Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Ηθελα να ενημέρώσω ότι και εγώ θελω τζακι και ας μην το ηθελα καποτε?!!

Ευχαριστώ Ειρηνη μου για τα καλά σου λόγια!!!

Ειρηνη μου ειχες αναφέρει κάποια στιγμή για κεράκια που αγοράζεις για πες μαγαζί!

Αχ!! Μπράβο Ειρηνη μου ωραια ατμόσφαιρα έκανες!!! Μπράβο!!! Πιτζαμουλες, καφεδάκια , φιλενάδιτσες!!!

Τι ευχαριστείς παιδί μου? Αληθεια λέω! Να βάλεις κι άλλες φωτο να δειξεις στα κορίτσια που δεν τα έχου δει! ;)

Οχι εγώ, η άλλη Ρηνιώ ήταν και αν θυμάμαι είχε γράψει δ/νση... :|

Οντως.. την έχω καταβρεί! :D


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσια.

Μπηκα να γκρινιαξω-παλι-:oops::|

Οπως σας ξαναειπα ο αντρας μου δεν με βοηθαει καθολου στο σπιτι.

Δεν σηκωνει ουτε καν το ποτηρι του να το παει στο νεροχυτη.

Αυτος οπως λεει δουλευει κ επειδη εγω επειδη δεν δουλευω πρεπει να εχω το σπιτι στην εντελεια.

Ειναι και σπαστικος με την καθαριοτητα!!

Παει κ ανακαλυπτει κατι γωνιες ξεχασμενες κ μου κανει παρατηρηση γιατι εχουν σκονη.

Κοιταει κατω απο τα κρεββατια κ τους καναπεδες να δει αν ειναι καθαρα.

Κοιταει τα φωτιστικα μεσα στο φως να δει αν γυαλιζουν.

Σπαστικος σας λεω!Και εγω βαρεθηκα να ασχολουμαι κ να στεναχωριεμαι με αυτα κ απλως του λεω οκ θα τα κανω.

Σημερα με εκνευρισε παρα πολυ.

Ηρθε σπιτι και εγω καθαριζα τα ντουλαπια της κουζινας.

Τι κανεις μου λεει?Καθαριζω του λεω,δεν βλεπεις?

Πως κ ετσι λεει?Αφου εσυ δεν καθαρισες εδω μεσα ΠΟΤΕ σου!!!

Εμεινα κοριτσια!!!:shock::shock::shock:

Τι λες του λεω,κ ολα πως γινοντε,μονα τους?

Κοιτα μου λεει σκονη που εχουν τα στορια?Κοιτα τα αλουμινια στο φως χαλια ειναι!Δεν κανεις τιποτα!!!

Εκλαιγα μιση ωρα..:|

Εδω κ ενα μηνα δεν ειμαι καλα και ισα που μπορω να κανω τα βασικα κοριτσια.:?

Μετα καταλαβε τις μ"λα@κιες του και μου ειπε να φερνω κοπελα μια φορα το μηνα να με βοηθαει και πηγε κ μου εφερε και ενα Μεγαλο παγωτο... αχχ αυτα που τρωνε στις ταινιες οταν χωρισουν??καταλαβατε??μιαμ,εφαγα ηδη το μισο!!:tongue:

Αυτα!Τα ειπα και ξεθυμανα!!

Καλέ γιατί δεν του δωσες το πανί επιτόπου; Αφού δεν τα κάνεις συχνά/ καλά/ επαρκώς ας σου δείξει πώς γίνεται σωστά. Και μάλιστα ας σου το δείχνει συχνά...... Καλή η λύση που πρότεινε πάντως δεν μπορώ να πώ.....


sbxre6a2f.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια.

Μπηκα να γκρινιαξω-παλι-:oops::|

Οπως σας ξαναειπα ο αντρας μου δεν με βοηθαει καθολου στο σπιτι.

Δεν σηκωνει ουτε καν το ποτηρι του να το παει στο νεροχυτη.

Αυτος οπως λεει δουλευει κ επειδη εγω επειδη δεν δουλευω πρεπει να εχω το σπιτι στην εντελεια.

Ειναι και σπαστικος με την καθαριοτητα!!

Παει κ ανακαλυπτει κατι γωνιες ξεχασμενες κ μου κανει παρατηρηση γιατι εχουν σκονη.

Κοιταει κατω απο τα κρεββατια κ τους καναπεδες να δει αν ειναι καθαρα.

Κοιταει τα φωτιστικα μεσα στο φως να δει αν γυαλιζουν.

Σπαστικος σας λεω!Και εγω βαρεθηκα να ασχολουμαι κ να στεναχωριεμαι με αυτα κ απλως του λεω οκ θα τα κανω.

Σημερα με εκνευρισε παρα πολυ.

Ηρθε σπιτι και εγω καθαριζα τα ντουλαπια της κουζινας.

Τι κανεις μου λεει?Καθαριζω του λεω,δεν βλεπεις?

Πως κ ετσι λεει?Αφου εσυ δεν καθαρισες εδω μεσα ΠΟΤΕ σου!!!

