Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Εξωσωματική στο νοσοκομείο Ιωαννίνων


Faith13

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 479
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 hours ago, Vikukoureli said:

Καλησπέρα κορίτσια.πως είσται;@Faith13 την έκανες την έμβρυο μεταφορά;πως είσαι;τώρα ακηνησια πάλι 20 μέρες;

Καλησπέρα κορίτσι μου. Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Ναι ναι την έκανα. Τώρα έχει ξάπλα ξανά και ο θεός βοηθός 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Faith13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου. Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Ναι ναι την έκανα. Τώρα έχει ξάπλα ξανά και ο θεός βοηθός 

Ολα θα πάνε καλά τώρα.οσες ξέρω με την δεύτερη το έπιασαν.εγω να δω τι θα κάνω που λογικά δεν θα έχω για δεύτερη φορά.την Δευτέρα πάω στην γιατρό.ελπιζω να μην πάρω καμιά κρυάδα.αντε ξεκουράσου τώρα.φιλια 😘

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Vikukoureli said:

Ολα θα πάνε καλά τώρα.οσες ξέρω με την δεύτερη το έπιασαν.εγω να δω τι θα κάνω που λογικά δεν θα έχω για δεύτερη φορά.την Δευτέρα πάω στην γιατρό.ελπιζω να μην πάρω καμιά κρυάδα.αντε ξεκουράσου τώρα.φιλια 😘

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Εύχομαι να έχεις καλά νέα και να ξεκινήσεις σύντομα. Πάντως αν έχεις έμβρυα και τα βάλεις κατάψυξη για δεύτερη φορά ,μπορείς να κανείς μεταφορά χωρίς επιτροπή. Και εγώ τώρα δεν το χρησιμοποίησα το χαρτί. Θα μπορώ να το χρησιμοποιήσω 4 μήνες μετά την πρώτη ωοληψια, απλά πληρώσαμε ένα ποσό στο νοσοκομείο 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Faith13 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Εύχομαι να έχεις καλά νέα και να ξεκινήσεις σύντομα. Πάντως αν έχεις έμβρυα και τα βάλεις κατάψυξη για δεύτερη φορά ,μπορείς να κανείς μεταφορά χωρίς επιτροπή. Και εγώ τώρα δεν το χρησιμοποίησα το χαρτί. Θα μπορώ να το χρησιμοποιήσω 4 μήνες μετά την πρώτη ωοληψια, απλά πληρώσαμε ένα ποσό στο νοσοκομείο 

Σε ευχαριστώ πολύ @Faith13μακάρι να ξεκινήσω κ να έχω κ έμβρυα.για τι ποσό μιλάμε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

13 hours ago, Vikukoureli said:

Σε ευχαριστώ πολύ @Faith13μακάρι να ξεκινήσω κ να έχω κ έμβρυα.για τι ποσό μιλάμε;

Όταν δν έχεις χαρτί επιτροπής γενικά είναι 200 η ωοληψια και 200 η έμβρυο μεταφορά. Εγώ τώρα αφού είχα κάνει χρήση την πρώτη φορά του χαρτιού της επιτροπης και είχα έμβρυα στην κατάψυξη, έδωσα μόνο το ποσό της έμβρυο μεταφοράς 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Faith13 είπε:

Όταν δν έχεις χαρτί επιτροπής γενικά είναι 200 η ωοληψια και 200 η έμβρυο μεταφορά. Εγώ τώρα αφού είχα κάνει χρήση την πρώτη φορά του χαρτιού της επιτροπης και είχα έμβρυα στην κατάψυξη, έδωσα μόνο το ποσό της έμβρυο μεταφοράς 

σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου ❤️

 

  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, domna1 said:

@Faith13Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!!! Ποτε την έκανες την εμβρυομεταφορα?

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Την έκανα την Τετάρτη. Έχω πολλές μέρες αναμονής ακόμα 😮💨

  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 minutes ago, domna1 said:

Ποσες μέρες σου είπαν?

Όπως και την πρώτη φορά, μετά από 15 μέρες. Ήταν και τα τελευταία έμβρυα. Αν δεν πετύχει, θα ξεκινήσω ξανά από την αρχή. Εσύ μίλησες με τον Ζήκ; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 15/4/2024 at 6:33 ΜΜ, Faith13 είπε:

Όπως και την πρώτη φορά, μετά από 15 μέρες. Ήταν και τα τελευταία έμβρυα. Αν δεν πετύχει, θα ξεκινήσω ξανά από την αρχή. Εσύ μίλησες με τον Ζήκ; 

Ναι εγώ ξεκίνησα προετοιμασία για εμβρυομεταφορα, πρώτα ο Θεός την άλλη εβδομάδα θα παω

  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, domna1 said:

Ναι εγώ ξεκίνησα προετοιμασία για εμβρυομεταφορα, πρώτα ο Θεός την άλλη εβδομάδα θα παω

Εύχομαι να πάνε όλα καλά κορίτσι μου αυτή την φορά 🙏🙏🙏🙏

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, domna1 said:

Ευχαριστω πολύ!!! Τι νέα εσύ??

Εγώ Τετάρτη θα πάω για χοριακη. Πάλι έχω πόνους περιόδου και τίποτα άλλο. Δεν νομίζω ότι έγινε κάτι και αυτή την φορά. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...