Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Καφέ Εξωσωματικής 2024 !


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

εγώ πάντως στη θέση σου δεν θα εκανα άλλη!  τρομερό άγχος και επισης νομίζω σε αυτή τη φαση που η εγκυμοσυνη είναι στην αρχή της ! οτιδήποτε και να συμβεί θα σ δείξει συμπτώματα , θα είχες πόνος δυνατούς , αίμα  κλπ ! άρα θεωρώ πως πάνε όλα καλα με σένα και απλώς αγχώνεσαι α δικά 

Ναι το ξέρω πως αγχώνομαι άδικα αλλά πλέον δεν έχω κανένα σύμπτωμα εγκυμοσύνης 😭

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , Bluee19 είπε:

Ναι το ξέρω πως αγχώνομαι άδικα αλλά πλέον δεν έχω κανένα σύμπτωμα εγκυμοσύνης 😭

δεν έχεις συμπτώματα απαραίτητα ! και γω έφτασα τώρα κοντά 16 και δεν ειχα τπτ ! και τώρα δλδ τπτ δέν εχω !  σε καταλαβαίνω απλώς νομίζω οι χοριακες δε θα σε κάνουν να ηρεμήσεις! σε 5 μέρες πάλι θα αγχώνεσαι ! δυστυχώς θα πρέπει να κανείς υπομονή 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Bluee19 είπε:

Πήγα έκανα περιμένω τα αποτελέσματα ποσό πρέπει να είναι περίπου τώρα αφού το Σάββατο ήταν 215; Πρέπει να είναι 1000 σήμερα ; 

Όπως στα είπε η @Angot . Μια χαρά θα είναι η χοριακη σου . Όσο για τα συμπτώματα σε αυτή την εβδομάδα που είσαι δεν υπάρχουν συμπτώματα.  Τα συμπτώματα ξεκινάνε την 7η εβδομάδα Κ τελειώνουν εκεί γύρω στην 10η 11η . Οπότε θα περιμένεις συμπτώματα μόλις ακούσεις Κ καρδούλα . 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια να ρωτήσω. Ετοιμάζομαι για ετ τον άλλο μήνα (αν όλα πάνε καλά) και συνειδητοποιώ ότι πέρασε χρόνος από το προηγούμενο ΠΑπ μου. Λέτε να παω να κάνω πριν την ετ ή δεν κάνει; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 17 λεπτά , Bluee19 είπε:

Κορίτσια δυστυχώς δεν πάει καλά βγήκε η χοριακη σήμερα 726,3 …

Επανέλαβε το Σάββατο πάλι μπορεί να είχαν πιάσει Κ τα δύο έμβρυα Κ το ένα να μην προχωρήσε . Μην ανχωνεσε . 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Bluee19 είπε:

Κορίτσια δυστυχώς δεν πάει καλά βγήκε η χοριακη σήμερα 726,3 …

Ακριβώς οπως τα λέει η Λινα..!! Επισης ενημέρωσε κ τον γιατρό σου... Ολα να πάνε καλα ευχομαι...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Fay_ είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω. Ετοιμάζομαι για ετ τον άλλο μήνα (αν όλα πάνε καλά) και συνειδητοποιώ ότι πέρασε χρόνος από το προηγούμενο ΠΑπ μου. Λέτε να παω να κάνω πριν την ετ ή δεν κάνει; 

εγώ θα εκανα  παντως αν γύριζα τον χρόνο πίσω  ! θα σ κάνουν καλλιέργεια όταν με το καλό  μείνεις έγκυος αλλά πάντα ένα καλό παπ στην αρχη σου βγαζει απο το κάδρο αρκετα όσον αφορα λοιμώξεις κλπ 

πρίν από 47 λεπτά , Bluee19 είπε:

