Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

...Πέρασα πολύ δύσκολο βράδυ κοιμήθηκα στις 01,30 μέχρι να μαζεψω και να κάνω τα διάφορα μου,,, και κατα τις 02,00 σηκώθηκε ο μικρουλης μου, και ζήταγε νεράκι, πηγα να του βάλω αλλα τον ειδα κόκκινο και ειχε πυρετο απο το πουθενά, 38,5 - 39 του έδωσα αντιπυρετικό και μετα δεν ξανακοιμηθηκα μέχρι να του πεσει σηκώθηκα στις 06,00 χωρις να ξέρω τι να κάνω με την δουλειά....τελικά ( ΜΕ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ) ηρθε η μάμα μου να τον προσέχει ( του ειχε πέσει και ο πυρετος, τώρα εχει 37) στην δουλεια δεν μπορώ να λειπω πολύ γιατι συνέχεια μας δίνουν και αναγκαστική άδεια....τελοσπαντων!!! αυτα απλά σήμερα συγχωρέστε με δεν θα ειμαι και στα καλύτερα μου...μου την έχει δώσει που δεν με πολυκαταλαβαινουν οι γυρω μου...σας φιλώ γλυκά!!!

Περαστικα σας Σοφακι. Μη σε παιρνει απο κατω , σε καταλαβαινω παντως...


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Νoni με το καλο να ερθει το κοριτσακι σου!!τελεια νεα,ολα ροζ απο δω και περα..ο αντρας σου θα παθει πλακα με την κορη..οτι θες εδω στις κοριτσομανες..

Σοφια περαστικα στον μικρο σου να μεινει εκει και ταν θα γυρισεις απο την δουλεια να ειναι καλα..

Μαριαννα δυσκολη κατασταση με την ανεργια,σου ευχομαι ο αντρας σου τον επομενο μηνα να βρει δουλιτσα,οτι καλυτερο..

Κοριτσια μου σας ευχαριστω πολυ γιατις ευχες σας,ναι σημερα εχω γενεθλια,να ειστε καλα με τις οικογενειες σας..

Εβαλα τους γιγαντες στον φουρνο,εβαλα και το φαγητο της μικρης,σκουπισα και ξεσκονισα επλυνα το μπανιο και τωρα απολαμβανω το καφεδακι μου μεχρι να δωσω τα φρουτα στην μπεμπα..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αρετή, Χρόνια Πολλά κοπέλα μου, να είσαι πάντα καλά!:P (Θα κόψεις τουρτίτσα;)

my billy, να χαίρεσαι το γιόκα σου, να είναι πάντα καλά, Χρόνια του Πολλά!:P

Μια χαρά μου φαίνεται θα πάει το πάρτι σας, και του χρόνου!

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα τους γιγαντες στον φουρνο,εβαλα και το φαγητο της μικρης,σκουπισα και ξεσκονισα επλυνα το μπανιο και τωρα απολαμβανω το καφεδακι μου μεχρι να δωσω τα φρουτα στην μπεμπα..

Αρετη μου εσυ που εχεις 2 ζουζουνες δωσε τα φωτα σου πληζ.

Η μικρη μου εδω και ενα μηνα δεν τρωει με τπτ τη φρουτοκρεμα ουτε μεσα στο γιουρτι που οταν εβγαζε δοντι ηταν σταθερο κολπο. Τρωει μονο μπανανα την οποια της δινω και τη δαγκωνει μονη της αντε και λιγο δαμασκηνο :rolleyes:

Λες να μη θελει πλεον τα αλεσμενα??? Το φαγητο το τρωει λιωμενο με πιρουνι και τη μερα των λαχανικων τα τρωει σε κομματια... Χυμο ουτε να τον φτυσσει....


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

βρε κορίτσια να σας πω τον πόνο μου? η μικρή μου, 16μηνών, όταν δεν γίνεται το δικό της, πέφτει και κυλιέται στα πατώματα, "θυμωμένη" με γοερό κλάμα. Αχ τι θα κάνω? τρομάζω στην ιδέα να συνεχιστέι αυτό..... Εσάς κάνουν τέτοια? πώς το κόβεις?

