Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      @Blue Velvet καλημέρα κορίτσι μου ! Ελπίζω σήμερα να είσαι καλύτερα ! Σου ευχόμαστε να είναι ανώδυνο σήμερα το αποτέλεσμα της εξετάσης ! Να ξέρεις πως σε νιώθω και εγώ και όλες μας ! Πες μας πταν θα έχεις νέα ! Φιλάκια !

      Εεεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεε εεεεεεε εεεεεεεεεεεε τι ωραία που ξεκίνησε η εβδομάδα !!!! Με το καλό !!!!! Ο δρόμος που ξεκίνησες να είναι έτσι χαμογελαστός όπως σήμερα ! Ποια είναι η γκουρού των τεστ … να εμφανιστεί άμεσα την θέλω χαχαχά 

      χαχαχαχ παρούσα !

Σεξ μετά την καισαρική


Recommended Posts

Κορίτσια μου πως ήταν οι πρώτες φορές που κάνατε σεξ μετά την καισαρική ;

εγω απογοητεύθηκα παρά πολύ γιατί δεν νιώθω τιποτα το ίδιο .. Υπάρχει ξηρότητα στην περιοχή και νιώθω σαν γδαρμένο το εσωτερικό του κόλπου με αποτέλεσμα να υπάρχει δυσφορία  και πονος .. σορρυ για τις λεπτομέρειες … περιμένω τις εμπειρίες σας .. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δ μπορω να πω οτι ειχα δει τρομερη διαφορα,αλλα η ξηροτητα ειναι κτ συνηθες

λυνεται με την χρηση λιπαντικου.ειναι ορμονικο το θεμα

θα περασει με τον καιρο.ισως χειροτερευει με τον θηλασμο,αλλα δ ειναι κτ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσι μου εγώ είχα παλαιότερα το ίδιο θέμα για άλλο λόγω βέβαια μου είχε δώσει ο γυναικολόγος κάποια υπόθετα cicatridina τα μπλε και μου έκαναν φοβερή δουλειά ..Ενισχύει τις διεργασίες επιδιόρθωσης και αποκατάστασης ατροφιών & δυστροφιών του κολπικού επιθηλίου. Προωθεί την επούλωση των επιθηλίων στο μετεγχειρητικό στάδιο μετά από χειρουργικές γυναικολογικές επεμβάσεις, ενισχύει την επούλωση του επιθηλίου στην περίοδο μετά τον τοκετό, αποκαθιστά δυστροφίες οι οποίες οφείλονται σε χημειοθεραπεία και ιονίζουσες ακτινοβολίες, αποκαθιστά την κολπική ξηρότητα, η οποία οφείλεται στην έλλειψη οιστρογόνων.Αυτα γράφουν στις ενδείξεις αν θέλεις ρώτησε τον γιατρό σου εγώ δεν χρειάστηκε να χρησιμοποιήσω πολλά. 

Link to comment
Share on other sites

Για εμένα ήταν ανέφικτη η επαφή το πρώτο τετράμηνο. Ένιωθα φοβερό πόνο κ κάθε φορά σταματούσαμε στα πρώτα δευτερόλεπτα. Ώσπου μια μέρα ένιωσα λίγο πιο άνετη κ συνέβη. Κάνε λίγη υπομονή, είναι φυσιολογικό από ο,τι διαβάζω 

Link to comment
Share on other sites

On 18/7/2023 at 5:55 ΜΜ, Superwoman29 είπε:

Κορίτσια μου πως ήταν οι πρώτες φορές που κάνατε σεξ μετά την καισαρική ;

εγω απογοητεύθηκα παρά πολύ γιατί δεν νιώθω τιποτα το ίδιο .. Υπάρχει ξηρότητα στην περιοχή και νιώθω σαν γδαρμένο το εσωτερικό του κόλπου με αποτέλεσμα να υπάρχει δυσφορία  και πονος .. σορρυ για τις λεπτομέρειες … περιμένω τις εμπειρίες σας .. 

Είναι φυσιολογικό μην αγχώνεσαι, θα επανέλθεις.. στο πρώτο μου παιδί οι πρώτοι 7 μήνες ήταν έτσι ενώ στον γιο μου για 1,5 χρόνο!!!! Χρησιμοποιούσαμε λιπαντικό για να μπορώ πιο εύκολα.. Αφότου μου ξανά ήρθε πάλι περίοδος έγιναν όλα όπως πριν 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

Και γω έχω ακριβώς το ίδιο θέμα!!την πρώτη φορά που ήρθαμε σε επαφή ένιωσα απίστευτη δυσφορία.πονο πολύ και μάλιστα είδα και κηλίδες αίμα μετά στο εσώρουχο..εγώ θηλάζω κιόλας και δεν έχω ακόμα περίοδο  κι ας έχουν περάσει και 2,5 χρόνια!!!επισκέφτηκα γυναικολόγο.εκανα τεστ Παπ,κολπικό υπέρηχο και μου είπε ότι δεν έχω επανέλθει ακόμα λόγω θηλασμού.μου έδωσε λιπαντικό ,ένα προϊόν για την ευαίσθητη περιοχή και κάτι κολπικά υπόθετα...η αλήθεια είναι ότι δεν τα πολυχργσιμοποιησα για να σου πω άμα βελτιώθηκε η κατάσταση..πάντως αισθάνομαι άσχημα γιατί πια δεν μπορώ να έρθω σ επαφή με τον σύντροφό μου λόγω του έντονου πόνου...δυστυχώς αυτός νομίζει ότι τον αποφεύγω..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Εγώ έχω ένα κοριτσάκι 6,5 μηνών. Τη θηλάζω αποκλειστικά βέβαια τώρα ψιλοτρωει κιόλας. Ο θηλασμός όντως παίζει σημαντικό ρόλο στην επαφή. Εμείς ήρθαμε σε επαφή στους 3 μήνες μετά τον τοκετό αν θυμάμαι καλά και  εννοείται ότι ήταν επώδυνη η πρώτη φορά. Σιγά σιγά το βρήκαμε όμως γιατί κι εγώ χαλάρωσα. Στην αρχή υπήρχε όντως ξηρότητα αλλά στους 4 μήνες -παρολο που τη θηλαζα αποκλειστικά μου ήρθε η περίοδος και μετά οι επαφές έγιναν όπως προ εγκυμοσύνης και τοκετού. Γενικά εμείς κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης δεν είχαμε σχεδόν καθόλου επαφές. Πέρα από 4 φορές σε όλους αυτούς τους μήνες γιατί δεν είχα καμία ερωτική διάθεση οπότε ήταν λίγο δύσκολο να επανέλθουμε -να το πω έτσι στο ερωτικό κομμάτι. Δώσε χρόνο στο σώμα σου και στον εαυτό σου. Χαλάρωσε και θα φτιάξει η κατάσταση....

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...