Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 58 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Υπάρχει κ η επίκτητη θρομβοφιλια εκτός της κληρονομικής που είναι γονιδιακή. Εμένα η αιματολογος μου μου είπε ότι πέρα από αυτό που έχω που είναι γονιδιακό, πρέπει αν μείνω έγγυος ν κάνω εξετάσεις για επίκτητη θρομβοφιλια. Υπάρχει κ το αυτοάνοσο αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο που προκαλεί θρομβωσεις.

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

Εγκυμοσύνη η όχι ;


Eg93

Recommended Posts

1 hour ago, souz13 είπε:

@Eg93 χαχαχαχαχα έκλαψα! Μην τσαντίζεσαι όλοι οι άνδρες είναι ίδιοι! Και αμα τους κυνηγάμε έτσι τουλάχιστον ο δικό μου το παίρνω σαν να τον θέλω μόνο για αυτό το σκοπό(για την εγκυμοσύνη δηλαδη) και για αυτό τον κυνηγάω συνέχεια και τσαντίζεται 🙄🙄🙄

Χαχα άσε θα μας τρελάνουν τελειως !! Εσυ πως είσαι από συμπτώματα ;; 

@rodok χαχα κ μένα τις λάθος Μέρες με κυνηγάει !! όσο αντέχεις τα πονάκια μην πάρεις τπτ! 
 

κοριτσιααααα τα καταφεραααα μου έκατσε 😂😂😂

Εντάξει ας μην γελιόμαστε , δεν πιστεύω να γίνει με μια επαφή κάτι , πρέπει να είμαι πλ κωλοφαρδη, αλλά έτσι για το γαμωτο να έχω μια τελευταία ελπίδα 😂

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

5 minutes ago, Eg93 said:

Χαχα άσε θα μας τρελάνουν τελειως !! Εσυ πως είσαι από συμπτώματα ;; 

@rodok χαχα κ μένα τις λάθος Μέρες με κυνηγάει !! όσο αντέχεις τα πονάκια μην πάρεις τπτ! 
 

κοριτσιααααα τα καταφεραααα μου έκατσε 😂😂😂

Εντάξει ας μην γελιόμαστε , δεν πιστεύω να γίνει με μια επαφή κάτι , πρέπει να είμαι πλ κωλοφαρδη, αλλά έτσι για το γαμωτο να έχω μια τελευταία ελπίδα 😂

Μπραβο μπραβοοοοο χαχαχχα

Από συμπτώματα τα ίδια που και που νομίζω νοιωθω πονακια περιοδου και λιγο το στηθος αλλα δεν με πονάεει πολυ μονο λιγο πρησμένο δηλαδη το βλεπω…τωρα δε ξερω… αν και δεν πολυ εχω ελπίδες κατα βαθος βαθος 🙄 6 ημέρες λεει

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , souz13 είπε:

Μπραβο μπραβοοοοο χαχαχχα

Από συμπτώματα τα ίδια που και που νομίζω νοιωθω πονακια περιοδου και λιγο το στηθος αλλα δεν με πονάεει πολυ μονο λιγο πρησμένο δηλαδη το βλεπω…τωρα δε ξερω… αν και δεν πολυ εχω ελπίδες κατα βαθος βαθος 🙄 6 ημέρες λεει

Εντάξει μην απελπίζεσαι ακόμα .. έχεις μέρες μπροστα σ .. και αν δεν πάμε για τον επόμενο κύκλο 😁

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Eg93 είπε:

Χαχα άσε θα μας τρελάνουν τελειως !! Εσυ πως είσαι από συμπτώματα ;; 

@rodok χαχα κ μένα τις λάθος Μέρες με κυνηγάει !! όσο αντέχεις τα πονάκια μην πάρεις τπτ! 
 

κοριτσιααααα τα καταφεραααα μου έκατσε 😂😂😂

Εντάξει ας μην γελιόμαστε , δεν πιστεύω να γίνει με μια επαφή κάτι , πρέπει να είμαι πλ κωλοφαρδη, αλλά έτσι για το γαμωτο να έχω μια τελευταία ελπίδα 😂

βγήκα μια βόλτα ηρέμησε λίγο ο πόνος για να δούμε! εύχομαι ο πόνος αυτός να έχει γλυκό αποτέλεσμα 😜Με έπιασε και μια κρισάρα κ έκλαιγα γιατι έλεγα ότι θα μου έρθει περίοδος 🤣 γενικά συναισθηματικά είμαι ένα roller coaster! 
καλά ποτέ μην λες ποτέ! μια φορά είναι αρκετή για να γίνει η δουλίτσα 😉

