Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Εγκυμοσύνη η όχι ;


Eg93

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

9 ώρες πρίν, Evdokia Pan είπε:

Κι αν σου κάτσει... ?? 🙏🙏🙏

Μακάρι! Σήμερα ξύπνησα και νιώθω λες και το βράδυ έσκαβα 🤣🤣 άλλες 8 μέρες για να (μην) έρθει η κυρία με τα κόκκινα! 

Βέβαια χθες το βράδυ και σμρ το πρωί είχα κάτι ενοχλήσεις κάτω δεξιά, σήμερα είχα έναν γενικό αλλά δεν ήταν σαν αυτόν που έρχεται η περίοδος, ήταν λίγο πιο κάτω! Βέβαια νταξει έχω στο πίσω μέρος του μυαλού μου ότι μπορεί να είναι κ η ιδέα μου! 

Τουλάχιστον ευχαριστιεμαι που κοιμήθηκα καλά, γιατί τις προηγούμενες μέρες ξυπνούσα μόνη μου από τις 6.30 μετά δεν μπορούσα να κοιμηθώ 😂 

@Alice20 σήμερα είναι η σαλπιγγογραφια; Εύχομαι καλά αποτελέσματα ❤️❤️❤️

πρίν από 28 λεπτά , souz13 είπε:

Καλημέρα ! Βεβαια πολλες φορές νομίζω δεν σε πονάει το στήθος σου αλλα αδιαθετείς άρα τσάμπα χαίρομαι μέσα μου 😂😂 9 μέρες λεει

Και τι πειράζει άμα έχουμε καλές ελπίδες και καλή διάθεση; Δεν πείραξε κανέναν 😂😂

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Alice20 είπε:

Τέλεια νεαααα 🤩🤩🤩🤩❤️❤️❤️❤️

Πόσο χαίρομαι για εσένα!!! Ολα καλά θα πάνε είπαμε. Ελπίζω τώρα να ηρεμησες λίγο!! 😇😇😇

Ειμαι σιγουρα πιο αισιοδοξη!!!

❤❤❤❤❤

Στειλε νεα απο την σαλπιγγιγραφια.  Να μην φοβάσαι! Καλη επιτυχια!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοπέλες μου, @rodok @Evdokia Panευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον και τη συμπαράσταση ❤️ ... Έχω τελειώσει με τη σαλπιγγογραφια αλλά τώρα πονάω πολύ όλη την κοιλιά μου. . Έντερα, μήτρα, ωοθήκες 😫😫😫 πήρα παυσίπονο αλλά δεν υποχωρεί εντελώς ο πόνος... Ευτυχώς είναι και οι δύο σάλπιγγες ανοιχτές!! Πάει κι αυτό!! Νομίζω τις 2 προηγούμενες φορές που πήρα κλομιφαινη δεν ήταν σωστός ο συγχρονισμός που έκανε ο γυναικολόγος μου. Μου την έδωσε την 5η μέρα ενώ αλλου βλέπω οτι την ξεκινάνε απο την 2η μέρα... Δεν ξέρω τι γίνεται και δεν επιτεύχθηκε η σύλληψη εφόσον είναι όλα καλά! Αυτό ήταν το μόνο που σκέφτηκα ότι μπορεί και να έπαιξε ρόλο

@rodok ανυπομονώ για ρνα θετικό τεστ απο εσένα.. μακάρι να έχουμε ευχάριστα νέα σε 8 μέρες

@Evdokia Pan χαίρομαι που ηρεμησες! Να μας ενημερώνεις για τις εξελίξεις ❤️❤️

6 hours ago, souz13 said:

Καλημέρα ! Βεβαια πολλες φορές νομίζω δεν σε πονάει το στήθος σου αλλα αδιαθετείς άρα τσάμπα χαίρομαι μέσα μου 😂😂 9 μέρες λεει

Να σκέφτεσαι θετικά... ακόμα κι αν δεν έχει επιτευχθεί η εγκυμοσύνη η καλή διάθεση και αισιοδοξία θα σε βοηθήσουν σε όλη τη διαδικασία!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alice20 said:

