Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

οι αντρες μας και η λιστα τους με τα ....."θα κανω καποια στιγμη"!!!!!!!!!!


Recommended Posts

οταν ο αντρας σας λεει θα κανει κατι μεσα στο σπιτι το κανει αμεσα η το βαζετε και αυτο στην λιστα με τα πραγματα που εχει πει οτι θα κανει και ενω εχουν περασει 6-7 μηνες ακομα στο οτι θα τα κανει καποια στιγμη εχουν μείνει


otB5p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ο δικος μου θα το κανει πριν καταλαβω οτι χαλασε εχει τρελα με το σπιτι πρεπει να ειναι ολα στην εντελεια.


Τα τρία θεμέλια της ζωής είναι:

να έχεις κάτι να κάνεις, κάτι να αγαπάς, και κάτι να ελπίζεις.

http://www.youtube.com/watch?v=Ftbejbi2qLM&feature=share

Link to comment
Share on other sites

τυχερη εισαι

κ μενα ο δικος μου θα κλεισουμε εξαμηνο και μετα θα κανει ΚΑΤΙ απο ολα οσα εχει πει κατα καιρους οτι θ κανει

πριν το καλοκαιρι ειπε οτι θα αλλαξει συνδεση στο τηλεφωνο για να μην πληρωνουμε πολλα......ακομα παει!!


otB5p3.png
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο θεματάκι!

Η αναβλητικότητα των ανδρών είναι παροιμιώδης!!

Ο δικός μου επί ένα χρόνο έλεγε ότι θα πάρει έναν θερμοπομπό κι έναν υγραντήρα για το δωμάτιο του παιδιού.Τελικά τα πήρε,αλλά στο μεταξύ μου είχε σπάσει τα νεύρα...

Ο τελευταίος μας στόχος για τους 2-3 μήνες που πέρασαν είναι να βάλουμε νυχτερινό ρεύμα...

Ο άντρας μου είναι πολύ νοικοκύρης γενικά και βοηθάει σε όλα, αλλά η αναβλητικότητά του είναι φοβερή!!

Μια φορά μου είχε τάξει ότι θα πλύνει ένα πολύ βρώμικο ταψί...Αν δεν το έπλενα την τέταρτη μέρα, που επιτηδες το είχα αφήσει, θα ήταν ακόμα άπλυτο

Link to comment
Share on other sites

στις δουλειες και μενα με βοηθαει

κανει τα βασικα σκουπα , πιατα ,ξεσκονισμα και μπαλκονια

πριν 2 βδομαδες λογω οτι ειχα αιμα και εμεινα στο κρεβατι μερικες μερες μου ειπε οτι θα καθαριζει ο ιδιος την τουαλετα

νομιζω μετα απο 2 βδομαδες πιστευει οτι εχουμε αυτοματο πλυσιμο στην τουαλετα αλλιως δεν μπορω να εξηγησω πως δεν εχει απορήσει που ειναι παντα καθαρη

πριν 3 μηνες πηρα ενα φαρμακειο (κουτι) για να το κρεμασουμε, ακομα ακουμπησμενο ειναι στην αποθηκη και περιμενει

δεν μπορω να καταλαβω, τους εκπαιδευουν πριν μας τους δωσουν να αναβαλουν τα παντα μπας και το γλυτωσουν και δεν τις κανουν τελικα τις δουλειες!!!

παντως δεν μπορω να πω οταν ειναι να παιξει wow η οπως λεγεται στον υπολογιστη ειναι πολυ σχολαστικος παικτης!!! και οτι λεει εκει το κανει!!


otB5p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχαχα ωραιο θεμα!εμενα ο δικος μου με βοηθαει σε ολα,ειδικα τωρα!!στα σοβαρα ειναι παντα στην ωρα του στα χαζα μας τα χαλαει...πχ εχει κανενα 20μερο που περιμενω να ανεβασει τα τελευταια καλοκαιρινα στην ντουλαπα,κ η αληθεια ειναι οτι πλεον κ εγω τα ξεχασα!!να σαι καλα Αναστασια με το θεμα σου που με εκανες να σκεφτω τις εκκρεμμοτητες αχαχαχαχα!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

βρε και σε μενα στα σοβαρα ειναι οκ ( περα απο την τουαλετα που να σας πω την αμαρτια μου οποιος και να την καθαρισει, αν δεν την περασω κ εγω μετα ενα χερι δεν νιωθω καλα) σε ολα τα αλλα ειμαστε οκ, εδω μια φορα μου σιδερωσε κιολας.οχι τελεια αλλα η προσπαθεια μετραει

αλλα και αυτα τα χαζοπραγματα ειναι σημαντικα

αυτο το φαρμακειο ποσο θελω να το δω στην θεση του

το λογαριασμο του οτε ποσο πολυ θελω να το δω να κατεβαίνει

αυτα τα χαζοπραγματα ειναι που με κανουν μερικες φορες να του πεταξω το τηγανι στο κεφαλι και ας τον λατρευω!!!!


otB5p3.png
Link to comment
Share on other sites

Εμένα αυτό το θεματάκι πολύ μου αρέσει

Θα το ενημερώνω συχνά με τις εκκρεμότητες του περιστέρη μου

γεια σας κοριτσια, πολυ ωραιο θεμα!

