Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Εγκυμοσύνη η όχι ;


Eg93

Recommended Posts

6 hours ago, Eg93 said:

Έχεις θετικά συμπτώματα ! Ας ελπίσουμε πως δεν θα μπουν στην λίστα της περιόδου τελικά 😁 άντε δεν έμεινε πολύ .. θα περάσουν οι μέρες γρήγορα τωρα με τις γιορτές !! 
 

ρεε εμένα με κυνηγάει η γκαντεμια κάθε μήνα τις πιο γόνιμες είμαστε χωρια .. το γελοίο είναι ότι όταν είχα δηλώσει την άδεια μ ήθελα να την βάλω την ερχόμενη εβδομάδα κ τελικά την έβαλα μια εβδομάδα μετά γιατί δεν γινόταν αλλιώς .. κ αν την έπαιρνα αυτή την εβδομάδα θα Μπορούσα να φύγω μαζί του!  νιώθω πως το σύμπαν συνομωτει εναντίων μου 😂😂

εκανα κ ένα τεστ ωορρηξιας βγήκε αρνητικό όπως το περίμενα .. όμως αυτά τα πονάκια που έχω τωρα μ κάνουν εντύπωση γτ μοιάζουν όντως με ωορρηξιας .. τωρα που οφείλονται ο θεός κ η ψυχή τους !!

 

@Alice20 κουράγιο κοπέλα μ ! Ελπίζω να απαλλαγείς σύντομα από τους πόνους κ να μπεις και πάλι στο κλίμα για τον στόχο σου 🙏

Ευχαριστώ πολύ... Σήμερα είμαι κάπως καλύτερα ευτυχώς!! 

Αυτό με τα πονακια που λες ότι μοιάζουν με ωορρηξίας τα έχω κι εγώ διάσπαρτα στον κύκλο μου. Κι εγώ κάθε φορά διερωτουμαι τι στο καλό γίνεται 😆 ... Όταν κάποια στιγμή το αναφερα στον γιατρό μου είπε ότι ίσως είναι οι προσταγλανδινες που περιέχει το σπέρμα που μου δίνουν αυτό το αίσθημα... τώρα τι να πω..το σώμα μας παίζει παιχνιδάκια για να μας τρελάνει 😉😇

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

 

@Eg93

Eντάξει συμβαίνουν κ αυτά! Κ εγώ Φλεβάρη κ Μάρτιο πίστευα ότι θα ήμασταν χώρια αλλά η μοίρα τα έφερε αλλιώς κ στις δύο περιπτώσεις! Κ στις δύο περιπτώσεις το μόνο που δεν είχα ήταν το άγχος! Σκέψου πχ. Τον Γενάρη εχοντας στο μου τις γόνιμες έκανα εμετούς από το άγχος! Τώρα ήρθε ο δικός μου από εκεί που δεν το περίμενα κ δεν πρόλαβα καν να αγχωθώ 😂

Επίσης κάποιες φορές τα πονακια που έχουμε κοντά στη περίοδο μπορεί να είναι κ λόγω περιόδου που είχε τελειώσει!

Πάντως κ επίσημα άλλη μια βδομάδα! 😂Πάλι καλά πέρασε εύκολα κ μέχρι τη μεγάλη Τετάρτη θα περάσουν εύκολα 😂χθες το βράδυ πάλι είδα τη στεγνή λευκή πάστα κ χάρηκα είναι η αλήθεια! Μετά φοβήθηκα λίγο μήπως είναι καμία κολπιτιδα! Αλλά δεν έχω περάσει ποτέ μου για να ξέρω... Αν ήταν κολπιτιδα ή κάποιο μικρόβιο, θα είχα κ άλλα συμπτώματα σωστά; Γενικά πολύ γρήγορη μετάπτωση, δλδ από εκεί που ήμουν καλά, ξαφνικά χθες πτώμα κ σήμερα το ίδιο νιώθω,πολύ κομμένη κ κάτω σαν ένα πιάσιμο; φούσκωμα; Όντως σαν να νιωθω ότι είναι ένα καινούργιο σύμπτωμα περιόδου στη λίστα! Θα δείξει πού θα πάει 😂

Κορίτσια κάτι άκυρο! εσείς έχετε θέμα τις απαντήσεις; προσπαθώ να παραθέσω την παραπάνω απάντηση πόση ώρα και δεν μπορώ!!