Εμεινα κοριτσια!!!:shock::shock::shock:

Τι λες του λεω,κ ολα πως γινοντε,μονα τους?

Κοιτα μου λεει σκονη που εχουν τα στορια?Κοιτα τα αλουμινια στο φως χαλια ειναι!Δεν κανεις τιποτα!!!

Εκλαιγα μιση ωρα..:|

Εδω κ ενα μηνα δεν ειμαι καλα και ισα που μπορω να κανω τα βασικα κοριτσια.:?

Μετα καταλαβε τις μ"λα@κιες του και μου ειπε να φερνω κοπελα μια φορα το μηνα να με βοηθαει και πηγε κ μου εφερε και ενα Μεγαλο παγωτο... αχχ αυτα που τρωνε στις ταινιες οταν χωρισουν??καταλαβατε??μιαμ,εφαγα ηδη το μισο!!:tongue:

Αυτα!Τα ειπα και ξεθυμανα!!

αχ Χριστιάννα μου σε καταλαβαίνω να ξερες πόσο!!!!

Να γκρινιάξω και εγώ λίγο συγνώμη ε?

πέρισυ έως και πριν απο λίγο καιρό η πεθερά μου ερχόταν στο σπίτι και κρατούσε τον Δημήτρη!! Στην αρχή έλεγα καλά είναι γιατί μαγείρευε, άπλωνε και κανένα πλυντήριο. όμως όσο περνούσε ο καιρός ήταν όλο μούτρα, γκρίνια..... και όχι σε μένα κατευθείαν τα έλεγε στον γίο της!!! γιατί δεν σκουπίζετε κάθε μέρα? γιατί αφήνει τόσα ασιδέρωτα? γιατί βάζει το ένα εδώ να το βάζει εκεί? γιατί δεν έραψε εκείνο? γιατί δεν έκανε το άλλο? όλο κουσούρια!!!! Βέβαια ο άντρας μου δεν έχω παράπονο καταλαβαίνει ότι να δουλεύεις απο το πρωί και να γυρίζεις το απόγευμα στο σπίτι δεν είναι εύκολο να τα προλαβαίνεις όλααααα.... Αλλα βέβαια και εγώ προσπαθώ να είμαι εντάξει με το σπίτι!!!

Τελικά πήρα την κατάσταση στα χερια μου (αν το άφηνα κι άλλο στο τέλος σίγουρα θα αρχίζαμε τους καυγάδες και με τον άντρα μου) και ας μην τα είχε πει σε μένα και μπήκαν τα πράγματα στην θέση τους!!!

Συγνώμη αν σας έπριξα!!!

Link to comment
Share on other sites

αχ Χριστιάννα μου σε καταλαβαίνω να ξερες πόσο!!!!

Να γκρινιάξω και εγώ λίγο συγνώμη ε?

πέρισυ έως και πριν απο λίγο καιρό η πεθερά μου ερχόταν στο σπίτι και κρατούσε τον Δημήτρη!! Στην αρχή έλεγα καλά είναι γιατί μαγείρευε, άπλωνε και κανένα πλυντήριο. όμως όσο περνούσε ο καιρός ήταν όλο μούτρα, γκρίνια..... και όχι σε μένα κατευθείαν τα έλεγε στον γίο της!!! γιατί δεν σκουπίζετε κάθε μέρα? γιατί αφήνει τόσα ασιδέρωτα? γιατί βάζει το ένα εδώ να το βάζει εκεί? γιατί δεν έραψε εκείνο? γιατί δεν έκανε το άλλο? όλο κουσούρια!!!! Βέβαια ο άντρας μου δεν έχω παράπονο καταλαβαίνει ότι να δουλεύεις απο το πρωί και να γυρίζεις το απόγευμα στο σπίτι δεν είναι εύκολο να τα προλαβαίνεις όλααααα.... Αλλα βέβαια και εγώ προσπαθώ να είμαι εντάξει με το σπίτι!!!

Τελικά πήρα την κατάσταση στα χερια μου (αν το άφηνα κι άλλο στο τέλος σίγουρα θα αρχίζαμε τους καυγάδες και με τον άντρα μου) και ας μην τα είχε πει σε μένα και μπήκαν τα πράγματα στην θέση τους!!!

Συγνώμη αν σας έπριξα!!!

:mad::mad:ωχχχ υπαρχουν και χειροτερα!!!γι`αυτο λεω εγω μακρια κ αγαπημενοι!!καλα εκανες κ πηρες την κατασταση στα χερια σου!!!

Link to comment
Share on other sites

να σας καψουρεψω λιγο??

ειρηνη αφιερωμενο

[/img]

Αμάν!!!!!!!!!!!!!!!! :shock::shock:

Νιώθω να κατεβαίνουν δόντια βρυκόλακα από το στόμα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΜΑΝ!!! ΑΜΑΝ! Τι μπουτάκια ζάχαρη είναι αυτά?! Πω πω..................... λες και μπορώ να μυρίσω τη μυρωδιά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;););););)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχ Χριστιάννα μου σε καταλαβαίνω να ξερες πόσο!!!!