Απο ότι έχω διαβάσει και απο ότι μου έχει πει παιδοψυχολόγος το αφήνεις να κοπανηθεί όσο θέλει.....δεν του μιλάς, δεν ασχολείσαι, φεύγεις απο μπροστά.....όταν του περάσει θα σταματήσει μόνο του!

Εμένα έτσι έκανε και τράβαγε και τα μαλλιά της, αρχικά της έδινα σημασία και γινόταν χειρότερα, όταν άρχισα να την αγνοώ τότε σταματούσε και τελικά το ξεπέρασε! θα της λές είπαμε όχι, και θα φεύγεις άστην να κοπανιέται...το κάνει για να περάσει το δικό της, άμα δεί ότι δεν της δίνεις σημασία σταματάει!

Μάλιστα όταν είχε μεγαλώσει η μικρή και ήταν 2,5 μου είχε πει η παιδοψυχολόγος να της λέω "αν θέλεις να τσιρίξεις και να ουρλιάξεις να πάς στο δωμάτιο σου, και όταν ηρεμήσεις να έρθεις να το συζητήσουμε".....και πράγματι το έκανε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρενατα μου και Ευα σας ευχαριστω πολυ να ειστε καλα..η κορη μου το πρωι μου ειπε χρονι α πολλα και μου λεει''δηλαδη μαμα σημερα θα εχουμε παρτυ?με μπαλονια κλοουν και θα σβησεις και κερακια?

Ευα μου η μεγαλη δεν εφαγε ποτε φρουτοκρεμα οτι κολπο και αν εκανα.τα αλεσμενα τα εκοψε 15μηνων σιγα σιγα το φαγητο σε κομματακια..επειδη η δικια σου την ετρωγε και επειδη δεν αλεθεις θα σου προτεινα να εκοβες τα φρουτακια σε κομματακια και να την αφησεις να τα δοκιμασει ετσι..μπορει να βαρεθηκε την κρεμα επειδη τιποτα δεν το τρωει ετσι..δεν εχεις τιποτα να χασεις με το να το δοκιμασεις..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ρενατα μου και Ευα σας ευχαριστω πολυ να ειστε καλα..η κορη μου το πρωι μου ειπε χρονι α πολλα και μου λεει''δηλαδη μαμα σημερα θα εχουμε παρτυ?με μπαλονια κλοουν και θα σβησεις και κερακια?

Ευα μου η μεγαλη δεν εφαγε ποτε φρουτοκρεμα οτι κολπο και αν εκανα.τα αλεσμενα τα εκοψε 15μηνων σιγα σιγα το φαγητο σε κομματακια..επειδη η δικια σου την ετρωγε και επειδη δεν αλεθεις θα σου προτεινα να εκοβες τα φρουτακια σε κομματακια και να την αφησεις να τα δοκιμασει ετσι..μπορει να βαρεθηκε την κρεμα επειδη τιποτα δεν το τρωει ετσι..δεν εχεις τιποτα να χασεις με το να το δοκιμασεις..

Θα τα δοκιμασω ευχαριστω. ειναι και η εποχη τετοια δεν εχει πολλες επιλογες...αν και φοβαμαι οτι μου μοιαζει στο θεμα φρουτα....:|


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ρενατα μου και Ευα σας ευχαριστω πολυ να ειστε καλα..η κορη μου το πρωι μου ειπε χρονι α πολλα και μου λεει''δηλαδη μαμα σημερα θα εχουμε παρτυ?με μπαλονια κλοουν και θα σβησεις και κερακια?

