Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

CAFE Μανουλες Ιουλιου 2012


rioula

Recommended Posts

Άννα τα αμύγδαλα ελπίζω να τα παίρνεις ανάλατα!!!

Ναταλάκι, σε καταλαβαίνω με τα γλυκά! Τι να πω κι εγώ που έχω άντρα ζαχαροπλάστη????

Αν ειχα αντρα ζαχαροπλαστη δεν ξερω τι θα εκανα!!! :tongue::tongue::tongue::tongue:


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ασε Αννα μου εχω παρει τετοιο φοβο που θα κανω καιρο να ξαναφαω:tongue::tongue::tongue: Το ξερω και εγω αυτο με το ασβεστιο..Και εμενα αργησε να μου το δωσει...Εσυ Αννα δεν παιρνεις καθολου??Δεν εχεις ελλειψη???

μπα δεν θα παρω καθολου,αλλωστε αν φας 2φετες τυρι σαν σπιρτοκουτο ή γιαουρτι ή γαλα ειναι το ιδιο!οποτε τρωω μπολικα γαλακτομικα τα οποια βοηθουν κ το ζαγχαρο κ ειμαστε οκ!εχω παρει τετοια φοβια με το ασβεστιο που κ να μου ελεγε η γιατρος να παρω δεν θα το εκανα με τιποτα!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

μπα δεν θα παρω καθολου,αλλωστε αν φας 2φετες τυρι σαν σπιρτοκουτο ή γιαουρτι ή γαλα ειναι το ιδιο!οποτε τρωω μπολικα γαλακτομικα τα οποια βοηθουν κ το ζαγχαρο κ ειμαστε οκ!εχω παρει τετοια φοβια με το ασβεστιο που κ να μου ελεγε η γιατρος να παρω δεν θα το εκανα με τιποτα!

Το καλο ειναι οτι τρωω και εγω πολυ τυρι και γαλα και ποτε δεν ειχα προβλημα!!!


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Το καλο ειναι οτι τρωω και εγω πολυ τυρι και γαλα και ποτε δεν ειχα προβλημα!!!

μια χαρα τοτε!βεβαια πλεον την φετα την αποφευγω γιατι ειναι πιο αλμυρη κ ετσι παιρνω μανουρι(το οποιο λετρευω στην κυριολεξια χιχιχι!)!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Allo!!Μολις γυρίσαμε απο την παιδιατρο. Τελικά δεν ήταν τιποτα επανήλθε η ατοπική δερματίτιδα μετά απο 3 χρόνια!!! Τζαπα φοβηθηκαμε. Το μονο που μας βρηκε ήταν υπερτροφικές αμυγδαλες. απο Σεπτέμβρη μας είπε να παμε μια βόλτα στο Παιδων να τον δουν.Πηραμε μια γερή δόση γλυκών και παγωτων, πηγαμε κουνιες και γυρίσαμε. Εχει κρυώσει πολύ εδω ο καιρός. Πουντιασαμε στην παιδική χαρα!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Allo!!Μολις γυρίσαμε απο την παιδιατρο. Τελικά δεν ήταν τιποτα επανήλθε η ατοπική δερματίτιδα μετά απο 3 χρόνια!!! Τζαπα φοβηθηκαμε. Το μονο που μας βρηκε ήταν υπερτροφικές αμυγδαλες. απο Σεπτέμβρη μας είπε να παμε μια βόλτα στο Παιδων να τον δουν.Πηραμε μια γερή δόση γλυκών και παγωτων, πηγαμε κουνιες και γυρίσαμε. Εχει κρυώσει πολύ εδω ο καιρός. Πουντιασαμε στην παιδική χαρα!!

Ειδες ολα μια χαρα ειναι...Κατσε να ξεκουραστεις τωρα!!!


