Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Γεννηθηκε το ντορεμακι μας!!!!!!! 11/11/2011


sevi-gio

Recommended Posts

Μολις ελαβα μην απο το Ελενακι μας οτι εγινε μανουλα σημερα το μεσημερι στις 14:02....

Απο εχθες το βραδυ στις 23:30 που εκανε εισαγωγη μεχρι σημερα στις 13:30 παλευε για φυσιολογικα,μετα απο 14 ωρες πονους γεννας δεν κατεβαινε κ γεννηθηκε με καισαρικη!!!Τον εχει διπλα της συνεχεια κ ειναι πολυ ευτυχισμενοι κ οι δυο τους!!!!

Ενας κουκλος λεει οτι ειναι!!! 3340 κιλα!!!!

Να σου ζησει κοριτσακι μου!!! Γερο,δυνατο,καλοτυχο κ παντα χαρουμενο με σας γονεις!!! Καλο σαραντισμο να εχετε κ καλη επιστροφη στο σπιτι σας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ελενη μουουουουουου!!!!

Να σου ζησει ο κουκλος σου, υγεια να εχει και εσεις παντα διπλα του να τον στηριζετε!!!!!!!

Με το καλο να γυρισετε στο σπιτι σας και καλο σαραντισμο!!!!!!!!!!

th_congrats-on-the.gif

tl-new_baby_boy_announcement_card.jpg%3Ftype%3Dgreetingcard%26orientation%3Dhorz


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

αγαπημενη μου ζουζου,εισαι πλεον μανουλααααααααα

να σου ζησει ο παιδαροςςςς,να τον καμαρωνετε ,ε να σας κανει λιγο και την ζωη ποδηλατο και να ειστε παντα ευτυχισμενοιιιιιι

με το καλο να γυρισετε σπιτι και να απολαυσεις την μητροτητα σε ολο της το μεγαλειο

ειδες που τελικα ηρθε το θαυμα στη ζωη σου...θυμασαι τις μερες στη θεσαλονικη?εμ θα το πω στο ντορεμακι μας οτι ημουν εκει την πρωτη φορα που συναντηθηκατε στην κοιλιτσα σου

γλυκεια μου κοιτα να αναρωσεις γρηγορα και να αρχισεις τον θηλασμο που τοσο ονειρευτηκες.

θα τα πουμε συντομα απο κοντα,στο υποσχομαιιιι


Σας ευχαριστω ολες γλυκες μου graphics-fairies-661556.gifgraphics-flowers-792737.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ελενακι μου να σου ζησει ο μπεμπης σου!!!!!!!!!!!!!!γερος και καλοτυχος να ειναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!καλο σαραντισμο καλη μου!!!!!!!!!!!ηθελε δεν ηθελε γεννηθηκε ο μπεμπης σου 11/11/2011!!!!!!!!!!!!!καλο σαραντισμο να εχετε και με το καλο να γυρισετε σπιτακι σας!!!!!!!!!!!


Jv0qp3.png

mPwnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το κατάφερες και τον έφερες στον κόσμο 11/11/2011!!! Πάντα γερός, ευτυχισμένος και χαρούμενος...

Κι εσύ μέσα στα μάτια του να βλέπεις τον κόσμο όλο... και να λιώνεις από χαρά και ευτυχία!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

λενακι να σου ζησει το ντορεμακι σου γερος δυνατος κ καλοτυχος να ναι στη ζωη του.

γεννηθηκε κ τελεια μερα που καμια μας δεν θα ξεχασει ποτε, 11/11/11.

με το καλο η επιστροφη στο σπιτι με τον πριγκηπα σου.

63045its_a_boy.gif

its-a-boy-baby-shower-cake2.jpgimages?q=tbn:ANd9GcT3b-SKvLvlzp8_Zv7CtGXrB92xDzdx0FiFJp3sQIc45TGLDCLoWjQ48oVg


B0INp3.png xQrrp3.png B F P
Link to comment
Share on other sites

Ελενακι μου γλυκο να σου ζησει ο παιδαρος σου. Να ειναι γερος και καλοτυχος στη ζωη του και σεις να ζησετε πολλα χρονια για να σας εχει κοντα του.!!!!!!!!!!!!!!

Καλη αναρρωση και καλο σαραντισμο κοπελα μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


as1cJRN0g410000MzAwNDlkfDAwNzMwNWR8T3VyIGxpdHRsZSBmYWlyeSBpcw.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ελενακι μου γλυκο να σου ζησει το αντρακι σου!!!!!!!!!!! (αχ!συγκηνηθηκα).

Να ναι παντα γερος,δυνατος και καλοτυχος. Να του δωσεις και ενα φιλακι στην πατουσουλα του και απο μας.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ελενακι, να σας ζησει ο παιδαρος!!! Η οικογενεια σας τωρα ολοκληρωθηκε!!!! Εσυ, αγαπη μου, γεννηθηκες ετοιμη για να γινεις μανουλα!!!

Καλο σαραντισμο και γρηγορη αναρρωση να εχεις!!!

672932ksd75js96t.gif

1905543sden0prxpk.gif


Mothers are angels in training...

jwLhp2.png2424597ta5uajf0xr.gif

BASTAAA!!!46004w58epfhi7j.gif

Link to comment
Share on other sites

its-a-boy.jpg

Ηellen,να σας ζησει!!ευχομαι το συντομοτερο να πατε στο σπιτι σας οικογενειακος!!να ειστε παντα γεροι και ευτυχισμενοι!!!!!!!καλη αναρρωση και καλο σαραντισμο!!πολλα πολλα γλυκα φιλακια, στην ποιο γλυκεια μανουλα!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένη μου Ελενίτσα εύχομαι κάθε ευτυχία για σένα και τους 2 άντρες της ζωής σου! Να είστε πάντα χαρούμενοι όπως ακριβώς σήμερα! Καλή ανάρρωση, καλό σαραντισμό να γυρίσετε με το καλό στο σπιτάκι σας! Τα φετινά Χριστούγεννα θα είναι τα ωραιότερα της ζωής σου, και απο δω και στο εξής μόνο ευτυχία θα έχετε στο σπίτι σας! Πολύ συγκινήθηκα!

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Ελενακι μου γλυκο εισαι πλεον ΜΑΝΟΥΛΑ !!!!!!!!!!!!!

Να σου ζησει ο μικρουλης να ειναι γερος δυνατος ευτυχισμενος και καλοτυχος !!!!!!!

Με το καλο να γυρισετε στο σπιτακι σας, καλο σαραντισμο και καλη ανατροφη κοριτσακι μου !!!!

Κ βρε θηριακι ! Τι τελεια ημερομηνια ειναι αυτη ?? χααχαχαχ!! μπραβο σας !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...