Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

καλησπερα αστερια των ιντερνετικων αγορων!!!!!

θα ηθελα την βοηθειασας!!!!!!!!!!!!!!

θελω να αγορασω καποια παιχνιδια για την κορη μου απο το αγγλικο amazon,αλλα δεν τα στελνουν ελλαδα(τι προτοτυπο)εψαξα κ στο e -bay αλλα τπτ μηπως ξερετε απο που μπορω να τα αγορασω??????????????

θα σας βαλω τα link με τα παιχνιδακια!!!!

ευχαριστω εκ των προτερων

http://www.amazon.com/Children-Pretend-Play-Camp-House/dp/B001T3A8JK/ref=pd_sim_t3

http://www.amazon.com/Little-Tikes-EasyStore-Large-Slide/dp/B00030EPJO/ref=pd_sbs_t39

http://www.amazon.com/Little-Tikes-Rocking-Horse-Magenta/dp/B003ICWTLU/ref=pd_sim_t2

αυτα ειναι!!!βοηθηστε με βρε κοριτσια,εδω στην Ελλαδα γδερνουν!!!!!!!

Ισως επειδή κοιτάς στο αμερικάνικο αμαζον.....κ να στα στελνανε που λεει ο λογος θα σε τσακωνε το τελωνειο...

Κοιτα στο www.amazon.co.uk

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αυτα τα στελνουν Ελλαδα????????αυτο ειναι το μεγαλο μου προβλημα...δεν εχω κανει ετσι αγορες εκτος απο τοτε που εστελνε το mothercare ελλαδα!!!!κ δεν ξερω.

αυτά ειναι με πωλητή το αμαζον

λογικά τα στελνουν γιατι τωρα τελευταια σταμάτησαν να στελνουν τα ογκώδη αντικέιμενα πχ καροτσια κ καθισματα

ο μονος τροπος να το τσεκάρεις ειναι να βαλεις στο καλαθι σου αυτα που θες να πατησεις τσεκ αουτ κ να διαλεξεις σουπερ φρι ντελιβερυ απο αριστερα κ μετα θα δεις....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για πεστε μου την γνωμη σας.

Εστειλα μηνυμα σε ενα πωλητη στο εμπευ για τα μεταφοιρικα και μου εγραψε νετα

"I would guess 7-8 pounds"

Το χτυπησα και το κερδισα σχεδον στην χαμηλοτερη τιμη.

Φυσικα μου εστειλε invoice με 8 λιρες μεταφορικα. Εννοειται θα τα πληρωσω αφου το γνωριζα.

Αλλα σκεφτομαι για Αγγλια ειναι 3 λιρες τα μεταφορικα , μηπως να του στειλω μηνυμα του στυλ γιατι ειναι τοσα τα μεταφορικα για Ελλαδα μηπως ειναι signed for? Και οτι εχω πληρωσει για παρομοια πακετα λιγοτερα.

Ή να βγαλω το σκασμο ,και να τα πληρωσω χωρις συζητησεις?

Ετσι για το γαμ@το ,να τον πληρωσω,αλλα να μην μας περνανε και για χαιβάνια....


q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Για πεστε μου την γνωμη σας.

Εστειλα μηνυμα σε ενα πωλητη στο εμπευ για τα μεταφοιρικα και μου εγραψε νετα

"I would guess 7-8 pounds"

Το χτυπησα και το κερδισα σχεδον στην χαμηλοτερη τιμη.

Φυσικα μου εστειλε invoice με 8 λιρες μεταφορικα. Εννοειται θα τα πληρωσω αφου το γνωριζα.

Αλλα σκεφτομαι για Αγγλια ειναι 3 λιρες τα μεταφορικα , μηπως να του στειλω μηνυμα του στυλ γιατι ειναι τοσα τα μεταφορικα για Ελλαδα μηπως ειναι signed for? Και οτι εχω πληρωσει για παρομοια πακετα λιγοτερα.

Ή να βγαλω το σκασμο ,και να τα πληρωσω χωρις συζητησεις?

Ετσι για το γαμ@το ,να τον πληρωσω,αλλα να μην μας περνανε και για χαιβάνια....

αφου εξαρχης συμφωνησες....!

Τωρα κ να του πεις κατι....τι να σου πω! Εδώ εγώ πληρωσα για να στειλω 500γρ ρουχα στην αγγλία για μια αγγελια που εβαλα 5,30ευρω αρα 6 και λιρες.

Link to comment
Share on other sites

αφου εξαρχης συμφωνησες....!

Τωρα κ να του πεις κατι....τι να σου πω! Εδώ εγώ πληρωσα για να στειλω 500γρ ρουχα στην αγγλία για μια αγγελια που εβαλα 5,30ευρω αρα 6 και λιρες.

Καλα δεν λεω κουβεντα χαχαχα θα τον πληρωνα ετσι και αλλιως...

Μισο κιλο δεν βγαινει περιπου 4,7 ευρω?


q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλα δεν λεω κουβεντα χαχαχα θα τον πληρωνα ετσι και αλλιως...

Μισο κιλο δεν βγαινει περιπου 4,7 ευρω?

Ήταν 530γρ το δέμα μου για αποστολή από Θεσσ προς Λονδινο κ βγηκε 5.30ευρω...αν οχι 5.5ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Ήταν 530γρ το δέμα μου για αποστολή από Θεσσ προς Λονδινο κ βγηκε 5.30ευρω...αν οχι 5.5ευρώ

Ναι τωρα βλεποντας τον τιμοκαταλογο στα ακανονιστα δεματακια τοσο χρεωνουν για 500γρ.:(


q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

TZIFOS...δεν στελνουν ουτε την σκηνη με τα μπαλακια αλλα ουτε την τσουλιθρα!!!!!!!!!!!!!εχω στεναχωρηθει τοσο πολυ που θα τα βρω να τα αγορασω βρε κοριτσια??????????

οχι τιποτε αλλο τωρα που εχω τα λεφτα ...αν μας τα παρει η Τροικα αντε γεια μετα


iMLpp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες! Μη κοιτάς απλά τον τιμοκατάλογο των ΕΛΤΑ... Αναλόγως τον προορισμό είναι έξτρα και τα γραμματόσημα... Την έχω πατήσει πουλώντας στο ebay... Είχα σχετικά χαμηλά μεταφορικά και στο 1ο ρούχο την πάτησα... Παραλίγο θα έβαζα και απ την τσέπη μου...


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...