Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια πήρα τα αποτελέσματα από τον προεμφυτευτικο... 8 βλαστοκυστες δεν έχουμε καμία καλή, κοντεύω να τρελαθώ πραγματικά.. Ο γιατρός μου είπε μπορεί να είναι τυχαίο, σπάνιο μεν με τόσα έμβρυα... Μετράω κ 5 αποτυχημένες εμβρυομεταφορες... Ζήτησε να κάνουμε κ μια εξέταση fish στο σπέρμα κ να δούμε πως προχωράμε... Έτυχε σε καμία με τόσες βλαστοκυστες κ αποτυχίες να είναι τυχαίο κ να βρήκε υγιές έμβρυο μετά? 

Εξωσωματική στο νοσοκομείο Ιωαννίνων


Faith13

Recommended Posts

16 ώρες πρίν, Faith13 είπε:

Εγώ Τετάρτη θα πάω για χοριακη. Πάλι έχω πόνους περιόδου και τίποτα άλλο. Δεν νομίζω ότι έγινε κάτι και αυτή την φορά. 

Εγώ στην εγκυμοσύνη μόνο μεταλλικη γεύση είχα ( που την πρώτη φορά στη βιοχημικη δεν το ειχα) και πολλούς πονους περιόδου. Οι πονοι περιοδου ήταν και τις δύο φορές. Και ήταν και εντονοι, τύπου έρχεται περιοδος 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 481
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

11 ώρες πρίν, Vikukoureli είπε:

Καλησπέρα @domna1 μου.εγω ξεκινάω τέλος μαϊου.εσυ σε τι φάση βρίσκεσαι;τα πήρες από τα Γιάννενα;

Τελη Μαΐου ξεκινάς διεγερση??μπράβο με το καλό!!! Εγώ στα Γιάννενα θα πάω να τα βάλω, πρώτα ο Θεός την Τετάρτη 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου. Εμένα δυστυχώς πάλι αρνητική ήταν η χοριακη μου. Ήμουν προετοιμασμένη γιαυτο. Είχα όλα τα σημάδια της περιόδου.Παρολα αυτά είμαι καλύτερα ψυχολογικά σε σχέση με την άλλη φορά.  Εύχομαι σε σας, με το καλό να γίνει η έμβρυομεταφορα @domna1 και καλή αρχή @Vikukoureli❤️ Εγώ θα κάτσω να ηρεμήσω τώρα το Πάσχα και μετά θα δω ποια θα είναι τα επόμενα βήματα. Λογικά θα πρέπει να γίνουν κ άλλες εξετάσεις 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, domna1 είπε:

Τελη Μαΐου ξεκινάς διεγερση??μπράβο με το καλό!!! Εγώ στα Γιάννενα θα πάω να τα βάλω, πρώτα ο Θεός την Τετάρτη 

Καλημέρα.σε ευχαριστώ πολύ.με το καλό κ εσύ..όλα να πάνε κατευχην.

1 ώρα πρίν, Faith13 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Εμένα δυστυχώς πάλι αρνητική ήταν η χοριακη μου. Ήμουν προετοιμασμένη γιαυτο. Είχα όλα τα σημάδια της περιόδου.Παρολα αυτά είμαι καλύτερα ψυχολογικά σε σχέση με την άλλη φορά.  Εύχομαι σε σας, με το καλό να γίνει η έμβρυομεταφορα @domna1 και καλή αρχή @Vikukoureli❤️ Εγώ θα κάτσω να ηρεμήσω τώρα το Πάσχα και μετά θα δω ποια θα είναι τα επόμενα βήματα. Λογικά θα πρέπει να γίνουν κ άλλες εξετάσεις 

Λυπάμαι πολύ @Faith13..αν θυμάμαι καλά σου είχε πει η γιατρός ότι αν δεν πετύχει κ η δεύτερη θα προβείτε σε εξετάσεις να βρεθεί ο λόγος...δεν σου κρύβω ότι δεν είμαι κ πολύ αισιόδοξη κ για μένα.αλλα θα δείξει...ξεκουράσου..άδειασε το μυαλό σου όσο μπορείς.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Vikukoureli said:

Καλημέρα.σε ευχαριστώ πολύ.με το καλό κ εσύ..όλα να πάνε κατευχην.

Λυπάμαι πολύ @Faith13..αν θυμάμαι καλά σου είχε πει η γιατρός ότι αν δεν πετύχει κ η δεύτερη θα προβείτε σε εξετάσεις να βρεθεί ο λόγος...δεν σου κρύβω ότι δεν είμαι κ πολύ αισιόδοξη κ για μένα.αλλα θα δείξει...ξεκουράσου..άδειασε το μυαλό σου όσο μπορείς.