Κοπέλες μου, @rodok @Evdokia Panευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον και τη συμπαράσταση ❤️ ... Έχω τελειώσει με τη σαλπιγγογραφια αλλά τώρα πονάω πολύ όλη την κοιλιά μου. . Έντερα, μήτρα, ωοθήκες 😫😫😫 πήρα παυσίπονο αλλά δεν υποχωρεί εντελώς ο πόνος... Ευτυχώς είναι και οι δύο σάλπιγγες ανοιχτές!! Πάει κι αυτό!! Νομίζω τις 2 προηγούμενες φορές που πήρα κλομιφαινη δεν ήταν σωστός ο συγχρονισμός που έκανε ο γυναικολόγος μου. Μου την έδωσε την 5η μέρα ενώ αλλου βλέπω οτι την ξεκινάνε απο την 2η μέρα... Δεν ξέρω τι γίνεται και δεν επιτεύχθηκε η σύλληψη εφόσον είναι όλα καλά! Αυτό ήταν το μόνο που σκέφτηκα ότι μπορεί και να έπαιξε ρόλο

@rodok ανυπομονώ για ρνα θετικό τεστ απο εσένα.. μακάρι να έχουμε ευχάριστα νέα σε 8 μέρες

@Evdokia Pan χαίρομαι που ηρεμησες! Να μας ενημερώνεις για τις εξελίξεις ❤️❤️

Να σκέφτεσαι θετικά... ακόμα κι αν δεν έχει επιτευχθεί η εγκυμοσύνη η καλή διάθεση και αισιοδοξία θα σε βοηθήσουν σε όλη τη διαδικασία!!

Δεν αντεξα και πηρα ενα τεστ που ανιχνεύει 7 μέρες μετα την επαφη! Δυστυχώς τιποτα!! Αρνητικό! Ξέρω οτι ειναη χαζομαρα που το πηρα ενω θελω 9 μερες για την περίοδο! Αλλα μεσα μου παλι βαθια πιστευα σε κάτι κλό αλλα δυστυχως τιποτα

Στενοχωρήθηκα τωρα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια !

@Alice20 τέλεια !! Ισως με την επόμενη προσπάθεια να γίνει κ η σύλληψη !! Κάπου είχε πάρει το μάτι μ ότι μετά από σαλπιγγογραφια μια κοπέλα έμεινε αμέσως . Κάτι τέτοιο θυμάμαι δεν είμαι κ σίγουρη όμως ! Σου εύχομαι όμως να μείνεις σύντομα ❤️

@rodok όπως έχεις καταλάβει όλες από εσένα κρεμόμαστε 😂 περιμένουμε πως κ πως να περάσουν αυτές οι 8 μέρες !! 
 

εγω κορίτσια έχω ακόμα μέλλον είμαι στην 8η του κύκλου ! Βρήκα κ το πακέτο μ ευτυχώς με τα τεστ. Πήρα και για ωορρηξία τα clearblue digital γιατί με τα απλά δεν έβγαλα κ πολύ άκρη .. βέβαια δεν ξέρω αν έχω και πολλές ελπίδες γιατί από την Τρίτη έως την Παρασκευή θα λείπει ο δικός μ κ αυτες θα είναι οι πιο γόνιμες μέρες όποτε μάλλον θα μετρήσω ακόμη ένα χαμένο ωάριο 😂😂😩

πρίν από 10 λεπτά , souz13 είπε:

Δεν αντεξα και πηρα ενα τεστ που ανιχνεύει 7 μέρες μετα την επαφη! Δυστυχώς τιποτα!! Αρνητικό! Ξέρω οτι ειναη χαζομαρα που το πηρα ενω θελω 9 μερες για την περίοδο! Αλλα μεσα μου παλι βαθια πιστευα σε κάτι κλό αλλα δυστυχως τιποτα

Στενοχωρήθηκα τωρα

Να γιαυτο δεν πρέπει να πέφτουμε στην παγίδα των τεστ γιατί μας ρίχνουν την ψυχολογία .. όμως τα λέω σε εσένα για να τα ακούσω κ εγώ γιατί καλύτερη δεν είμαι 😂

μ μην απελπίζεσαι ακόμα έχεις  πολλές  μέρες μπροστά σου ! Και να είσαι θα ήταν πλ νωρίς για να δείξει 🙏

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Eg93 said:

Καλησπέρα κορίτσια !

