Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ VS ΠΑΤΡΟΤΗΤΑ


Recommended Posts

ΤΩΡΑ ΜΙΛΑΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...! ΣΤΗ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΥΠΟΓΡΑΦΟΥΝ? ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ? ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ? ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜ ΠΟΥ ΟΠΟΙΟΣ ΥΠΟΓΡΑΦΕΙ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΑΤΡΟΤΗΤΑ?

τι να σου πω δεν ξέρω αν είναι το ίδιο για την εξωσωματίκη το ξέρω ότι υπογράφεις αλλα για την σπερματέγχυση δεν είναι έτσι γιατί πολλοί γιατροί την κάνουν και στο ιατρείο αυτό ίσως γίνετε όταν πας με σπέρμα δοτή !!!!!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΑΡΑ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΝΙΑ. ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΤΗ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΣΑ ΛΟΓΩ ΔΕΣΜΟΥ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΝΑ ΠΟΙΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΙΑΝΟΥ ΠΑΤΕΡΑ...??? ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΠΑΤΡΟΤΗΤΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ.....

Ακριβώς έτσι όπως το λες είναι !!!!!

Αλλιώς πότε δεν θα μάθεις την αλήθεια γιατί έστω και αύτη η μικρή πιθανότητα που μπορεί να υπάρχει θα σου τριβελίζει το μυαλό !!!!!!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΨΗΛΗ ΒΧΟΡΙΑΚΗ. ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΙΔΥΜΑ. ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΚΑΙ ΑΣΠΙΡΙΝΗ ΣΤΟΝ 3 ΜΗΝΑ. ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΞΩΣΩΜ?

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΝ ΓΝΩΣΕΙ ΤΟΥΣ ΘΕΛΑΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΡΥΦΑ ΚΑΙ ΤΕΧΝΗΤΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΦΟΡΤΩΝΑΝ ΣΕ ΞΕΝΟ ΚΕΦΑΛΙ. ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΔΙΚΛΙΔΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΨΗΛΗ ΒΧΟΡΙΑΚΗ. ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΙΔΥΜΑ. ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΚΑΙ ΑΣΠΙΡΙΝΗ ΣΤΟΝ 3 ΜΗΝΑ. ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΞΩΣΩΜ?

Μπα θα το καταλάβαινες γιατί όταν κάνεις εξωσωματική πρέπει για μια βδομάδα να είσαι ξάπλα και μετά μέχρι την χοριακή( 12 μέρες) όχι σεξ!!!!! Μπορεί τα φάρμακα που πήρε για την ωορρηξία να προκάλεσαν δύο ίσως και 3 ωάρια...... οπότε είναι επόμενο τα δίδυμα !!!!!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΤΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΝ ΓΝΩΣΕΙ ΤΟΥΣ ΘΕΛΑΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΡΥΦΑ ΚΑΙ ΤΕΧΝΗΤΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΦΟΡΤΩΝΑΝ ΣΕ ΞΕΝΟ ΚΕΦΑΛΙ. ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΔΙΚΛΙΔΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.

Αχ έμπλεξες άσχημα :shock::shock:


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...