Ευα μου η μεγαλη δεν εφαγε ποτε φρουτοκρεμα οτι κολπο και αν εκανα.τα αλεσμενα τα εκοψε 15μηνων σιγα σιγα το φαγητο σε κομματακια..επειδη η δικια σου την ετρωγε και επειδη δεν αλεθεις θα σου προτεινα να εκοβες τα φρουτακια σε κομματακια και να την αφησεις να τα δοκιμασει ετσι..μπορει να βαρεθηκε την κρεμα επειδη τιποτα δεν το τρωει ετσι..δεν εχεις τιποτα να χασεις με το να το δοκιμασεις..

Γιορτάζεις κοριτσάκι???? Χρόνια σου πολλά!!!!!!! :tongue: :tongue:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ομορφες!!!

εχω να πω πολλα και να διαβασω αλλα τοσα,μα ποσα δηλ λαλιστα κοριτσια:shock:

εχουμε ξεκινησει βαψιμο στο δωματιο του μπεμπη και τριψιματα,στοκαρισματα κλπ γινεται μπαχαλο απο πραγματα και σκονη θα επανελθω και με φωτο.

σας φιλω απλα να πω χρονια πολλα στην αρετη και στο μικρο της mybilly με πολλα φιλια και χαμογελα.

φιλια σε ολες ειρηνη καλη αρχη σημερα;)

θα νοιωθω πλεον ασφαλης που ενα κοριτσι στη νικαι θα κυκλοφορει με περισσοτερες γνωσεις στην αυτοαμυνα;)


as1cCyI0g410000MDAwNjExMmR8NTYzMjYzb2R8dGlnZXIgbm8xIGVpbmFp.gif

as1cOEg0g410000Nzc3MTE1enw1NjFkfHRpZ2VyIG5vMiBlaW5haQ.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!

My billy χρονια πολλα να τα εκατοστησει το αγορακι σου να τον χαιρεστε!!εχουμε την ιδια μερα γενεθλια με τον μικρο σου.

Βασια το ψωμακι τελειο.. το Σαβ/κο θα κανω και το μωσαικο μπορω να αντισταθω οταν ολες το φτιαχνετε και με φωτο μαλιστα?

Γιωτα μπραβο στην μικρη παντα τετοια βραδυα να εχετε..

Ετοιμασα την κορη μου εφυγε και εστρωσα κρεβατια,ανοιξα τα υπνοδωματια να αεριστουν,εβαλα γιγαντες να βρασουν και τωρα ταιζω την μικρη..

χρονια πολλα αρετη μου! να τα εκατοστησεις!!!

μπιλλυ μου πολυχρονος ο γιοκας σου!! να τον καμαρωσετε οπως επιθυμειτε!!!

Περιμενω εντυπώσεις Γιωτα,και επειδη ,οπως ειπα ολα με το ματι τα φτιαχνω ,να κοιταξεις να ειναι μαλακη η ζυμη ,ε??Κυκλοφορει ενα βιβλίο ,το κοιμησου παιδι μου ,αν δεν κανω λάθος και όσες μαμαδες το εχουν διαβασει ,λενε τα καλυτερα.Δεν ψαχνεις να το βρεις????

Τουλαχιστον κοιμηθηκε ησυχα ,μακαρι να συνεχισετε ετσι....:)

ηταν πολυ μαλακη, ευχαριστω πολυ! αν δεν πετυχει το σχεδιο υπνου που εχω θα το ψαξω σιγουρα!!!

...Πέρασα πολύ δύσκολο βράδυ κοιμήθηκα στις 01,30 μέχρι να μαζεψω και να κάνω τα διάφορα μου,,, και κατα τις 02,00 σηκώθηκε ο μικρουλης μου, και ζήταγε νεράκι, πηγα να του βάλω αλλα τον ειδα κόκκινο και ειχε πυρετο απο το πουθενά, 38,5 - 39 του έδωσα αντιπυρετικό και μετα δεν ξανακοιμηθηκα μέχρι να του πεσει σηκώθηκα στις 06,00 χωρις να ξέρω τι να κάνω με την δουλειά....τελικά ( ΜΕ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ) ηρθε η μάμα μου να τον προσέχει ( του ειχε πέσει και ο πυρετος, τώρα εχει 37) στην δουλεια δεν μπορώ να λειπω πολύ γιατι συνέχεια μας δίνουν και αναγκαστική άδεια....τελοσπαντων!!! αυτα απλά σήμερα συγχωρέστε με δεν θα ειμαι και στα καλύτερα μου...μου την έχει δώσει που δεν με πολυκαταλαβαινουν οι γυρω μου...σας φιλώ γλυκά!!!

