Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

ξεχασα να πω απορυππαντικο χρησιμποιο ariel ή skip υγρο και μαλακτικο lenor αυτα που μου αρεσουν ειναι το χρυσο, μαυρο γκρι καο μπλε και soypline συμπηκνωμενο παλι το μωβ η το κοκκινο αυτα


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλή δυναμη φιλενάδα!Πω,πω,ολοι τωρα γιορτάζουν????

Για τις κυρίς σκέψου καλλυντικά του κορρε,εχει πολύ ωραία πακέτα,πυταμες η νυχτικάκια,πορτοφόλια...Η την Ειρήνη πακέτο για ενα μανικιούρ!;):P:p

Για τα μικρα ,πυτζαμάκια,βιβλία,παζλ,επιταπέζια,η αν αθες κατι ακριβότερο,φόρμες ,ζακετούλες φούτερ...

χαχαχαχα... ευχαριστώ Χρυσάκι μου...;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

ειρηνη μουυ ειναι στη φιλαδελφειας κατω απο τη πλατεια κρηνης.

ανεβηκα με τα ποδια ολο ευθεια απο τη γρεβενων.ενα 20λεπτο εκανα καθοτι προχωραω και αργα αργα τωρα;)

τα ειδα καθε φορα που παω στο σκλαβενιτη χαζευω τη βιτρινα του...μονο τη χαζευω:rolleyes:

Λες να πάω κάποια στιγμή? Αξίζει? Τετάρτες με βολεύει πολύ γιατι Σάββατο σχεδόν πάντα δουλεύω και Δευτέρες, στον Αγ. Νικολαο δεν εχει τιποτα... :?


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Georgina πολυ ωραιες ιδεες σου εδωσαν τα κοριτσια για τα δωρα.

Παντως επειδη ξερεις πως θα εχεις αυτες τις υποχρεωσεις, θα ηταν καλη ιδεα να μοιραζες το κοστος των δωρων ξεκινωντας να τα αγοραζεις λιγα λιγα δυο μηνες ας πουμε πριν.Ετσι ωστε να μην σου ερχονται ολα μαζι μαζεμενα σε ενα μηνα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ειρηνη μου συγνωμη που θα το πω αλλα και εμεις εχουμε ξεκινησει να αναβουμε τζακι

Αχ.... τα νεύρα μου! :? Ολες έχετε τζάκι... !

Στο τέλος θα πάρω καμιά ψησταριά και θα την ανάψω στη γωνία του σαλονιού μου λέμε! :?:tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχ.... τα νεύρα μου! :? Ολες έχετε τζάκι... !

Στο τέλος θα πάρω καμιά ψησταριά και θα την ανάψω στη γωνία του σαλονιού μου λέμε! :?:tongue:

αχ στο εχω ξαναπει αλλα αμα ημουνα πλουσια ειλικρινα θα σου εκανα ενα δωρο:(


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ.... τα νεύρα μου! :? Ολες έχετε τζάκι... !

Στο τέλος θα πάρω καμιά ψησταριά και θα την ανάψω στη γωνία του σαλονιού μου λέμε! :?:tongue:

Don`t worry my dear! Ουτε και εγω εχω τζακι!!

Και να σου πω και κατι?Δεν θα ηθελα να ειχα!Ειχαμε στο πατρικο μου,οκ τελειο ειναι αναμμενο, αλλα μετα ποιος το καθαριζει?και αν το αναβεις πρπει να το καθαριζεις καθε μερα.ασε τη σταχτη πανω στα επιπλα!!απαπα!!βαριεμαι απιστευτα λεμε!!!!!!

Οποτε θελω λοιπον τζακι παω στη μαμα μου ή την πεθερα μου κ το απολαμβανω χωρις να χρειαζεται μετα να το καθαρισω!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να ενημέρώσω ότι και εγώ θελω τζακι και ας μην το ηθελα καποτε?!!

Ευχαριστώ Ειρηνη μου για τα καλά σου λόγια!!!

Ειρηνη μου ειχες αναφέρει κάποια στιγμή για κεράκια που αγοράζεις για πες μαγαζί!

Αχ!! Μπράβο Ειρηνη μου ωραια ατμόσφαιρα έκανες!!! Μπράβο!!! Πιτζαμουλες, καφεδάκια , φιλενάδιτσες!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...