλώς ήρθες στην παρέα μας! απ' ό,τι βλέπεις δεν ντρεπόμαστε να μοιραστούμε τίποτα! 🤣🤣

Σ' ευχαριστώ πολύ. Αυτό είναι το νόημα και το όφελος όλου αυτού, το να μοιράζεσαι πράγματα με ανθρώπους από τους οποίους θα βρείς κατανόηση. Όταν μοιράζεσαι τα ευχάριστα πολλαπλασιάζονται και τα δυσάρεστα μειώνονται.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 2 λεπτά , Evdokia Pan είπε:

Φιλη μου, στήθος- πλατη, αυτο που περιγραφεις, ηταν ακριβως τα δικα μου πρωτα συμπτωματα..... 

Ααααχχχ! Να δεις θα κανουμε "Ανασταση" το Σάββατο! Κ θα επιμεινω, αν παρεις θετικό τεστ, τρεξε πρωτα σε αιματολογο! Θα στο λεω μέχρι να με βρισεις!!! ❤

αχ Ευδοκία μου μακάριιιι! ❤️ μακάρι μάζι με την πρώτη Ανάσταση, να κάνω κι εγώ! 
Τελικά έχουμε αιματολόγο στην πόλη μας (δύο) αλλά σε αυτόν που θέλω εγώ, έχω ακούσει τα καλύτερα λόγια!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Καλή τύχη! 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , rodok είπε:

αχ Ευδοκία μου μακάριιιι! ❤️ μακάρι μάζι με την πρώτη Ανάσταση, να κάνω κι εγώ! 
Τελικά έχουμε αιματολόγο στην πόλη μας (δύο) αλλά σε αυτόν που θέλω εγώ, έχω ακούσει τα καλύτερα λόγια!! 

Εγω ειμαι πολύ αισιόδοξη!! Θα δεις! 🙏

@Alice20 που εισαι εσυ?

Link to comment
Share on other sites

@Evdokia Pan μου, χάρηκα πολύ με τα νέα σου ❤️❤️ ... Σας διαβάζω αλλά δεν πρόλαβα να σας γράψω γιατί έπεσε κάτω η γιαγιά μου και έσπασε το ισχίο της και τρέχαμε! Άστα!

Το καλύτερο όμως ποιο είναι; Έκανα μύκητες απο την αντιβίωση 🤬🤬

@rodok μου, όλα καλά θα πάνε. Απο αυτά που περιγράφεις νιώθω ότι κάτι έγινε αυτό τον μήνα. Ανυπομονώ για το τεστ ❤️

 

3 minutes ago, Alice20 said:

@Evdokia Pan μου, χάρηκα πολύ με τα νέα σου ❤️❤️ ... Σας διαβάζω αλλά δεν πρόλαβα να σας γράψω γιατί έπεσε κάτω η γιαγιά μου και έσπασε το ισχίο της και τρέχαμε! Άστα!

Το καλύτερο όμως ποιο είναι; Έκανα μύκητες απο την αντιβίωση 🤬🤬

@rodok μου, όλα καλά θα πάνε. Απο αυτά που περιγράφεις νιώθω ότι κάτι έγινε αυτό τον μήνα. Ανυπομονώ για το τεστ ❤️

 

@Eg93 εσύ έκανες ο,τι καλύτερο! Αλλά μην τον αφήνεις χαλαρό 🤪

@souz13 μην αγχώνεσαι απο τώρα.. έχεις ακόμη 5 μέρες και τοτε θα ξέρεις. Είναι απογοήτευση το αρνητικό τεστ αλλά δεν πτοουμαστε!

@KATIA97 καλωσόρισες στην παρέα μας. ❤️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Evdokia Pan είπε:

Εγω ειμαι πολύ αισιόδοξη!! Θα δεις! 🙏

@Alice20 που εισαι εσυ?

μακάρι τι να πω! εσένα πονούσαν και τα χέρια; γιατί κ αυτό παρατηρώ τις τρεις τελευταίες μέρες!

 

πρίν από 10 λεπτά , Alice20 είπε:

@Evdokia Pan μου, χάρηκα πολύ με τα νέα σου ❤️❤️ ... Σας διαβάζω αλλά δεν πρόλαβα να σας γράψω γιατί έπεσε κάτω η γιαγιά μου και έσπασε το ισχίο της και τρέχαμε! Άστα!

Το καλύτερο όμως ποιο είναι; Έκανα μύκητες απο την αντιβίωση 🤬🤬

@rodok μου, όλα καλά θα πάνε. Απο αυτά που περιγράφεις νιώθω ότι κάτι έγινε αυτό τον μήνα. Ανυπομονώ για το τεστ ❤️

 

@Eg93 εσύ έκανες ο,τι καλύτερο! Αλλά μην τον αφήνεις χαλαρό 🤪

@souz13 μην αγχώνεσαι απο τώρα.. έχεις ακόμη 5 μέρες και τοτε θα ξέρεις. Είναι απογοήτευση το αρνητικό τεστ αλλά δεν πτοουμαστε!