περαστηκα σας σοφακι!!! σε καταλαβαινωωωωωωωωωωω!!!

καλημέρα κοριτσάκια!!! Ελπίζω να είσαστε όλες καλά!! εμείς είμαστε πολύ καλά.. φουσκώνουμε και βαραίνουμε!! το μεγαλύτερο νέο μας είναι ότι αυτή τη φορά έχουμε .... κοριτσάκι!!!! (το πετύχαμε με την τρίτη χαχαχαχαχαχα) και έχουμε αρχίσει να σκεφτόμαστε ροζ... εμένα μου φαίνεται πολύ περίεργο, προχθές λέω στο σύζυγο δεν μπορώ να μας φανταστώ με κοριτσάκι... και μου είπε... τι βλακείες είναι αυτές, φυσικά και μπορώ να μας φανταστώ με κοριτσάκι, μια χαρούλα :D χαίρεται μωρέ κρίμα!!!

Για να σας διαβάσω να μάθω τα νεάκια σας!!!!

με το καλο η μπεμπουλα!!!! οτι θες εδω ειμαστε

τα νεα μας

εμας χτες ηρθε η μαμα μου γιατι σημερα η αδερφη μου εγχειριζεται, βγαζει και τους 4 φρινιμητες λογω του οτι εμποδιζουν την "ιστορια" με τα σιδερακια..

ο αντρας μου εχει εδω και 3 μερες εναν πονο κατω απο τα αριστερα του πλευρα, πηγε στο φαρμακειο και του ειπε οτι ειναι κατι σε σχεση με το εντερο και πρεπει να κανει διατροφη.. :?

στο σπιτι λιγες δουλιτσες εχω βασικες, τα περισσοτερα τα εκανα χτες. λιγα ποτηρακια στο νεροχυτη, ενα πλυντηριο εχω για απλωμα, καποια απ'εξω για μαζεμα, ισως βαλω κι αλλο ενα μιας κι εχει ωραια μερα.

τι να μαγειρεψω δεν ξερω, εχω μπλεξει.. απ'τη μια η αδερφη μου θα πρεπει για μια εβδομαδα να τα τρωει ολα αλεσμενα, απ'την αλλη ο συζηγος εχει το θεμα του κι εγω στη μεση να πρεπει να δω τι θα κανω.. ευτυχως εχω απο χτες φαϊ για τη μικρη ΟΥΦ!

να πω κι ενα ασχετο. προχτες εφτιαξα facebook! χαχα! τι κολλημα που ειναι το ατιμο βρε κοριτσια! βασια μου παλιοτερα μου ειχες στειλει το δικο σου. να σε κανω φιλη να με ενημερωνεις και για τα swap? και οποια αλλη κοπελα απο δω δηλαδη, δεν εχω θεμα αλλα μη σας γινω και φορτωμα :rolleyes:

κουραγιο βρε παιδι! ολα μαζι πεφτουν συνηθως!!!

εγω δεν εχω φεις

ευχαριστώ βάσια μου!!!! όλες μαζί οι κοριτσομάνες θα με βοηθήσετε και λιγάκι γιατί δε σκαμπάζουμε πολλά από κορίτσια ε?????

εγώ σήμερα φασολάδα τρομερή, σούπερ ενισχυμένη με πράσο (γίνεται φανταστική) και όποιος αντέξει!!!

εννοειται!!!

καλημέρα!

σας διαβάσω πότε-πότε στα πεταχτά! μου λείπετε, αλλά ο χρόνος είναι πολύ περιορισμένος!