 

@Eg93

Eντάξει συμβαίνουν κ αυτά! Κ εγώ Φλεβάρη κ Μάρτιο πίστευα ότι θα ήμασταν χώρια αλλά η μοίρα τα έφερε αλλιώς κ στις δύο περιπτώσεις! Κ στις δύο περιπτώσεις το μόνο που δεν είχα ήταν το άγχος! Σκέψου πχ. Τον Γενάρη εχοντας στο μου τις γόνιμες έκανα εμετούς από το άγχος! Τώρα ήρθε ο δικός μου από εκεί που δεν το περίμενα κ δεν πρόλαβα καν να αγχωθώ 😂

Επίσης κάποιες φορές τα πονακια που έχουμε κοντά στη περίοδο μπορεί να είναι κ λόγω περιόδου που είχε τελειώσει!

Πάντως κ επίσημα άλλη μια βδομάδα! 😂Πάλι καλά πέρασε εύκολα κ μέχρι τη μεγάλη Τετάρτη θα περάσουν εύκολα 😂χθες το βράδυ πάλι είδα τη στεγνή λευκή πάστα κ χάρηκα είναι η αλήθεια! Μετά φοβήθηκα λίγο μήπως είναι καμία κολπιτιδα! Αλλά δεν έχω περάσει ποτέ μου για να ξέρω... Αν ήταν κολπιτιδα ή κάποιο μικρόβιο, θα είχα κ άλλα συμπτώματα σωστά; Γενικά πολύ γρήγορη μετάπτωση, δλδ από εκεί που ήμουν καλά, ξαφνικά χθες πτώμα κ σήμερα το ίδιο νιώθω,πολύ κομμένη κ κάτω σαν ένα πιάσιμο; φούσκωμα; Όντως σαν να νιωθω ότι είναι ένα καινούργιο σύμπτωμα περιόδου στη λίστα! Θα δείξει πού θα πάει 😂

Κορίτσια κάτι άκυρο! εσείς έχετε θέμα τις απαντήσεις; προσπαθώ να παραθέσω την παραπάνω απάντηση πόση ώρα και δεν μπορώ!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Eg93 said:

Έχεις θετικά συμπτώματα ! Ας ελπίσουμε πως δεν θα μπουν στην λίστα της περιόδου τελικά 😁 άντε δεν έμεινε πολύ .. θα περάσουν οι μέρες γρήγορα τωρα με τις γιορτές !! 
 

ρεε εμένα με κυνηγάει η γκαντεμια κάθε μήνα τις πιο γόνιμες είμαστε χωρια .. το γελοίο είναι ότι όταν είχα δηλώσει την άδεια μ ήθελα να την βάλω την ερχόμενη εβδομάδα κ τελικά την έβαλα μια εβδομάδα μετά γιατί δεν γινόταν αλλιώς .. κ αν την έπαιρνα αυτή την εβδομάδα θα Μπορούσα να φύγω μαζί του!  νιώθω πως το σύμπαν συνομωτει εναντίων μου 😂😂

εκανα κ ένα τεστ ωορρηξιας βγήκε αρνητικό όπως το περίμενα .. όμως αυτά τα πονάκια που έχω τωρα μ κάνουν εντύπωση γτ μοιάζουν όντως με ωορρηξιας .. τωρα που οφείλονται ο θεός κ η ψυχή τους !!