@KATIA97 καλωσόρισες στην παρέα μας. ❤️

γενικά κάνω σχεδόν καθημερινά τεστάκια κι ας ξέρω ότι είναι  νωρίς! 😂 αλλές 3 και σήμερα κι εύχομαι να μην φανερωθεί η κυρία με τα κόκκινα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

37 minutes ago, rodok said:

μακάρι τι να πω! εσένα πονούσαν και τα χέρια; γιατί κ αυτό παρατηρώ τις τρεις τελευταίες μέρες!

 

γενικά κάνω σχεδόν καθημερινά τεστάκια κι ας ξέρω ότι είναι  νωρίς! 😂 αλλές 3 και σήμερα κι εύχομαι να μην φανερωθεί η κυρία με τα κόκκινα!

Μακάρι 😇😇😇 ... Άμα σε ηρεμεί κάπως να κάνεις το τεστ και έχεις την ευχέρεια, γιατί όχι; Πόσες μέρες πάνε που είδες τα καφέ υγρά;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, rodok said:

μακάρι τι να πω! εσένα πονούσαν και τα χέρια; γιατί κ αυτό παρατηρώ τις τρεις τελευταίες μέρες!

 

γενικά κάνω σχεδόν καθημερινά τεστάκια κι ας ξέρω ότι είναι  νωρίς! 😂 αλλές 3 και σήμερα κι εύχομαι να μην φανερωθεί η κυρία με τα κόκκινα!

Καλημέρα!!! Τι τεστάκια εννοείς;;;

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Evdokia Pan said:

@Alice20 καλα χαζοι ειναι οι γιατροι? Δεν σου εδωσαν προβιοτικα με την αντιβιωση? 😑

Περαστικά για την γιαγια!

Ούτε καν... Αλλά επειδή ήξερα τι θα πάθω, πήρα μόνη μου! Απλώς άργησα να τα ξεκινήσω επειδή απο τον πόνο που είχα δεν σκέφτηκα να τα πάρω όταν πήγα φαρμακείο για την αντιβίωση και μετά πέτυχα Σ- Κ ... Δική μου βλακεία κυρίως! .. όμως κατάλαβα πως αν δεν έχεις ο ίδιος τα μάτια σου ανοιχτά και να ξέρεις 2-3 πραγματακια για το σώμα σου, δεν τη βγάζεις καθαρή! Όχι ότι υποτιμώ το έργο των γιατρών αλλά πραγματικά πρέπει ο ίδιος να είσαι σε εγρήγορση! 

Πήγες ήδη χωριό; Να ξεκουράζεσαι κιόλας!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , Alice20 είπε:

Μακάρι 😇😇😇 ... Άμα σε ηρεμεί κάπως να κάνεις το τεστ και έχεις την ευχέρεια, γιατί όχι; Πόσες μέρες πάνε που είδες τα καφέ υγρά;

απλά αν είναι κάτι θα ήθελα να το ξέρω νωρίς! όχι όπως τις άλλες φορές που το μάθαινα κατόπιν εορτής! εκείνο το περίεργο καφέ, ήταν κυριολεκτικά 1-2 σταγόνες και το είχα δει την Κυριακή! Το αστείο είναι ότι σήμερα τα μάτια μου έβλεπαν σκιές ως δεύτερη γραμμή! 😂

 

πρίν από 11 λεπτά , souz13 είπε:

Καλημέρα!!! Τι τεστάκια εννοείς;;;

Καλημέρα!εννοώ της one step που είναι μια μικρή ταινιούλα! καλά δεν είναι και τα πιο αξιόπιστα! στις κριτικές οι περισσότερες λένε ότι εμφανίστηκε δευτερη γραμμή μετά την καθυστέρηση και λίγες ισχυρίζονται ότι είδαν δεύτερη γραμμή πριν την καθυστέρηση! αλλά έτσι από περιέργεια τα πήρα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 minutes ago, rodok said:

απλά αν είναι κάτι θα ήθελα να το ξέρω νωρίς! όχι όπως τις άλλες φορές που το μάθαινα κατόπιν εορτής! εκείνο το περίεργο καφέ, ήταν κυριολεκτικά 1-2 σταγόνες και το είχα δει την Κυριακή! Το αστείο είναι ότι σήμερα τα μάτια μου έβλεπαν σκιές ως δεύτερη γραμμή! 😂

 

