Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      @Angot μου ειμαι σε ίδια βδομάδα και αντίστοιχη διάθεση αλλά αυτό που μου φτιάχνει τη διάθεση είναι μικρές χαρες. Οπως μια βόλτα με το αμάξι ή να έρθουν να σε δουν οι φίλες σου ή το γεγονός οτι έπιασες ένα αρχικό στόχο(30 βδομάδες). Βήμα βήμα φτάνουμε όλο και πιο κοντά στο να συναντήσουμε τα μπεμπάκια μας και να "απελευθερωθούμε" από τα αγχη,τη κούραση,τα βάρη και τους πόνους της εγκυμοσύνης.

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Ναι Αρετη μου!!!Ο μικρουλης μου εγινε 2 χρονων εχθες!!!Επεστρεψα εχθες το πρωι απο το χωριο!

Κοριτσια οτι και να σας πω για το σπιτι ειναι λιγο....ειναι σαν γιαπι....εχθες οταν μπηκα μεσα πανικοβληθηκα αλλα το Σαββατο τελειωνουμε!!!

Το κακο ειναι οτι μας μενουν εκρεμοτητες που αναγκαστηκα θα περιμενουμε αρχες Σεμπτεβρη αλλα δεν πειραζει!

Χαχα απο χθες το παιζω πετατζης:tongue::tongue::tongue:ο πατερας μου με φωναζει μαστρο-Σταυρο:oops::tongue::tongue:

Κοντευουμε Κικη μου!!!Το Σαββατο το βραδυ θα εχω εικονα;)

Δεν σχολιαζω το οικονομικο...:cool:

Εσενα πως σε πετυχενω?εχεις αδεια?

Σας αφηνω κοριτσακια μου!Παω να βοηθησω...με την πρωτη ευκαιρια θα ξαναμπω!Φιλακια Πολλα!!!

Να το χαίρεσαι το θαυματάκι σου! Γερός και καλότυχος κι η μανούλα πάντα να καμαρώνει!

Τέλειο θα γίνει! Κι όσο για τις εκκρεμότητες, μην ανησυχείς. Είναι πολύ μεγάλες οι αλλαγές που κάνετε, λογικό είναι να πάρει λίγο χρόνο μέχρι να τελειοποιηθεί. Αλλιώς, θα έπρεπε να είχατε μηχανή που "κόβει" χρήματα. Εσένα πιάνουν και τα χέρια σου κι αυτό σε τέτοιες φάσεις βοηθάει.

Εγώ αδειεύω και αναμένω διακοπές. Παράλληλα, προσπαθώ να φτιάξω το δωμάτιο της μικρής μου και να χαρώ το σπίτι μου, που μου λείπει όσο δουλεύω, με όποιο τρόπο μπορώ.

Φιλιά και καλή συνέχεια! :-)


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Hello!!!

Σχολιάζω γρήγορα και φεύγω

Ειρήνη ελπίζω να μην συμβαίνει κάτι σοβαρό με το μπαμπά σου!!!

Βούλα να το χαίρεσαι το παιδάκι σου και το σπιτάκι σου!!!

Κική πολύ χαίρομαι που κατέληξες κι εγώ σαν και σένα πολύ χρόνο κάνω αλλά στο τέλος αξίζει...

Θα τα πούμε μετά


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορούλες μου.

Τα προσωπικά μου κεφια καλά αλλά συμβαίνει κάτι με τον μπαμπά μου {κάποιες ξέρετε...} και γίνονται διάφορα και έτσι τα κέφια μου περνούν από διάφορα στάδια στη διάρκεια της κάθε ημέρες... :rolleyes::rolleyes: .

Χμ... θα περάσει κι αυτό...

Σήμερα είχα μία όμορφη μέρα. Ξεκίνησε το πρωί με δουλίτσα και καφεδάκι στο pitsaki μας, είπαμε τα δικά μας και τα κάναμε όλα αργάαααααααααα... ;) πιο πολύ μιλάγαμε.. :tongue:

Μετά πήρα το φιογκάκι και επιστρέψαμε. Έκανα δουλίτσες, ξεκουράστηκα, πήγα για δουλίτσα και το φιογκάκι βόλτα με τον μπαμπά του και βρεθήκαμε όλοι στο tae. Γυμνάστικα και εγώ, το είχα πολύ ανάγκη...15 μέρες σταματήσαμε και ήδη άρχισε να με πονάει η πλάτη μου από τη δουλειά... :? Καθόλου τυχαίο. Ετσι, το ευχαριστήθηκα πολύ. Θα πάω και αύριο, που είναι το μόνο απόγευμα που δεν δουλεύω, με τη δασκάλα μου, το πρότεινε εκείνη! :P

Αύριο δουλεύω πρωί.. σας φιλώ και πάω να σχολιάσω τα γραφόμενα σας.