 

@Alice20 κουράγιο κοπέλα μ ! Ελπίζω να απαλλαγείς σύντομα από τους πόνους κ να μπεις και πάλι στο κλίμα για τον στόχο σου 🙏

Ευχαριστώ πολύ... Σήμερα είμαι σχετικά πολύ καλύτερα.. ελπίζω μέχρι αύριο να έχει φύγε εντελώς. Μου έδωσε και αντιβίωση προληπτικά. Ελπίζω να μην επηρεάσει σε κάτι

Αυτό που λες με τα πονακια που μοιάζουν σαν ωορρηξία το παθαίνω κι εγώ... Ο γιατρός μου είπε ότι ίσως να οφείλονται στις προσταγλανδινες που περιέχει το σπέρμα... τώρα τι να πω; Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει όντως!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

16 hours ago, Eg93 said:

Έχεις θετικά συμπτώματα ! Ας ελπίσουμε πως δεν θα μπουν στην λίστα της περιόδου τελικά 😁 άντε δεν έμεινε πολύ .. θα περάσουν οι μέρες γρήγορα τωρα με τις γιορτές !! 
 

ρεε εμένα με κυνηγάει η γκαντεμια κάθε μήνα τις πιο γόνιμες είμαστε χωρια .. το γελοίο είναι ότι όταν είχα δηλώσει την άδεια μ ήθελα να την βάλω την ερχόμενη εβδομάδα κ τελικά την έβαλα μια εβδομάδα μετά γιατί δεν γινόταν αλλιώς .. κ αν την έπαιρνα αυτή την εβδομάδα θα Μπορούσα να φύγω μαζί του!  νιώθω πως το σύμπαν συνομωτει εναντίων μου 😂😂

εκανα κ ένα τεστ ωορρηξιας βγήκε αρνητικό όπως το περίμενα .. όμως αυτά τα πονάκια που έχω τωρα μ κάνουν εντύπωση γτ μοιάζουν όντως με ωορρηξιας .. τωρα που οφείλονται ο θεός κ η ψυχή τους !!

 

@Alice20 κουράγιο κοπέλα μ ! Ελπίζω να απαλλαγείς σύντομα από τους πόνους κ να μπεις και πάλι στο κλίμα για τον στόχο σου 🙏

Νομίζω απάντησα και πιο πάνω... μπερδεύτηκε λίγο σήμερα η φάση!!

2 hours ago, rodok said:

κορίτσια από το πρωί προσπαθώ να απαντήσω, φαίνεται η απάντηση μου; γιατί μου γράφει ότι έγραψα, αλλά δεν την βλέπω πουθενά

Είχα το ίδιο θέμα... διορθώθηκε τώρα νομίζω 

4 hours ago, souz13 said:

Και νομιζω με ενοχλει καινλιγο το στηθος 🥺 εχω αρχίσει ήδη να κλαιω (μεταφορικα) γιατι χανονται λιγο οι ελπίδες μου !!! Συγγνωμη για τη μίρλα

Μην αγχώνεσαι επειδή όπως θα δεις και σε παρόμοιες περιπτώσεις οι πόνοι της περιόδου ειναι παρόμοιοι με της εγκυμοσύνης!!

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , Alice20 είπε:

Νομίζω απάντησα και πιο πάνω... μπερδεύτηκε λίγο σήμερα η φάση!!

Είχα το ίδιο θέμα... διορθώθηκε τώρα νομίζω 

Μην αγχώνεσαι επειδή όπως θα δεις και σε παρόμοιες περιπτώσεις οι πόνοι της περιόδου ειναι παρόμοιοι με της εγκυμοσύνης!!

αχ άσε όταν παθαίνει εγκεφαλικά η πλατφόρμα, λέω "τι έκανα;δεν το έγραψα;" 😂😂
είδα ότι πήρες κ αντιβιοτικά προληπτικά για τον πόνο! τώρα είσαι καλύτερα;

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, rodok said:

αχ άσε όταν παθαίνει εγκεφαλικά η πλατφόρμα, λέω "τι έκανα;δεν το έγραψα;" 😂😂
είδα ότι πήρες κ αντιβιοτικά προληπτικά για τον πόνο! τώρα είσαι καλύτερα;

 

Κι εγώ ετσι σκέφτομαιιι! Και τα ξαναγράφω μετά και είναι και διαφορετικά αλλά λέω τα ίδια... άσε 😆😆😉

Είμαι πολύ καλύτερα ευτυχώς... Έχω μια μικρή ενόχληση στην κοιλιά αλλά καμία σχέση με χθες! 