Να γκρινιάξω και εγώ λίγο συγνώμη ε?

πέρισυ έως και πριν απο λίγο καιρό η πεθερά μου ερχόταν στο σπίτι και κρατούσε τον Δημήτρη!! Στην αρχή έλεγα καλά είναι γιατί μαγείρευε, άπλωνε και κανένα πλυντήριο. όμως όσο περνούσε ο καιρός ήταν όλο μούτρα, γκρίνια..... και όχι σε μένα κατευθείαν τα έλεγε στον γίο της!!! γιατί δεν σκουπίζετε κάθε μέρα? γιατί αφήνει τόσα ασιδέρωτα? γιατί βάζει το ένα εδώ να το βάζει εκεί? γιατί δεν έραψε εκείνο? γιατί δεν έκανε το άλλο? όλο κουσούρια!!!! Βέβαια ο άντρας μου δεν έχω παράπονο καταλαβαίνει ότι να δουλεύεις απο το πρωί και να γυρίζεις το απόγευμα στο σπίτι δεν είναι εύκολο να τα προλαβαίνεις όλααααα.... Αλλα βέβαια και εγώ προσπαθώ να είμαι εντάξει με το σπίτι!!!

Τελικά πήρα την κατάσταση στα χερια μου (αν το άφηνα κι άλλο στο τέλος σίγουρα θα αρχίζαμε τους καυγάδες και με τον άντρα μου) και ας μην τα είχε πει σε μένα και μπήκαν τα πράγματα στην θέση τους!!!

Συγνώμη αν σας έπριξα!!!

Κανέναν δεν έπρηξες και έκανες πολύ καλά που πήρες την κατάσταση στα χέρια σου.

Η πεθερά σου όμως... "λουλούδι"...! :?


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

ο μικρος ειναι 51 ημερων σημερα 5200 και γεννηθηκε προωρος 2600 τα φανελακια για 3 μηνων δε μας κανουν πια χαχαχχαχα

ευχαριστω χριστιανα μου

ειρηνη σιγα σιγα μη το πονεσεις θα σου βγαλω και σφερκο να παθεις


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Τι ευχαριστείς παιδί μου? Αληθεια λέω! Να βάλεις κι άλλες φωτο να δειξεις στα κορίτσια που δεν τα έχου δει! ;)

Οχι εγώ, η άλλη Ρηνιώ ήταν και αν θυμάμαι είχε γράψει δ/νση... :|

Οντως.. την έχω καταβρεί! :D

Οκ!! Κεράκια περιμένω διευθυνση !!

και το βράδυ θα προσθέσω 2 -3 καινουργια πραγματάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον κοριτσια εχω να σας πω οτι το σπιτακι μου ειναι μαζεμενο και τα αγορια κοιμουνται ο μικρος στο κρεβατι του και ο μεγαλος στο καναπε ποσο μου τη δινει αυτο θελω να σιδερωσω αλλα στις 16:30 θα τους ξυπνησω και τους δυο:tongue::tongue:

λοιπον πηγαμε σημερα με το συζυξ που ειχε ρεπο στη κεντια στο μοσχατο κοριτσια ειναι στοκ και τα εχει ολα 40 και 50% πιο φθηνα πηραμε τη παπλωματοθηκη του batman απο 70ευρω 35 και ενα καλοκαιρινο κουβερλι με τον ιδιο ηρωα απο 90ευρω 45 (αυτο ηταν λιγο ακριβο) και του πηρα και ενα σετσεντονια με τους gormiti στα 25 ευρω ολα της κεντια.εεε πηρα και εγω ενα μπουρνουζι για εμενα φουξια με καφε γιακα στα 30ευρω. παρα πολυ χαρηκα.θα παει και το απογευμα ο αντρας μου στο αλλο μαγαζι να μας παρει τη κουρτινα του batman με 22ευρω ετοιμη ραμενη και ετοιμο το δωματιο του σουπερ ηρωα της ζωης μας.:P

για το μωρο δε πηρα κατι να μας πει πρωτα τι ειναι και μετα ...:P;)

ειρηνη μου αξιζει εστω μια τεταρτη μετα το σχολειο να πεταχτεις εγω πηρα του μικρου μια πυτζαμουλα με 8 ευρω αλλα εχει πολλα λευκα ειδη κουρτινες -ριχταρια-τραπεζομαντηλα καλτσες φορμες κλπ κλπ.

εγω θα ξαναπαω γιατι θελω να αλλαξω κουρτινες στο σαλονι μου τις εχω 6 χρονια αλλα ειναι κυπαρισσι με καφε και με τα βεγκε επιπλα τελικα το αποτελεσμα ειναι σκουρο και με κουρασε θελω μια αλλαγη φετος.


as1cCyI0g410000MDAwNjExMmR8NTYzMjYzb2R8dGlnZXIgbm8xIGVpbmFp.gif

as1cOEg0g410000Nzc3MTE1enw1NjFkfHRpZ2VyIG5vMiBlaW5haQ.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...