Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Εύρεση ενδοκρινολόγου αναπαραγωγής


Recommended Posts


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

Καλησπέρα !!! Έχετε να προτείνετε κάποιον-α ενδοκρινολόγο σε θέματα υπογονιμότητας που να σας έχει βοηθήσει ; Περιοχή Αθήνα 

Έχω ναι αλλά δεν ξέρω αν επιτρέπεται να πω για να μην θεωρηθεί "διαφήμιση" όμως αν κατάλαβα καλά ψάχνετε να ασχολείται με την ανδρική ενδοκρινολογία που είναι μια διαφορετική ειδίκευση.. η δική μου ξέρω σίγουρα ότι δεν ασχολείται για παράδειγμα με την ανδρική ενδοκρινολογία ενώ έχει ειδίκευση στην υπογονιμότητα.. στο Έλενα πάντως που σας πρότειναν δεν έχει μεγάλη αναμονή όπως πιστεύεται και επίσης υπάρχει η δυνατότητα και απογευματινών ραντεβού έναντι του σύνηθες κόστους των 50-60€ εντως της εβδομάδας..! Επειδή έχω εμπειρία και από το ενδοκρινολογικό του Έλενα θα σας πρότεινα να κλείσετε και εκεί ένα πρωινό ραντεβού έστω και διερευνητικα (για την αποφυγή του κόστους) καθώς έχουν εξειδίκευση! Φαντάζομαι ότι σας πρότειναν την καθηγήτρια του τμήματος.. είναι καλή!


OiAXp2.pngbfhkp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Kiddo είπε:

Έχω ναι αλλά δεν ξέρω αν επιτρέπεται να πω για να μην θεωρηθεί "διαφήμιση" όμως αν κατάλαβα καλά ψάχνετε να ασχολείται με την ανδρική ενδοκρινολογία που είναι μια διαφορετική ειδίκευση.. η δική μου ξέρω σίγουρα ότι δεν ασχολείται για παράδειγμα με την ανδρική ενδοκρινολογία ενώ έχει ειδίκευση στην υπογονιμότητα.. στο Έλενα πάντως που σας πρότειναν δεν έχει μεγάλη αναμονή όπως πιστεύεται και επίσης υπάρχει η δυνατότητα και απογευματινών ραντεβού έναντι του σύνηθες κόστους των 50-60€ εντως της εβδομάδας..! Επειδή έχω εμπειρία και από το ενδοκρινολογικό του Έλενα θα σας πρότεινα να κλείσετε και εκεί ένα πρωινό ραντεβού έστω και διερευνητικα (για την αποφυγή του κόστους) καθώς έχουν εξειδίκευση! Φαντάζομαι ότι σας πρότειναν την καθηγήτρια του τμήματος.. είναι καλή!

Δεν μου ειπε ακριβώς σε ποια να κλείσω μου είπε πως έχει ενδοκρινολογικο και το ελενας κάθε Παρασκευή και μπήκα για να κλείσω ραντεβού αλλά δεν έχει μέχρι και μετά τον Μάιο από όσο ειδα 

πρίν από 8 λεπτά , Kiddo είπε:

Έχω ναι αλλά δεν ξέρω αν επιτρέπεται να πω για να μην θεωρηθεί "διαφήμιση" όμως αν κατάλαβα καλά ψάχνετε να ασχολείται με την ανδρική ενδοκρινολογία που είναι μια διαφορετική ειδίκευση.. η δική μου ξέρω σίγουρα ότι δεν ασχολείται για παράδειγμα με την ανδρική ενδοκρινολογία ενώ έχει ειδίκευση στην υπογονιμότητα.. στο Έλενα πάντως που σας πρότειναν δεν έχει μεγάλη αναμονή όπως πιστεύεται και επίσης υπάρχει η δυνατότητα και απογευματινών ραντεβού έναντι του σύνηθες κόστους των 50-60€ εντως της εβδομάδας..! Επειδή έχω εμπειρία και από το ενδοκρινολογικό του Έλενα θα σας πρότεινα να κλείσετε και εκεί ένα πρωινό ραντεβού έστω και διερευνητικα (για την αποφυγή του κόστους) καθώς έχουν εξειδίκευση! Φαντάζομαι ότι σας πρότειναν την καθηγήτρια του τμήματος.. είναι καλή!

Και ιδανικά θέλω να πάμε σε έναν ενδοκρινολόγο και να κοιτάξει κυρίως τον σύζυγο αλλά και εμένα αν χρειάζεται κάτι γι αυτό ήθελα αναπαραγωγής ώστε να γνωρίζει και από τους δυο τ χρειάζεται 

Link to comment
Share on other sites

Τα πρωινά ραντεβού ανοίγουν θυμάμαι συγκεκριμένη χρονική στιγμή μέσα στο μήνα για τον επόμενο μήνα (δεν είμαι σίγουρη αν αυτό έχει αλλάξει από τότε..) η καθηγήτρια είναι η Βε...κη, μου είχε συστηθεί από τη προκάτοχό του τμήματος αποβολών του Έλενα, για απογευματινά ραντεβού κλείνεις μόνο από το τηλέφωνο. Για να μάθεις σίγουρα αν και πότε "ανοίγουν" τα ραντεβού (sorry αν λέω μ@@@ια και έχει αλλάξει αυτό πλέον) πάρε τηλέφωνο το πρωί στο Έλενα να μάθεις. Θα σε κατατοπίσουν πλήρως όπως και να έχει για το τι ισχύει..


