Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πραγματικα θέλω να αρχισω να μαζευω το σπιτι μου για τα Χριστουγεννα!!! Αυτο που λατρέυω που ειχα παρει ειναι το Χρυσο κομματι κουρτινα που ειχα πάρει για το Σαλόνι ...

Λατρευω την Χριστουγεννιατικη ατμοσφαιρα και την μυρωδια απο την σοκολάτα και τα γλυκισματα!!! Χα,χα ΜΜΜ και κανέλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια.

Μπηκα να γκρινιαξω-παλι-:oops::|

Οπως σας ξαναειπα ο αντρας μου δεν με βοηθαει καθολου στο σπιτι.

Δεν σηκωνει ουτε καν το ποτηρι του να το παει στο νεροχυτη.

Αυτος οπως λεει δουλευει κ επειδη εγω επειδη δεν δουλευω πρεπει να εχω το σπιτι στην εντελεια.

Ειναι και σπαστικος με την καθαριοτητα!!

Παει κ ανακαλυπτει κατι γωνιες ξεχασμενες κ μου κανει παρατηρηση γιατι εχουν σκονη.

Κοιταει κατω απο τα κρεββατια κ τους καναπεδες να δει αν ειναι καθαρα.

Κοιταει τα φωτιστικα μεσα στο φως να δει αν γυαλιζουν.

Σπαστικος σας λεω!Και εγω βαρεθηκα να ασχολουμαι κ να στεναχωριεμαι με αυτα κ απλως του λεω οκ θα τα κανω.

Σημερα με εκνευρισε παρα πολυ.

Ηρθε σπιτι και εγω καθαριζα τα ντουλαπια της κουζινας.

Τι κανεις μου λεει?Καθαριζω του λεω,δεν βλεπεις?

Πως κ ετσι λεει?Αφου εσυ δεν καθαρισες εδω μεσα ΠΟΤΕ σου!!!

Εμεινα κοριτσια!!!:shock::shock::shock:

Τι λες του λεω,κ ολα πως γινοντε,μονα τους?

Κοιτα μου λεει σκονη που εχουν τα στορια?Κοιτα τα αλουμινια στο φως χαλια ειναι!Δεν κανεις τιποτα!!!

Εκλαιγα μιση ωρα..:|

Εδω κ ενα μηνα δεν ειμαι καλα και ισα που μπορω να κανω τα βασικα κοριτσια.:?

Μετα καταλαβε τις μ"λα@κιες του και μου ειπε να φερνω κοπελα μια φορα το μηνα να με βοηθαει και πηγε κ μου εφερε και ενα Μεγαλο παγωτο... αχχ αυτα που τρωνε στις ταινιες οταν χωρισουν??καταλαβατε??μιαμ,εφαγα ηδη το μισο!!:tongue:

Αυτα!Τα ειπα και ξεθυμανα!!

axxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx!!! μερικες φορες ανοιγουν το στομα τους κ δεν ξερουν τι λενε!!!! βαζω κ τον δικο μου μεσα!!!

μην σκας κοριτσακι μου, παρε την γυναικα κ σκεψου το μπεμπινι στην κοιλια σου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια μου να σας πω εγω εχω τζακι λυπαμαι αλλα δε το εχουμε ευχαριστηθει μεχρι τωρα :? στην αρχη καπνιζε ντουμανιαζε το σπιτι σκονη και σταχτη παντου.

εμπαινες σπιτι οταν ηταν σβηστο το τζακι και μυριζε η σταχτη αν δεν την ειχαμε μαζεψει σα χασαποταβερνα:evil:

μετα ο μικρος ξεκινησε να περπαταει και να πεταει μεσα οτι βρει για να βλεπει τι φλογα.

βρωμα απο τα ξυλα επειδη ειμαστε διαμερισμα και τα αναβαζαμε με το ανσασερ περναγαν μεσα απο το σαλονι τα βγαζαμε στο μαλκονι και μετα μεσα εξω να περνουμε.

μου αρεσει οταν αναβει αλλα εχει πολλυ βρωμα και δε την μπορω.