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

ουφ τωρα θα ηρεμησεις Πενυ μιας κ δεν ειναι τιποτα!βρε κοριτσια να σας ρωτησω εχω αρχισει κ νιωθω σα να ανοιγουν τα πλευρα μου κ την κοιλια μου οσο μεγαλωνει σαν βαρια.ειναι φυσιολογικο τωρα αυτο ειναι να φρικαρω χχοχοχοχοχοχο!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Allo!!Μολις γυρίσαμε απο την παιδιατρο. Τελικά δεν ήταν τιποτα επανήλθε η ατοπική δερματίτιδα μετά απο 3 χρόνια!!! Τζαπα φοβηθηκαμε. Το μονο που μας βρηκε ήταν υπερτροφικές αμυγδαλες. απο Σεπτέμβρη μας είπε να παμε μια βόλτα στο Παιδων να τον δουν.Πηραμε μια γερή δόση γλυκών και παγωτων, πηγαμε κουνιες και γυρίσαμε. Εχει κρυώσει πολύ εδω ο καιρός. Πουντιασαμε στην παιδική χαρα!!

Υπερτροφικές αμυγδαλές έχω και εγώ. Δεν είναι κάτι, απλώς πιο ευαίσθητος ο λαιμός.

Η toulipaki που είναι? Άντε μία ακόμα μείον στη δουλειά. Κοντεύει και το Πάσχα που έχει κάτι αργίες, θα περάσει γρήγορα ο καιρός.


FEFcp3.png uSlbp2.png
Link to comment
Share on other sites

ουφ τωρα θα ηρεμησεις Πενυ μιας κ δεν ειναι τιποτα!βρε κοριτσια να σας ρωτησω εχω αρχισει κ νιωθω σα να ανοιγουν τα πλευρα μου κ την κοιλια μου οσο μεγαλωνει σαν βαρια.ειναι φυσιολογικο τωρα αυτο ειναι να φρικαρω χχοχοχοχοχοχο!!!

Αννα μου η κοιλιτσα σου ειναι μεγαλουτσικη και ισως γι'αυτο νιωθεις ετσι...Μπορει να ανοιγει....


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ κ εγω πηρα τα αποτελεσματα απο καμπυλη ζαχαρου ολα καλα..στην καλλιεργεια ουρων ημουν θετικη σε ενα βακτηριδιο e-colli κ μου εκαναν αντιβιογραμμα κ μου ειπαν οτι ισως χρειαστει να παρω αντιβιοση θα μου πει ο γιατρος μου αυριο που εχω ραντεβου..θα σκασω ειναι κτ σοβαρο?????????θα παθει τιποτα το μπεμπακι μου?????:?:oops::-(


fly185ns___.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν εχω ουτε εγώ ιδεα βρε Ναταλακι μου....Η μικροβιολογος τι σου είπε? Δηλ πρέπει να προσέξουμε πριν κανουμε την εξεταση ζαχαρου την προηγουμενη να μην φάμε γλυκά κλπ???

Εννοω ότι είμαι απο τους ανθρώπους που 10 κακα να μου πεις θα βρώ το ένα καλο και θα επαναπαυτώ νομίζοντας πως όλα είναι τελεια. Δεν είμαι απο τους ανθρώπους που το ψάχνουν γενικά.Μηπως πρέπει να αρχίσω να γίνομαι λίγο καχυποπτη και επιφυλακτική και όχι υπερμετρα αισιοδοξη??

Καλημέρα καλημέρα! αυτό ήθελα να σου πώ από χτές οτί πολυ καλά κάνεις και είσαι θετική! Μην σταματήσεις να είσαι έτσι είναι πολύ καλό αυτό που κάνεις! Μην σε πάρει από κάτω! Δεν ξέρω εάν το έχεις σκεφτεί ποτέ αλλά εάν σκέφτεσαι θετικά όλα έρχονται θετικά! Θετική ενέργεια εάν έχεις ακουστά! Εντάξει;;;;;; ;););)Όλα μια χαρά θα πάνε!!!! Κάποια άλλη στιγμή θα σου πώ τί μου είχε συμβεί και από τότε το παλεύω πολύ να μην με παίρνει από κάτω! μάκια μάκια!!!


It΄s like a red red rose that newly spred in June..

It΄s like a melody that sweetly played in tune..

And i will love you still my dear..

Till all the seas gone dry..

Till all the seas gone dry my dear

and the rocks melt with the sun..