OiAXp2.pngbfhkp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Kiddo είπε:

Τα πρωινά ραντεβού ανοίγουν θυμάμαι συγκεκριμένη χρονική στιγμή μέσα στο μήνα για τον επόμενο μήνα (δεν είμαι σίγουρη αν αυτό έχει αλλάξει από τότε..) η καθηγήτρια είναι η Βε...κη, μου είχε συστηθεί από τη προκάτοχό του τμήματος αποβολών του Έλενα, για απογευματινά ραντεβού κλείνεις μόνο από το τηλέφωνο. Για να μάθεις σίγουρα αν και πότε "ανοίγουν" τα ραντεβού (sorry αν λέω μ@@@ια και έχει αλλάξει αυτό πλέον) πάρε τηλέφωνο το πρωί στο Έλενα να μάθεις. Θα σε κατατοπίσουν πλήρως όπως και να έχει για το τι ισχύει..

Θα καλέσω να ρωτήσω 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 17 λεπτά , Bluee19 είπε:

Και ιδανικά θέλω να πάμε σε έναν ενδοκρινολόγο και να κοιτάξει κυρίως τον σύζυγο αλλά και εμένα αν χρειάζεται κάτι γι αυτό ήθελα αναπαραγωγής ώστε να γνωρίζει και από τους δυο τ χρειάζεται 

Σπάνια θα βρείτε να ασχολούνται με την υπογονιμότητα του άνδρα σε οποιαδήποτε ειδικότητα, γνώμη μου να βρείτε ένα σωστό γιατρό για την περίπτωση του άντρα σας για αρχή και εν συνεχεία να βρείτε και για εσάς αν δεν σας καλύψει ο ενδοκρινολόγος για τον άντρα σας.. στο Έλενα πάντως ασχολούνται και με τα δύο φύλα.. κατά πόσο θα σας καλύψουν για την υπογονιμότητα του άντρα σας δεν μπορώ να σας το απαντήσω με βεβαιότητα πάντως για την γυναίκα (μαζί μου) ήταν σωστοί αν και φειδωλοί στις απαντήσεις τους. Με τον άντρα μου δεν θέλησαν να ασχοληθούν κάν αλλά αυτό έχει να κάνει και με τη κάθε περίπτωση καθώς εμείς ήμασταν πολύ πιο δύσκολη περίπτωση.. *αζωοσπερμια


OiAXp2.pngbfhkp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Kiddo είπε:

Σπάνια θα βρείτε να ασχολούνται με την υπογονιμότητα του άνδρα σε οποιαδήποτε ειδικότητα, γνώμη μου να βρείτε ένα σωστό γιατρό για την περίπτωση του άντρα σας για αρχή και εν συνεχεία να βρείτε και για εσάς αν δεν σας καλύψει ο ενδοκρινολόγος για τον άντρα σας.. στο Έλενα πάντως ασχολούνται και με τα δύο φύλα.. κατά πόσο θα σας καλύψουν για την υπογονιμότητα του άντρα σας δεν μπορώ να σας το απαντήσω με βεβαιότητα πάντως για την γυναίκα ήταν σωστοί αν και φειδωλοί στις απαντήσεις τους. Με τον άντρα μου δεν θέλησαν να ασχοληθούν κάν αλλά αυτό έχει να κάνει και με τη κάθε περίπτωση καθώς εμείς ήμασταν πολύ πιο δύσκολη περίπτωση..

Τότε καλύτερα να ψάξω να βρω κάποιον ενδοκρινολόγο που να εξειδικεύεται στην Ανδρική υπογόνιμοτητα και θα κλείσω μόνο για εμένα στο ελενας 

Αν και λίγο δύσκολο γιατί από ότι βλέπω καμία κοπέλα δεν έχει να προτείνει κάποιον άρα θα ψάχνω ενδοκρινολόγο με το πιρούνι 😳

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Bluee19 είπε:

Τότε καλύτερα να ψάξω να βρω κάποιον ενδοκρινολόγο που να εξειδικεύεται στην Ανδρική υπογόνιμοτητα και θα κλείσω μόνο για εμένα στο ελενας 

Αν και λίγο δύσκολο γιατί από ότι βλέπω καμία κοπέλα δεν έχει να προτείνει κάποιον άρα θα ψάχνω ενδοκρινολόγο με το πιρούνι 😳

Δεν θα έλεγα να αποκλείσετε το Έλενα και για τον άντρα σας, μη συγκρίνετε περιπτώσεις! Αν διαβάσετε την ιστορία μου θα καταλάβετε γιατί σας το λέω. Κάθε περίπτωση διαφορετική και στη τελική είναι δωρεάν, το μόνο που μπορεί να χάσετε, αν δεν σας κάνουν, είναι το χρόνο σας.. εγώ θα σας πρότεινα να πάτε και βλέπετε..

Ίσως και μια δεύτερη γνώμη από ανδρολογο υπογονιμότητας να βοηθούσε..


OiAXp2.pngbfhkp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Kiddo είπε:

Δεν θα έλεγα να αποκλείσετε το Έλενα και για τον άντρα σας, μη συγκρίνετε περιπτώσεις! Αν διαβάσετε την ιστορία μου θα καταλάβετε γιατί σας το λέω. Κάθε περίπτωση διαφορετική και στη τελική είναι δωρεάν, το μόνο που μπορεί να χάσετε, αν δεν σας κάνουν, είναι το χρόνο σας.. εγώ θα σας πρότεινα να πάτε και βλέπετε..

Ίσως και μια δεύτερη γνώμη από ανδρολογο υπογονιμότητας να βοηθούσε..

Ναι φυσικά θα καλέσω και εκεί  αν υπάρχει κάτι πιο άμεσο διότι όλοι μου λένε από Σεπτέμβρη και μετά …

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...