Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      @DizzyツMommy έκανες την ωοληψια ; Πως πήγε ;

      @Antonia_ πως πάει η προετοιμασία ; Ποτέ θα κανείς υπερήχο ;;

      Καλημέρα κορίτσια, όχι τελικά δεν έκανα την ωοληψια. Θα πάμε σε επόμενη προσπάθεια. Θα χρειαστώ gonal καθώς δεν μπορώ να ξαναπάρω απ' την επιτροπή τόσο σύντομα. Αν γνωρίζετε κάτι το εκτιμώ πάρα πολύ!

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μηπως κατι φταιει?? γιατι το δικο μου τουλαχιστον δε μυριζει καθολου και δε το καθαριζω απο τις σταχτες καθε μερα ουτε ντουμανιαζει ουτε τιποτα ουτε σκονη στα επιπλα που ειπε η χριστιανα πιο πανω

να πω ομως οτι στο αλλο μου το σπιτι που ηταν και μεζονετα και φουγαρο δε ξερω και πω το λενε περναγε μεσα απο τη κρεβατακαμαρα μας εκτος οτι καπνιζε ολο το σπιτι καθε φορα που το αναβαμε βρωμαγε ολη η κρεβατοκαμαρα και δε μπορουσαμε να κοιμηθουμε γι αυτο σου λεω μηπως κατι φταιει τωρα στο καινουργιο σπιτι ειναι αψογο δεν εχω κανενα προβλημα

σιγουρα κατι φταει αλλα τι;

περυσι ηρθε ενας μαστορας και σηκωσε τη καμιναδα πιο ψιλα επειδη ειμαστε 6 οροφο την ειχε κανει ο κατασκευαστης στο ιδιο υψος με τις αλλες και επρεπε να ηταν πιο ψηλα για να τραβαει.αφηνουμε και λιγο ανοιχτα μια μπαλκονοπορτα καναμε και μια τρυπα στον εξωτερικο τοιχο απο το μπαλκονι να περνει οξυγονο αλλα παλι τα ιδια σε μικροτερο βαθμο.δε ξερω πρεπει να ειναι λαθος ολο απο την κατασκευη του.:?


as1cCyI0g410000MDAwNjExMmR8NTYzMjYzb2R8dGlnZXIgbm8xIGVpbmFp.gif

as1cOEg0g410000Nzc3MTE1enw1NjFkfHRpZ2VyIG5vMiBlaW5haQ.gif

Link to comment
Share on other sites

χαρα θα πεθανωωωωωωωωωωωωωω!!!!! τι ειναι αυτος ο γλυκας!!!!

θα του φαω το λαιμουδακι!!! κ τα πατουσια του!!!

ελα ελα και εσυ αλλα να ξερετε οποια ερχετε θα κανει και βάρδια


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

καλά τα μπουτάκια είναι μούρλια!!Ειρήνη μου εγω εχω δυο τζάκια αλλά δεν ανάβω κανένα...κατ εμε είναι μπελάς και βρωμιά...εχει και τα ωραία του δεν μπορώ να πω, αλλά τώρα με δυο μωρά είναι κυρίως μπελάς!!οπότε δες και αυτή την οπτική;)


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σιγουρα κατι φταει αλλα τι;

περυσι ηρθε ενας μαστορας και σηκωσε τη καμιναδα πιο ψιλα επειδη ειμαστε 6 οροφο την ειχε κανει ο κατασκευαστης στο ιδιο υψος με τις αλλες και επρεπε να ηταν πιο ψηλα για να τραβαει.αφηνουμε και λιγο ανοιχτα μια μπαλκονοπορτα καναμε και μια τρυπα στον εξωτερικο τοιχο απο το μπαλκονι να περνει οξυγονο αλλα παλι τα ιδια σε μικροτερο βαθμο.δε ξερω πρεπει να ειναι λαθος ολο απο την κατασκευη του.:?

σιγουρα γιατι το ιδιο ειχαμε παθει και εμεις με αποτελεσμα ενω τρελενομουνα να το αναψω να απογοητευομαι καθε φορα τωρα ομως με αυτο που παει μια χαρα του εχω αλλαξει τα φωτα


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

ναι,μια χαρα τα λες,σε καταλαβαινω.