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , rodok είπε:

βγήκα μια βόλτα ηρέμησε λίγο ο πόνος για να δούμε! εύχομαι ο πόνος αυτός να έχει γλυκό αποτέλεσμα 😜Με έπιασε και μια κρισάρα κ έκλαιγα γιατι έλεγα ότι θα μου έρθει περίοδος 🤣 γενικά συναισθηματικά είμαι ένα roller coaster! 
καλά ποτέ μην λες ποτέ! μια φορά είναι αρκετή για να γίνει η δουλίτσα 😉

 

ελα βρε κορίτσι μ γιατί σε πήρε από κάτω ;; Από την άλλη όμως καλά έκανες και ξέσπασες να μην τα κρατάς μέσα σου .. υπομονή λίγο ακόμα και θα ξέρεις που οφείλονται οι πόνοι ! 
 

ναι σίγουρα ποτε δεν ξέρεις .. όμως είναι νωρίς 11η μέρα σήμερα και δεν ξέρω και ποτε θα γίνει η ωορρηξία . Έκανα κ σήμερα τεστ πάλι αρνητικό .. Εντομεταξυ έβγαλα το στικάκι να το δω και ήταν πιο αχνό και από εχθές .. τι στο καλό ;🤔 Ισως αργήσει να γίνει και σταθώ λίγο τυχερή .. αν γίνει Παρασκευή η Σάββατο θα έχω περισσότερες ελπίδες .. πάντως έχω πονάκια και λευκά υγρά .. 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 ώρες πρίν, Eg93 είπε:

ελα βρε κορίτσι μ γιατί σε πήρε από κάτω ;; Από την άλλη όμως καλά έκανες και ξέσπασες να μην τα κρατάς μέσα σου .. υπομονή λίγο ακόμα και θα ξέρεις που οφείλονται οι πόνοι ! 
 

ναι σίγουρα ποτε δεν ξέρεις .. όμως είναι νωρίς 11η μέρα σήμερα και δεν ξέρω και ποτε θα γίνει η ωορρηξία . Έκανα κ σήμερα τεστ πάλι αρνητικό .. Εντομεταξυ έβγαλα το στικάκι να το δω και ήταν πιο αχνό και από εχθές .. τι στο καλό ;🤔 Ισως αργήσει να γίνει και σταθώ λίγο τυχερή .. αν γίνει Παρασκευή η Σάββατο θα έχω περισσότερες ελπίδες .. πάντως έχω πονάκια και λευκά υγρά .. 

 

Είμαι δίδυμος οπότε τα παθαίνω μάτι τέτοια για 5-10 λεπτά και συνερχομαι 😂😂  υποτίθεται Μ.Σαββατο έρχεται η κυρία με τα κόκκινα 

Έκανα κ τεστακι, αρνητικό αλλά είναι λογικό! 5 μέρες πριν την περίοδο κ 6 μέρες πριν την καθυστέρηση! Απλά αγχώνομαι λίγο γτ τώρα δεν μπορώ να καταλάβω αν είναι πόνος περιόδου ή εντέρου 😥

Δες εγώ λέω αφού θα λείπει και ο δικός σου να μην χαραμιζεις στικς! Να τα έχεις για την επόμενη φορά, αν τυχόν υπάρξει! Τώρα χαλάρωσε, πέρασες όμορφα και αυτό έχει σημασία! Νταξει 11η μέρα, άμα κάνεις την 15η έχεις ελπίδες! Τα λευκά υγρά σε μένα είναι τα περίσσια υγρά του δικού μου κάποιες φορές, κι άλλες φορές βγάζουμε λευκά υγρά για να προστατεύσουμε το σπέρμα μέσα μας, μπας και γίνει η γονιμοποίηση!

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, rodok είπε:

Είμαι δίδυμος οπότε τα παθαίνω μάτι τέτοια για 5-10 λεπτά και συνερχομαι 😂😂  υποτίθεται Μ.Σαββατο έρχεται η κυρία με τα κόκκινα 

Έκανα κ τεστακι, αρνητικό αλλά είναι λογικό! 5 μέρες πριν την περίοδο κ 6 μέρες πριν την καθυστέρηση! Απλά αγχώνομαι λίγο γτ τώρα δεν μπορώ να καταλάβω αν είναι πόνος περιόδου ή εντέρου 😥

Δες εγώ λέω αφού θα λείπει και ο δικός σου να μην χαραμιζεις στικς! Να τα έχεις για την επόμενη φορά, αν τυχόν υπάρξει! Τώρα χαλάρωσε, πέρασες όμορφα και αυτό έχει σημασία! Νταξει 11η μέρα, άμα κάνεις την 15η έχεις ελπίδες! Τα λευκά υγρά σε μένα είναι τα περίσσια υγρά του δικού μου κάποιες φορές, κι άλλες φορές βγάζουμε λευκά υγρά για να προστατεύσουμε το σπέρμα μέσα μας, μπας και γίνει η γονιμοποίηση!