βρε κορίτσια να σας πω τον πόνο μου? η μικρή μου, 16μηνών, όταν δεν γίνεται το δικό της, πέφτει και κυλιέται στα πατώματα, "θυμωμένη" με γοερό κλάμα. Αχ τι θα κάνω? τρομάζω στην ιδέα να συνεχιστέι αυτό..... Εσάς κάνουν τέτοια? πώς το κόβεις?

φιλάκια

υγ. μαμάβάσια σίγουρα θα κάνω το ψωμί σου, μπορεί σήμερα κιόλας!

καλλιοπακι σε αυτη την ηλικια θελουν σταθερη φωνη κ λιγο αυστηρη, οχι φωνες. προς το παρον η δικια μου αν θυμωσει οτι βρει το πεταει κατω, ιδια ηλικια ειναι. αστην να κυληθει, μια δυο θα το κοψει που θα παει!!!

Καλημερα και απο μενα

Μολις χαλαρωσα λιγο και ειπα να σας διαβασω.

MyBilly να χαιρεσαι τον γιο σου και να τον καμαρωνεις παντα.

Αρετη χρονια πολλα και σε σενα οοοο,τι επιθυμις στο ευχομαι.

Noni μου αντε με το καλο τη ζουζου...ο αντρας σου θα παθει πλακα σημειωσε την ωρα που στο λεω ;)

ΜΑριαννα μου στειλε μου σε πμ το ονομα σου να σε κανω φιλη στο φβ και εσυ Βασια και οποια αλλη κοπελα θελει εννοειται...

Απο δουλιτσες ψιλοκαλα...δεν αντεχω να σιδερωσω δεν το πιρνω αποφαση...

Το ψωμι πολυ καλο και ευκολο!!!

ευα μου οκ με τον αλλον,μιλησα σημερα το πρωι

ειρηνη σορρυ που βγαινω οφ τοπικ

τωρα που το ειδα, που εισαι ειρηνη μου? δουλευεις? πως ειναι ο μικρος???

Αρετη μου εσυ που εχεις 2 ζουζουνες δωσε τα φωτα σου πληζ.

Η μικρη μου εδω και ενα μηνα δεν τρωει με τπτ τη φρουτοκρεμα ουτε μεσα στο γιουρτι που οταν εβγαζε δοντι ηταν σταθερο κολπο. Τρωει μονο μπανανα την οποια της δινω και τη δαγκωνει μονη της αντε και λιγο δαμασκηνο :rolleyes:

Λες να μη θελει πλεον τα αλεσμενα??? Το φαγητο το τρωει λιωμενο με πιρουνι και τη μερα των λαχανικων τα τρωει σε κομματια... Χυμο ουτε να τον φτυσσει....

μαλλον ηρθε η ωρα να τα κοψεις τα αλλεσμενα. το μοσχαρι πεσ του κρεοπωλη να στο κανει κιμα κ το κοτοπουλο κ το ψαρι λιωστο με το χερι.

δοκιμασε κ πες μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αρετη χιλιοχρονη ,ευτυχισμενη και δυνατη να εισαι!Να χαιρεσαι την οικογενεια σου και να σε χαιρονται όσοι σε αγαπούν!

Ευα,φαση ειναι ,δοκιμασε την κομματάκια και μην πανικοβαλεσαι,τα αντιλαμβανονται όλα!Αν δεν θελει ασε την και δοκιμασε την μετα απο λίγες ημερες.

Καλλιοπάκι ,θα συμφωνησω με τη Βασια,δοκιμαζει τροπους για να κερδισει το ενδιαφερον σου η μικρη.Στειλε την στο δωμάτιο της η βαλε την να κοιταξει τον εαυτο της στον καθρεπτη την ωρα που κανει ετσι.Μετα αγνοησε την και θα περασει.

Νονη μου,με το καλό η μπεμπουλα σου να ερθει!Μεγαλη αλλαγη στην οικογενειά σας θα ειναι ενα κοριτσακι

Μαριαννα,καλη δυναμη !Ολα μαζι βρε κορίτσι μου!Περαστικα και στους δυο.

