Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 58 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Υπάρχει κ η επίκτητη θρομβοφιλια εκτός της κληρονομικής που είναι γονιδιακή. Εμένα η αιματολογος μου μου είπε ότι πέρα από αυτό που έχω που είναι γονιδιακό, πρέπει αν μείνω έγγυος ν κάνω εξετάσεις για επίκτητη θρομβοφιλια. Υπάρχει κ το αυτοάνοσο αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο που προκαλεί θρομβωσεις.

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

Εγκυμοσύνη η όχι ;


Eg93

Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Eg93 είπε:

Κοιτα καλά είναι να έχεις στο πίσω μέρος του μυαλού σου ότι μπορεί να είναι κ περιόδου τα συμπτώματα για να μην απογοητευτείς πολύ απότομα σε περίπτωση που έρθει τελικά  ..

όμως εμένα όλα αυτά μου φαίνονται πολύ θετικά όλα αυτά που περιγράφεις .. ειδικά αν όντως είδες καφέ υγρά .. πάντως και περίοδος να έρθει που εύχομαι όχι , μην το αφήσεις να σε ρίξει ! κρατά την θετική σου ενεργεια και πάμε γερά για τον επόμενο κύκλο ! 💪

καλά ναι εννοείται! απλά περισσότερο φοβάμαι να δω θετικό τεστ και να παλλιδρομήσει, παρά να δω απλά αρνητικό τεστ! αυτό φοβάμαι, μην χαρώ και μετά γίνει κάτι! Κυριακή του Πάσχα εύχομαι να μην φανερωθεί! 😂

1 ώρα πρίν, Alice20 είπε:

Αν δεν κάνω λάθος και η @Evdokia Pan είχε αυτό το καφέ και μετά υγρά...και τελικά ηταν έγκυος! Μακάρι να ειναι εγκυμοσύνη και να βγει ορθό το προαίσθημα σου ❤️

Το θυμάμαι απο τον προηγούμενο μας κύκλο ότι ήμασταν κοντά... Ελπίζω να μην έρθει σε καμιά μας η περίοδος! 🤩🤩🤩

Τώρα που το λες και μένα κάτι μου θυμίζει! δεν ξέρω στις βιοχημικές μου δεν το είχα πάρει χαμπάρι 😂 δεν ξέρω δηλαδή το σώμα μου πώς θα αντιδράσει σε μια πετυχημένη σύλληψη και τι συμπτώματα θα έχω, μάλλον εγώ φαντάζομαι ότι αμέσως μετά την εμφύτευση, θα είναι όλα φανερά! 😂 η αλήθεια είναι πως έχω αρκετά θετικά σημάδια, τα βλέπω κι εγώ,αλλά όσο να'ναι μπαίνουν και οι δεύτερες σκέψεις!
Εύχομαι τον Απρίλη και τον Μάιο να πανηγυρίζουμε με θετικά τεστ και αλλάξει όνομα το στέκι συζήτησης που έχουμε😂❤️❤️

 

1 ώρα πρίν, souz13 είπε:

Μακαρι μακαρι μακαρι! Εγω την πρώτη φορα θυμαμαι δεν ειχα τιποτα και εκανα τεστ τυχαία!!! 4 μέρες πριν την περίοδο!!!!!! Σου ευχομαι τα καλύτερα 

όλα έρχονται από εκεί που δεν το περιμένουμε! είδες πως τότε ήσουν χαλαρή και ήρθε, ασχέτως με την κατάληξη! ποτέ μην λες ποτέ! εύχομαι να μην σου έρθει και να καταφέρατε το θαυματάκι σας! μαζί λοιπόν ΔΕΝ περιμένουμε την κυρία με τα κόκκινα! ❤️❤️ με ή χωρις συμπτώματα όλα είναι πιθανά! η μαμά μου όταν ήταν έγκυος σε μένα δεν είχε καταλάβει τίποτα, μετά από δυο βδομάδες καθυστέρησης αποφάσισε απλά να πάει στο γιατρό! τότε δεν τα σημειώνανε σε κινητά αλλά στο τετράδιο, είχε ξεχάσει να το δει και να'μαι! μέχρι τις 7 εβδομάδες δεν είχε τίποτα, ούτε στήθος πρησμένο τίποτα! οπότε μην χάνεις τις ελπίδες σου ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κοριτσάκια μου τι κάνετε;

Διάβασα τα νέα σας και χαίρομαι πολύ που είναι όλα καλά ❤️

Ειπα σήμερα να κάνω ένα τεστ και μάλλον το έκανα λάθος γιατί δεν εμφανίστηκε καμία γραμμή.