Χαχαχα καλά κ εγώ που δεν είμαι δίδυμος τα παθαίνω επίσης 🤣🤣

γενικως πρέπει να χαλαρώσουμε κ εσυ κ εγώ γιατί είμαστε στην τσίτα αυτές τις μέρες νομίζω .. ναι μπορεί να είναι κ από το έντερο ο πόνος .. όμως μην αγχώνεσαι .. δεν σημαίνει απαραίτητα κάτι ..  λογικά το Σάββατο θα ξέρουμε .. ας ελπίσουμε πως δεν θα σου έρθει περίοδος για τους επόμενους 9 μήνες και ότι όλα αυτά τα κάνει το σποράκι εκεί μέσα 🙏 αλλά κ αν έρθει σκεψου ότι ισως να μην ήταν έτοιμος ο οργανισμός σου να συλλάβει μετά την αποβολή.. στον επόμενο κύκλο όμως θα γίνει 😊

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Eg93 είπε:

Χαχαχα καλά κ εγώ που δεν είμαι δίδυμος τα παθαίνω επίσης 🤣🤣

γενικως πρέπει να χαλαρώσουμε κ εσυ κ εγώ γιατί είμαστε στην τσίτα αυτές τις μέρες νομίζω .. ναι μπορεί να είναι κ από το έντερο ο πόνος .. όμως μην αγχώνεσαι .. δεν σημαίνει απαραίτητα κάτι ..  λογικά το Σάββατο θα ξέρουμε .. ας ελπίσουμε πως δεν θα σου έρθει περίοδος για τους επόμενους 9 μήνες και ότι όλα αυτά τα κάνει το σποράκι εκεί μέσα 🙏 αλλά κ αν έρθει σκεψου ότι ισως να μην ήταν έτοιμος ο οργανισμός σου να συλλάβει μετά την αποβολή.. στον επόμενο κύκλο όμως θα γίνει 😊

Μακάαααρι! τελικά το έντερο ήταν! σήμερα πήγα θεσσαλονίκη στο κόσμος, ξεποδαριάστηκα εννοείται! 🤣🤣 πού κ πού ένιωθα τα τσιμπηματάκια εκεί κάτω δεξιά, η πλάτη με πέθαινε γιατί ένιωθα το στήθος μου βαρύ, το οποίο άρχισε να πονάει από τα πλάγια, κάτω και θηλές! ενώ συνήθως πονάει πάνω κ κυκλικά κ είναι μαλακό, όταν περιμένω,ενώ τώρα σκληρούτσικο! τώρα θα δείξει!
εκεί που είχα την απόλυτη ξηρασία, επέστρεψαν κάτι περίεργα υγρά.

Αχ είδαμε εκεί και τα μπεμπέ τα φορμάκια κι ένιωσα μια αισιοδοξία! 😍😍😍 είναι τόοοοσο μικροσκοπικά😍

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα! Είμαι καινούρια στο forum, όπως και στην προσπάθεια για παιδάκι. Έχω παρακολουθήσει κατα καιρούς κάποια θέματα και πρόσφατα ανακάλυψα και το δικό σας topic. Θεωρώ όλη αυτή την επικοινωνία ιδιαίτερα όμορφη και βοηθητική και μιας και μπήκα πλέον σε αυτή την διαδικασία, θα ήθελα να γίνω μέρος της, αν δέχεστε νέες εισόδους.

  • Μου αρέσει 1
  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, KATIA97 said:

Κορίτσια καλησπέρα! Είμαι καινούρια στο forum, όπως και στην προσπάθεια για παιδάκι. Έχω παρακολουθήσει κατα καιρούς κάποια θέματα και πρόσφατα ανακάλυψα και το δικό σας topic. Θεωρώ όλη αυτή την επικοινωνία ιδιαίτερα όμορφη και βοηθητική και μιας και μπήκα πλέον σε αυτή την διαδικασία, θα ήθελα να γίνω μέρος της, αν δέχεστε νέες εισόδους.

Καλώς ήρθες στην παρέα μας ! Είμαστε η μία για την αλλη και στα καλά και στα κακά ακομα και ετσι διαδικτυακά! Σου ευχομαι τα καλύτερα και καλη επιτυχία!!