ξεχασα να αναφερω στο προηγουμενο μου ποστ τη βρωμια απο τα ξυλα μεχρι να τα πας στο τζακι!!ασε που καποιες φορες ειχαν και ενα λοχο μυρμηγκια μεσα στους κορμους κ γεμιζε το σαλονι!!ακους Ειρηνη?

... καλε ναι! Σας διαβάζω με πολύ προσοχή! :tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

καλά τα μπουτάκια είναι μούρλια!!Ειρήνη μου εγω εχω δυο τζάκια αλλά δεν ανάβω κανένα...κατ εμε είναι μπελάς και βρωμιά...εχει και τα ωραία του δεν μπορώ να πω, αλλά τώρα με δυο μωρά είναι κυρίως μπελάς!!οπότε δες και αυτή την οπτική;)

Πόσα??????????????!!!!!!!!!!!!!!! :shock::shock: :tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Πόσα??????????????!!!!!!!!!!!!!!! :shock::shock: :tongue:

ναι εχω από ένα στα δυο πρώτα επίπεδα του σπιτιού - ένα στην κουζίνα και ένα στο σαλόνι - αλλά όπως σου είπα Ειρηνάκι μου τζάμπα κόπος μου είναι στην ήδη φορτωμένη "καμπούρα" μου!!

κατά τα άλλα...να αναφέρω ότι έπλυνα 4-5 παλτουδάκια δικά μου μάλλινα, καλά...στο πλυντήριο στο σύντομο πρόγραμμα για τα ευαίσθητα. Λεφτά για καθαριστήριο γιοκ οπότε κάτι έπρεπε να κάνω....Λοιπόν βγήκαν μια χαρά!Δεν λέω να το κάνετε, λέω απλώς ότι το έκανα κ πέτυχε;);)

και για το θέμα με τις άδειες ανατροφής των δημοσίων....έχετε δίκιο είναι άδικο γαι τις υπόλοιπες. Εγω πάντως μόνο γι αυτές τις διευκολύνσεις επέλεξα όταν επέλεξα να γίνω Δημόσιος υπάλληλος γιατί τον καιρό εκείνο είχα και άλλες επιλογές απ τις οποίες θα έβγαζα πολλάααααα λεφτά, ενω απ το δημοσιουπαλληλίκι..ξέρετε...:?


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χαρα τι φωτο ειναι αυτες?????????????τι πλασματακι ?τι μπουτακια?τα αυτακι????????????δωστου ενα ζουμερο φιλακι απο μας!!!!!!!!!!!!:P

2600 γεννηθηκε το μικρακι σου?εμενα 2450.

αχ κοριτσια σαν σημερα το βραδυ πριν 16 μηνες εμπαινα στο μαιευτηριο να γεννησω!!!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πόσα??????????????!!!!!!!!!!!!!!! :shock::shock: :tongue:

ειδες ειρηνη μου αδικια???χαχαχ

Χαρα τι φωτο ειναι αυτες?????????????τι πλασματακι ?τι μπουτακια?τα αυτακι????????????δωστου ενα ζουμερο φιλακι απο μας!!!!!!!!!!!!:P

2600 γεννηθηκε το μικρακι σου?εμενα 2450.

αχ κοριτσια σαν σημερα το βραδυ πριν 16 μηνες εμπαινα στο μαιευτηριο να γεννησω!!!:D

θα του δωσω οσα θελετε

2600 αλλα 8μηνιτικο περιπου


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Επισης θελω να σας πω οτι εχω ενα σπιτι μπαχαλο!!!!!!!:(

Απο το πρωι εκανα ελαχιστα πραγματα εφτιαξα σπανακορυζο για εμας και κοτοσουπα για τον μικρο μου,επλυνα οτι πιατικα ειχα βγει εξω και επλυνα το μπανιο...

Link to comment
Share on other sites

Αχ... τι υπέροχα... το θέμα μας λες και γέμισε μωρουδίλα βρε κόρες.... αχ!!

Μανούλα του Κωνσταντίνου, τι υπέροχα πράγματα μου θύμισες τώρα!!!!!!!! :P

Σήμερα έχει γεννέθλια ή αύριο?


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

ειδες ειρηνη μου αδικια???χαχαχ

θα του δωσω οσα θελετε

2600 αλλα 8μηνιτικο περιπου

Εμένα σχεδόν 4 κιλά το γιγαντάκι μου... και αναλογιστείτε {όσες με ξέρετε} πως θα μπορούσε να βγει ένα 4κιλο από μένα...! :shock::tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...