1 μηνα για τα πραγματα στο παταρι, που τα εβαλα εγω!

3 εβδομαδες για τα πλαστικα φυτα να μπουν στο ενυδριο (που τα επλεινα εγω, αλλιως μεσα στην μπανιερα θα ηταν ακομα!)

4 μηνες για να κρεμασει 1 ρολοι στο παιδικο και ενα σταυρο πανω απο την κουνια!

αλλα για να πω και τα καλα, αμεσως εφτιαξε τον διακοπτη του σαλονιου που καηκε:P

Link to comment
Share on other sites

Και ο δικος μου, με βοηθαει δεν μπορω να πω, και το μωρο το αλλαζει , το καθαριζει και ολα! αλλα αμα ειναι να κανει καμμια δουλεια πρεπει να το πω καμμια 20 φορες και μετα....

Οσο για τα παιχνιδια στον ΗΥ δεν μπορω ...σχολαστικοτατος!!αχααχα

Στον 8ο ειχα συσπασεις και ημουν στο κρεββατι και στον 9ο ειχα βαρυνει πολυ..

Εκανε πολλες δουλειες, σκουπα,σφουγγαρισμα, του ελεγα πως να κανει το φαι και το εκανε, πλυντηρια, μπαλκονια...με εντυνε γιατι απο τα κιλα και την κοιλια μου δεν μπορουσα να κουνηθω!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να ένα τέλειο θεματάκι!!!!!!!

Εμένα ο καλούλης μου παρ 'όλο που ξενυχτάει πολύ λόγω δουλειάς βοηθάει στα πάντα..μέχρι και ψωμί φτιάχνει...στο σπίτι τα κάνει όλα εκτός από το να απλώσει ρούχα γιατί ντρέπεται λέει αλλά κατά τα άλλα δεν έχω παράπονο...και με την μικρή πάντα βοηθούσε και βοηθάει...

Απλά ρε παιδί μου έχει ένα ελάττωμα...του λές κάτι και μπορεί να περάσει και χρόνος για να το κάνει..αναβολή στην αναβολή...έχει 2 χρόνια που μετακομίσαμε και ο καθρέφτης στην τουαλέτα της κρεβατοκάμαρας είναι ακόμα ξεκρέμαστος..2 χρόνια ναι ναι..σπάσαμε ρεκόρ εμείς...επίσης όταν ο ηλεκτρολόγος μας πέρασε τα φωτιστικά στην τραπεζαρία τρύπησε λάθος και τώρα στο ταβάνι έχουμε 2 μικρές τρυπούλες που λέει από τότε ότι θα τις στοκάρει..ακόμα το κάνει..

κάτι ακόμα και η συνέχεια αύριο..στο τρίτο μας δωμάτιο έχω βάλει επάνω από το καλοριφέρ μία απλώστρα τοίχου για να στεγνώνω τον χειμώνα κι όταν βρέχει εκεί τα ρούχα..κάποια στιγμή πριν 9 μήνες από την μία μεριά έπεσε...εδώ και 9 μήνες κάθε φορά που με βλέπει να απλώνω τα ρούχα έξω και να μουρμουράω γιατί κρυώνω μου λέει...θύμισέ μου να φτιάξω και την απλώστρα στο καλοριφέρ...γελάω και βρίζω μαζί...

συνεχίζεται.......


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα εδώ και μια εβδομάδα με...απειλεί ότι θα μου δείξει αυτός κι ακόμα δεν έχω δει τίποτα!

Αλλη μια εκκρεμότητα λοιπόν...

Αλήθεια, κορίτσια, τι λέτε να θέλει να μου δείξει;

Link to comment
Share on other sites

Εμένα εδώ και μια εβδομάδα με...απειλεί ότι θα μου δείξει αυτός κι ακόμα δεν έχω δει τίποτα!

Αλλη μια εκκρεμότητα λοιπόν...

Αλήθεια, κορίτσια, τι λέτε να θέλει να μου δείξει;

χαχαχαχαχα οταν σου διξει πες μας κ μας εχουμε περιεγεια !!!:lol::lol::lol::lol:


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια το θεματακι δεν ξερω αν με συμφερει γιατι θυμαμαι κ τις δικες μου εκκρεμοτητες που εκανα πολυ κοπο για να τις ξεχασω χαχαχα

εμενα ο γλυκος μου αντρουλης μπορει να το ξεχασει κ για κανα χρονο κ ας του το θυμισω καθε μερα εχει ισχυρη θεληση τι να πω


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κ εγω εχω εκκρεμοτητες αλλα μπορει ν περασει μια βδομαδα...οχι χρονο οπως κανουν οι αντρες

πολλα απο αυτα που ειναι ν γινουν μπορω ν τα κανω και μονη μου αλλα δεν θελω, καλο ειναι να μην τους κακομαθαινουμε κιολας


otB5p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...