Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ


asteraki25

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους,είμαι καινούρια στο forum!!!

Κατάφερα μετά την τρίτη εξωσωματική και έμεινα έγκυος (είμαι στην αρχή ακόμα) είμαι πολύ ευτυχισμένη αλλά ταυτόχρονα και πολύ αγχωμένη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Με το που διάβασα το μηνυμά σου αναπτερώθηκε το ηθικό μου!!!

Ετοιμάζομαι και εγώ τώρα για την τρίτη μου προσπάθεια και είμαι πολύ επιφυλακτική γιατί φοβάμαι να μην πάθω πάλι τα ίδια αλλά ελπίζω να έχω και εγώ την δική σου τύχη και να είναι η τρίτη μου και τυχερή!!!!

Καλή εγκυμοσύνη να έχεις και να σου πάνε όλα καλά!!!!!!

Έχετε κάνει υπέρηχο ακούσατε καρδούλα?? Σε τι φάση είσαι???


Ήρθες, είσαι το πρώτο μου πρωί, κοντά μου ήρθες

στιγμή που ήταν μαγική Θεού το δώρο στο είναι μου, εσύ

f13Fp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,είμαι καινούρια στο forum!!!

Κατάφερα μετά την τρίτη εξωσωματική και έμεινα έγκυος (είμαι στην αρχή ακόμα) είμαι πολύ ευτυχισμένη αλλά ταυτόχρονα και πολύ αγχωμένη.

με το καλο! σου ευχομαι μια τελειομηνη καλη εγκυμοσυνη! με το καλο να κρατησεις το θαυματακι σου αγκαλια!!! η μηπως εχεις 2????

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,είμαι καινούρια στο forum!!!

Κατάφερα μετά την τρίτη εξωσωματική και έμεινα έγκυος (είμαι στην αρχή ακόμα) είμαι πολύ ευτυχισμένη αλλά ταυτόχρονα και πολύ αγχωμένη.

Kαλημερα,

με τ καλο κοριτσακι ολα να πανε καλα και να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!

Και γω με την τριτή εξωσωματικη κραταω το θαυματακι μου αγκαλια!!!!!!!!!!

Ακουσατε καρδουλα???

Περιμενουμε εντυπωσεις:tongue::tongue::tongue:


as1cJRN0g410000MzAwNDlkfDAwNzMwNWR8T3VyIGxpdHRsZSBmYWlyeSBpcw.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλημερα,

με τ καλο κοριτσακι ολα να πανε καλα και να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!

Και γω με την τριτή εξωσωματικη κραταω το θαυματακι μου αγκαλια!!!!!!!!!!

Ακουσατε καρδουλα???

Περιμενουμε εντυπωσεις:tongue::tongue::tongue:

Να σου ζήσει και να είναι καλότυχο!!!Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου.

Θα πάω την δευτέρα στον γιατρό μου αλλά είναι πολύ νωρίς και δεν νομίζω να ακούσουμε ακόμα την καρδούλα του.

Link to comment
Share on other sites

με το καλο! σου ευχομαι μια τελειομηνη καλη εγκυμοσυνη! με το καλο να κρατησεις το θαυματακι σου αγκαλια!!! η μηπως εχεις 2????

Σε ευχαριστώ πολυ!!!Δεν νομίζω να έχω δύο γιατί η χοριακή ήταν πολύ χαμηλή.

Link to comment
Share on other sites

Με το καλο κοπελα μου.Να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη. .Αγχως δεν χρειαζεται.Ολα καλα θα πανε!:tongue:

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου.Χλωμό να κόψω εγώ το άγχος αν και καλό θα ήταν.

Link to comment
Share on other sites

Με το που διάβασα το μηνυμά σου αναπτερώθηκε το ηθικό μου!!!

Ετοιμάζομαι και εγώ τώρα για την τρίτη μου προσπάθεια και είμαι πολύ επιφυλακτική γιατί φοβάμαι να μην πάθω πάλι τα ίδια αλλά ελπίζω να έχω και εγώ την δική σου τύχη και να είναι η τρίτη μου και τυχερή!!!!

Καλή εγκυμοσύνη να έχεις και να σου πάνε όλα καλά!!!!!!

Έχετε κάνει υπέρηχο ακούσατε καρδούλα?? Σε τι φάση είσαι???

Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι η τρίτη και τυχερή σου!!!Είμαι στην αρχή ακόμα την δευτέρα θα πάω στον γιατρό.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έχω αγχωθεί πολύ γιατί μου είπαν ότι μια κύηση μπορεί να είναι και εξωμήτρια,ξέρει καμιά σας τα συμπτώματα;Αν και ο γιατρός μου μου είπε ότι με τις τιμές που έχουν οι χοριακές μου αποκλείεται να είναι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια έχω αγχωθεί πολύ γιατί μου είπαν ότι μια κύηση μπορεί να είναι και εξωμήτρια,ξέρει καμιά σας τα συμπτώματα;Αν και ο γιατρός μου μου είπε ότι με τις τιμές που έχουν οι χοριακές μου αποκλείεται να είναι.

