Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Όλα με το καλό!!!! ❤️

      3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      Θα είναι η τυχερή σας!!!! 🥰

      7 ώρες πρίν, Angot είπε:

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

      Σε βλέπω για 35 μέσα στο νερό!!!! Κάνει από τώρα το δικα του 😆αλλά δε θα βιαστεί !!! Και 35 καλά δεν είναι? Δε γνωρίζω....

      On 10/5/2024 at 6:24 ΜΜ, Angot είπε:

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

      Μέθη και ξερο ψωμί!!!! 😁

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Δεκεμβρίου 2023


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Miss_Pineapple είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα σας! Ελπίζω να είστε καλά! Διαβασα τα νέα σας με τα ντοπλερ και τα πλασματάκια σας και τα κιλάκια τους και εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα Κατ ευχήν! ♥️🙏🙏🙏 Εμείς τελικά γεννήσαμε ξημερώματα Σαββάτου 4/11 στις 32 εβδομάδες! Το αγοράκι μας είναι 2380 και το κοριτσάκι μας 1320! 🙏🙏🙏 είναι στη ΜΕΝΝ αλλά καλά στην υγεία τους! Το κορίτσι σούπερ και το αγόρι μας χρειάζεται αναπνευστική υποστήριξη μέχρι να ωριμάσουν καλύτερα οι πνεύμονες! Πολλά πρωτόγνωρα συναισθήματα, και είναι δύσκολο που δεν έχω τα μωράκια κοντά μου γιατί θα χρειαστούν σίγουρα να μείνουν μέσα για τις επόμενες 4 εβδομάδες. Προσεύχομαι και με νοιάζει να είναι μόνο καλά στην υγεία τους!!! 🙏🙏🙏 Σας εύχομαι κορίτσια να είστε καλά και να δεχτείτε σύντομα τα μωρά σας με υγεία!!! 🙏🙏

Να σου ζήσουν τα μωράκια σου, όλα καλά θα πάνε, θα περάσουν γρήγορα οι μέρες και θα τα πάρεις στην αγκαλίτσα σου! Ξέρω ότι τώρα είναι λιγο ψυχοφθόρο αλλά αργότερα θα είναι μια ανάμνηση στο πως γεννήθηκαν.. Το πρώτο μου παιδάκι το γέννησα πρόωρα και ήταν 23 μέρες στην Μενν. Τώρα πλέον είναι 7 χρόνων και τα έχω αφήσει όλα πίσω μου.

Είμαι κ εγώ μανούλα που θα γεννήσω τον Δεκέμβριο μάλλον, στις αρχές έγραφα λίγο, τώρα πλέον δεν γράφω αλλά διαβάζω τα νέα από όλες.. Με το καλό σε όλα τα μωράκια κ όλες τις μανουλες!

  • Ευχή 1
  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 657
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Miss_Pineapple να σου ζησουν ξαι τα δυο να ειστε ολοι γεροι και ευτυχισμενοι!!! Ολα καλα θα ναι!!!!! Ησουν ετοιμη πιο νωρις δλδ; 
εγω σημερα ειμαι 33 εβδ και ηδη εχω αγχωθει 🥺🥺🥺

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

@Miss_Pineapple Κοπέλα μου να σας ζήσουν τα μωρακια σας  να είναι γερά και δυνατά ❤️ θα περάσει ο καιρός γρήγορα και θα τα έχεις σύντομα στην αγκαλιά σου αυτό που μετράει είναι ότι είναι καλά και εσυ το ίδιο και σύντομα θα είστε όλοι μαζί!!  Είμαι σίγουρη ότι τα συναισθήματα είναι ανάμεικτα γιατί τα ήθελες κοντά σου αλλά μόλις τα πάρεις με το καλό θα τα ξεχάσεις όλα!!! Καλή ανάρρωση ❤️❤️

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

@Miss_PineappleΝα σου ζήσουν κορίτσι μου!! Γερά και δυνατά θα είναι τα μωράκια σου!!!! Ξεκουράσου, πάρε δύναμη για την επιστροφή στο σπίτι σας!! Θα χάσεις τις μέρες και τις ώρες μετα 😁

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...
14 hours ago, Σμαραγδένια said:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια και τα μωρακια τους ❤️ τι κάνετε;;;χαθήκαμε .. για πείτε τα νέα σας ☺️ 

Πως ειστε κοριτσια ετοιμαζεστε;;; Εγω ειμαι σημερα 36 και 4 ! Την τεταρτη θα παμε στγ γυναικολογο να βγαλουμε και ημερομηνια γιατι θα μπω και καισαρικη και λογω του διαβήτη! Μας ειπε απο την 38 εβδμ σιγουρα…και ειμαι σε αναμμενα καρβουνα και στο αγχος🙄🙄🙄

καναμε και ενα δευτερο ντόμπλερ και ολα καλα , η μικρη ειναι 3300 🤘🏻🤘🏻🤘🏻 και εγω δε μπορω να κοινηθω προφανως τα βράδια δεν υπάρχει

Link to comment
Share on other sites

On 30/11/2023 at 11:12 ΜΜ, Σμαραγδένια είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια και τα μωρακια τους ❤️ τι κάνετε;;;χαθήκαμε .. για πείτε τα νέα σας ☺️ 

 

22 ώρες πρίν, souz13 είπε:

Πως ειστε κοριτσια ετοιμαζεστε;;; Εγω ειμαι σημερα 36 και 4 ! Την τεταρτη θα παμε στγ γυναικολογο να βγαλουμε και ημερομηνια γιατι θα μπω και καισαρικη και λογω του διαβήτη! Μας ειπε απο την 38 εβδμ σιγουρα…και ειμαι σε αναμμενα καρβουνα και στο αγχος🙄🙄🙄

καναμε και ενα δευτερο ντόμπλερ και ολα καλα , η μικρη ειναι 3300 🤘🏻🤘🏻🤘🏻 και εγω δε μπορω να κοινηθω προφανως τα βράδια δεν υπάρχει

Με το καλό κορίτσια να γεννηθούν τα μωρακια σας!!! Πλησιάζετε βλέπω. Εγώ θα κάνω την καισαρική μάλλον 28/12. Μάλλον θα είμαι η τελευταία από όλες. 