εγω  απο συμπτώματα μονο πρήξιμο το στηθος και με ποναει λιγο ειναι η αληθεια το νοιωθω περισσότερο απο αλλες μέρες…οπότε δε νομίζω να δω φως , 6 μέρες λεει

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 46 λεπτά , KATIA97 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Είμαι καινούρια στο forum, όπως και στην προσπάθεια για παιδάκι. Έχω παρακολουθήσει κατα καιρούς κάποια θέματα και πρόσφατα ανακάλυψα και το δικό σας topic. Θεωρώ όλη αυτή την επικοινωνία ιδιαίτερα όμορφη και βοηθητική και μιας και μπήκα πλέον σε αυτή την διαδικασία, θα ήθελα να γίνω μέρος της, αν δέχεστε νέες εισόδους.

Καλησπέρα και καλώς ήρθες ! Φυσικά και όλες οι κοπέλες είναι καλοδεχούμενες .. είμαστε εδώ για μα μοιραζόμαστε τις σκεψεις μας , τους φόβους τις εμπειρίες μας κ ότι άλλο μας κατέβει κ καπως έτσι στηρίζουμε η μια την άλλη και περνάει κάπως πιο ευχάριστα ο χρόνος της αναμονής μιας κ όλες έχουμε τον ίδιο στόχο ! 🙂

1 hour ago, rodok είπε:

Μακάαααρι! τελικά το έντερο ήταν! σήμερα πήγα θεσσαλονίκη στο κόσμος, ξεποδαριάστηκα εννοείται! 🤣🤣 πού κ πού ένιωθα τα τσιμπηματάκια εκεί κάτω δεξιά, η πλάτη με πέθαινε γιατί ένιωθα το στήθος μου βαρύ, το οποίο άρχισε να πονάει από τα πλάγια, κάτω και θηλές! ενώ συνήθως πονάει πάνω κ κυκλικά κ είναι μαλακό, όταν περιμένω,ενώ τώρα σκληρούτσικο! τώρα θα δείξει!
εκεί που είχα την απόλυτη ξηρασία, επέστρεψαν κάτι περίεργα υγρά.

Αχ είδαμε εκεί και τα μπεμπέ τα φορμάκια κι ένιωσα μια αισιοδοξία! 😍😍😍 είναι τόοοοσο μικροσκοπικά😍

Αχχ ναι ρε συ είναι φόρεσα τα μπεμπέ τα ρουχαλάκια 😍 καλά έκανες κ πηγές βολτίτσα να ξεσκάσεις κ λίγο  αλλα μην παίρνεις φορά κ ξεποδαριαζεσαι μέχρι να μάθουμε τι γίνεται 😂

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, souz13 είπε:

Καλώς ήρθες στην παρέα μας ! Είμαστε η μία για την αλλη και στα καλά και στα κακά ακομα και ετσι διαδικτυακά! Σου ευχομαι τα καλύτερα και καλη επιτυχία!!

εγω  απο συμπτώματα μονο πρήξιμο το στηθος και με ποναει λιγο ειναι η αληθεια το νοιωθω περισσότερο απο αλλες μέρες…οπότε δε νομίζω να δω φως , 6 μέρες λεει

Σ' ευχαριστώ πολύ, εύχομαι και σε εσένα γρήγορα να έχεις πολύ ευχάριστα νέα!

1 ώρα πρίν, Eg93 είπε:

Καλησπέρα και καλώς ήρθες ! Φυσικά και όλες οι κοπέλες είναι καλοδεχούμενες .. είμαστε εδώ για μα μοιραζόμαστε τις σκεψεις μας , τους φόβους τις εμπειρίες μας κ ότι άλλο μας κατέβει κ καπως έτσι στηρίζουμε η μια την άλλη και περνάει κάπως πιο ευχάριστα ο χρόνος της αναμονής μιας κ όλες έχουμε τον ίδιο στόχο ! 🙂

Αχχ ναι ρε συ είναι φόρεσα τα μπεμπέ τα ρουχαλάκια 😍 καλά έκανες κ πηγές βολτίτσα να ξεσκάσεις κ λίγο  αλλα μην παίρνεις φορά κ ξεποδαριαζεσαι μέχρι να μάθουμε τι γίνεται 😂

Ευχαριστώ πολύ! Είναι πολύ σημαντική πράγματι αυτή η αλληλοϋποστήριξη σε μια διαδικασία που συνήθως μπορεί να κουβαλάει αρκετό άγχος και στρες, ιδίως για όσες είμαστε νέες σε όλο αυτό. Η στήριξη και η κατανόηση που μπορεί να δωθεί από γυναίκες που περνάνε κάτι παρόμοιο, πιστεύω ότι είναι μοναδική.