Αν δεν έρθει αύριο που (δεν) την περιμένω θα κάνω πάλι ένα τεστακι.

Το στήθος πρώτη φορά δεν με ενοχλεί καθόλου και επίσης έχω αυτή την μεταλλική γεύση αλλά δεν ξέρω αν είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης ή επειδή χτες το πρωί έκανα εμετό (γαστρεντερίτιδα μάλλον).

Για να δούμε αύριο..


yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Alice20 είπε:

Αν δεν κάνω λάθος και η @Evdokia Pan είχε αυτό το καφέ και μετά υγρά...και τελικά ηταν έγκυος! Μακάρι να ειναι εγκυμοσύνη και να βγει ορθό το προαίσθημα σου ❤️

Το θυμάμαι απο τον προηγούμενο μας κύκλο ότι ήμασταν κοντά... Ελπίζω να μην έρθει σε καμιά μας η περίοδος! 🤩🤩🤩

Πολυ καλα θυμασαι!! Να 😉

Μην κάνετε τεστ πριν την μερα αναμενόμενης περιόδου.  Θυμηθείτε το αγχος που περασα εγω με τις χοριακες, που ηταν χαμηλές επειδη τις εκανα πολυ νωρίς. 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Evdokia Pan είπε:

Πολυ καλα θυμασαι!! Να 😉

Μην κάνετε τεστ πριν την μερα αναμενόμενης περιόδου.  Θυμηθείτε το αγχος που περασα εγω με τις χοριακες, που ηταν χαμηλές επειδη τις εκανα πολυ νωρίς. 

 

καλά, γενικά είναι εύκολο να λέμε να μην κάνουμε τεστ πριν την αναμενόμενη περίοδο, αλλά όλες μας είμαστε ανυπόμονες και περίεργες! 😂😂
έχω της one step είπα ότι δεν θα κάνω αλλά μετά λέω "έεελα μωρε δοκίμασε ένα" 😂 στην αρχή δεν ξέρω αν ήταν από τον ύπνο μου σαν να είδα μια δεύτερη σκιά, τώρα δεν βλέπω τίποτα! οπότε το μετράω σαν αρνητικό για να μην ενθουσιάζομαι τσάμπα! πάντως τα πονάκια σταμάτησαν και με ενοχλεί το έντερο. Ο πόνος στο στήθος,στη μέση και στην πλάτη είναι ο ίδιος!

Καλημέρα και ευλογημένη Εβδομάδα κορίτσια ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, rodok said:

καλά ναι εννοείται! απλά περισσότερο φοβάμαι να δω θετικό τεστ και να παλλιδρομήσει, παρά να δω απλά αρνητικό τεστ! αυτό φοβάμαι, μην χαρώ και μετά γίνει κάτι! Κυριακή του Πάσχα εύχομαι να μην φανερωθεί! 😂

Τώρα που το λες και μένα κάτι μου θυμίζει! δεν ξέρω στις βιοχημικές μου δεν το είχα πάρει χαμπάρι 😂 δεν ξέρω δηλαδή το σώμα μου πώς θα αντιδράσει σε μια πετυχημένη σύλληψη και τι συμπτώματα θα έχω, μάλλον εγώ φαντάζομαι ότι αμέσως μετά την εμφύτευση, θα είναι όλα φανερά! 😂 η αλήθεια είναι πως έχω αρκετά θετικά σημάδια, τα βλέπω κι εγώ,αλλά όσο να'ναι μπαίνουν και οι δεύτερες σκέψεις!
Εύχομαι τον Απρίλη και τον Μάιο να πανηγυρίζουμε με θετικά τεστ και αλλάξει όνομα το στέκι συζήτησης που έχουμε😂❤️❤️

