Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Εξωσωματική στο νοσοκομείο Ιωαννίνων


Faith13

Recommended Posts

3 ώρες πρίν, domna1 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι χρόνια πολλά Χριστός ανέστη!Έκανα χοριακη είναι 167. Τώρα περιμένω να δω αν θα διπλασιαστεί. Ωχ με κορονοιο?κι εμείς το ίδιο στην προσπάθεια του Ιανουαρίου είχε κορονοιο ο συζυγος

Καλησπέρα.αντε να χαμογελάσουμε κ λίγο.μπραβο κορίτσι μου.πολυ χαίρομαι...θα διπλασιαστεί.που θα πάει.τον είχατε χάσει τον μήνα Ιανουάριο τότε με τον κορονοιο;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 536
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 hours ago, Vikukoureli said:

Καλησπέρα.αντε να χαμογελάσουμε κ λίγο.μπραβο κορίτσι μου.πολυ χαίρομαι...θα διπλασιαστεί.που θα πάει.τον είχατε χάσει τον μήνα Ιανουάριο τότε με τον κορονοιο;

Γιατί να το χάσεις κορίτσι μου. Δεν νομίζω 

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Faith13 είπε:

Γιατί να το χάσεις κορίτσι μου. Δεν νομίζω 

Μακάρι.θα τηλ αύριο για σιγουριά..γτ το έντυπο που μας έδωσαν να συμπληρώσουμε έχει να κάνει με ερωτήσεις για κοβιντ.θα δείξει.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Vikukoureli said:

Μακάρι.θα τηλ αύριο για σιγουριά..γτ το έντυπο που μας έδωσαν να συμπληρώσουμε έχει να κάνει με ερωτήσεις για κοβιντ.θα δείξει.

Ελπίζω όχι. Εξάλλου μέχρι να γίνει η ωοληψια θα έχουν περάσει τόσες μέρες. Είναι κρίμα να χάσετε κ αυτό το μήνα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Faith13 είπε:

Ελπίζω όχι. Εξάλλου μέχρι να γίνει η ωοληψια θα έχουν περάσει τόσες μέρες. Είναι κρίμα να χάσετε κ αυτό το μήνα 

Δεν ξερω κατα πόσο αποδυναμώνει το σπέρμα.αλλα θα μου λυθεί η απορία αύριο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

21 ώρες πρίν, domna1 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι χρόνια πολλά Χριστός ανέστη!Έκανα χοριακη είναι 167. Τώρα περιμένω να δω αν θα διπλασιαστεί. Ωχ με κορονοιο?κι εμείς το ίδιο στην προσπάθεια του Ιανουαρίου είχε κορονοιο ο συζυγος

Μπραβο ρε κοριτσι μου!!! Μπράβο, να πανε ολα τέλεια 🙏🙏🙏🥰

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Faith13 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Πήρες τηλ;

Καλημέρα.Από το πρωί καλώ κ δεν το σηκώνει κανείς.που θα πάει θα απαντήσει κάποιος..

πρίν από 2 λεπτά , Vikukoureli είπε:

Καλημέρα.μου είπαν ότι δεν παίζει ρόλο τόσο νωρίς που κόλλησε.αρκει της μέρες εκείνες που θα γίνει η διαδικασία να είμαστε καλά.και αρνητικοι κ οι 2.

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Vikukoureli said:

Καλημέρα.Από το πρωί καλώ κ δεν το σηκώνει κανείς.που θα πάει θα απαντήσει κάποιος..

 

Τέλεια. Ποτέ θα πας ξεκινήσεις τις ενέσεις; Ίδια περίοδο θα πηγαίνουμε. Λογικά θα σε πετύχω😂🙈

  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Faith13 είπε:

Τέλεια. Ποτέ θα πας ξεκινήσεις τις ενέσεις; Ίδια περίοδο θα πηγαίνουμε. Λογικά θα σε πετύχω😂🙈

24-25 μαϊου ξεκινάω ενέσεις.αρχες Ιουνίου θα είμαι στο Έλενα.αν έρθει η περίοδος όπως την περιμένω.τελειο θα είναι αυτό.να γνωριστούμε κιόλας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 8/5/2024 at 6:33 ΜΜ, Faith13 είπε:

Εγώ περιμένω να πέρασει ο καιρός να μιλήσω με την γιατρό, να πάρω τα φάρμακα κ να ξεκινήσω από την αρχή και βλέπουμε 

Κορίτσια ανέβηκε από 167 πήγε 486. Τώρα περιμένουμε πάλι την τριτη για χοριακη

  • Λουλούδια 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, domna1 said:

Κορίτσια ανέβηκε από 167 πήγε 486. Τώρα περιμένουμε πάλι την τριτη για χοριακη

Αααααααα είναι πολύ καλή η χοριακη σου… μακάρι να είναι διδυμάκια ❤️❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, domna1 είπε:

@Faith13 @Vikukoureli Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου τώρα πάλι Τρίτη χοριακη! @VikukoureliΤους ρώτησες για τον κορονοιο τελικα?δεν θα εχεις προβλημα πιστευω γιατι εχεις καιρο ακομα 

@domna1ναι τους ρώτησα.δεν υπάρχει θέμα.αρκει να μην είμαστε θετικοί όταν πάμε για υπέρηχο κ ωοληψια .εγώ θα τρελαθώ να ξέρετε.εδω στην Αιγιαλεία έχουν κλείσει τα μικροβιολογικά.εχουν απεργία μέχρι νεωτέρας.εεεε αυτό να πάθω να μην μπορώ να κάνω οιστραδιόλη..ρε τι άγχος περνάω.🤔

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...