Ξέχασα να ρωτήσω τον γιατρό μου αν με την αντιβίωση μπορούμε να συνεχίσουμε τις ελεύθερες επαφές 🥴

Εσύ απο συμπτώματα πώς τα πας;

Link to comment
Share on other sites

 Γειά σας! 

είδαμε ότι σημειώνετε ότι υπήρξαν προβλήματα τεχνικά; Δεν μας ήρθε κάποια ειδοποίηση οπότε θα ελέγξουμε το λειτουργικό. Είναι σημαντικό αν βλέπετε κάτι να επιμένει αρκετή ώρα να στέλνετε κάποιο εμαιλ γιατί μπορεί να φταίει κάτι σε δικό σας software ή σε δικό μας. Οπότε μέσω της επικοινωνίας βρίσκουμε και πού είναι το πρόβλημα - είναι σημαντικό να λαμβάνουμε αυτό το feedback!  Αν βρούμε κάτι θα το ξανασημειώσουμε εδώ. Είναι σημαντικό να μας περιγράφετε ακριβώς τι συμβαίνει καθώς υπάρχουν περισσότεροι παράγοντες που συμβάλλουν σε προβλήματα. Μετά από τις αλλαγές που έχουν γίνει ακόμα ανακαλύπτουμε κάποιες αναγκαίες επισκευές που πρέπει να γίνουν. Ευχαριστούμε θερμά - δείτε και αυτό το μήνυμα

Μέχρι να έχετε το επιθυμητό αποτέλεσμα,  θα θέλατε να μας βοηθήσετε να ξεκινήσουμε αυτό το θέμα συζήτησης ;

Πιστεύουμε ότι θα σας βοηθήσει να αποκτήσετε ένα θετικό mindset/ σκεπτικό !  

Επίσης κάτι άλλο που μπορείτε να κάνετε είναι να μας ακολουθήσετε στα instagram μας ! δείτε εδώ στην υπογραφή μας!  Θέλουμε σύντομα να κάνουμε και καποια live!  

Ευχόμαστε καλή επιτυχία σε όλες! Γράψτε τι θα κάνετε όταν βεβαιωθείτε για την εγκυμοσύνη (περαν της ενημέρωσης οικείων προσώπων)  & δοκιμάστε & την άσκηση της οπτικοποίησης που έχουμε τοποθετήσει σε αυτό το θέμα! 

 

  • Μου αρέσει 1

Ακολουθήστε μας και στο Instagram!

follow_cafe.jpgfollow_insta.png

 💗LIFE, needs to be full of FUN. Η ζωή πρέπει να είναι γεμάτη από χαρά.💗

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Alice20 είπε:

Ευχαριστώ πολύ... Σήμερα είμαι κάπως καλύτερα ευτυχώς!! 

Αυτό με τα πονακια που λες ότι μοιάζουν με ωορρηξίας τα έχω κι εγώ διάσπαρτα στον κύκλο μου. Κι εγώ κάθε φορά διερωτουμαι τι στο καλό γίνεται 😆 ... Όταν κάποια στιγμή το αναφερα στον γιατρό μου είπε ότι ίσως είναι οι προσταγλανδινες που περιέχει το σπέρμα που μου δίνουν αυτό το αίσθημα... τώρα τι να πω..το σώμα μας παίζει παιχνιδάκια για να μας τρελάνει 😉😇

Χαίρομαι που είσαι καλύτερα !

Ααα μπράβο μου το είχες ξανά πει αυτό .. το είχα ξεχάσει .. πάντως είναι σπαστικό όλο αυτό με τους πονούν από τότε που ξεκίνησα τις ελεύθερες επαφές νομίζω έχει ταραχτει όλο το σύστημα εκεί κάτω 🤣

Όσο για την αντιβίωση που είπες πιο κάτω δεν νομιζω ότι θα εχεις θέμα εφόσον δεν υπάρχει σύλληψη ακόμη .. αλλά καλά είναι να το ρωτήσεις .. για πόσες μέρες πρέπει να την πάρεις; Και ποτε είναι οι γόνιμες σου; 

11 ώρες πρίν, rodok είπε:

 

