Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ θες να μου πεις το όνομα σε μήνυμα;; 

      Εμείς τόσες μέρες καλά εχτές το βράδυ πόνοι περιόδου σήμερα το πρωί ροζ δεν ξέρουμε τ να κάνουμε να πάμε ξανά για υπέρηχο η μήπως δεν κάνει και συχνά να το ενοχλούμε και να πάμε 30 του μήνα. Μασ κάνει καψονια η μικρή μας 😅😅😅

      Να πάρετε  τη γιατρό ένα τηλέφωνο να ενημερωσετε...σας έδωσε κάτι για την αποκολληση? Ένεση ή παραπάνω χάπια προγεστερονης? 

Εξωσωματική στο νοσοκομείο Ιωαννίνων


Faith13

Recommended Posts

16 ώρες πρίν, Faith13 είπε:

Θα το έχω κατά νου σε περίπτωση που και αυτή την φορά αποτύχω…Εσυ ποτέ θα κανείς την χοριακη κορίτσι μου; Να δούμε ένα θετικό, να πάρουμε θάρρος και εμείς οι υπόλοιπες🙏🙏🙏

Εγώ την άλλη Τεταρτη είναι να κανω, τώρα δεν ξέρω αν θα μαθετε ευχάριστα από μένα, ελπίζω να είναι ευχάριστα και να έχουμε και όλες ευχάριστα πολύ σύντομα! Τελικά με το νοσοκομείο τι συζητήσατε?

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 536
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

9 hours ago, domna1 said:

Εγώ την άλλη Τεταρτη είναι να κανω, τώρα δεν ξέρω αν θα μαθετε ευχάριστα από μένα, ελπίζω να είναι ευχάριστα και να έχουμε και όλες ευχάριστα πολύ σύντομα! Τελικά με το νοσοκομείο τι συζητήσατε?

Τίποτα γιατί είναι κλειστή η μονάδα τώρα και για το Μάιο δεν βρήκα ραντεβού. Ιούνιο με βλέπω να πηγαίνω, εκτός και ακυρωθεί κάτι. Εσένα στο ιδιωτικό σου είπαν για ποιο λόγο δν πέτυχε; Δυο βλαστοκυστες δεν είχες βάλει; 

Link to comment
Share on other sites

On 30/4/2024 at 11:45 ΜΜ, Faith13 είπε:

Τίποτα γιατί είναι κλειστή η μονάδα τώρα και για το Μάιο δεν βρήκα ραντεβού. Ιούνιο με βλέπω να πηγαίνω, εκτός και ακυρωθεί κάτι. Εσένα στο ιδιωτικό σου είπαν για ποιο λόγο δν πέτυχε; Δυο βλαστοκυστες δεν είχες βάλει; 

Ναι δύο βλαστοκυστες, γιατί μπορεί λέει να μην είναι καλά τα εμβρυα. Τώρα να σου πω, δεν ξέρω κι εγώ. Ο ζηκοπουλος που του το είπα μου λέει έτυχε 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, domna1 said:

Ναι δύο βλαστοκυστες, γιατί μπορεί λέει να μην είναι καλά τα εμβρυα. Τώρα να σου πω, δεν ξέρω κι εγώ. Ο ζηκοπουλος που του το είπα μου λέει έτυχε 

Σε ρωτάω γιατί κ εγώ προσπαθώ να καταλάβω τι έγινε με μένα. Μάλλον είναι και θέμα τύχης 😢

  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Faith13 είπε:

Σε ρωτάω γιατί κ εγώ προσπαθώ να καταλάβω τι έγινε με μένα. Μάλλον είναι και θέμα τύχης 😢

Όλα είναι τύχη κορίτσια μου.καλη ανάσταση.να περάσετε όμορφα αυτές τις άγιες μέρες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 hours ago, Vikukoureli said:

Όλα είναι τύχη κορίτσια μου.καλη ανάσταση.να περάσετε όμορφα αυτές τις άγιες μέρες.

Καλή ανάσταση κορίτσια. Με υγεία. Όλα τα αλλά θα έρθουν. @domna1ευχομαι μια τεράστια χοριακη την Τετάρτη.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Faith13 είπε:

Καλή ανάσταση κορίτσια. Με υγεία. Όλα τα αλλά θα έρθουν. @domna1ευχομαι μια τεράστια χοριακη την Τετάρτη.

Καλημέρα.υγεια πάνω από όλα. @domna1περιμένουμε νέα σου.οτι καλύτερο εύχομαι.♥️

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Vikukoureli είπε:

Καλημέρα.υγεια πάνω από όλα. @domna1περιμένουμε νέα σου.οτι καλύτερο εύχομαι.♥️

Κορίτσια καλη Ανάσταση να έχουμε! Ευχαριστώ πολύ!!!!Να πω την αλήθεια προσπαθώ να προετοιμαστω γιατί δεν πιστεύω να είμαι έγκυος 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , domna1 είπε:

Κορίτσια καλη Ανάσταση να έχουμε! Ευχαριστώ πολύ!!!!Να πω την αλήθεια προσπαθώ να προετοιμαστω γιατί δεν πιστεύω να είμαι έγκυος 

Μην βιαστεις να κάνεις την χοριακη.την ημέρα που σου είπαν. έχε λίγη πίστη.ειναι άγιες μέρες τώρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


20 ώρες πρίν, Faith13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Χρόνια πολλά. Χριστός Ανέστη. @domna1 καλή επιτυχία για αύριο 

Αληθώς ο κύριος. @Faith13χρόνια πολλά.ελπιζω να περάσατε όμορφα.εμενα τα προβλήματα δεν έχουν ταβάνι.τωρα έχω τον σύζυγο με κορονοιο.επηρεαζει κάπου στην εξωσωματική. @domna1 περιμένουμε τα ευχάριστα 😁🎈

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσι χρόνια πολλά Χριστός ανέστη!Έκανα χοριακη είναι 167. Τώρα περιμένω να δω αν θα διπλασιαστεί. Ωχ με κορονοιο?κι εμείς το ίδιο στην προσπάθεια του Ιανουαρίου είχε κορονοιο ο συζυγος

  • Λουλούδια 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, domna1 said:

Καλησπέρα κορίτσι χρόνια πολλά Χριστός ανέστη!Έκανα χοριακη είναι 167. Τώρα περιμένω να δω αν θα διπλασιαστεί. Ωχ με κορονοιο?κι εμείς το ίδιο στην προσπάθεια του Ιανουαρίου είχε κορονοιο ο συζυγος

Συγχαρητήρια κορίτσι μου. Μπράβο. Πολύ χάρηκα 😁😁😁. Όλα καλά θα πάνε 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, domna1 said:

Να σαι καλά κοπέλα μου γλυκιά, εσύ πως πας?

Εγώ περιμένω να πέρασει ο καιρός να μιλήσω με την γιατρό, να πάρω τα φάρμακα κ να ξεκινήσω από την αρχή και βλέπουμε 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...