 

όλα έρχονται από εκεί που δεν το περιμένουμε! είδες πως τότε ήσουν χαλαρή και ήρθε, ασχέτως με την κατάληξη! ποτέ μην λες ποτέ! εύχομαι να μην σου έρθει και να καταφέρατε το θαυματάκι σας! μαζί λοιπόν ΔΕΝ περιμένουμε την κυρία με τα κόκκινα! ❤️❤️ με ή χωρις συμπτώματα όλα είναι πιθανά! η μαμά μου όταν ήταν έγκυος σε μένα δεν είχε καταλάβει τίποτα, μετά από δυο βδομάδες καθυστέρησης αποφάσισε απλά να πάει στο γιατρό! τότε δεν τα σημειώνανε σε κινητά αλλά στο τετράδιο, είχε ξεχάσει να το δει και να'μαι! μέχρι τις 7 εβδομάδες δεν είχε τίποτα, ούτε στήθος πρησμένο τίποτα! οπότε μην χάνεις τις ελπίδες σου ❤️

έχεις δικιο ναι!! Αν και εχω χασει ελπιδες επειδη ποναει και λιγο η κοιλια τυπου πονακια αλλ οκ…περιμενουμε και βλεπουμε δε μπορω να αγχώνομαι και να με καταβάλει  αυτό πάλι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, souz13 είπε:

έχεις δικιο ναι!! Αν και εχω χασει ελπιδες επειδη ποναει και λιγο η κοιλια τυπου πονακια αλλ οκ…περιμενουμε και βλεπουμε δε μπορω να αγχώνομαι και να με καταβάλει  αυτό πάλι

Άλλο κοιλιά, άλλο γυναικολογικά καλέ μην μπερδευομαστε! 😂 Ο,τι και να γίνει θα έρθει κάποια στιγμή ❤️❤️

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια .. καλή εβδομάδα να έχουμε ! 
@rodok άσε το τεστ κάτω ! Σε βλέπω 🤣🤣 πρέπει να σταματήσουμε να σκεφτόμαστε τα τεστ από τόσο νωρίς ! Το λέω και για μένα 😂

@lilbern δεν πειράζει κάνε ένα ακόμα αύριο αν δεν έρθει που σου το εύχομαι ! 🙏

εμενα κορίτσια μάλλον δεν είναι ο τυχαιρος μου μήνας ! Ακόμα δεν κατάφερα να κάνω ζουζούνισες με τον δικό μ . Όλο το πσκ δούλευα . Εδώ ήταν κ το γερμανικό Πάσχα και αυτός ήταν σε τραπέζια κ τέτοια, γυρνούσαμε κ οι δυο κομμάτια .. που όρεξη ! Σήμερα φεύγει κ ελπίζω να τον προλάβω γιατί παλι δουλεύω 😭 όποτε μάλλον πάμε για τον άλλο μήνα ! 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, lilbern said:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου τι κάνετε;

Διάβασα τα νέα σας και χαίρομαι πολύ που είναι όλα καλά ❤️

Ειπα σήμερα να κάνω ένα τεστ και μάλλον το έκανα λάθος γιατί δεν εμφανίστηκε καμία γραμμή.

Αν δεν έρθει αύριο που (δεν) την περιμένω θα κάνω πάλι ένα τεστακι.

Το στήθος πρώτη φορά δεν με ενοχλεί καθόλου και επίσης έχω αυτή την μεταλλική γεύση αλλά δεν ξέρω αν είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης ή επειδή χτες το πρωί έκανα εμετό (γαστρεντερίτιδα μάλλον).

Για να δούμε αύριο..

Νομίζω το τεστ ήταν ελαττωματικό! 

Κανονικά σήμερα ειναι που μετράς μέρες καθυστέρησης; Δοκίμασε ακόμα ενα αν έχεις έξτρα και βεβαίως αν έχεις ήδη κάποια καθυστέρηση!