@Eg93

Eντάξει συμβαίνουν κ αυτά! Κ εγώ Φλεβάρη κ Μάρτιο πίστευα ότι θα ήμασταν χώρια αλλά η μοίρα τα έφερε αλλιώς κ στις δύο περιπτώσεις! Κ στις δύο περιπτώσεις το μόνο που δεν είχα ήταν το άγχος! Σκέψου πχ. Τον Γενάρη εχοντας στο μου τις γόνιμες έκανα εμετούς από το άγχος! Τώρα ήρθε ο δικός μου από εκεί που δεν το περίμενα κ δεν πρόλαβα καν να αγχωθώ 😂

Επίσης κάποιες φορές τα πονακια που έχουμε κοντά στη περίοδο μπορεί να είναι κ λόγω περιόδου που είχε τελειώσει!

Πάντως κ επίσημα άλλη μια βδομάδα! 😂Πάλι καλά πέρασε εύκολα κ μέχρι τη μεγάλη Τετάρτη θα περάσουν εύκολα 😂χθες το βράδυ πάλι είδα τη στεγνή λευκή πάστα κ χάρηκα είναι η αλήθεια! Μετά φοβήθηκα λίγο μήπως είναι καμία κολπιτιδα! Αλλά δεν έχω περάσει ποτέ μου για να ξέρω... Αν ήταν κολπιτιδα ή κάποιο μικρόβιο, θα είχα κ άλλα συμπτώματα σωστά; Γενικά πολύ γρήγορη μετάπτωση, δλδ από εκεί που ήμουν καλά, ξαφνικά χθες πτώμα κ σήμερα το ίδιο νιώθω,πολύ κομμένη κ κάτω σαν ένα πιάσιμο; φούσκωμα; Όντως σαν να νιωθω ότι είναι ένα καινούργιο σύμπτωμα περιόδου στη λίστα! Θα δείξει πού θα πάει 😂

Κορίτσια κάτι άκυρο! εσείς έχετε θέμα τις απαντήσεις; προσπαθώ να παραθέσω την παραπάνω απάντηση πόση ώρα και δεν μπορώ!!

 

@Eg93

Eντάξει συμβαίνουν κ αυτά! Κ εγώ Φλεβάρη κ Μάρτιο πίστευα ότι θα ήμασταν χώρια αλλά η μοίρα τα έφερε αλλιώς κ στις δύο περιπτώσεις! Κ στις δύο περιπτώσεις το μόνο που δεν είχα ήταν το άγχος! Σκέψου πχ. Τον Γενάρη εχοντας στο μου τις γόνιμες έκανα εμετούς από το άγχος! Τώρα ήρθε ο δικός μου από εκεί που δεν το περίμενα κ δεν πρόλαβα καν να αγχωθώ 😂

Επίσης κάποιες φορές τα πονακια που έχουμε κοντά στη περίοδο μπορεί να είναι κ λόγω περιόδου που είχε τελειώσει!

Πάντως κ επίσημα άλλη μια βδομάδα! 😂Πάλι καλά πέρασε εύκολα κ μέχρι τη μεγάλη Τετάρτη θα περάσουν εύκολα 😂χθες το βράδυ πάλι είδα τη στεγνή λευκή πάστα κ χάρηκα είναι η αλήθεια! Μετά φοβήθηκα λίγο μήπως είναι καμία κολπιτιδα! Αλλά δεν έχω περάσει ποτέ μου για να ξέρω... Αν ήταν κολπιτιδα ή κάποιο μικρόβιο, θα είχα κ άλλα συμπτώματα σωστά; Γενικά πολύ γρήγορη μετάπτωση, δλδ από εκεί που ήμουν καλά, ξαφνικά χθες πτώμα κ σήμερα το ίδιο νιώθω,πολύ κομμένη κ κάτω σαν ένα πιάσιμο; φούσκωμα; Όντως σαν να νιωθω ότι είναι ένα καινούργιο σύμπτωμα περιόδου στη λίστα! Θα δείξει πού θα πάει 😂

Κορίτσια κάτι άκυρο! εσείς έχετε θέμα τις απαντήσεις; προσπαθώ να παραθέσω την παραπάνω απάντηση πόση ώρα και δεν μπορώ!!