αυτη τη στιγμη εχουμε μεσα κερια:oops:δε το βλεπω φετος να αναβει εχω και τις ορμονες να χορευουν λογω εγκυμοσυνης οποτε ...του χρονου να ειμαστε καλα;)

ειπε καποια οτι θελει τζακι;


as1cCyI0g410000MDAwNjExMmR8NTYzMjYzb2R8dGlnZXIgbm8xIGVpbmFp.gif

as1cOEg0g410000Nzc3MTE1enw1NjFkfHRpZ2VyIG5vMiBlaW5haQ.gif

Link to comment
Share on other sites

ειρηνη μου αξιζει εστω μια τεταρτη μετα το σχολειο να πεταχτεις εγω πηρα του μικρου μια πυτζαμουλα με 8 ευρω αλλα εχει πολλα λευκα ειδη κουρτινες -ριχταρια-τραπεζομαντηλα καλτσες φορμες κλπ κλπ.

εγω θα ξαναπαω γιατι θελω να αλλαξω κουρτινες στο σαλονι μου τις εχω 6 χρονια αλλα ειναι κυπαρισσι με καφε και με τα βεγκε επιπλα τελικα το αποτελεσμα ειναι σκουρο και με κουρασε θελω μια αλλαγη φετος.

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες... αν χρειαστώ κάτι θα σε ξαναρωτήσω! ;)

ΜΕ ΓΕΙΑ οι αγορές σας!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου να σας πω εγω εχω τζακι λυπαμαι αλλα δε το εχουμε ευχαριστηθει μεχρι τωρα :? στην αρχη καπνιζε ντουμανιαζε το σπιτι σκονη και σταχτη παντου.

εμπαινες σπιτι οταν ηταν σβηστο το τζακι και μυριζε η σταχτη αν δεν την ειχαμε μαζεψει σα χασαποταβερνα:evil:

μετα ο μικρος ξεκινησε να περπαταει και να πεταει μεσα οτι βρει για να βλεπει τι φλογα.

βρωμα απο τα ξυλα επειδη ειμαστε διαμερισμα και τα αναβαζαμε με το ανσασερ περναγαν μεσα απο το σαλονι τα βγαζαμε στο μαλκονι και μετα μεσα εξω να περνουμε.

μου αρεσει οταν αναβει αλλα εχει πολλυ βρωμα και δε την μπορω.

αυτη τη στιγμη εχουμε μεσα κερια:oops:δε το βλεπω φετος να αναβει εχω και τις ορμονες να χορευουν λογω εγκυμοσυνης οποτε ...του χρονου να ειμαστε καλα;)

ειπε καποια οτι θελει τζακι;

ναι,μια χαρα τα λες,σε καταλαβαινω.

ξεχασα να αναφερω στο προηγουμενο μου ποστ τη βρωμια απο τα ξυλα μεχρι να τα πας στο τζακι!!ασε που καποιες φορες ειχαν και ενα λοχο μυρμηγκια μεσα στους κορμους κ γεμιζε το σαλονι!!ακους Ειρηνη?

Link to comment
Share on other sites

οποτε θες κι αν θες κανεις και καμια βραδινη βαρδια χαχχααχαχαχ

χαρα μου χαρας το κουραγιο σου με το θηλασμο. το μπεμπακι ειναι γλυκα,

δυο παιδακια εχεις αν εχω καταλαβει καλα να σου ζησουν:P


as1cCyI0g410000MDAwNjExMmR8NTYzMjYzb2R8dGlnZXIgbm8xIGVpbmFp.gif

as1cOEg0g410000Nzc3MTE1enw1NjFkfHRpZ2VyIG5vMiBlaW5haQ.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


οποτε θες κι αν θες κανεις και καμια βραδινη βαρδια χαχχααχαχαχ

χαρα θα πεθανωωωωωωωωωωωωωω!!!!! τι ειναι αυτος ο γλυκας!!!!

θα του φαω το λαιμουδακι!!! κ τα πατουσια του!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου να σας πω εγω εχω τζακι λυπαμαι αλλα δε το εχουμε ευχαριστηθει μεχρι τωρα :? στην αρχη καπνιζε ντουμανιαζε το σπιτι σκονη και σταχτη παντου.

εμπαινες σπιτι οταν ηταν σβηστο το τζακι και μυριζε η σταχτη αν δεν την ειχαμε μαζεψει σα χασαποταβερνα:evil:

μετα ο μικρος ξεκινησε να περπαταει και να πεταει μεσα οτι βρει για να βλεπει τι φλογα.

βρωμα απο τα ξυλα επειδη ειμαστε διαμερισμα και τα αναβαζαμε με το ανσασερ περναγαν μεσα απο το σαλονι τα βγαζαμε στο μαλκονι και μετα μεσα εξω να περνουμε.

μου αρεσει οταν αναβει αλλα εχει πολλυ βρωμα και δε την μπορω.