5 minutes ago, Eg93 said:

Καλημέρα κορίτσια .. καλή εβδομάδα να έχουμε ! 
@rodok άσε το τεστ κάτω ! Σε βλέπω 🤣🤣 πρέπει να σταματήσουμε να σκεφτόμαστε τα τεστ από τόσο νωρίς ! Το λέω και για μένα 😂

@lilbern δεν πειράζει κάνε ένα ακόμα αύριο αν δεν έρθει που σου το εύχομαι ! 🙏

εμενα κορίτσια μάλλον δεν είναι ο τυχαιρος μου μήνας ! Ακόμα δεν κατάφερα να κάνω ζουζούνισες με τον δικό μ . Όλο το πσκ δούλευα . Εδώ ήταν κ το γερμανικό Πάσχα και αυτός ήταν σε τραπέζια κ τέτοια, γυρνούσαμε κ οι δυο κομμάτια .. που όρεξη ! Σήμερα φεύγει κ ελπίζω να τον προλάβω γιατί παλι δουλεύω 😭 όποτε μάλλον πάμε για τον άλλο μήνα ! 

Και ο άλλος μήνας μια χαρά ακούγεται! Μην χαλας τη ψυχολογία σου για έναν μήνα που δεν έκατσε η φάση! .. μακάρι ο επόμενος να ειναι ο τυχερός!! ❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Eg93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια .. καλή εβδομάδα να έχουμε ! 
@rodok άσε το τεστ κάτω ! Σε βλέπω 🤣🤣 πρέπει να σταματήσουμε να σκεφτόμαστε τα τεστ από τόσο νωρίς ! Το λέω και για μένα 😂

@lilbern δεν πειράζει κάνε ένα ακόμα αύριο αν δεν έρθει που σου το εύχομαι ! 🙏

εμενα κορίτσια μάλλον δεν είναι ο τυχαιρος μου μήνας ! Ακόμα δεν κατάφερα να κάνω ζουζούνισες με τον δικό μ . Όλο το πσκ δούλευα . Εδώ ήταν κ το γερμανικό Πάσχα και αυτός ήταν σε τραπέζια κ τέτοια, γυρνούσαμε κ οι δυο κομμάτια .. που όρεξη ! Σήμερα φεύγει κ ελπίζω να τον προλάβω γιατί παλι δουλεύω 😭 όποτε μάλλον πάμε για τον άλλο μήνα ! 

χαχαχα 🤣🤣 είναι εθισμόοοος! θα ήθελα να δω ένα θετικό τεστ για να πάω στο επόμενο βήμα! παρὀλο που είδα αρνητικό τεστακι που είναι φυσιολογικό, νιώθω αισιόδοξη! το πρωί ένιωσα για κάνα δίλεπτο πόνο περιόδου, απογοητεύτηκα, μετά όσο ήμουν στο αμάξι ένιωσα τα τραβηγματάκια στο δεξί σημείο και χάρηκα, γιατί λέω "βρε λες το προαίσθημα μου να έχει δίκιο;;" και απλά περιμένω να μην έρθει και περιμένω σαν μικρό παιδάκι 🤣 επίσης ένα "άλλο συμπτωμα" είναι το πρήξιμο στη κοιλιά! 
σήμερα είναι η ευκαιρία σου, κουρασμένη ξεκούραστη, δώστου! χιχιχι

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή μεγάλη εβδομάδα εύχομαι.

Τελικά μου ήρθε πρωί πρωί στην ώρα της η κακούργα. 

Εντάξει μην παραπονιέμαι εδώ μέσα εγώ γιατί η αλήθεια είναι ότι δεν κάναμε καν προσπάθειες, αλλά ξέρετε πως είναι όταν μπεις στο τρυπάκι να έχεις μια σκέψη "μήπως;".

Να σας πω την αλήθεια στενοχωρήθηκα και με αυτό κατάλαβα ότι είμαι έτοιμη για δεύτερο. Οπότε μήπως αυτό το μήνα να προσπαθήσω ουσιαστικά? 

@rodok πραγματικά εύχομαι αυτός να είναι ο τυχερός σου μήνας μιας και έχεις αρκετά συμπτώματα.

@Eg93 μου, τώρα είναι οι γόνιμες μέρες? Αν ναι δεν θέλω να καθόμαστε πιάσε δουλειά σε παρακαλώ 🤣

 

  • Μου αρέσει 1

yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, lilbern είπε:

Καλησπέρα και καλή μεγάλη εβδομάδα εύχομαι.

