Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

      • Μου αρέσει 1

Utrogestan και καφέ υγρά


Recommended Posts

Κρύος ιδρώτας κορίτσια πίνω δυο μέρες utrogestan γιατί είχα έντονα πονάκια περιοδου και καφέ υγρά σταμάτησαν τα υγρά για 2 μέρες ήταν σχεδόν ανύπαρκτα και σήμερα εμφανίστηκαν πάλι εχω αγχωθεί πολύ πήρα τον γιατρό μου μου είπε να πάω για άλλη μια χοριακη αύριο και ότι τις πιο πολλές φορές είναι φυσιολογικό απλά επειδή πίνω ήδη τα utrogestan έχουμε στο πίσω μέρος του μυαλόυ μας την αποβολή

κρυος ιδρώτας πραγματικά!! 
 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Maraki00 είπε:

Κρύος ιδρώτας κορίτσια πίνω δυο μέρες utrogestan γιατί είχα έντονα πονάκια περιοδου και καφέ υγρά σταμάτησαν τα υγρά για 2 μέρες ήταν σχεδόν ανύπαρκτα και σήμερα εμφανίστηκαν πάλι εχω αγχωθεί πολύ πήρα τον γιατρό μου μου είπε να πάω για άλλη μια χοριακη αύριο και ότι τις πιο πολλές φορές είναι φυσιολογικό απλά επειδή πίνω ήδη τα utrogestan έχουμε στο πίσω μέρος του μυαλόυ μας την αποβολή

κρυος ιδρώτας πραγματικά!! 
 

Μην αγχώνεσαι , δεν είναι κάτι το ανησυχητικό! Έχει συμβεί κ σε μένα κ μάλιστα 3 φορές …βέβαια σε μένα συνέβαινε λόγω δίδυμης κύησης κ χαμηλής προγεστερονης … σε ποια εβδομάδα βρίσκεσαι ; Να ξέρεις πως τα ουτροτζεσταν κάνουν καλύτερη αναρρόφηση αν τα βάζεις κολπικά ! 

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω στην 4η … νομίζω πως αν ηταν απαραίτητο δεν θα μου το έλεγε ο γιατρός να τα βάζω κολπικά ; Απλά μου είπε η από στόμα η κολπικά…θα το δοκιμάσω ..σκέφτομαι ότι συμβαίνει συχνά γενικότερα τέτοια συμπτώματα λίγα πονάκια απλά οι καφέ εγκρίσεις και με ουτροτζεσταν με ανησυχούν!! Διαβάζω γενικότερα ότι για αποβολή θα πρέπει  να υπάρχει αιμοραγια .. φόβος απλά !

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ο γιατρός μου είπε πως τα καφέ τώρα δε μας ανησυχούν γιατί μπορεί να είναι κ υπολείμματα ! Μη σκέφτεσαι για αποβολή γιατί η αποβολή απέχει πολύ … όχι ότι το έχω ζήσει αλλά απ ότι ξέρω απ άλλες κοπέλες .. είναι αιμορραγία που συνοδεύεται με έντονους πόνους ! Επίσης για τα ουτροτζεσταν μου είπε ότι καλύτερη απορρόφηση γίνεται απ το κόλπο! 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...