αυτη τη στιγμη εχουμε μεσα κερια:oops:δε το βλεπω φετος να αναβει εχω και τις ορμονες να χορευουν λογω εγκυμοσυνης οποτε ...του χρονου να ειμαστε καλα;)

ειπε καποια οτι θελει τζακι;

μηπως κατι φταιει?? γιατι το δικο μου τουλαχιστον δε μυριζει καθολου και δε το καθαριζω απο τις σταχτες καθε μερα ουτε ντουμανιαζει ουτε τιποτα ουτε σκονη στα επιπλα που ειπε η χριστιανα πιο πανω

να πω ομως οτι στο αλλο μου το σπιτι που ηταν και μεζονετα και φουγαρο δε ξερω και πω το λενε περναγε μεσα απο τη κρεβατακαμαρα μας εκτος οτι καπνιζε ολο το σπιτι καθε φορα που το αναβαμε βρωμαγε ολη η κρεβατοκαμαρα και δε μπορουσαμε να κοιμηθουμε γι αυτο σου λεω μηπως κατι φταιει τωρα στο καινουργιο σπιτι ειναι αψογο δεν εχω κανενα προβλημα


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Φαγαμε τη σουπίτσα μας και ευτυχως ηταν ότι επρεπε σήμερα με το κρύο.Ο αντρας μου ξαναεφυγε για δουλεια,εγω μαζεψα την κουζίνα ,εβαλα πλυντηριο,εκανα ενα πέρασμα το μπάνιο ,σκούπισα το σαλόνι και την κουζίνα και αν δω πως υπάρχει περιπτωση να στρωσω το σαλόνι θα σφουγγαρίσω, αλλιώς αυριο.Και πάλι είμαι εδω με το καφεδάκι μου.

Χριστιάνα,γιατί δεν καθεσαι να του πεις δυο ωραία λογάκια του αντρα σου?Μερικές φορες θελουν λίγο ταρακούνημα για να καταλάβουν.

Φανταζομαι τη χαρα του μικρού Ειρήνη ,που δεν εχει σχολειο....


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

ναι,μια χαρα τα λες,σε καταλαβαινω.

ξεχασα να αναφερω στο προηγουμενο μου ποστ τη βρωμια απο τα ξυλα μεχρι να τα πας στο τζακι!!ασε που καποιες φορες ειχαν και ενα λοχο μυρμηγκια μεσα στους κορμους κ γεμιζε το σαλονι!!ακους Ειρηνη?

χριστιανα μου ο αντρουλη σου λεει τις κλασσικες εξυπναδες εμενα σημερα τομεσημερι πριν κοιμηθουν εγω απλωνα και εκεινος πηρε την ηλεκτρικη να βαλει σκουπα αφου και καλα με βοηθαει λογω εγκυμοσυνης αλλα επειδη λεει του αρεσει να ζει καθαρα:shock: λες και ζουμε σε αυλη.αν ειναι δυνατον,εγω του εχω πει οτι τα χριστουγεννα οο αγ.βασιλης θα του παρει σετ ξεσκονοπανο.:lol::lol::lol:

εγω εχω τρελλο κολλημα με τοσπιτι αλλα πρωτα βαζω τη τακτοποιηση δε θελω τιποτα εκτος θεσης μπορει να με ακουσει ολη η πολυκατοικια αλλα με σκονη μπορω να ζησω στα επιτρεπτα ορια.

αλλα φαντασου οτι εμενα θα δει τη σιτα στο μπανιο ή πισω απο το πλυντηριο κατω απο τη ντουλαπα στο μπαλκονι σε κουλα μερη.

τα ειπα για να σε ξεφουντωσω αλλα φουντωσα εγω παω να τους ξυπνησω και τους δυο.φιλακια πολλα


as1cCyI0g410000MDAwNjExMmR8NTYzMjYzb2R8dGlnZXIgbm8xIGVpbmFp.gif

as1cOEg0g410000Nzc3MTE1enw1NjFkfHRpZ2VyIG5vMiBlaW5haQ.gif

Link to comment
Share on other sites

χαρα μου χαρας το κουραγιο σου με το θηλασμο. το μπεμπακι ειναι γλυκα,

δυο παιδακια εχεις αν εχω καταλαβει καλα να σου ζησουν:P

γλυκια μου δε θηλαζω δυστυχως μου κοπηκε δε μπορεσα να το ενεργοποιησω ξανα

σ ευχαριστω πολυ καλη μου!!


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...