Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Εξωσωματική στο νοσοκομείο Ιωαννίνων


Faith13

Recommended Posts

πρίν από 43 λεπτά , domna1 είπε:

Μέχρι την άλλη Παρασκευή.15 μέρες μου είχε πει αλλά έπεφτε Σ/Κ και μου λέει καντην Παρασκευή 

Καλησπερα κ χρόνια πολλά.Όμορφα...με το καλό τα πιο θετικά αποτελέσματα.πόσες μέρες ακηνησια σου είπαν εσένα;γτ από γιατρό σε γιατρό αλλάζουν τα πράγματα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 475
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Vikukoureli είπε:

Καλησπερα κ χρόνια πολλά.Όμορφα...με το καλό τα πιο θετικά αποτελέσματα.πόσες μέρες ακηνησια σου είπαν εσένα;γτ από γιατρό σε γιατρό αλλάζουν τα πράγματα.

Χρόνια πολλά!!! Ο Ζηκοπουλος μου είχε πει 7 μέρες να μείνω μέσα μόνο μέχρι τη βεράντα να πηγαίνω, ο τωρινός ο γιατρός δεν έχει πρόβλημα να κάνω κανονικά την καθημερινότητα αλλά μου είπε τι να αποφευγω. Εγώ βέβαια κάνω πάνω κάτω τα ίδια με την προηγούμενη φορά, θα καθίσω μέσα κάποιες μερες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, domna1 said:

Χρόνια πολλά!!! Ο Ζηκοπουλος μου είχε πει 7 μέρες να μείνω μέσα μόνο μέχρι τη βεράντα να πηγαίνω, ο τωρινός ο γιατρός δεν έχει πρόβλημα να κάνω κανονικά την καθημερινότητα αλλά μου είπε τι να αποφευγω. Εγώ βέβαια κάνω πάνω κάτω τα ίδια με την προηγούμενη φορά, θα καθίσω μέσα κάποιες μερες

Κορίτσι μου εύχομαι την Παρασκευή να έχεις μια τεράστια χοριακη κ να πάνε όλα  τέλεια ❤️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 1/4/2024 at 11:34 ΜΜ, Faith13 είπε:

Κορίτσι μου τι κανεις ; Πως είσαι ; Πλησιαζει η μέρα της χοριακης ❤️

Καλησπέρα κοριτσι μου!Έκανα ένα τεστ την Δευτέρα ήταν αρνητικο,τωρα αυριο θα παω για χοριακη. Εσύ σε τι φάση είσαι?

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, domna1 said:

Καλησπέρα κοριτσι μου!Έκανα ένα τεστ την Δευτέρα ήταν αρνητικο,τωρα αυριο θα παω για χοριακη. Εσύ σε τι φάση είσαι?

Εεεε έκανες πολύ νωρίς τεστ. Γιαυτο δν έδειξε. Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα αύριο. Εγώ θα κάνω έμβρυομεταφορα την Τετάρτη ❤️ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Faith13 είπε:

Εεεε έκανες πολύ νωρίς τεστ. Γιαυτο δν έδειξε. Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα αύριο. Εγώ θα κάνω έμβρυομεταφορα την Τετάρτη ❤️ 

Κορίτσια καλησπέρα.ευχομαι κ στις δύο καλά αποτελέσματα...εγώ 15 του μήνα  θα πάω επιτέλους τις εξετάσεις.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Vikukoureli said:

Κορίτσια καλησπέρα.ευχομαι κ στις δύο καλά αποτελέσματα...εγώ 15 του μήνα  θα πάω επιτέλους τις εξετάσεις.

Τέλεια κορίτσι μου. Να μπεις η εσυ σε μια σειρά και να ξεκινησεις 🙏

  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Faith13 είπε:

Τέλεια κορίτσι μου. Να μπεις η εσυ σε μια σειρά και να ξεκινησεις 🙏

Εσύ την ημέρα που πηγές εξετάσεις την είδες την γιατρό;σου είπε δυο λόγια για τις εξετάσεις σου;γτ έχω μια τιμή μαυρισμένη.και λέω θα την δω άραγε;🤔🤔

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!Εγώ έκανα χοριακη χθες δυστυχώς αρνητική. Μίλησα με τον ζηκοπουλο και θα πάω εκεί πρώτα ο Θεός για να μεταφέρω τα 2 εμβρυα που έχω εκεί. Μετά βλέπουμε τι θα γίνει. @Faith13με το καλό της Τετάρτη!2 εμβρυακια θα μεταφέρεις? Με το καλο ολες

  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, domna1 said:

Καλημέρα κορίτσια!Εγώ έκανα χοριακη χθες δυστυχώς αρνητική. Μίλησα με τον ζηκοπουλο και θα πάω εκεί πρώτα ο Θεός για να μεταφέρω τα 2 εμβρυα που έχω εκεί. Μετά βλέπουμε τι θα γίνει. @Faith13με το καλό της Τετάρτη!2 εμβρυακια θα μεταφέρεις? Με το καλο ολες

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου. Ναι 2 θα μεταφέρω. Είναι τα τελευταία. Μετά θα πρέπει να κάνω ξανά την διαδικασία από την αρχή 

12 hours ago, Vikukoureli said:

Εσύ την ημέρα που πηγές εξετάσεις την είδες την γιατρό;σου είπε δυο λόγια για τις εξετάσεις σου;γτ έχω μια τιμή μαυρισμένη.και λέω θα την δω άραγε;🤔🤔

Ναι σίγουρα θα την δεις. Για να σου δώσει και οδηγίες για το τι να κανεις όταν ξεκινήσει η περίοδος 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Faith13 είπε:

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου. Ναι 2 θα μεταφέρω. Είναι τα τελευταία. Μετά θα πρέπει να κάνω ξανά την διαδικασία από την αρχή 

Ναι σίγουρα θα την δεις. Για να σου δώσει και οδηγίες για το τι να κανεις όταν ξεκινήσει η περίοδος 

@Faith13Σε ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία.ξερουμε αν Μ.εβδομαδα θα λειτουργήσει το τμήμα;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Vikukoureli said:

@Faith13Σε ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία.ξερουμε αν Μ.εβδομαδα θα λειτουργήσει το τμήμα;

Καλημέρα κορίτσι μου. Δεν ξέρω να σου πω. Λογικά θα είναι κλειστό. Αλλά ρωτα να είσαι σίγουρη 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Faith13 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Δεν ξέρω να σου πω. Λογικά θα είναι κλειστό. Αλλά ρωτα να είσαι σίγουρη 

Καλημέρα.ναι θα ρωτήσω.επιτελους να κάνω μια αρχή κ εγώ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...