Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Αυξημένη χοριακη


Mar12290

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια. Άνοιξα νέο θέμα γιατί δεν βρήκα αντίστοιχο. 25/10 τελευταία περίοδος σήμερα πρώτη μέρα καθυστέρησης 804,76 η χοριακη. Δεν είναι πολύ αυξημένη.? Έχω αγχωθει για δίδυμα. Παρόμοια εμπειρία?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Mar12290 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Άνοιξα νέο θέμα γιατί δεν βρήκα αντίστοιχο. 25/10 τελευταία περίοδος σήμερα πρώτη μέρα καθυστέρησης 804,76 η χοριακη. Δεν είναι πολύ αυξημένη.? Έχω αγχωθει για δίδυμα. Παρόμοια εμπειρία?

Εγώ είχα πολύ νωρίς ωορηξια την 8 η μέρα οπότε νόμιζα ότι είναι πρώτη μέρα καθηστερησης Κ είχα χοριακη γύρω στις 2000 Κ ήταν ένα μωρό . Μπορεί πολύ απλά να ήταν μικρός ο κύκλος Κ εσύ να μετράς σύμφωνα με μεγάλο κύκλο . Σε δύο μέρες μπορείς να πας για υπέρηχο άνετα . Οπότε θα ξέρεις . 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

Εγώ είχα πολύ νωρίς ωορηξια την 8 η μέρα οπότε νόμιζα ότι είναι πρώτη μέρα καθηστερησης Κ είχα χοριακη γύρω στις 2000 Κ ήταν ένα μωρό . Μπορεί πολύ απλά να ήταν μικρός ο κύκλος Κ εσύ να μετράς σύμφωνα με μεγάλο κύκλο . Σε δύο μέρες μπορείς να πας για υπέρηχο άνετα . Οπότε θα ξέρεις . 

Ναι ίσως γιατί τον προηγούμενο μήνα μου ήρθε 3 μέρες νωρίτερα περίοδος στις 25 μέρες. Ελπίζω να είναι και σε μένα έτσι γιατί θα είναι τρομερά δύσκολο απ' όλες τις απόψεις αν είναι δίδυμα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Mar12290 είπε:

Ναι ίσως γιατί τον προηγούμενο μήνα μου ήρθε 3 μέρες νωρίτερα περίοδος στις 25 μέρες. Ελπίζω να είναι και σε μένα έτσι γιατί θα είναι τρομερά δύσκολο απ' όλες τις απόψεις αν είναι δίδυμα.

Να πάνε όλα καλά ! !! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

13 ώρες πρίν, Mar12290 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Άνοιξα νέο θέμα γιατί δεν βρήκα αντίστοιχο. 25/10 τελευταία περίοδος σήμερα πρώτη μέρα καθυστέρησης 804,76 η χοριακη. Δεν είναι πολύ αυξημένη.? Έχω αγχωθει για δίδυμα. Παρόμοια εμπειρία?

Καλημέρα! Δε σχετίζεται απαραίτητα με δίδυμα η αυξημένη χοριακη.. εγώ έχω δίδυμα με εξωσωματική και η πρώτη μου χοριακη στην 11 μέρα της ετ ήταν γύρω στο 250.. Ίσως έχει να κάνει με αυτό που σου είπε η προηγούμενη κοπέλα, με τη μέρα της ωορρηξίας δλδ και την εμφύτευση. Με το καλό όλα!

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Mar12290 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Άνοιξα νέο θέμα γιατί δεν βρήκα αντίστοιχο. 25/10 τελευταία περίοδος σήμερα πρώτη μέρα καθυστέρησης 804,76 η χοριακη. Δεν είναι πολύ αυξημένη.? Έχω αγχωθει για δίδυμα. Παρόμοια εμπειρία?

Δεν νομίζω να μπορούμε να προβλέψουμε δίδυμα με μια τιμή χοριακης. 

Εγώ 2-3 μέρα καθυστέρησης είχα χοριακη σχεδόν 3500 με ένα μωράκι. Οπότε μην ακούς πολλά απ'οσα γράφονται.

Με το καλό !!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Mariam23 είπε:

Δεν νομίζω να μπορούμε να προβλέψουμε δίδυμα με μια τιμή χοριακης. 

Εγώ 2-3 μέρα καθυστέρησης είχα χοριακη σχεδόν 3500 με ένα μωράκι. Οπότε μην ακούς πολλά απ'οσα γράφονται.

Με το καλό !!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου.!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...