@Alice20 τέλεια !! Ισως με την επόμενη προσπάθεια να γίνει κ η σύλληψη !! Κάπου είχε πάρει το μάτι μ ότι μετά από σαλπιγγογραφια μια κοπέλα έμεινε αμέσως . Κάτι τέτοιο θυμάμαι δεν είμαι κ σίγουρη όμως ! Σου εύχομαι όμως να μείνεις σύντομα ❤️

@rodok όπως έχεις καταλάβει όλες από εσένα κρεμόμαστε 😂 περιμένουμε πως κ πως να περάσουν αυτές οι 8 μέρες !! 
 

εγω κορίτσια έχω ακόμα μέλλον είμαι στην 8η του κύκλου ! Βρήκα κ το πακέτο μ ευτυχώς με τα τεστ. Πήρα και για ωορρηξία τα clearblue digital γιατί με τα απλά δεν έβγαλα κ πολύ άκρη .. βέβαια δεν ξέρω αν έχω και πολλές ελπίδες γιατί από την Τρίτη έως την Παρασκευή θα λείπει ο δικός μ κ αυτες θα είναι οι πιο γόνιμες μέρες όποτε μάλλον θα μετρήσω ακόμη ένα χαμένο ωάριο 😂😂😩

Να γιαυτο δεν πρέπει να πέφτουμε στην παγίδα των τεστ γιατί μας ρίχνουν την ψυχολογία .. όμως τα λέω σε εσένα για να τα ακούσω κ εγώ γιατί καλύτερη δεν είμαι 😂

μ μην απελπίζεσαι ακόμα έχεις  πολλές  μέρες μπροστά σου ! Και να είσαι θα ήταν πλ νωρίς για να δείξει 🙏

Ασε καταρχήν τσαμπα τα 12 ευρω που είχε αυτό αλλα απογοητεύτηκα δεν νομιζω να αλλαξει το αποτέλεσματα και ειχαμε επαφη 2 φορες στις γονιμες τι να πω δε ξερω δεν ξαναπαιρνω ποτε ξανα

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, souz13 said:

Δεν αντεξα και πηρα ενα τεστ που ανιχνεύει 7 μέρες μετα την επαφη! Δυστυχώς τιποτα!! Αρνητικό! Ξέρω οτι ειναη χαζομαρα που το πηρα ενω θελω 9 μερες για την περίοδο! Αλλα μεσα μου παλι βαθια πιστευα σε κάτι κλό αλλα δυστυχως τιποτα

Στενοχωρήθηκα τωρα

Οχιιιι... Πολύ νωρίς το έκανες βρε @souz13 μου... Άδικα στεναχωριέσαι.. περίμενε λίγο ακόμα να πλησιάσουν οι μέρες και αν δεις τότε στεναχωριέσαι!   😇😆

21 minutes ago, Eg93 said:

Καλησπέρα κορίτσια !

@Alice20 τέλεια !! Ισως με την επόμενη προσπάθεια να γίνει κ η σύλληψη !! Κάπου είχε πάρει το μάτι μ ότι μετά από σαλπιγγογραφια μια κοπέλα έμεινε αμέσως . Κάτι τέτοιο θυμάμαι δεν είμαι κ σίγουρη όμως ! Σου εύχομαι όμως να μείνεις σύντομα ❤️

@rodok όπως έχεις καταλάβει όλες από εσένα κρεμόμαστε 😂 περιμένουμε πως κ πως να περάσουν αυτές οι 8 μέρες !! 
 