Δεν θα ειναι εξωμητρια κυηση...και να μην σκεφτεσαι οτι κακο υπαρχει οτι θα τυχει σε σενα....υπομονη θα πας στο γιατρο και θα δειτε το σπορακι στην μητρα και θα ηρεμισεις.....λιγο...γιατι πολυ θα ηρεμισεις μονο οταν το παρεις γερο αγκαλιτσα:tongue::tongue::tongue:

Λοιπον οσο για το εξωμητριο, ειχα στην πρωτη μου εξωσωματικη, δεν εχει συμπτωματα...στοιχεια που σε υποψιαζουν ομως για εξωμητριο ειναι ο μη διπλασιασμος της χοριακης μετα απο 2 μερες(πχ. Δευτερα 90 μον την Τεταρτη πρεπει να ειναι καπου 180μον. ) αυτο ειναι ενα στοιχειο και μετα αν οι μοναδες ειναι πανω απο 1200-1500 και στην μητρα δεν φαινεται κατι.....ισως και πονος αργοτερα αλλα οχι απαραιτητα....

Αλλα να σκεφτεσαι θετικα και θα δεις ολα θα πανε καλα πομονη 3 μερουλες μεινανε....


as1cJRN0g410000MzAwNDlkfDAwNzMwNWR8T3VyIGxpdHRsZSBmYWlyeSBpcw.gif
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα ειναι εξωμητρια κυηση...και να μην σκεφτεσαι οτι κακο υπαρχει οτι θα τυχει σε σενα....υπομονη θα πας στο γιατρο και θα δειτε το σπορακι στην μητρα και θα ηρεμισεις.....λιγο...γιατι πολυ θα ηρεμισεις μονο οταν το παρεις γερο αγκαλιτσα:tongue::tongue::tongue:

Λοιπον οσο για το εξωμητριο, ειχα στην πρωτη μου εξωσωματικη, δεν εχει συμπτωματα...στοιχεια που σε υποψιαζουν ομως για εξωμητριο ειναι ο μη διπλασιασμος της χοριακης μετα απο 2 μερες(πχ. Δευτερα 90 μον την Τεταρτη πρεπει να ειναι καπου 180μον. ) αυτο ειναι ενα στοιχειο και μετα αν οι μοναδες ειναι πανω απο 1200-1500 και στην μητρα δεν φαινεται κατι.....ισως και πονος αργοτερα αλλα οχι απαραιτητα....

Αλλα να σκεφτεσαι θετικα και θα δεις ολα θα πανε καλα πομονη 3 μερουλες μεινανε....

Είμαι λίγο αγχώδης γενικώς!!!Εμένα η πρώτη χοριακή ήταν 74 και η δεύτερη 308.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι λίγο αγχώδης γενικώς!!!Εμένα η πρώτη χοριακή ήταν 74 και η δεύτερη 308.

Καλημερα και απο μενα.

Πλακα μας κανεις βρε Αστερακι????????? Τελεια παει η χοριακη σου!!!!!!(Φανταζομαι μετα απο 4 μερες- οποτε 2πλος διπλασιασμος)Δεν τειθεται θεμα εξωμητριου.....μην αγχωνεσαι, μονο κακο κανεις και περιμενε Δευτερα να δεις το σπορακι σου. Οσο για την καρδουλα...σε πια βδομαδα εισαι...αν δεν ξερεις ποτε εκανες εμβρυομεταφορα??????Απο την 6 βδομαδα και μετα μπορει και να ακουσεις.....λες να σου κανει εκπληξη το σποραι για να ηρεμησεις?????????:tongue::tongue::tongue:


as1cJRN0g410000MzAwNDlkfDAwNzMwNWR8T3VyIGxpdHRsZSBmYWlyeSBpcw.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα.

Πλακα μας κανεις βρε Αστερακι????????? Τελεια παει η χοριακη σου!!!!!!(Φανταζομαι μετα απο 4 μερες- οποτε 2πλος διπλασιασμος)Δεν τειθεται θεμα εξωμητριου.....μην αγχωνεσαι, μονο κακο κανεις και περιμενε Δευτερα να δεις το σπορακι σου. Οσο για την καρδουλα...σε πια βδομαδα εισαι...αν δεν ξερεις ποτε εκανες εμβρυομεταφορα??????Απο την 6 βδομαδα και μετα μπορει και να ακουσεις.....λες να σου κανει εκπληξη το σποραι για να ηρεμησεις?????????:tongue::tongue::tongue:

Έκανα Δευτέρα χοριακή και μετά Πέμπτη και μετά πάλι Δευτέρα και η τελευταία χοριακή ήταν 796.Λογικά είμαι στην τέταρτη εβδομάδα (03-11 έκανα εμβρυομεταφορά).

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...