Τελικά μου ήρθε πρωί πρωί στην ώρα της η κακούργα. 

Εντάξει μην παραπονιέμαι εδώ μέσα εγώ γιατί η αλήθεια είναι ότι δεν κάναμε καν προσπάθειες, αλλά ξέρετε πως είναι όταν μπεις στο τρυπάκι να έχεις μια σκέψη "μήπως;".

Να σας πω την αλήθεια στενοχωρήθηκα και με αυτό κατάλαβα ότι είμαι έτοιμη για δεύτερο. Οπότε μήπως αυτό το μήνα να προσπαθήσω ουσιαστικά? 

@rodok πραγματικά εύχομαι αυτός να είναι ο τυχερός σου μήνας μιας και έχεις αρκετά συμπτώματα.

@Eg93 μου, τώρα είναι οι γόνιμες μέρες? Αν ναι δεν θέλω να καθόμαστε πιάσε δουλειά σε παρακαλώ 🤣

 

Κι εγώ βλέπω αρκετά όντως πρωτόγνωρα σημάδια! Σήμερα έκανα μόνο δύο διδακτικές ώρες. Όταν γυρνούσα σπίτι απλά με έπιασε μια απότομη εξάντληση σαν να έσκαβα δέκα ώρες! 

Όσο για σένα, και η περίοδος υγεία σημαίνει! Με αυτό το "ατυχηματακι" όπως είπες σου ξύπνησαν συναισθήματα! Πιστεύω ότι θα χαρεί και το παιδάκι σου περίπτωση εγκυμοσύνης, θα είναι ωραία ανάμνηση να το θυμάται μωράκι το αδερφάκι του! 

  • Μου αρέσει 1
  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια! Καλη Μεγαλη Εβδομάδα κ Καλη Ανασταση!!

Εμεις φτασαμε τα 2,5 εκστοστα. Κουνουσε χεράκια κ ποδαρακια σε ολη την διαρκεια του υπερηχου! 

Τώρα αναμονη για την αυχενικη στις 25 του μηνα!

Αντε περιμενω με αγωνία να αρχίσουν να ανακοινώνονται κι αλλα ευχαριστα!!!

  • Λουλούδια 2
Link to comment
Share on other sites

@rodok μου αρέσουν τα συμπτώματα σου !! Μακαριιιι να βγει το ένστικτο σου 🙏🙏 

@lilbern κρίμα που ήρθε ! Όμως δεν πειράζει μόλις τελειώσεις θα προσπαθήσεις στοχευμένα ! Και ισως τον επόμενο μηνα να έχεις ένα θετικό τεστακι ❤️

@Evdokia Pan ποσό χαίρομαι για τα νέα σου κορίτσι μ .. τι ωραία που πάνε όλα καλά ! Επιτέλους μπορείς να χαρείς την εγκυμοσύνη σου 😊❤️

Κορίτσια τα νεύρα μου έχουν βαρέσει κόκκινο … τελικά ο δικός μ θα φύγει αύριο .. περίμενα πως κ πως να γυρίσω από τη δουλειά μπας κ δούμε άσπρη μέρα κ αυτός εκτός από το ότι κανόνισε να βγούμε για φαγητό με παρέα μου τους εφερε και στο σπίτι! λες και το κάνει επίτηδες ! Έτσι κ μου πει το βράδυ δεν μπορώ είμαι κουρασμένος θα τον χωρίσω 🤣

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Eg93 said:

@rodok μου αρέσουν τα συμπτώματα σου !! Μακαριιιι να βγει το ένστικτο σου 🙏🙏 

@lilbern κρίμα που ήρθε ! Όμως δεν πειράζει μόλις τελειώσεις θα προσπαθήσεις στοχευμένα ! Και ισως τον επόμενο μηνα να έχεις ένα θετικό τεστακι ❤️

@Evdokia Pan ποσό χαίρομαι για τα νέα σου κορίτσι μ .. τι ωραία που πάνε όλα καλά ! Επιτέλους μπορείς να χαρείς την εγκυμοσύνη σου 😊❤️

