Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Blue Velvet είπε:

      Τα ίδια,πόνοι στη μήτρα και στη μέση..Κρίμα αν δεν προχώρησε το σπορακι πάντως,θα στεναχωρηθω πολύ..

      @Eflenewνα την ακούς την @Angot, είναι η γκουρού των τεστ ❤️

      οχι μωρέ πιστευω καλα θα πας! απλώς το παίζει δύσκολο στην αρχή , κάνει κόνξες ! όλα καλα!

      ΥΓ τα ψυχολογικά μ τώρα είναι σε καλή φαση , λες και δεν συμβαίνει τπτ 😅

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Καλά το τί διαφορετική μεταχείρηση έχεις όταν έχεις "ξάδερφο" στο ΕΒΑΥ, δε λέγεται!!! Τα μνμτ έρχονται σε μορφή chat και οι τιμές τους καμία σχέση ρε κορίτσια!!!! Αυτό είναι να έχεις μπαρμπα στην κορωνη και ξέδερφο στην Αγγλία!

Αν είναι και ο ξαδερφος οκ τότε ποιός τη χάρη μας!!!!


rXAJp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!

Φιφίτσα και εσύ το mum έχεις για ξάδερφο ή τη κοπέλα που είναι personal shopper;

Εγώ πρέπει να πάω στπ γιατρό για με όλα αυτά που γίνονται δεν έχω καμία όρεξη για ψώνια...κοιτάω αλλά δε ψωνίζω!Λέτε να είμαι σοβαρά;;

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

οκ μου πηρε λιγο χρονο αλλα τωρα καταλαβα οτι ανοιξατε θεματακι εδω!!!!!!!!!!!!

καλα ψωνια κοριτσια!!!!!!!!!!


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είδα διάφορα στο tesco & boots. Με τον καιρό θα βρούμε κι άλλα. προτείνω να κοιτάς για free shipping within UK!!!!

Καλημέρα, καλή εβδομάδα!

Ευχαριστώ κοπελιά!

Έχω κάνει μια λίστα και με άλλα σάιτ όπως debenhams, c&a και μερικά άλλα που δεν θυμάμαι τώρα. Τα tesco από όσα λέτε δεν είναι και η καλύτερη ποιότητα ε?

Τα boots τα ξέρω πολύ καλά, έχω χτίσει αρκετούς ορόφους όσο ήμουν Αγγλία:tongue:


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια:D

Φυσικά και τα μαδερ είναι κορυφαία;) με αυτά μεγαλώσαμε αλλά στο σιτε που κοίταξα δεν έχει πια ούτε ποικιλία ούτε νούμερα για την ηλικία μας όσον αφορά τα εσώρουχα:(

Ψάχνω για αυτά τα κλασσικά φορμάκια με το μακρύ μανίκι για να είναι η κοιλίτσα του μικρού καλυμένη:rolleyes:

Όσον αφορά M&S πήγα μια βόλτα στο μαγαζί και δεν είχε τίποτα για μας:confused:

Φόρμες δεν είδα καθόλου....:rolleyes::shock:...πουθενά:(

Στο ebay χτύπησα προχτες το μπουφάν που είχα βάλει στο μάτι χρόνια με χτύπημα στο τελευταίο δευτερόλεπτο:rolleyes:...ούτε κατάλαβα πως το έκανα μιας και πρώτη φορά συμμετείχα σε δημοπρασία....όλες τις άλλες φορές αγόραζα με buy it now;)...και το πήρα 80 λίρες φτηνότερα από τα online καταστήματα που το πουλάνε:D

Καλημέρα. Το αγοράκι σου είναι σχεδόν ίσα με τον δικό μου, μας περνάτε 1,5 μήνα.

Τι νούμερο ψάχνεις? Έχω και εγώ το ίδιο θέμα. Όσα είναι για 98 πόντους δεν του κάνουν πλέον και ψάχνω εναλλακτικές. Τα μεγαλύτερα που έχω βρει είναι τα 36 μηνών του Τζάμπο, τίποτα άλλο!

Πάντως κορίτσια ζιπουνάκια mother & marks & sepncer τα θεωρώ εφάμιλλα και μακράν καλύτερα από όλα τα υπόλοιπα.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εχω παρει κατι mothercare του μπεμπη, η πρωτη μας αγορα, για το καλοκαιρι, και ταχουμε λιωσει. Η ποιοτητα ειναι σαφως η καλυτερη (σε σχεση με τζαμπο κτλ). Απλα επειδη εδω τα πληρωνεις χρυσαφι :rolleyes:, (η 7αδα εδω κανει καπου 30 ευρα, Αγγλια 12-15 λιρες-αναλογα τι παρεις) ελεγα να ξαναπαρω απο κει, αλλα με MUM οπως το εκανα την προηγουμενη φορα δεν λεει γιατι δεν εχω σκοπο να παρω κατι αλλο απο εξωτερικο-προς το παρον δλδ. Οποτε ελεγα για περσοναλ, και ηθελα να δω αν με συμφερει.

Επισης να ρωτησω εσας που εχετε πιο μεγαλα παιδακια για τα νουμερα. Να του παρω 6-9 μηνες για τον χειμωνα ή 6-12 (ή 9-12); Τωρα ειναι 3 μηνων και φοραμε ηδη 3-6 σε φορμακια, και στα μαδερκερ ισα ισα του χωραει το 0-3. Δεν ξερω, εχω μπερδευτει. Το υψος του ειναι 64 ποντοι και ειμαστε κοντα 7 κιλα!!

