Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Εξωσωματική στο νοσοκομείο Ιωαννίνων


Faith13

Recommended Posts

11 minutes ago, domna1 said:

@Faith13κορίτσι μου γλυκό λυπάμαι πολύ αλήθεια. Λοιπον αυτη θα ηταν και η επόμενη μου ερώτηση, αν έχεις κάνει υστεροσκοπηση. Είναι πολύ σημαντική θεωρώ για την εξωσωματικη. Εγώ είχα κάνει 1μιση χρόνο πριν την εξωσωματικη, είχα μόνο ένα μικρό πολυποδακι το οποίο το βγάλαμε. Έπιασα στην 1η εξωσωματικη όπως ξέρετε αλλά είχα την ατυχία αυτή. Τώρα είχα ξανακάνει υστεροσκοπηση λόγω του αιματωματος που είχε μείνει μετά την αποξεση. Εγώ τη θεωρώ σημαντική εξέταση. Εννοείται θα σε κατευθύνει ο γιατρος

Κορίτσι μου επειδή δεν έχω ιδέα. Ο πολύποδας αυτός που είχες δεν φαινόταν στον υπέρηχο;; Έχω αρχίσει και σκέφτομαι μήπως όντως υπάρχει κάτι που έχω και γιαυτο δεν γίνεται εμφύτευση 😕

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 485
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Faith13 είπε:

Κορίτσι μου επειδή δεν έχω ιδέα. Ο πολύποδας αυτός που είχες δεν φαινόταν στον υπέρηχο;; Έχω αρχίσει και σκέφτομαι μήπως όντως υπάρχει κάτι που έχω και γιαυτο δεν γίνεται εμφύτευση 😕

Δεν φαινόταν όχι ήταν πολύ μικρός βέβαια αλλά ναι δεν φαίνονται όλα στον υπέρηχο δυστυχώς, σκέψου και τώρα με την ενδομητριτιδα που μου βρήκαν δεν φαινόταν, απλά επειδή είχα καιρό αιματωμα έπρεπε να δούνε αν είναι η μητρα καλά. Και εν τέλη είχα και συμφυσεις στη μία σάλπιγγα που στην πρώτη υστεροσκοπηση δεν είχα. Βέβαια νομίζω απ ότι έχω διαβάσει από την αποξεση μπορεί να γίνουν τέτοια πράγματα. Μην αγχωνεσαι, επίσης να ξέρεις ότι στα Γιάννενα κάνει υστεροσκοπηση και τον είχα ρωτήσει κόστος και μου είχε πει ότι θέλεις δωσε

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, domna1 said:

Δεν φαινόταν όχι ήταν πολύ μικρός βέβαια αλλά ναι δεν φαίνονται όλα στον υπέρηχο δυστυχώς, σκέψου και τώρα με την ενδομητριτιδα που μου βρήκαν δεν φαινόταν, απλά επειδή είχα καιρό αιματωμα έπρεπε να δούνε αν είναι η μητρα καλά. Και εν τέλη είχα και συμφυσεις στη μία σάλπιγγα που στην πρώτη υστεροσκοπηση δεν είχα. Βέβαια νομίζω απ ότι έχω διαβάσει από την αποξεση μπορεί να γίνουν τέτοια πράγματα. Μην αγχωνεσαι, επίσης να ξέρεις ότι στα Γιάννενα κάνει υστεροσκοπηση και τον είχα ρωτήσει κόστος και μου είχε πει ότι θέλεις δωσε

Θελω να ρωτήσω και εγώ το κόστος για να κάνω. Σε δημόσιο βέβαια. Γιατί ξέρω ότι το κόστος στα ιδιωτικά είναι αρκετό 

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Faith13 είπε:

Θελω να ρωτήσω και εγώ το κόστος για να κάνω. Σε δημόσιο βέβαια. Γιατί ξέρω ότι το κόστος στα ιδιωτικά είναι αρκετό 

Στα ιδιωτικά άστο, 700-800 μου βγήκε 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, domna1 είπε:

Καλησπέρα!Καλά είμαι, ναι την έκανα την Τετάρτη🙂 τι νέα εσύ?

Καλησπέρα κορίτσια. @domna1 καλή επιτυχία.ολα να πάνε δεξιά..βρε κορίτσια εγώ έχω στεναχωρεθεις.εκανα την καλλιέργεια κ μου βρήκαν μύκητες από το πουθενά.χωρις κάποιο σύμπτωμα.θα πάρω αγωγή.αλλα παίζει να χάσω την προσπάθεια του μαϊου από αυτό;τα νεύρα μου 🥴

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, domna1 said:

Καλησπέρα!Καλά είμαι, ναι την έκανα την Τετάρτη🙂 τι νέα εσύ?