Δεν ξέρω τι θα γίνει με την πάρτη μου είναι η μόνη φορά που παρακαλάω να αργήσω να κάνω ωορρηξία μπας κ γίνει η δουλειά 😂 

ελα έλα τπτ δεν έμεινε θα περάσουν μπαμ μπαμ οι μέρες και θα μάθουμε σύντομα τα ευχάριστα νέα σου ! 🙏

σημερα κ εγώ από το πρωί έμπαινα στο φόρουμ κ μ έβγαζε ειδοποιήσεις όμως δεν εμφάνιζε τα μηνύματα σας .. έστρωσε όμως τώρα εντάξει .

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Alice20 είπε:

Κι εγώ ετσι σκέφτομαιιι! Και τα ξαναγράφω μετά και είναι και διαφορετικά αλλά λέω τα ίδια... άσε 😆😆😉

Είμαι πολύ καλύτερα ευτυχώς... Έχω μια μικρή ενόχληση στην κοιλιά αλλά καμία σχέση με χθες! 

Ξέχασα να ρωτήσω τον γιατρό μου αν με την αντιβίωση μπορούμε να συνεχίσουμε τις ελεύθερες επαφές 🥴

Εσύ απο συμπτώματα πώς τα πας;

Δεν νομίζω να είναι καμία βαριά αντιβίωση, αφού είναι για προληπτικούς λόγους! 

Εγώ χθες κ σήμερα ξύπνησα λες κ το βράδυ έσκαβα στα χωράφια 😂 το στήθος μου νιώθω περίεργα, σαν πιο σκληρό κ πονάει όταν το ακουμπάω γύρω από τις θηλές! Κάτω χαμηλά έχω κατι τεντώματα γενικά κ ενοχλήσεις στα δεξιά. 

Πού κ πού στεναχωριέμαι μήπως είναι σημάδια περιόδου κ όχι μίας πιθανής εγκυμοσύνης, αλλά νταξει όλα στη ζωή είναι!

1 hour ago, Eg93 είπε:

Χαίρομαι που είσαι καλύτερα !

Ααα μπράβο μου το είχες ξανά πει αυτό .. το είχα ξεχάσει .. πάντως είναι σπαστικό όλο αυτό με τους πονούν από τότε που ξεκίνησα τις ελεύθερες επαφές νομίζω έχει ταραχτει όλο το σύστημα εκεί κάτω 🤣

Όσο για την αντιβίωση που είπες πιο κάτω δεν νομιζω ότι θα εχεις θέμα εφόσον δεν υπάρχει σύλληψη ακόμη .. αλλά καλά είναι να το ρωτήσεις .. για πόσες μέρες πρέπει να την πάρεις; Και ποτε είναι οι γόνιμες σου; 

Δεν ξέρω τι θα γίνει με την πάρτη μου είναι η μόνη φορά που παρακαλάω να αργήσω να κάνω ωορρηξία μπας κ γίνει η δουλειά 😂 

ελα έλα τπτ δεν έμεινε θα περάσουν μπαμ μπαμ οι μέρες και θα μάθουμε σύντομα τα ευχάριστα νέα σου ! 🙏

σημερα κ εγώ από το πρωί έμπαινα στο φόρουμ κ μ έβγαζε ειδοποιήσεις όμως δεν εμφάνιζε τα μηνύματα σας .. έστρωσε όμως τώρα εντάξει .

Αχ μακάρι να είναι καλά τα νέα γτ πού κ πού σκέφτομαι κ το ενδεχόμενο του αρνητικού τεστ! 

Δες εσύ προσπάθησε κ μην το σκέφτεσαι καν! Έστω ένα σκ αν μπορείς να πας στον δικό σου για ζουζουνιες ή πχ ακόμη κ πριν φύγει! Ποτέ δεν ξέρεις! 

Στην προηγούμενη βιοχημική ούτε καν μέσα στις "γόνιμες" ήταν, αλλά έγινε, ασχέτως που δεν ευδοκίμησε 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...