Μινούλα να σου ζήσει ο παίδαρος. Ο γιος μου ήταν 3 μηνών ήδη 8 κιλά και ύψος κοντά 75 πόντους (40 ημερών ήταν ήδη 66 πόντους) και του φορούσα το 9-12 στα κορμάκια του μόδερκεαρ. Ελπίζω να σε βοήθησα.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Το αγοράκι σου είναι σχεδόν ίσα με τον δικό μου, μας περνάτε 1,5 μήνα.

Τι νούμερο ψάχνεις? Έχω και εγώ το ίδιο θέμα. Όσα είναι για 98 πόντους δεν του κάνουν πλέον και ψάχνω εναλλακτικές. Τα μεγαλύτερα που έχω βρει είναι τα 36 μηνών του Τζάμπο, τίποτα άλλο!

Πάντως κορίτσια ζιπουνάκια mother & marks & sepncer τα θεωρώ εφάμιλλα και μακράν καλύτερα από όλα τα υπόλοιπα.

female ο δικός μου άγγιξε ήδη το ένα μέτρο σε ύψος και τα 15 κιλάκια σε βάρος...οπότε τα 24-36 του mothercare δεν νομίζω ότι του κάνουν άρα πρέπει να βρούμε κάποια άλλη μάρκα:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια του ιντερνετ!!!!!!!!

εψαξα στο my toys αλλα ειναι πανακριβα καμια σχεση μετο amazon h to e bay!!!!!!

που αλλου μπορουμε να τα βρουμε??????

κ δεν εχω μπαρμπα στην κορωνη ουτε ξαδερφο στο e bay!!!!!!!!!!θα με βοηθησετε?


iMLpp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλά το τί διαφορετική μεταχείρηση έχεις όταν έχεις "ξάδερφο" στο ΕΒΑΥ, δε λέγεται!!! Τα μνμτ έρχονται σε μορφή chat και οι τιμές τους καμία σχέση ρε κορίτσια!!!! Αυτό είναι να έχεις μπαρμπα στην κορωνη και ξέδερφο στην Αγγλία!

Αν είναι και ο ξαδερφος οκ τότε ποιός τη χάρη μας!!!!

ΤΥΧΕΡΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


iMLpp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μινούλα να σου ζήσει ο παίδαρος. Ο γιος μου ήταν 3 μηνών ήδη 8 κιλά και ύψος κοντά 75 πόντους (40 ημερών ήταν ήδη 66 πόντους) και του φορούσα το 9-12 στα κορμάκια του μόδερκεαρ. Ελπίζω να σε βοήθησα.

Ευχαριστω πολυ female! Εσενα και αν ειναι παιδαρος!! Εμεις ειμαστε πολυ φαγανα παιδακια, τα τζαμπο τα 0-3 τα βγαλαμε πριν φτασουμε τους 2 μηνες, δεν μας εκαναν με τπτ!

Αυτο θα κανω που λες, θα παρω τα 9-12, αλλωστε καλυτερα ναναι λιγο μεγαλυτερα παρα μικροτερα.

Εντιτ: με το καλο και το νεο σου μωρακι!!


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites

female ο δικός μου άγγιξε ήδη το ένα μέτρο σε ύψος και τα 15 κιλάκια σε βάρος...οπότε τα 24-36 του mothercare δεν νομίζω ότι του κάνουν άρα πρέπει να βρούμε κάποια άλλη μάρκα:rolleyes:

Το 24-36 για τι βάρος και ύψος είναι? Ο Μάνος είναι 15,700 από ύψος δεν ξέρω ακριβώς, κοντά στο μέτρο αν κρίνω από τα ρούχα.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!

Η νιαουρίνα μπαίνει εδώ;;;

Λοιπόν έχει ψωνίσει καμιά από shoespanish?

Ενδεικτικά δείτε διαφορά τιμής από το επίσημο σαϊτ της garvalin που έχει δωρεάν μεταφορικά:

http://tienda.garvalin.com/catalogos/Zapatos%20y%20botas%20Ni%C3%B1o/Pro00240/tem_invierno.html

http://www.shoespanish.com/gb/Producto_Ficha.aspx?FrmIdArticulo=2953

10 ευρουλάκια...

λέω να τολμήσω από garvalin μιας και έχει και παυπαλ...

Ελευθεράκι γιατί ψάχνεις φορμάκια; εγώ του νικολιού του πήρα φανελάκια να μην κουμπώνουν από κάτω μιας και είμαστε και στη διαδικασία απαλλαγής πάνας...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ female! Εσενα και αν ειναι παιδαρος!! Εμεις ειμαστε πολυ φαγανα παιδακια, τα τζαμπο τα 0-3 τα βγαλαμε πριν φτασουμε τους 2 μηνες, δεν μας εκαναν με τπτ!

Αυτο θα κανω που λες, θα παρω τα 9-12, αλλωστε καλυτερα ναναι λιγο μεγαλυτερα παρα μικροτερα.

Εντιτ: με το καλο και το νεο σου μωρακι!!

Να είσαι καλά, ευχαριστώ για τις ευχές!

Μεγαλώνουν τόσο γρήγορα που καλύτερα να πάρεις το 9-12. Εξάλλου και λόγο μεγαλύτερο να είναι μπαίνει, τα μικρότερα να φοβάσαι!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ελευθεράκι γιατί ψάχνεις φορμάκια; εγώ του νικολιού του πήρα φανελάκια να μην κουμπώνουν από κάτω μιας και είμαστε και στη διαδικασία απαλλαγής πάνας...

Καλημέρα κοριτσάρα μου. Νομίζω θα κρυώνει μωρέ με τα φορμάκια. Φανελάκια-σωβρακάκια έχουμε άφθονα αλλά ξέρω γω? Δενθα βγαίνει το φανελάκι εκτός παντελονιού?


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...