Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Μανούλες Δεκεμβρίου 2023


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 657
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα απο εμένα! Τελευταια περίοδο είχα 20 μαρτίου! Ειμαι 7 +3 και ειμαι 32 χρονών! Προέρχομαι απο αποβολή το δεκέβριο γυρω στον ενα μήνα ημουνα! Προσπαθω να μην το σκεφτομαι και σκεφτομαι θετικα για να κυλήσουν όλα ομαλα απο εδω κι πέρα !!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα !!! Είμαι 8 εβδομάδων από εξωσωματική.

Είχα και εγώ μια αποβολή το Δεκέμβριο στη πρώτη μας προσπάθεια.

Εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα καλά , Πητ έχω 21/12 ! 

  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Βλέπω δεν έχουμε μαζευτεί ακόμα! Σιγά σιγα!

On 11/5/2023 at 6:27 ΜΜ, souz13 είπε:

Καλησπέρα απο εμένα! Τελευταια περίοδο είχα 20 μαρτίου! Ειμαι 7 +3 και ειμαι 32 χρονών! Προέρχομαι απο αποβολή το δεκέβριο γυρω στον ενα μήνα ημουνα! Προσπαθω να μην το σκεφτομαι και σκεφτομαι θετικα για να κυλήσουν όλα ομαλα απο εδω κι πέρα !!!!! 

Εμείς είμαστε πολύ κοντά! Τελευταία περίοδο είχα 25/3.. Σήμερα ημερολογιακά είμαι 7+3 ..Κ εγώ πέρυσι τέτοια εποχή είχα αποβολή σε δίδυμη κύηση.. 😥😥 Όλα θα κυλήσουν ομαλά, ας είμαστε αισιόδοξες..

On 11/5/2023 at 8:42 ΜΜ, Ria_ είπε:

Καλησπέρα και από εμένα !!! Είμαι 8 εβδομάδων από εξωσωματική.

Είχα και εγώ μια αποβολή το Δεκέμβριο στη πρώτη μας προσπάθεια.

Εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα καλά , Πητ έχω 21/12 ! 

Καλημέρα Ρία! Όλα θα πάνε καλά! Θα το δεις..

Για πείτε κορίτσια, πως είμαστε από διάθεση και συμπτώματα;!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/16/2023 at 9:45 AM, roulas40 said:

Καλημέρα κορίτσια!

Βλέπω δεν έχουμε μαζευτεί ακόμα! Σιγά σιγα!

Εμείς είμαστε πολύ κοντά! Τελευταία περίοδο είχα 25/3.. Σήμερα ημερολογιακά είμαι 7+3 ..Κ εγώ πέρυσι τέτοια εποχή είχα αποβολή σε δίδυμη κύηση.. 😥😥 Όλα θα κυλήσουν ομαλά, ας είμαστε αισιόδοξες..

Καλημέρα Ρία! Όλα θα πάνε καλά! Θα το δεις..

Για πείτε κορίτσια, πως είμαστε από διάθεση και συμπτώματα;!

Μακαρι το ευχομαι και σε σένα ολα να πανε σούπερ ‘! Δευτέρα θα παω παλι στο γιατρό εγώ! Συμπτώματα ειχα εντονα την 5η και 6η εβδομαδα πολυ φούσκωμα και λιγο αηδια τυπου πτι ειχα φαει τα πάντα !!! Εμετο δεν εκανα βεβαια!!!’τωρα μου εφυγαν εδω και 10 μέρες περιπου εχω μονο το στηθος μου που ποναει λιγο και εχει πρηστει αρκετά! Αυτά!! Παιρνω φιλικο και σαλοσπίρ μέχρι στιγμής!!!’

εσυ πως είσαι;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, souz13 είπε:

Δευτέρα θα παω παλι στο γιατρό εγώ!

Την ερχόμενη Τετάρτη έχω ραντεβού.. Για να δούμε..

1 ώρα πρίν, souz13 είπε:

εσυ πως είσαι;;;

Συμπτώματα δεν έχω ιδιαίτερα, εκτός από πρήξιμο στο στήθος και μια συνεχόμενη αίσθηση αηδίας.. δεν έχω όμως τάση για εμετό.. σε καμιά εγκυμοσύνη μου βέβαια δεν είχα.. Τώρα έχω "σιχαθεί" τον καφέ και το τσιγάρο (ευτυχώς!!) και έχω εκπλαγεί με τον εαυτό μου!!

Φιλικό παίρνω κ εγώ.. Σαλοσπίρ, ε;; Για ποιο λόγο;;

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, roulas40 said:

Την ερχόμενη Τετάρτη έχω ραντεβού.. Για να δούμε..