εγω κορίτσια έχω ακόμα μέλλον είμαι στην 8η του κύκλου ! Βρήκα κ το πακέτο μ ευτυχώς με τα τεστ. Πήρα και για ωορρηξία τα clearblue digital γιατί με τα απλά δεν έβγαλα κ πολύ άκρη .. βέβαια δεν ξέρω αν έχω και πολλές ελπίδες γιατί από την Τρίτη έως την Παρασκευή θα λείπει ο δικός μ κ αυτες θα είναι οι πιο γόνιμες μέρες όποτε μάλλον θα μετρήσω ακόμη ένα χαμένο ωάριο 😂😂😩

Να γιαυτο δεν πρέπει να πέφτουμε στην παγίδα των τεστ γιατί μας ρίχνουν την ψυχολογία .. όμως τα λέω σε εσένα για να τα ακούσω κ εγώ γιατί καλύτερη δεν είμαι 😂

μ μην απελπίζεσαι ακόμα έχεις  πολλές  μέρες μπροστά σου ! Και να είσαι θα ήταν πλ νωρίς για να δείξει 🙏

Μακάρι να ισχύει αυτό που λες και να μείνω άμεσα έγκυος μιας και τράβηξα τόσο πόνο σήμερα 😆😇

Να σιγουρευτείς ότι Δευτέρα βράδυ θα έχετε επαφές... Συν 2 μέρες που ζει το σπέρμα (μέσο όρο) είσαι ας το πούμε καλυμμένη μέχρι την Τετάρτη.. Πέμπτη δυστυχώς θα πάει χαμένη αλλά αν έχεις ωορρηξία την Πέμπτη μπορεί να το προλάβεις την Παρασκευή με το που επιστρέψει ο σύζυγος! Μην τα παρατάς!!❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Alice20 είπε:

Οχιιιι... Πολύ νωρίς το έκανες βρε @souz13 μου... Άδικα στεναχωριέσαι.. περίμενε λίγο ακόμα να πλησιάσουν οι μέρες και αν δεις τότε στεναχωριέσαι!   😇😆

Μακάρι να ισχύει αυτό που λες και να μείνω άμεσα έγκυος μιας και τράβηξα τόσο πόνο σήμερα 😆😇

Να σιγουρευτείς ότι Δευτέρα βράδυ θα έχετε επαφές... Συν 2 μέρες που ζει το σπέρμα (μέσο όρο) είσαι ας το πούμε καλυμμένη μέχρι την Τετάρτη.. Πέμπτη δυστυχώς θα πάει χαμένη αλλά αν έχεις ωορρηξία την Πέμπτη μπορεί να το προλάβεις την Παρασκευή με το που επιστρέψει ο σύζυγος! Μην τα παρατάς!!❤️

Μακάρι, μακάρι να μας ευλογήσει όλες μας ο θεουλης σύντομα ❤️

Δεν ξέρω αν πετύχω κάτι .. θα προσπαθήσω βέβαια αλλά χλωμό το βλέπω! Σήμερα Εντομεταξυ έχω κάτι πονάκια τύπου ωορρηξιας αλλά είναι πολύ νωρίς ακόμα . Θα κάνω κ ένα τεστ το βράδυ όμως να δω τι θα βγει .. 

@souz13 η σύλληψη μπορεί ακόμα κ με μόνο μια επαφή να γίνει .. όποτε χαλάρωσε και περίμενε να περάσουν οι μέρες είναι παρά πλ νωρίς ακόμα ! Αλλά κ να μην έγινε πάμε για τον επόμενο μήνα ☺️

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Eg93 said:

Μακάρι, μακάρι να μας ευλογήσει όλες μας ο θεουλης σύντομα ❤️

Δεν ξέρω αν πετύχω κάτι .. θα προσπαθήσω βέβαια αλλά χλωμό το βλέπω! Σήμερα Εντομεταξυ έχω κάτι πονάκια τύπου ωορρηξιας αλλά είναι πολύ νωρίς ακόμα . Θα κάνω κ ένα τεστ το βράδυ όμως να δω τι θα βγει .. 