Καλησπέρα κορίτσι μου. Καλά αποτελέσματα εύχομαι.. Εγώ τώρα θα κάνω ένα διάλειμμα. Έτσι κ αλλιώς δεν έχω αλλά έμβρυα. Και σε κάνα δίμηνο θα δω τι θα κάνω 

3 hours ago, Vikukoureli said:

Καλησπέρα κορίτσια. @domna1 καλή επιτυχία.ολα να πάνε δεξιά..βρε κορίτσια εγώ έχω στεναχωρεθεις.εκανα την καλλιέργεια κ μου βρήκαν μύκητες από το πουθενά.χωρις κάποιο σύμπτωμα.θα πάρω αγωγή.αλλα παίζει να χάσω την προσπάθεια του μαϊου από αυτό;τα νεύρα μου 🥴

Όχι δεν νομίζω ότι θα χάσεις την προσπάθεια από τους μύκητες. Θα κανείς θεραπεία και θα έχει περάσει μέχρι τότε. Τα πιο σοβαρά μικρόβια τους ενδιαφέρει. Μυκοπλασμα, ουρεοπλασμα κτλ 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Faith13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου. Καλά αποτελέσματα εύχομαι.. Εγώ τώρα θα κάνω ένα διάλειμμα. Έτσι κ αλλιώς δεν έχω αλλά έμβρυα. Και σε κάνα δίμηνο θα δω τι θα κάνω 

Όχι δεν νομίζω ότι θα χάσεις την προσπάθεια από τους μύκητες. Θα κανείς θεραπεία και θα έχει περάσει μέχρι τότε. Τα πιο σοβαρά μικρόβια τους ενδιαφέρει. Μυκοπλασμα, ουρεοπλασμα κτλ 

Θα πάω την Δευτέρα να πάρω την απάντηση να δω ακριβώς τι γράφει κ να τηλ στο Έλενα να δω τι θα μου πουν.και τι θεραπεία θα μου δώσουν.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Vikukoureli said:

Θα πάω την Δευτέρα να πάρω την απάντηση να δω ακριβώς τι γράφει κ να τηλ στο Έλενα να δω τι θα μου πουν.και τι θεραπεία θα μου δώσουν.

Όλα καλά θα πάνε…Θα δεις,μια θεραπεία θα σου δώσουν και δεν θα εχεις θέμα. Δυστυχώς το κάθε βήμα στην εξωσωματική έχει το δικό του άγχος, αλλά τα προσπερνάμε και πάμε όλο και πιο κοντά στο στοχο μας . Που θα πάει. Θα τα καταφέρουμε🙏🙏🙏

  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, Faith13 είπε:

Όλα καλά θα πάνε…Θα δεις,μια θεραπεία θα σου δώσουν και δεν θα εχεις θέμα. Δυστυχώς το κάθε βήμα στην εξωσωματική έχει το δικό του άγχος, αλλά τα προσπερνάμε και πάμε όλο και πιο κοντά στο στοχο μας . Που θα πάει. Θα τα καταφέρουμε🙏🙏🙏

Καλημέρα.ελπιζω να μας χαμογελάσει η τύχη κ εμάς...γτ για τύχη πρόκειται....😁

  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

On 27/4/2024 at 8:11 ΠΜ, Vikukoureli είπε:

Καλημέρα.ελπιζω να μας χαμογελάσει η τύχη κ εμάς...γτ για τύχη πρόκειται....😁

Μην αγχωνεσαι νομίζω φεύγει γρήγορα και στο κάτω κάτω μπορεί να σου πουν να κάνεις την ωοληψια και να το δουν για εμβρυομεταφορα. Λέω εγώ τώρα, δεν ξέρω κιολας. Πάντως κοριτσια μου είπε ο Ζηκοπουλος μέχρι τέλος του χρόνου θα ειναι

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, domna1 said:

Μην αγχωνεσαι νομίζω φεύγει γρήγορα και στο κάτω κάτω μπορεί να σου πουν να κάνεις την ωοληψια και να το δουν για εμβρυομεταφορα. Λέω εγώ τώρα, δεν ξέρω κιολας. Πάντως κοριτσια μου είπε ο Ζηκοπουλος μέχρι τέλος του χρόνου θα ειναι

Θυμάμαι που ειπε μια κοπέλα ότι θα είναι μέχρι Ιούνιο. Τελικά θα είναι μέχρι τέλος του χρόνου;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Faith13 είπε:

Θυμάμαι που ειπε μια κοπέλα ότι θα είναι μέχρι Ιούνιο. Τελικά θα είναι μέχρι τέλος του χρόνου;

Μου είπε ότι θα πάρει παράταση και θα είναι μέχρι τέλος του χρονου

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, domna1 said:

Μου είπε ότι θα πάρει παράταση και θα είναι μέχρι τέλος του χρονου

Θα το έχω κατά νου σε περίπτωση που και αυτή την φορά αποτύχω…Εσυ ποτέ θα κανείς την χοριακη κορίτσι μου; Να δούμε ένα θετικό, να πάρουμε θάρρος και εμείς οι υπόλοιπες🙏🙏🙏

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...