Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Γεια σας , γεια σας!!!

βρήκα λίγο χρόνο και μπήκα!!!

Τι κάνετε??

Μου λεἰπετε!!!

Ευαγγελία και Βροχερή πως είστε???

Πότε έχετε ραντεβού στον γιατρό τώρα...?

Πρέπει μου φαινεται να ξαναβάλω το πινακάκι μας... Να ενημερωνόμαστε!!!

Μιμάκο...!! Πολυ χἀρηκα που βλέπω νἐα σου!! Κάνε υπομονή..!! Σε λίγο καιρό θα ανταμειφθείς για την υπομονή σου και θα φωλιάσουν τα παγωτἀκια σου!!! Ευχομαι τα καλύτερα!!

Ιωαννούλα γλυκιά πως εισαι?? Τα μωρα μεγαλώνουν ναι... Η μία είναι πολύ πολύ ζωηρή και με έχει στο τρέξιμο... Πέρασε και κολικούς... Μας έμαθαν όλοι στην γειτονιά από το κλάμα...;) ;)

Μιμίτρα εσύ πως τα πας...?? Ο Μπέμπης??

Λιάκι γλυκό θα έχεις φουσκώσει τώρα πολύ..!! Το θαυματάκι σου κλωτσάει , κλωτσάει..??

Ελενάκι κοντεύειςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!:D:D

Τοξοτάκι νέα πλάνα, νέα αρχή!!!! Με πίστη και αισιοδοξία και όλα θα πάνε καλά...!!!

Χρὐσα μου , που είσαι?? Τα νέα σου??

Μπάστα μου!!! Τρέχεις ε..?? Εκεί που εἰσαι , θα έρθω!! Να μας λες τα νέα σου όταν προλαβαίνεις!!!

Ακούω κλάματαααααα

Σας σκέφτομαι πάντα όλες!!


WXLGp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα τσουπρίτσες μου τι κάνετε?

Εμείς εδώ στο σπίτι αραχτοί στον καναπέ και κάνουμε κούρα εγκυμοσύνης αχχαχαχαααχ

Βροχερή μου τι κάνεις γλυκιά μου? εγώ αναγούλες ούτε για δείγμα, ούτε εμετούς ούτε τίποτα είμαι πάρα πολύ καλά ευτυχώς το μόνο που έχω είναι υπνηλίες και τίποτε άλλο.

Μιμίκα μου εύχομαι σε λίγο καιρό η κοιλίτσα σου να έχει ένα, δύο, τρία υπέροχα μωράκια.

Φιλάκια σε όλα τα όμορφο κοριτσάκια


1η IVF (Δεκέμβριος 2011): Αρνητική

2η IVF (Ιούνιος 2012): Βιοχημική κύηση

3η IVF (Μαίος 2013): Βιοχημική κύηση

Ιούλιος 2013: Φυσιολογική σύλληψη

7ybJp3.png

Fxxvp3.png

Καλώς ήρθες πρίγκηπά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

577285_573843672677640_1245133481_n.jpg

Καλημερα σε ολα τα μελη!Εγκυουλες,μανουλες και σε οποιο κοριτσακι ειναι στην προσπαθεια να γινει....!Δεν το βαζουμε κατω λεμε...Παμε γερα...!Μιμι...Τοξοτακι...Hoping....περιμενω νεα σας!Στελνω φιλια στα ανηψακια που ήδη βρισκονται στο σπιτι τους αλλα και στις κοιλιτσες...μουατς!Μουτς!Να περνατε ομορφα οπου και να ειστε και να χαμογελατε.....!!!!!!!!!!!1

Link to comment
Share on other sites

Καλημερεντες σε όλες τις συναγωνιστριες,παρούσες και απουσες!!

Χάθηκα αυτές τις μέρες γιατί έχω τη μανούλα μου εδώ,ήρθε μια βδομαδουλα να μας ξεβρωμισει λίγο!!βεβαια δεν βλέπω ιδιαίτερη κίνηση!πεσαμε πάλι πέσαμε!!

Ποετουλα μου με τα διδυμακια σου!!φουσκωσαμε και κλωτσαμε!δοξα το Θεό όλα καλά ως ώρας!!φιλακια στα μπουτακια!!

Βενζελ κούρα διαβαζω!!καλα κανείς!φεεεεετα!!

Ιωαννακι μου!!πολλες γλυκές καλή μέρες με μουτσο θετική αγαπησιαρικη μπεμπεδοσκονη και σε σένα και σε όλα μου τα κοριτσακια που όπου να ναι γεμίζουν κοιλιτσες!!!!


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσάκια μου!

Πολύ καιρό εχω να γράψω ...

Χαίρομαι που είστε όλες καλά.

Εμείς κάναμε Β επιπέδου προχθές, όλα πήγαν καλά δοξα το Θεό και τον Άγιο Εφραίμ!

Ο μπεμπούλης έχει μεγαλώσει, κλωτσάει αρκετά και νιώθω όμορφα γιατί έτσι ξέρω ότι είναι καλά το ψυχουλινι μου!