Συμπτώματα δεν έχω ιδιαίτερα, εκτός από πρήξιμο στο στήθος και μια συνεχόμενη αίσθηση αηδίας.. δεν έχω όμως τάση για εμετό.. σε καμιά εγκυμοσύνη μου βέβαια δεν είχα.. Τώρα έχω "σιχαθεί" τον καφέ και το τσιγάρο (ευτυχώς!!) και έχω εκπλαγεί με τον εαυτό μου!!

Φιλικό παίρνω κ εγώ.. Σαλοσπίρ, ε;; Για ποιο λόγο;;

Λόγω της αποβολής μου ειπε προληπτικα..τωρα δε ξερω για ποσο

και εγω καπως για το καφε δε με τρελαινει παντα που επινα 3 φαντάσου σιγουρα!! Πινω εναν το πρωι βεβαια απαραιτήτως!!!!! Καλη επιτυχια σου ευχομαι και σένα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , souz13 είπε:

Λόγω της αποβολής μου ειπε προληπτικα..τωρα δε ξερω για ποσο

και εγω καπως για το καφε δε με τρελαινει παντα που επινα 3 φαντάσου σιγουρα!! Πινω εναν το πρωι βεβαια απαραιτήτως!!!!! Καλη επιτυχια σου ευχομαι και σένα

Επίσης κορίτσι μου!

Πρώτο παιδάκι, σωστά;!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!είπα να κάνω και εγώ join στην ομάδα γιατί αν και μου βγάζει Πητ αρχές Ιανουαρίου λόγο ιστορικού προωρότητας δεν υπάρχει περίπτωση να φτάσω τόσο!είμαι 6 εβδομάδων σήμερα και την Δευτέρα έχω το πρωτο ραντεβού!είμαι 34 εχω ήδη ένα αγοράκι 2μιση χρονών και είχα 3 αποβολές εκ των οποίων η μία Δεκέμβριο...ελπίζω να μας πάνε όλα καλά μέχρι τέλους 🤞🤞🤞🤞🙏🙏🙏🙏🙏


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Pepi καλώς ήρθες κ εσυ!! Με το καλό το αστεράκι σου!!

Όλα θα πάνε καλά μέχρι τέλους!! Για όλες μας!! Από ότι βλέπω άλλωστε, μέχρι στιγμής, όλες έχουμε από μια τουλάχιστον απώλεια πριν...  😥😥

Γι' αυτό ας είμαστε αισιόδοξες!! όλα θα πανε τέλεια!!

πρίν από 9 λεπτά , Pepi88 είπε:

είμαι 34 εχω ήδη ένα αγοράκι 2μιση χρονών

Να το χαίρεσαι το ζουζούνι σου!!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , roulas40 είπε:

Pepi καλώς ήρθες κ εσυ!! Με το καλό το αστεράκι σου!!

Όλα θα πάνε καλά μέχρι τέλους!! Για όλες μας!! Από ότι βλέπω άλλωστε, μέχρι στιγμής, όλες έχουμε από μια τουλάχιστον απώλεια πριν...  😥😥

Γι' αυτό ας είμαστε αισιόδοξες!! όλα θα πανε τέλεια!!

Να το χαίρεσαι το ζουζούνι σου!!

 

Ευχαριστώ πολύ καλως σας βρήκα !να γίνουμε πολλές και βήμα βήμα να λέμε τις χαρές μας !έχεις άλλα παιδάκια ?με την @souz13 τα λέγαμε και σε άλλο topic οπότε τα ξέρω τα νέα της !


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Pepi88 είπε:

να γίνουμε πολλές και βήμα βήμα να λέμε τις χαρές μας !

Ναι!! 

Εγώ έχω άλλα δύο παιδάκια!! Αγόρια 12 και 9 αντίστοιχα!! Είμαι 40,5!! 

Δεν υπολόγιζα πως θα μπω ξανά στη διαδικασία, αλλά αφού ήρθε, είναι ευπρόσδεκτο!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, roulas40 said:

Ναι!! 

Εγώ έχω άλλα δύο παιδάκια!! Αγόρια 12 και 9 αντίστοιχα!! Είμαι 40,5!! 

Δεν υπολόγιζα πως θα μπω ξανά στη διαδικασία, αλλά αφού ήρθε, είναι ευπρόσδεκτο!!

32 ειμαι!!! Ευχομαι τα καλύτερα και σε σένα!!!! @Pepi88 welcome και απο εδω!!!!😁😁 περιμενουμε την δευτερα με αγωνια και οι δυο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...