ΣΤα δικα μου τωρα,εχω ξεκινησει δουλίτσες.Κατεβασα τις κουρτινες του σαλονιου,τις επλυνα και τωρα στεγνωνουν,εκαναόλα τα τζαμια,τις ντουλάπες,τις εσωτερικές πόρτες και τα φωτιστικα,αερισα το σπίτι ,απλωσα αλλο ενα πλυντηριο και συνεχιζω....


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

...Πέρασα πολύ δύσκολο βράδυ κοιμήθηκα στις 01,30 μέχρι να μαζεψω και να κάνω τα διάφορα μου,,, και κατα τις 02,00 σηκώθηκε ο μικρουλης μου, και ζήταγε νεράκι, πηγα να του βάλω αλλα τον ειδα κόκκινο και ειχε πυρετο απο το πουθενά, 38,5 - 39 του έδωσα αντιπυρετικό και μετα δεν ξανακοιμηθηκα μέχρι να του πεσει σηκώθηκα στις 06,00 χωρις να ξέρω τι να κάνω με την δουλειά....τελικά ( ΜΕ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ) ηρθε η μάμα μου να τον προσέχει ( του ειχε πέσει και ο πυρετος, τώρα εχει 37) στην δουλεια δεν μπορώ να λειπω πολύ γιατι συνέχεια μας δίνουν και αναγκαστική άδεια....τελοσπαντων!!! αυτα απλά σήμερα συγχωρέστε με δεν θα ειμαι και στα καλύτερα μου...μου την έχει δώσει που δεν με πολυκαταλαβαινουν οι γυρω μου...σας φιλώ γλυκά!!!

Περαστικά του Σοφακι,ευχομαι γρηγορα να αναρρωσει!Υομονη,μια δυσκολη ημερα ειναι ,θα περασει και αυτη:)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένες μου καλημέρα!

Και μεις άσχημο βράδυ... το παιδί από τις μύξες διαρκώς ξύπναγε και γκρίνιαζε με αποτέλεσμα να μην κοιμηθώ.. πολύ λίγο και με διακοπές... ας είναι καλά τουλάχιστον...

Επέστρεψα από δουλίτσα και με το που μπήκα έβαλα αμέσως να πλυθεί το πάπλωμα του μικρού. Ειδα ήλιο και έπρεπε να το εκμευταλλευτώ.

Ζύμωσα κολοκυθοκεφτέδες, που πολύ τους έκανα κέφι και είναι ευκαιρία να φάει το φιογκάκι κάποιο λαχανικό και μόλις έφτιαξα καφεδάκι.

Πάω να κανω δουλίτσες γιατί έχω ένα σπίτι... τι να σας πω κόρες... :? . Θα μπω αργότερα να μιλήσουμε.

Σας φιλώ γλυκά όλες!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρετή Χρόνια πολλά,να ζήσεις να χαίρεσαι τις κορούλες σου!

mybilly να χαίρεσαι τον γιο σου.Τα λατρεύω τα πάρτυ...!Να περάσετε υπέροχα!

noni με το καλό,αν κατάλαβα έχεις δυο γιους οπότε η κόρη κουτί σας ήρθε!:P

Γιώτα με τον ύπνο είχαμε και έχουμε ένα θεματάκι.Στείλε μου σε πμ το μειλ σου να σου στείλω ένα βιβλίο να διαβάσεις...

ξαναμπαίνω σε λίγο θέλω να σχολιάσω κι άλλα αλλά πρέπει να φτιάξω και φαγητό...!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλλιοπάκι, δες εδώ για να καταλάβεις ΤΟΟΟΟΟ θέατρο.... εγώ την πατάω με τη μεγάλη που κλαίει παραπονεμένα και σπαραξικαρδια και πέφτω τελικά...

μιλάμε ΤΟ α-π-ό-λ-υ-τ-ο γέλιο..

Θα ξαναμπω μετά να σας διαβάσω... έρχεται η μεγάλη από το παιδικό..


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...