Έχουμε καμιά κοπέλα για προσπάθεια?


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1235953_637162726323750_476296640_n.jpg

Καλημερα κοριτσουδια μου!!Ολα καλα?Φουσκωνουν οι κοιλιτσες σας?Φυσατε και σε εμας?Μιμιτρα χαιρομαι τοσο πολυ να μαθαινω ομορφα νεα!Μπραβο κοριτσακι μου...!!Λιακι τι κανει το περιστερακι σου?Κλωτσαει?Ευαγγελια αραξε τωρα που μπορεις μετα θα τρεχεις με χιλια...χι!χι!χι!Φιλακια στις κοιλιτσες σας κοριτσακια μου!Poetaki,φιλακια πολλα στα γλυφιτζουρακια και σε εσενα βεβαιως βεβαιως..!Μουατς!Thomy εχουμε κανενα νεο?Τοξοτακι?Θελω να ξερετε οτι σας σκεφτομαι και θελω οτι καλυτερο για εσας!Οπως καταλαβαινετε εγω δεν εχω καποιο νεο να σας γραψω στο αμεσο μελλον θα ξαναπροσπαθησω!Πελαργε ακους?Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εχετε μια υπεροχη μερα.Φιλακια πολλα σας στελνω...μουατς!Μουτς!

Link to comment
Share on other sites

Ιωάννα μου με το καλό εύχομαι στη νέα σου προσπάθεια!

Τώρα τελευταία ακούω πολλά ευχάριστα δεξιά κι αριστερά, ελπίζω σύντομα να ακούσω και τα δικά σου!

Μάκια ♡


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

thank-you.gifΜιμιτρα σε ευχαριστω.Πιστευω οτι ο θεουλης θα δωσει σε καθε κοριτσακι που θελει να γινει μανουλα.Υγεια,πιστη και θεληση να εχουμε καρδουλα μου!Φιλακια πολλα στην κοιλιτσα...μουατς!
Link to comment
Share on other sites

575269_550648448321857_1128456177_n.jpg

Αγαπουλα .. νεα οχι ακομα ! Υπομονη αυτη τη φορα και φετααααααααα ... !

Ανταποδιδω τα φιλακια !!

Συγχαρητηρια σε ολες για τις πολυ ωραιες εξελιξεις !! Με το καλο !!

Καλη συνεχεια & καλη επιτυχια σε οσες συνεχιζουν να αγωνιζονται !

Επεξεργάστηκαν by ..HOPING!!

1η-->MAY 2012 -->ICSI: ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΚΥΗΣΗ (24)

2η-->OCT 2012 -->ICSI: ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΚΥΗΣΗ (19)

3η-->MAR 2013 -->ICSI: ΑΚΥΡΗ ΕΤ

4η-->MAY 2013 -->NC-ICSI: ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ (3)

5η-->JUN 2013 -->NC-ICSI: ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΚΥΗΣΗ (71)

1455682apvfgvhztr.gif

Mom to be ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα τσουπρίτσες μου τι μου κάνετε?

Εγώ εδώ σπίτι ψιλοφουσκώνουμε όμως μας αρέσει πάρα πολύ σε άλλους δεν αρέσει αλλά φέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεετα

και εννοώ φυσικά τα ρούχα μου που διαμαρτύρονται για το φούσκωμά μου αλλά τι κάνουμε δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα


1η IVF (Δεκέμβριος 2011): Αρνητική

2η IVF (Ιούνιος 2012): Βιοχημική κύηση

3η IVF (Μαίος 2013): Βιοχημική κύηση

Ιούλιος 2013: Φυσιολογική σύλληψη

7ybJp3.png

Fxxvp3.png

Καλώς ήρθες πρίγκηπά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

575269_550648448321857_1128456177_n.jpg

Αγαπουλα .. νεα οχι ακομα ! Υπομονη αυτη τη φορα και φετααααααααα ... !

Ανταποδιδω τα φιλακια !!

Συγχαρητηρια σε ολες για τις πολυ ωραιες εξελιξεις !! Με το καλο !!

Καλη συνεχεια & καλη επιτυχια σε οσες συνεχιζουν να αγωνιζονται !

Τι κούκλος είναι αυτός Παναγία μου??


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα τσουπρίτσες μου τι μου κάνετε?

Εγώ εδώ σπίτι ψιλοφουσκώνουμε όμως μας αρέσει πάρα πολύ σε άλλους δεν αρέσει αλλά φέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεετα

και εννοώ φυσικά τα ρούχα μου που διαμαρτύρονται για το φούσκωμά μου αλλά τι κάνουμε δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα

Ευαγγελία μου να πας στα H&M, έχει πολύ φθηνά φαρδιά φορέματα.

Οχι στα εγκυμονικά, στα άλλα.

Εγώ πηρα 3 φορέματα ολα μαζί πλήρωσα 35 ευρώ και έβγαλα όλο το καλοκαίρι!


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...