@souz13 μεγάλωσε το μωράκι σου πολύ!!! Φαντάζομαι ότι όσο πλησιάζει ο καιρός αγχώνεσαι. Κ εγώ το σκέφτομαι πολύ. Ιδιαίτερα πως θα είμαι τόσες μέρες στο νοσοκομείο χωρίς τα παιδιά μου. Ο μικρός πιστεύω θα κλαίει αρκετά κ στεναχωριέμαι..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσιααα!!! Έφτασε η ώρα μας 😁

Στην πρώτη γέννα με άγνοια χωρίς αγχος, δεν ήξερα τι με περίμενε , ηταν όλα καλά.  Τώρα κάθε μέρα το σκέφτομαι κ το άγχος ανεβαίνει. Κ εγω δεν μπορω να κουνηθω αλλα τουλαχιστον κοιμάμαι καλά. Μεχρι 23 εχω εγώ, ελπίζω να μην κάνω Χριστούγεννα μέσα 🙃
 

  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Alexandrath said:

Καλημέρα κορίτσιααα!!! Έφτασε η ώρα μας 😁

Στην πρώτη γέννα με άγνοια χωρίς αγχος, δεν ήξερα τι με περίμενε , ηταν όλα καλά.  Τώρα κάθε μέρα το σκέφτομαι κ το άγχος ανεβαίνει. Κ εγω δεν μπορω να κουνηθω αλλα τουλαχιστον κοιμάμαι καλά. Μεχρι 23 εχω εγώ, ελπίζω να μην κάνω Χριστούγεννα μέσα 🙃
 

Αχ πως κοιμάσαι;; Εγω κθε μιαμιση ωρα πηγαινω τουαλέτα ! Άσε που το τελευταιο μήνα πειναω υπερβολικά πολύ !!!  Και εγω εχω άγνοια αλλα πολυ αγχος και καθε μέρα εχω αγωνία μηπως γινει και νοιώσω κάτι…την τετάρτη εχουμε ραντεβού με τη γυναικολόγο οπότε θα έχουμε καθαρη εικόνα για το πότε θα κλεισουμε και το ραντεβού για την κτ. Σήμερα μπήκα 37 εβδομάδα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


12 ώρες πρίν, souz13 είπε:

Αχ πως κοιμάσαι;; Εγω κθε μιαμιση ωρα πηγαινω τουαλέτα ! Άσε που το τελευταιο μήνα πειναω υπερβολικά πολύ !!!  Και εγω εχω άγνοια αλλα πολυ αγχος και καθε μέρα εχω αγωνία μηπως γινει και νοιώσω κάτι…την τετάρτη εχουμε ραντεβού με τη γυναικολόγο οπότε θα έχουμε καθαρη εικόνα για το πότε θα κλεισουμε και το ραντεβού για την κτ. Σήμερα μπήκα 37 εβδομάδα 

Προσπαθώ μετα τις 8 να μην πίνω πολλά υγρα για να μην σηκωνομαι συνεχεια.. Εε 2 φορες θα σηκωθω 😁

Εσυ τουλάχιστον θα έχεις μια ημερομηνία, εγω παω με φυσιολογικό οποτε οποιαδηποτε μερα ειναι κ πιθανή 😬 Εγω ειμαι 37 κ 4 μερες. 

  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημερα!!! Τι κάνετε, πως ειστε;;; Πιο τελική ευθεία δε γινεται 😁

Μέχρι το αλλο Σαββατο αν δεν εχω γεννήσει θα μπω με προκληση!! Αγχώθηκα λιγάκι.. Γεννησε καμια; 

  • Μου αρέσει 1
  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Alexandrath said:

Κορίτσια καλημερα!!! Τι κάνετε, πως ειστε;;; Πιο τελική ευθεία δε γινεται 😁

Μέχρι το αλλο Σαββατο αν δεν εχω γεννήσει θα μπω με προκληση!! Αγχώθηκα λιγάκι.. Γεννησε καμια; 

Εμεις μπαίνουμε το σαββατο !!! Αστα εχω πελαγώσει ηδη!!! Παρασκευή πρωι θα παω να κανω τον προεγχειρητικο ελεγχο και σαββατο θα μπω με καισαρικη λόγω του σαγχαρωδη διαβήτη που εχω!! Ευχομαι σε όλες νανπάνε όλα καλά και να μαστε καλα και εμεις και τα μωράκια μας !!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, souz13 είπε:

Εμεις μπαίνουμε το σαββατο !!! Αστα εχω πελαγώσει ηδη!!! Παρασκευή πρωι θα παω να κανω τον προεγχειρητικο ελεγχο και σαββατο θα μπω με καισαρικη λόγω του σαγχαρωδη διαβήτη που εχω!! Ευχομαι σε όλες νανπάνε όλα καλά και να μαστε καλα και εμεις και τα μωράκια μας !!!!

Με το καλό να κρατησεις το παιδακι σου αγκαλια!!! Μια ανυπομονω, μια λεω καλα ειμαι και ετσι 🤪

  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...