Καλημέρα!εννοώ της one step που είναι μια μικρή ταινιούλα! καλά δεν είναι και τα πιο αξιόπιστα! στις κριτικές οι περισσότερες λένε ότι εμφανίστηκε δευτερη γραμμή μετά την καθυστέρηση και λίγες ισχυρίζονται ότι είδαν δεύτερη γραμμή πριν την καθυστέρηση! αλλά έτσι από περιέργεια τα πήρα

Πάντως εγώ δεν τα εμπιστεύομαι πολύ τα τεστ φαρμακείου! Με την πρώτη καθυστέρηση που θα έχεις, αν δεν αλλάξουν και τα συμπτώματα σου προς περίοδο να πας να κάνεις χοριακη. Να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Alice20 είπε:

Πάντως εγώ δεν τα εμπιστεύομαι πολύ τα τεστ φαρμακείου! Με την πρώτη καθυστέρηση που θα έχεις, αν δεν αλλάξουν και τα συμπτώματα σου προς περίοδο να πας να κάνεις χοριακη. Να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο!

κι εγώ αυτό είχα πει! αλλά δεν κρατιέμαι! 🤣 Σάββατο που εύχομαι να μην έρθει είναι κλειστά και μετά είναι η Ανάσταση! και δεν με χαρακτηρίζω ως το πιο υπομονητικό άτομο του κόσμου! 🤣Πάντως σήμερα προς το παρόν δεν έχω πονάκια, μόνο πλάτη στήθος και χέρια πονάνε! Αν έγινε όντως κάτι, ίσως τώρα ολοκληρώθηκε η εμφύτευση; ποιος ξέρει! αν είναι όντως έτσι θα δείξει στο αίμα κάτι την Κυριακή φαντάζομαι!

  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Alice20 είπε:

@Evdokia Pan μου, χάρηκα πολύ με τα νέα σου ❤️❤️ ... Σας διαβάζω αλλά δεν πρόλαβα να σας γράψω γιατί έπεσε κάτω η γιαγιά μου και έσπασε το ισχίο της και τρέχαμε! Άστα!

Το καλύτερο όμως ποιο είναι; Έκανα μύκητες απο την αντιβίωση 🤬🤬

@rodok μου, όλα καλά θα πάνε. Απο αυτά που περιγράφεις νιώθω ότι κάτι έγινε αυτό τον μήνα. Ανυπομονώ για το τεστ ❤️

 

@Eg93 εσύ έκανες ο,τι καλύτερο! Αλλά μην τον αφήνεις χαλαρό 🤪

@souz13 μην αγχώνεσαι απο τώρα.. έχεις ακόμη 5 μέρες και τοτε θα ξέρεις. Είναι απογοήτευση το αρνητικό τεστ αλλά δεν πτοουμαστε!

@KATIA97 καλωσόρισες στην παρέα μας. ❤️

Ευχαριστώ πολύ, καλώς σας βρήκα!

1 hour ago, rodok είπε:

κι εγώ αυτό είχα πει! αλλά δεν κρατιέμαι! 🤣 Σάββατο που εύχομαι να μην έρθει είναι κλειστά και μετά είναι η Ανάσταση! και δεν με χαρακτηρίζω ως το πιο υπομονητικό άτομο του κόσμου! 🤣Πάντως σήμερα προς το παρόν δεν έχω πονάκια, μόνο πλάτη στήθος και χέρια πονάνε! Αν έγινε όντως κάτι, ίσως τώρα ολοκληρώθηκε η εμφύτευση; ποιος ξέρει! αν είναι όντως έτσι θα δείξει στο αίμα κάτι την Κυριακή φαντάζομαι!

Μακάρι να έχει γίνει το επιθυμητό. Εγώ περιμένω μετά το Πάσχα, 19-20 του  μήνα, οπότε μένουν κάποιες μέρες ακόμα αλλά μπορώ να καταλάβω την ανυπομονησία γιατί είναι κάτι που συνήθως με χαρακτηρίζει κι εμένα.

  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , KATIA97 είπε:

Ευχαριστώ πολύ, καλώς σας βρήκα!

Μακάρι να έχει γίνει το επιθυμητό. Εγώ περιμένω μετά το Πάσχα, 19-20 του  μήνα, οπότε μένουν κάποιες μέρες ακόμα αλλά μπορώ να καταλάβω την ανυπομονησία γιατί είναι κάτι που συνήθως με χαρακτηρίζει κι εμένα.

οπότε καταλαβαίνεις αυτή την ανυπομονησία του αποτελέσματος! έχεις παιδάκια ή είναι η πρώτη φορά που προσπαθείς; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , rodok είπε:

οπότε καταλαβαίνεις αυτή την ανυπομονησία του αποτελέσματος! έχεις παιδάκια ή είναι η πρώτη φορά που προσπαθείς; 

Πρώτη φορά και σχεδόν στα ξεκινήματα, δεύτερος μήνας. Εσύ για πρώτη;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...