  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, KATIA97 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Είμαι καινούρια στο forum, όπως και στην προσπάθεια για παιδάκι. Έχω παρακολουθήσει κατα καιρούς κάποια θέματα και πρόσφατα ανακάλυψα και το δικό σας topic. Θεωρώ όλη αυτή την επικοινωνία ιδιαίτερα όμορφη και βοηθητική και μιας και μπήκα πλέον σε αυτή την διαδικασία, θα ήθελα να γίνω μέρος της, αν δέχεστε νέες εισόδους.

καλώς ήρθες στην παρέα μας! απ' ό,τι βλέπεις δεν ντρεπόμαστε να μοιραστούμε τίποτα! 🤣🤣

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, rodok είπε:

Μακάαααρι! τελικά το έντερο ήταν! σήμερα πήγα θεσσαλονίκη στο κόσμος, ξεποδαριάστηκα εννοείται! 🤣🤣 πού κ πού ένιωθα τα τσιμπηματάκια εκεί κάτω δεξιά, η πλάτη με πέθαινε γιατί ένιωθα το στήθος μου βαρύ, το οποίο άρχισε να πονάει από τα πλάγια, κάτω και θηλές! ενώ συνήθως πονάει πάνω κ κυκλικά κ είναι μαλακό, όταν περιμένω,ενώ τώρα σκληρούτσικο! τώρα θα δείξει!
εκεί που είχα την απόλυτη ξηρασία, επέστρεψαν κάτι περίεργα υγρά.

Αχ είδαμε εκεί και τα μπεμπέ τα φορμάκια κι ένιωσα μια αισιοδοξία! 😍😍😍 είναι τόοοοσο μικροσκοπικά😍

Φιλη μου, στήθος- πλατη, αυτο που περιγραφεις, ηταν ακριβως τα δικα μου πρωτα συμπτωματα..... 

Ααααχχχ! Να δεις θα κανουμε "Ανασταση" το Σάββατο! Κ θα επιμεινω, αν παρεις θετικό τεστ, τρεξε πρωτα σε αιματολογο! Θα στο λεω μέχρι να με βρισεις!!! ❤

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Eg93 είπε:

Καλησπέρα και καλώς ήρθες ! Φυσικά και όλες οι κοπέλες είναι καλοδεχούμενες .. είμαστε εδώ για μα μοιραζόμαστε τις σκεψεις μας , τους φόβους τις εμπειρίες μας κ ότι άλλο μας κατέβει κ καπως έτσι στηρίζουμε η μια την άλλη και περνάει κάπως πιο ευχάριστα ο χρόνος της αναμονής μιας κ όλες έχουμε τον ίδιο στόχο ! 🙂

Αχχ ναι ρε συ είναι φόρεσα τα μπεμπέ τα ρουχαλάκια 😍 καλά έκανες κ πηγές βολτίτσα να ξεσκάσεις κ λίγο  αλλα μην παίρνεις φορά κ ξεποδαριαζεσαι μέχρι να μάθουμε τι γίνεται 😂

η αλήθεια είναι ότι ένιωσα πτώμα με το που πάτησα εκεί μέσα 🤣 αυτό που βασάνιζε είναι ότι συνέχεια ήθελα τουαλέτα! δηλαδή έφυγα πριν φύγω από το σπίτι και μέχρι να φτάσω στο αυτοκίνητο (στα 200 μέτρα δλδ) ένιωθα την ανάγκη ότι χρειαζόμουν ξανά 😂 πχ άλλες φορές βαρούσα βάρδια σε κάτι τετοια μέρη, τώρα ήμουν "γιατί όλα είναι τόσο μακριά και πού πήγαν πάλι αυτές οι τουαλέτες", κουράστηκα είναι η αλήθεια, αλλά τωρα έρχεται σιγά σιγά και η επίσημη ξεκούραση του ιδιωτικού τομέα! 
άντε να περάσουν οι μέρες να ξέρω τουλάχιστον είμαι ή δεν είμαι! πολλές φορές λέω στον εαυτό μου άντε να μάθω ότι είμαι, γιατί όλα αυτά πρώτη φορά τα βιώνω και μετά σκέφτομαι "μήπως απλά είναι καινούρια συμπτώματα στη λίστα του προεμμηνοριακού κύκλου;" Θα δείξει και πιστεύω ότι μαθαίνουμε και η μία από την άλλη! ❤️
 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...