Ναι γιατί θεωρητικά είναι όλα τέλεια. Δεν ξέρω γιατί δεν γίνεται εμφύτευση. Θα πάω μετά το Πάσχα και θα δω τι θα μου πει 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Faith13 είπε:

Ναι γιατί θεωρητικά είναι όλα τέλεια. Δεν ξέρω γιατί δεν γίνεται εμφύτευση. Θα πάω μετά το Πάσχα και θα δω τι θα μου πει 

Ναι κορίτσι μου.χαλαρωσε .να περάσεις καλά τις μέρες του Πάσχα.κρατα μας ενήμερες.♥️

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Vikukoureli said:

Ναι κορίτσι μου.χαλαρωσε .να περάσεις καλά τις μέρες του Πάσχα.κρατα μας ενήμερες.♥️

Εννοείται κορίτσι μου. Δεν θα σταματήσω να προσπαθώ. Κάποια στιγμή θα έρθει και για μας, δεν μπορεί…..Αυτό που δεν έχω κάνει και βλέπω ότι έχουν κάνει πολλές κοπέλες είναι η υστεροσκοπηση. Εσυ έχεις κάνει ;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Faith13 είπε:

Εννοείται κορίτσι μου. Δεν θα σταματήσω να προσπαθώ. Κάποια στιγμή θα έρθει και για μας, δεν μπορεί…..Αυτό που δεν έχω κάνει και βλέπω ότι έχουν κάνει πολλές κοπέλες είναι η υστεροσκοπηση. Εσυ έχεις κάνει ;

Όχι δεν μου το έχει ζητήσει κανείς.τι δείχνει αυτή η εξέταση;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


15 minutes ago, Vikukoureli said:

Όχι δεν μου το έχει ζητήσει κανείς.τι δείχνει αυτή η εξέταση;

Νομίζω δείχνει την μήτρα εσωτερικά. Ούτε εγώ τα ξέρω αλλά πλέον μετά από τόσα χρόνια τα έχω ψάχνω ολα. Αχαχαχαχαχα. Να δω τι θα μου πει κ η γιατρός. Τι εξετάσεις υπάρχουν που δεν έχω κάνει ακόμα

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Faith13 είπε:

Νομίζω δείχνει την μήτρα εσωτερικά. Ούτε εγώ τα ξέρω αλλά πλέον μετά από τόσα χρόνια τα έχω ψάχνω ολα. Αχαχαχαχαχα. Να δω τι θα μου πει κ η γιατρός. Τι εξετάσεις υπάρχουν που δεν έχω κάνει ακόμα

Χριστουλη μου τι έχουμε περάσει για να αποκτήσουμε ένα θαυματακι.. μακάρι να βγάλεις άκρη.και πόσα δεν ξέρουμε να λες..🤣

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Vikukoureli said:

Χριστουλη μου τι έχουμε περάσει για να αποκτήσουμε ένα θαυματακι.. μακάρι να βγάλεις άκρη.και πόσα δεν ξέρουμε να λες..🤣

Αχαχαχα. Τι να κάνουμε. Θα κάνουμε ότι μπορούμε για να αποκτήσουμε και εμείς το παιδάκι μας 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Faith13 είπε:

Αχαχαχα. Τι να κάνουμε. Θα κάνουμε ότι μπορούμε για να αποκτήσουμε και εμείς το παιδάκι μας 

Ότι περνάει από το χέρι μας..ας βοηθήσει και ο θεός.χαχαχα έστω ας μας λυπηθεί 🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

@Faith13κορίτσι μου γλυκό λυπάμαι πολύ αλήθεια. Λοιπον αυτη θα ηταν και η επόμενη μου ερώτηση, αν έχεις κάνει υστεροσκοπηση. Είναι πολύ σημαντική θεωρώ για την εξωσωματικη. Εγώ είχα κάνει 1μιση χρόνο πριν την εξωσωματικη, είχα μόνο ένα μικρό πολυποδακι το οποίο το βγάλαμε. Έπιασα στην 1η εξωσωματικη όπως ξέρετε αλλά είχα την ατυχία αυτή. Τώρα είχα ξανακάνει υστεροσκοπηση λόγω του αιματωματος που είχε μείνει μετά την αποξεση. Εγώ τη θεωρώ σημαντική εξέταση. Εννοείται θα σε κατευθύνει ο γιατρος

  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...