Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ VS ΠΑΤΡΟΤΗΤΑ


Recommended Posts

:rolleyes: ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΚΑΝΕΙ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΓΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΠΟ ΑΛΛΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΡΟΠΟ?

ΕΧΕΤΕ ΥΠΟΨΗ ΣΑΣ SITES ΜΕ ΤΕΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:rolleyes: ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΚΑΝΕΙ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΓΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΠΟ ΑΛΛΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΡΟΠΟ?

ΕΧΕΤΕ ΥΠΟΨΗ ΣΑΣ SITES ΜΕ ΤΕΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ?

Τι εννοείς ? γιατί δεν κατάλαβα Νικαρντ :shock:


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

συγνώμη αν κατάλαβα καλά έκανες επι δύο χρόνια σπερματέγχυση ? δηλ τουλάχιστον έκανες 12 και δεν έμεινες ? τι πρόβλημα είχατε ? σορρυ αν γίνομαι αδιάκριτη


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς ? γιατί δεν κατάλαβα Νικαρντ :shock:

ΕΙΧΑ ΣΧΕΣΗ ΕΡΩΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ. ΣΤΟΝ 4 ΜΗΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΕΤΗ ΚΑΝΕΙ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΑΦΟΥ ΚΡΥΦΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΨΟΥΡΑ ΜΕ ΕΚΕΙΝΟΝ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΥΛΗΦΘΕΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ.

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΧΑ ΣΧΕΣΗ ΕΡΩΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ. ΣΤΟΝ 4 ΜΗΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΕΤΗ ΚΑΝΕΙ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΑΦΟΥ ΚΡΥΦΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΨΟΥΡΑ ΜΕ ΕΚΕΙΝΟΝ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΥΛΗΦΘΕΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ.

Φυσικά και υπάρχει περίπτωση να έμεινε φυσιολογικά έγκυος γιατί μπορεί το πρόβλημα να μην το έχει εκείνη αλλά ο σύντροφός της. ¨οπότε αν πήγε με κάποιον του οποίο το σπέρμα να μην έχει πρόβλημα τότε θα έμενε έγκυος

Ελπίζω να βοήθησα !!!!!!!!!!1


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΓΩ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΤΑ ΕΜΑΘΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ. ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ. ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ, ΟΤΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 5 ΕΤΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΚΙ ΑΝ ΕΙΧΕ ΣΧΕΣΗ. ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ. ΚΑΙ ΡΩΤΩ ΕΓΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΤΟΥΣ ΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ. ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑς?

Link to comment
Share on other sites

ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΑΛΛΗ ΓΥΝΑΙΚΑ. ΑΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΕΚΕΙΝΗ . ΕΙΧΕ ΛΑΒΕΙ ΟΡΜΟΝΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΛΕΕΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ. ΛΟΙΠΟΝ?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν μπορώ να το απαντήσω μόνο ένα τεστ dna θα σου έλυνε την απορία.... Πάντως το ότι έχει πολυκυστίκες δεν μου λέει κάτι πόλλες κοπέλες έχουνε και μια χαρά κάνουνε παιδάκια μπόρει να αργήσουν αλλά κάνουν φυσιολογικά


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΑΛΛΗ ΓΥΝΑΙΚΑ. ΑΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΕΚΕΙΝΗ . ΕΙΧΕ ΛΑΒΕΙ ΟΡΜΟΝΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΛΕΕΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ. ΛΟΙΠΟΝ?

Η θεραπεία στις πολυκυστικές είναι όντως αυτή όποτε αν τακτοποίησε τον κύκλο της και την ωορρηξία της είναι φυσικό να μπόρεσε να μείνει έγκυος φυσιολογικά


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΤΟΝ ΕΠΙΜΑΧΟ ΜΗΝΑ ΣΥΛΛΗΨΗΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ. ΕΝ ΓΝΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΩΝ 2 ΤΟΥΣ. ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΟΗΓΕΙΤΑΙ ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ Η ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΤΗΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗς ΣΥΛΛΗΨΗΣ. ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΠΕΙΡΟΕΛΑΧΙΣΤΗ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΠΑΤΕΡΑΣ .ΣΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΟ ΑΚΡΙΒΕΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΤΟΝ ΕΠΙΜΑΧΟ ΜΗΝΑ ΣΥΛΛΗΨΗΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ. ΕΝ ΓΝΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΩΝ 2 ΤΟΥΣ. ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΟΗΓΕΙΤΑΙ ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ Η ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΤΗΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗς ΣΥΛΛΗΨΗΣ. ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΠΕΙΡΟΕΛΑΧΙΣΤΗ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΠΑΤΕΡΑΣ .ΣΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΟ ΑΚΡΙΒΕΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ.

Ναι δεν ξέρουμε ποιο είναι το πρόβλημα και στη σπερματέγχυση επειδή γίνετε περίπου την ώρα που σπάει το ωάριο και τα σπερματοζωάρια τα βάζουν μέσα στη μήτρα είναι ποιο πιθανό να είναι εκείνος ο πατέρας.....γιατί γίνετε προγραμματισμένα ενώ εσύ μπορεί εκείνη την μέρα να μην την είδες καν !!!!!!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΔΕΝ ΥΠΟΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΠΟΥ ΟΙ 2 ΤΟΥΣ? ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΑΡΧΕΙΑ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΑΝΕ?

Όχι δεν υπογράφεις πουθενά απλά την μέρα που είναι να γίνει πάει το ζευγάρι δίνει ο άντρας σπέρμα και μετά απο μια ώρα γίνετε η σπερματέγχυση το μόνο χαρτί που σου δίνουν είναι αύτο που αναγράφει την ποιότητα του σπέρματος πριν και μετά την επεξεργασία !!!!!!! το ξέρω γιατι έχω κάνει δύο σε ειδικό κέντρο υπογονιμότητας


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΤΩΡΑ ΜΙΛΑΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...! ΣΤΗ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΥΠΟΓΡΑΦΟΥΝ? ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ? ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ? ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜ ΠΟΥ ΟΠΟΙΟΣ ΥΠΟΓΡΑΦΕΙ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΑΤΡΟΤΗΤΑ?

Link to comment
Share on other sites

ΑΡΑ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΝΙΑ. ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΤΗ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΣΑ ΛΟΓΩ ΔΕΣΜΟΥ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΝΑ ΠΟΙΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΙΑΝΟΥ ΠΑΤΕΡΑ...??? ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΠΑΤΡΟΤΗΤΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...