Κορίτσια τα νεύρα μου έχουν βαρέσει κόκκινο … τελικά ο δικός μ θα φύγει αύριο .. περίμενα πως κ πως να γυρίσω από τη δουλειά μπας κ δούμε άσπρη μέρα κ αυτός εκτός από το ότι κανόνισε να βγούμε για φαγητό με παρέα μου τους εφερε και στο σπίτι! λες και το κάνει επίτηδες ! Έτσι κ μου πει το βράδυ δεν μπορώ είμαι κουρασμένος θα τον χωρίσω 🤣

@Eg93 χαχαχαχαχα έκλαψα! Μην τσαντίζεσαι όλοι οι άνδρες είναι ίδιοι! Και αμα τους κυνηγάμε έτσι τουλάχιστον ο δικό μου το παίρνω σαν να τον θέλω μόνο για αυτό το σκοπό(για την εγκυμοσύνη δηλαδη) και για αυτό τον κυνηγάω συνέχεια και τσαντίζεται 🙄🙄🙄

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Evdokia Pan είπε:

Γεια σας κοριτσια! Καλη Μεγαλη Εβδομάδα κ Καλη Ανασταση!!

Εμεις φτασαμε τα 2,5 εκστοστα. Κουνουσε χεράκια κ ποδαρακια σε ολη την διαρκεια του υπερηχου! 

Τώρα αναμονη για την αυχενικη στις 25 του μηνα!

Αντε περιμενω με αγωνία να αρχίσουν να ανακοινώνονται κι αλλα ευχαριστα!!!

Αχ τι όμορφα!! Πόσο χαρούμενα νέα!! 

Χάρηκα πάρα πολύ!! 😁😁😁 Άντε με το καλό και η αυχενική!! ❤️❤️

πρίν από 56 λεπτά , Eg93 είπε:

@rodok μου αρέσουν τα συμπτώματα σου !! Μακαριιιι να βγει το ένστικτο σου 🙏🙏 

@lilbern κρίμα που ήρθε ! Όμως δεν πειράζει μόλις τελειώσεις θα προσπαθήσεις στοχευμένα ! Και ισως τον επόμενο μηνα να έχεις ένα θετικό τεστακι ❤️

@Evdokia Pan ποσό χαίρομαι για τα νέα σου κορίτσι μ .. τι ωραία που πάνε όλα καλά ! Επιτέλους μπορείς να χαρείς την εγκυμοσύνη σου 😊❤️

Κορίτσια τα νεύρα μου έχουν βαρέσει κόκκινο … τελικά ο δικός μ θα φύγει αύριο .. περίμενα πως κ πως να γυρίσω από τη δουλειά μπας κ δούμε άσπρη μέρα κ αυτός εκτός από το ότι κανόνισε να βγούμε για φαγητό με παρέα μου τους εφερε και στο σπίτι! λες και το κάνει επίτηδες ! Έτσι κ μου πει το βράδυ δεν μπορώ είμαι κουρασμένος θα τον χωρίσω 🤣

Αχ άσε! Τώρα έχει κάνα δίωρο που έχω κάτι τσιμπιες από τη μια πλευρά, λες και με τσιμπάνε με καρφίτσα! Σκεφτόμουν έντονα να πάρω κανένα ντεπον, αλλά λέω να κάνω υπομονή! Εύχομαι να αξίζει τον κόπο 😂

Καλέ κάνε εκεί κανένα ναζακι κ όλα θα γίνουν!

πρίν από 23 λεπτά , souz13 είπε:

@Eg93 χαχαχαχαχα έκλαψα! Μην τσαντίζεσαι όλοι οι άνδρες είναι ίδιοι! Και αμα τους κυνηγάμε έτσι τουλάχιστον ο δικό μου το παίρνω σαν να τον θέλω μόνο για αυτό το σκοπό(για την εγκυμοσύνη δηλαδη) και για αυτό τον κυνηγάω συνέχεια και τσαντίζεται 🙄🙄🙄

Νταξει υπάρχουν περιπτώσεις κ περιπτώσεις 😂 εμένα με κυνηγάει τις λάθος μέρες 😂😂 

Εσύ πώς είσαι;;❤️

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...