Κορίτσια δυστυχώς δεν πάει καλά βγήκε η χοριακη σήμερα 726,3 …

μακάρι να ναι αυτό που λέει η Λινα , μιλα και με τον γιατρό σου , χοριακες πάλι θα σ πει λογικά γτ δεν μπορεί να κάνει υπερηχο ακόμα ! ελπιζω να πάει καλα ρε κορίτσι ! δεν το περίμενα να σ πω την αλήθεια , ήμουν σίγουρη ότι θα έχουμε το νουμερακι μας! βλέπουμε όμως , έχουμε ακόμα … 🙏

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Angot είπε:

εγώ θα εκανα  παντως αν γύριζα τον χρόνο πίσω  ! θα σ κάνουν καλλιέργεια όταν με το καλό  μείνεις έγκυος αλλά πάντα ένα καλό παπ στην αρχη σου βγαζει απο το κάδρο αρκετα όσον αφορα λοιμώξεις κλπ 

μακάρι να ναι αυτό που λέει η Λινα , μιλα και με τον γιατρό σου , χοριακες πάλι θα σ πει λογικά γτ δεν μπορεί να κάνει υπερηχο ακόμα ! ελπιζω να πάει καλα ρε κορίτσι ! δεν το περίμενα να σ πω την αλήθεια , ήμουν σίγουρη ότι θα έχουμε το νουμερακι μας! βλέπουμε όμως , έχουμε ακόμα … 🙏

Μωρέ για λοιμώξεις δε φοβάμαι, έχω κάνει ngs.. για τίποτα άλλο φοβάμαι.. στην εγκυμοσύνη επιτρέπεται το ΠΑΠ; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , linaa είπε:

Επανέλαβε το Σάββατο πάλι μπορεί να είχαν πιάσει Κ τα δύο έμβρυα Κ το ένα να μην προχωρήσε . Μην ανχωνεσε . 

Γίνετε αυτό ; Αφού η πρώτη χοριακη ήταν 91..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 24 λεπτά , Fay_ είπε:

Μωρέ για λοιμώξεις δε φοβάμαι, έχω κάνει ngs.. για τίποτα άλλο φοβάμαι.. στην εγκυμοσύνη επιτρέπεται το ΠΑΠ; 

επιτρέπεται ! αλλά εμένα ο γιατρός αν και δεν ειχα κάνει δεν μου έκανε τελικά! πέρασα και γω άγχος με το αν θα κάνω η δε θα κάνω γιατί ήταν ο καιρός μου!  κανε το τώρα να μην μπεις και συ σε αυτού ο άγχος να κάνω ή να μην κάνω ! και ο γιατρός σου πιστευω το ίδιο θα σ πει , να τον ρωτήσεις 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

Βέβαια γίνετε ! Μην ανχωνεσε υπομονή τώρα πρέπει να κάνεις μέχρι τον υπέρηχο . 

Μίλησα με τον γυναικολόγο μου και μου είπε να πάω την Δευτέρα για χοριακη και το βράδυ για υπέρηχο !!! Και τώρα περιμένω τηλέφωνο και από τον εξωσωματικό 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω. Ετοιμάζομαι για ετ τον άλλο μήνα (αν όλα πάνε καλά) και συνειδητοποιώ ότι πέρασε χρόνος από το προηγούμενο ΠΑπ μου. Λέτε να παω να κάνω πριν την ετ ή δεν κάνει; 

Καλημέρα... εμένα πάντα μου ζητούσε να έχω πρόσφατο τεστ παπ πριν την εμβρυομεταφορα. Στις τελευταίες δύο ήθελε και μαστογραφία και υπέρηχο μαστού.

Εγώ θα ρωτούσα στη θέση σου. Καλή επιτυχία 

  • Ευχαριστώ 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Bluee19 είπε:

Μίλησα με τον γυναικολόγο μου και μου είπε να πάω την Δευτέρα για χοριακη και το βράδυ για υπέρηχο !!! Και τώρα περιμένω τηλέφωνο και από τον εξωσωματικό 

Μια χαρά την Δευτέρα θα έχεις μία καθαρή εικόνα από την χοριακη σου Κ θα δεις Κ τον σάκο αν είναι οκ . 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...