Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Πρώτη προσπάθεια Εξωσωματικής


Recommended Posts

Καλησπέρα , είμαι 37 ετών και με το σύζυγό μου προσπαθούμε 2 χρόνια για παιδι και δυστυχώς ακόμα δεν τα έχουμε καταφέρει. Έχουμε κάνει κάποιες εξετάσεις οι οποίες βγήκαν καλές και τώρα λέμε να προχωρήσουμε σε εξωσωματική καθώς ο καιρός περνάει... Είμαστε σε αναζήτηση κέντρου.  Έχετε κάποια εμπειρία από Μαντουδη ( Γεννημα) ή από Λαϊνά (Ευγονια) . Θα εκτιμούσα τις απόψεις σας. Ευχαριστώ πολύ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

14 ώρες πρίν, Marilou8721 είπε:

Καλησπέρα , είμαι 37 ετών και με το σύζυγό μου προσπαθούμε 2 χρόνια για παιδι και δυστυχώς ακόμα δεν τα έχουμε καταφέρει. Έχουμε κάνει κάποιες εξετάσεις οι οποίες βγήκαν καλές και τώρα λέμε να προχωρήσουμε σε εξωσωματική καθώς ο καιρός περνάει... Είμαστε σε αναζήτηση κέντρου.  Έχετε κάποια εμπειρία από Μαντουδη ( Γεννημα) ή από Λαϊνά (Ευγονια) . Θα εκτιμούσα τις απόψεις σας. Ευχαριστώ πολύ 

Καλημέρα.. 

Θα σου προτεινα να σκεφτείς και αλλά κέντρα.. 

Επισκέφτηκα 4 γιατρους σε 4 διαφορετικά κέντρα.. Κλείσε ραντεβού ώστε να σχηματίσεεις άποψη από κοντά..πολλες φορες μας βοηθά το ένστικτο..τα 2 που αναφέρεις είχα παει κ εγώ αλλά δεν κατέληξα σε κάποιο από αυτά..στο ένα μου φάνηκε πολυ δήθεν κ σαν να μου έλεγαν πράγματα που ήθελα να ακουσω ώστε να με πεισουν... Στο άλλο περίπου τα ίδια αλλά παρόλο που μου το προτεινε γυναικολόγος, τελικά με απέτρεψε μια κοπέλα που είχε κάνει εξωσωματική εκεί..καθυστερήσεις στις οδηγίες, ο χρόνος είναι σημαντικός (ποια ώρα θα πάρεις το κάθε φάρμακο κλπ) αυτό μου το επιβεβαιώσε κ μια φίλη μου που πήγε εκεί.. 

Δες και άλλα κέντρα κ γιατρους ώστε να έχεις μετρό σύγκρισης και στη συμπεριφορά των γιατρών αλλά και στην προσεγγιση που θα κάνουν για την περιπτωση σας

Φιλικά παντα.. Καλη επιτυχία


j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Marilou8721 said:

Καλησπέρα , είμαι 37 ετών και με το σύζυγό μου προσπαθούμε 2 χρόνια για παιδι και δυστυχώς ακόμα δεν τα έχουμε καταφέρει. Έχουμε κάνει κάποιες εξετάσεις οι οποίες βγήκαν καλές και τώρα λέμε να προχωρήσουμε σε εξωσωματική καθώς ο καιρός περνάει... Είμαστε σε αναζήτηση κέντρου.  Έχετε κάποια εμπειρία από Μαντουδη ( Γεννημα) ή από Λαϊνά (Ευγονια) . Θα εκτιμούσα τις απόψεις σας. Ευχαριστώ πολύ 

Εγώ την εξωσωματική μου την έκανα στον Λαϊνά.

Εαν και ήταν αρκετά τυπικός και τον είδα ουσιαστικά 2 φορές (είχα συνεχή επικοινωνία με τις μαίες βέβαια, και το εμβρυολογικό), η όλη διαδικασία μας πήγε πολύ καλά, και είχαμε επιτυχία και στις βλαστοκύστες, και σε εγκυμοσύνη (με την 1η).

Παρόλα αυτά να δεις κέντρα,και να πας σε όποιο σου κάνει το κλικ.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...