@souz13 η σύλληψη μπορεί ακόμα κ με μόνο μια επαφή να γίνει .. όποτε χαλάρωσε και περίμενε να περάσουν οι μέρες είναι παρά πλ νωρίς ακόμα ! Αλλά κ να μην έγινε πάμε για τον επόμενο μήνα ☺️

Σας ευχαριστώ για τις ελπίδες! Ναι δε πρόκειται να ξαναπάρω μονο κακό μου κανει! Και αν ειχε γινει κατι τοτε στις γονιμες δυστυχως οπως φαινεται δεν πέτυχε 😢

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Alice20 είπε:

Κοπέλες μου πονάω πολύ την κοιλιά μου...τα έντερα μου ίσως... έχω αγχωθει. Μήπως πήγε κάτι λάθος; Υποτίθεται έκανα την ανώδυνη!

Κορίτσι μ εγώ δεν έχω κάνει ποτε τέτοια εξέταση για να ξέρω ..πάντως  μην πανικοβάλλεσαι ισως ο κάθε οργανισμός να αντιδρά διαφορετικά .. δεν σ είπε ο γιατρός για τυχόν πόνους ;; Μήπως να επικοινωνούσες μαζί του ;;

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Eg93 said:

Κορίτσι μ εγώ δεν έχω κάνει ποτε τέτοια εξέταση για να ξέρω ..πάντως  μην πανικοβάλλεσαι ισως ο κάθε οργανισμός να αντιδρά διαφορετικά .. δεν σ είπε ο γιατρός για τυχόν πόνους ;; Μήπως να επικοινωνούσες μαζί του ;;

Τελικά τον πήρα τηλέφωνο γιατί είχα αγχωθει πολύ... Μου είπε ότι είναι φυσιολογικό αλλά η αλήθεια όσες άκουσα που έκαναν την ίδια εξέταση δεν είχαν κανένα απολύτως σύμπτωμα. Αλλά μάλλον είναι αυτό που λες... κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός! ... 😫

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Alice20 είπε:

Κοπέλες μου, @rodok @Evdokia Panευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον και τη συμπαράσταση ❤️ ... Έχω τελειώσει με τη σαλπιγγογραφια αλλά τώρα πονάω πολύ όλη την κοιλιά μου. . Έντερα, μήτρα, ωοθήκες 😫😫😫 πήρα παυσίπονο αλλά δεν υποχωρεί εντελώς ο πόνος... Ευτυχώς είναι και οι δύο σάλπιγγες ανοιχτές!! Πάει κι αυτό!! Νομίζω τις 2 προηγούμενες φορές που πήρα κλομιφαινη δεν ήταν σωστός ο συγχρονισμός που έκανε ο γυναικολόγος μου. Μου την έδωσε την 5η μέρα ενώ αλλου βλέπω οτι την ξεκινάνε απο την 2η μέρα... Δεν ξέρω τι γίνεται και δεν επιτεύχθηκε η σύλληψη εφόσον είναι όλα καλά! Αυτό ήταν το μόνο που σκέφτηκα ότι μπορεί και να έπαιξε ρόλο

@rodok ανυπομονώ για ρνα θετικό τεστ απο εσένα.. μακάρι να έχουμε ευχάριστα νέα σε 8 μέρες

@Evdokia Pan χαίρομαι που ηρεμησες! Να μας ενημερώνεις για τις εξελίξεις ❤️❤️

Να σκέφτεσαι θετικά... ακόμα κι αν δεν έχει επιτευχθεί η εγκυμοσύνη η καλή διάθεση και αισιοδοξία θα σε βοηθήσουν σε όλη τη διαδικασία!!

Μακάρι κορίτσι μου! Σήμερα βιώνω περίεργα συμπτώματα 😅😂 κάτι πονακια μόνο δεξιά,το στήθος μου το νιώθω κάπως βαρύ και σκληρό, γενικά νιώθω κομμένη αλλά όχι όπως είναι να αρρωστήσω. Τώρα καινούρια ίωση είναι, όντως γίνεται κάτι, θα δείξει!! Μακάρι να δείξει κάτι θετικό στις επόμενες 8 μέρες και μετά κανόνισε! Θα είσαι η επόμενη ❤️❤️

4 ώρες πρίν, Eg93 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !

@Alice20 τέλεια !! Ισως με την επόμενη προσπάθεια να γίνει κ η σύλληψη !! Κάπου είχε πάρει το μάτι μ ότι μετά από σαλπιγγογραφια μια κοπέλα έμεινε αμέσως . Κάτι τέτοιο θυμάμαι δεν είμαι κ σίγουρη όμως ! Σου εύχομαι όμως να μείνεις σύντομα ❤️

@rodok όπως έχεις καταλάβει όλες από εσένα κρεμόμαστε 😂 περιμένουμε πως κ πως να περάσουν αυτές οι 8 μέρες !! 
 

εγω κορίτσια έχω ακόμα μέλλον είμαι στην 8η του κύκλου ! Βρήκα κ το πακέτο μ ευτυχώς με τα τεστ. Πήρα και για ωορρηξία τα clearblue digital γιατί με τα απλά δεν έβγαλα κ πολύ άκρη .. βέβαια δεν ξέρω αν έχω και πολλές ελπίδες γιατί από την Τρίτη έως την Παρασκευή θα λείπει ο δικός μ κ αυτες θα είναι οι πιο γόνιμες μέρες όποτε μάλλον θα μετρήσω ακόμη ένα χαμένο ωάριο 😂😂😩

Να γιαυτο δεν πρέπει να πέφτουμε στην παγίδα των τεστ γιατί μας ρίχνουν την ψυχολογία .. όμως τα λέω σε εσένα για να τα ακούσω κ εγώ γιατί καλύτερη δεν είμαι 😂

μ μην απελπίζεσαι ακόμα έχεις  πολλές  μέρες μπροστά σου ! Και να είσαι θα ήταν πλ νωρίς για να δείξει 🙏

Χαχχαχα κάτι κατάλαβα ❤️ ευχαριστώ που είστε εδώ κι μου συμπαρεστεκεστε! Θα είμαι κ εγώ εδώ βράχος ❤️❤️

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, rodok είπε:

Μακάρι κορίτσι μου! Σήμερα βιώνω περίεργα συμπτώματα 😅😂 κάτι πονακια μόνο δεξιά,το στήθος μου το νιώθω κάπως βαρύ και σκληρό, γενικά νιώθω κομμένη αλλά όχι όπως είναι να αρρωστήσω. Τώρα καινούρια ίωση είναι, όντως γίνεται κάτι, θα δείξει!! Μακάρι να δείξει κάτι θετικό στις επόμενες 8 μέρες και μετά κανόνισε! Θα είσαι η επόμενη ❤️❤️

Χαχχαχα κάτι κατάλαβα ❤️ ευχαριστώ που είστε εδώ κι μου συμπαρεστεκεστε! Θα είμαι κ εγώ εδώ βράχος ❤️❤️

Έχεις θετικά συμπτώματα ! Ας ελπίσουμε πως δεν θα μπουν στην λίστα της περιόδου τελικά 😁 άντε δεν έμεινε πολύ .. θα περάσουν οι μέρες γρήγορα τωρα με τις γιορτές !! 
 

ρεε εμένα με κυνηγάει η γκαντεμια κάθε μήνα τις πιο γόνιμες είμαστε χωρια .. το γελοίο είναι ότι όταν είχα δηλώσει την άδεια μ ήθελα να την βάλω την ερχόμενη εβδομάδα κ τελικά την έβαλα μια εβδομάδα μετά γιατί δεν γινόταν αλλιώς .. κ αν την έπαιρνα αυτή την εβδομάδα θα Μπορούσα να φύγω μαζί του!  νιώθω πως το σύμπαν συνομωτει εναντίων μου 😂😂

εκανα κ ένα τεστ ωορρηξιας βγήκε αρνητικό όπως το περίμενα .. όμως αυτά τα πονάκια που έχω τωρα μ κάνουν εντύπωση γτ μοιάζουν όντως με ωορρηξιας .. τωρα που οφείλονται ο θεός κ η ψυχή τους !!

 

@Alice20 κουράγιο κοπέλα μ ! Ελπίζω να απαλλαγείς σύντομα από τους πόνους κ να μπεις και πάλι στο κλίμα για τον στόχο σου 🙏

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...