UCjsp3.png

wWxsp2.png

[/url]4TUkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αν ειχα αντρα ζαχαροπλαστη δεν ξερω τι θα εκανα!!! :tongue::tongue::tongue::tongue:

Εγώ ξέρω τί θα έκανα!! Θα έτρωγααααααα!!!!!! Γουρούνα παιδί μου σου λέω!!!!


It΄s like a red red rose that newly spred in June..

It΄s like a melody that sweetly played in tune..

And i will love you still my dear..

Till all the seas gone dry..

Till all the seas gone dry my dear

and the rocks melt with the sun..

UCjsp3.png

wWxsp2.png

[/url]4TUkp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ κ εγω πηρα τα αποτελεσματα απο καμπυλη ζαχαρου ολα καλα..στην καλλιεργεια ουρων ημουν θετικη σε ενα βακτηριδιο e-colli κ μου εκαναν αντιβιογραμμα κ μου ειπαν οτι ισως χρειαστει να παρω αντιβιοση θα μου πει ο γιατρος μου αυριο που εχω ραντεβου..θα σκασω ειναι κτ σοβαρο?????????θα παθει τιποτα το μπεμπακι μου?????:?:oops::-(

ειναι απο τα συνηθισμενα μικρβια,μην αγωνεσαι κ φευγει ευκολα!!τιποτα δεν θα παθει κανεις!

καλημερα κοριτσακια κ εγω εχω γενικες εξετασεις ουρων κ αιματος την παρασκευη,για να δουμε τι θα δουμε χοχοχοχο!

αχ κοριτσια οσο περναει ο καιρος τοσο δυσκολοτερα κοιμαμαι,μια βολευομαι μια οχι..οτι να ναι!ευτυχως βοηθαει κ ο βοας,αλλα τι να σου κανει κ αυτος αμα γυρνας σαν την φωκια:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Allo!!Μολις γυρίσαμε απο την παιδιατρο. Τελικά δεν ήταν τιποτα επανήλθε η ατοπική δερματίτιδα μετά απο 3 χρόνια!!! Τζαπα φοβηθηκαμε. Το μονο που μας βρηκε ήταν υπερτροφικές αμυγδαλες. απο Σεπτέμβρη μας είπε να παμε μια βόλτα στο Παιδων να τον δουν.Πηραμε μια γερή δόση γλυκών και παγωτων, πηγαμε κουνιες και γυρίσαμε. Εχει κρυώσει πολύ εδω ο καιρός. Πουντιασαμε στην παιδική χαρα!!

Ωραία τα νέα με το μπεμπόνι!! Οπότε δεν είχε να κάνει ο σκυλάκος ε; Ωραία πολύ ωραία τα νέα!!!!!


It΄s like a red red rose that newly spred in June..

It΄s like a melody that sweetly played in tune..

And i will love you still my dear..

Till all the seas gone dry..

Till all the seas gone dry my dear

and the rocks melt with the sun..

UCjsp3.png

wWxsp2.png

[/url]4TUkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααα!!! Μα τι καουρες είναι αυτές???? Ανασα του δράκου που λεει και η Αννα χαχαχα

Μου φαίνεται πρέπει να κοψω το βραδινο εντελώς γιατί όλο το βραδυ ξυπναω απο τις καουρες. Χωρια οτι πρέπει να αγοράσω κοκκαλακια να πιανω τα κοτσίδια της μπεμπας μου (μαλλια δεν λένε για τις καούρες?) χαχαχα

duende ευτυχώς δεν έιχε να κανει το σκύλι με τη δερματίτιδα. Παλι καλα γιατί του αρεσει πολύ να παιζει μαζί της και θα ταν δύσκολο να τον αποτρέψω.

Μου εχετε αναψει τα αιματα με τις καμπύλες και εγώ όλο γυροφέρνω να μην την κανω,λες και θα την αποφύγω.

Βρε κορίτσια καθε μερα δεν ξέρω τι να φάω όλα μου βρωμανε και όλα μου ξινιζουν. Ή δεν τα κανω κεφι ή μου αφήνουν ασχημη επιγευση, τι θα κανω?

Σημερα λεω να φτιαξω μαλλι.Παλι βγήκαν τα λευκα γκρρρ


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...