Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Άραγε θα αναπτυχθεί έμβρυο


Recommended Posts

βοηθήστε με λίγο έχω αγχωθεί πολύ..χοριακη 22/5 1840..χοριακη  25/5 4421 επισκεψη στο γιατρό 29/6 Κ έβλεπε μόνο σάκο..χοριακη σήμερα το πρωί 18281..Μήπως δεν έχει ανέβει αρκετά;;ειναι καλό τώρα αυτό;;τα συμπτώματα όσα ειχα έχουν εξαφανιστεί

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 22 λεπτά , gogaaki είπε:

βοηθήστε με λίγο έχω αγχωθεί πολύ..χοριακη 22/5 1840..χοριακη  25/5 4421 επισκεψη στο γιατρό 29/6 Κ έβλεπε μόνο σάκο..χοριακη σήμερα το πρωί 18281..Μήπως δεν έχει ανέβει αρκετά;;ειναι καλό τώρα αυτό;;τα συμπτώματα όσα ειχα έχουν εξαφανιστεί

Γεια σου κορίτσι μου... Οι αριθμοί των χοριακών δεν είναι καθοριστικοί για την εξέλιξη της κύησης.. Εγώ διπλασιασμό δεν πήρα ποτε κ σήμερα μπήκα στον 8ο μήνα.. Να εχεις θετική σκέψη κ όλα καλά θα πάνε.. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, gogaaki είπε:

βοηθήστε με λίγο έχω αγχωθεί πολύ..χοριακη 22/5 1840..χοριακη  25/5 4421 επισκεψη στο γιατρό 29/6 Κ έβλεπε μόνο σάκο..χοριακη σήμερα το πρωί 18281..Μήπως δεν έχει ανέβει αρκετά;;ειναι καλό τώρα αυτό;;τα συμπτώματα όσα ειχα έχουν εξαφανιστεί

 Σου είπε εκείνος να ξανά κάνεις χοριακή μετά την επίσκεψη? Έχε στα υπόψιν σου ότι από κάποιο νούμερο και μετά η χοριακη δεν διπλασιάζεται .

Με τέτοια νούμερα άπαξ και από 1840 πήγε 4421 , κατά την γνώμη μου δεν θα έπρεπε να ξανά κάνεις. Είχες ήδη ένα καλό νούμερο το οποίο ανέβαινε. Εγώ μια φορά έκανα χοριακή 2-3 ημέρες καθυστέρησης και μετά μου έκλεισε ραντεβού για υπέρηχο. Την 6η εβδομάδα είδαμε εμβρυϊκά στοιχεία. Εσύ σε ποια εβδομάδα είσαι? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gogaaki είπε:

Μου είπενα ξανά κάνω γτ την 6 εβδομάδα που μου έκανε κολπικό υπέρηχο έβλεπε μόνο σάκο κ τπτ άλλο 

Πότε θα ξανά πάς στον γιατρό?

Εύχομαι ολόψυχα την επόμενη φορά να πάνε όλα καλά και να έχεις θετικές εξελίξεις :)

ο κύκλος σου είναι σταθερός?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 3/6/2023 at 5:28 ΜΜ, gogaaki είπε:

βοηθήστε με λίγο έχω αγχωθεί πολύ..χοριακη 22/5 1840..χοριακη  25/5 4421 επισκεψη στο γιατρό 29/6 Κ έβλεπε μόνο σάκο..χοριακη σήμερα το πρωί 18281..Μήπως δεν έχει ανέβει αρκετά;;ειναι καλό τώρα αυτό;;τα συμπτώματα όσα ειχα έχουν εξαφανιστεί

Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου.

Έχεις πολύ καλές χοριακες. Μην αγχώνεσαι τσάμπα. Οι περισσότερες στην 6η-7η εβδομάδα εγκυμοσύνης μόνο σάκο βλέπουμε. Καρδιά θα ακούσεις στην 8η εβδομάδα... Ρώτα τον γυναικολόγο σου .

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/6/2023 at 5:28 ΜΜ, gogaaki είπε:

βοηθήστε με λίγο έχω αγχωθεί πολύ..χοριακη 22/5 1840..χοριακη  25/5 4421 επισκεψη στο γιατρό 29/6 Κ έβλεπε μόνο σάκο..χοριακη σήμερα το πρωί 18281..Μήπως δεν έχει ανέβει αρκετά;;ειναι καλό τώρα αυτό;;τα συμπτώματα όσα ειχα έχουν εξαφανιστεί

Εγώ πιστεύω ότι όλα είναι μια χαρά κορίτσι μου.... Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη.. με το καλό....


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...