Καλό βράδυ, αγαπημένες μου ;)

Tη θετική μου ενέργεια για τον μπαμπάκα σου ++++

Άντε άντε άλλες δυο προπονήσεις κ θα στρώσεις χε χε

αυτο το διαβολακι τωρα πως το εβαλα εκει δεν καταλαβα :confused:

Γράφεις από κινητό μήπως?

Καλημερουδια!Τι καιρο εχετε σημερα?εδω θα μας παρει ο αερας,θα ξεριζωθουν τα δεντρα!Ο μικρος μου ειναι παλι λιγο αρρωστος και ηταν μεσα στη γκρινια εχτες κ εγω συνεχεια τον μαλωνα δεν εχω υπομονη βρε κοριτσια του φωναζω κ μετα νιωθω ασχημα..εχει παθει και μαμακιαση τον τελευταιο καιρο,ακομα κ τουαλετα να παω ουρλιαζει και με ακολουθει!αλλοι λενε οτι ετσι ειναι τα αγορια,τοσο πολυ ομως?σκεφτομαι οταν θα παω να γεννησω τι θα γινει που θα τον εχει η μαμα μου με τις νονες!αληθεια,τα δικα σας παιδακια περασαν αυτη τη φαση?

Εδώ έβρεχε όοοοοολο το βράδυ χτες τσίκι τσίκι κ το πρωί είχε μια ψύχρα....λες κ έρχεται φθινόπωρο ένα πράμα. Το φετινό καλοκαίρι θα το θυμάμαι για καιρό έτσι αλλοπρόσαλλο που είναι

Οσο για την τουαλέτα...........5 θα γίνει σε λίγες μερες....το έκοψε πριν κάνα 6μηνο χαχαχαχα η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!!

Καλαμαράκι είδα τα πιάτα, μου άρεσαν πάρα πολύ, καλά που δεν το ήξερα για την προσφορά γιατί σίγουρα κάτι θα έπερνα (και που θα το έβαζα μετά)

Ευχαριστώ Κριστιν μου , ίσχυε μέχρι σήμερα νομίζω ή χτες , άξιζε όντως, εγώ τα άφησα στα κουτιά τους κ τα έβαλα στο παταράκι πάνω πάνω της ντουλάπας μου. Εγώ έχω κατεβάσει την εφαρμογή για το κινητό κ μου έρχεται μύνημα στο κινητό με τις ημερήσιες προσφορές τους. Έχω κάνει το ίδιο κ για τον Μασουτη κ τον Αβ. ;)

Πολύ ωραία επιλογή καλαμαράκι μου. Άντε και καλά σερβιρίσματα.

Ευχαριστώ πολύ πολύ! :D

Μα το μυρίζονται τα άτιμα; Κι εμείς κάθε φορά που το τραβάμε πιο αργά ή θα έχουμε επισκέψεις μες στη νύχτα στο κρεββάτι μας ή θα ξυπνήσει στις 7 μες στην τρελή χαρά :?!!

Το ίδιο κ η δικιά μου είτε ξαπλώσει στις 8μιση...είτε στις 12μιση στις 7μιση 8 το μάτι γαρίδα χαχαχαχα

Πήγα το πρωί τη μικρή για τις εξετάσεις. Τελικά από αλλού το περίμενα, από αλλού μου ήρθε :|. Ενώ στην αιμοληψία ήταν πολύ καλή, για να μαζέψουμε τα τσίσα στον ουροσυλλέκτη το πρωί, μας άκουσε όλο το τετράγωνο. Δεν ξέρω γιατί της έκατσε έτσι στραβά και για να την πείσω, είδα κι έπαθα. Το τι κλάμα έκανε, δεν περιγράφεται :(. Τεσπα, μετά από μια ώρα και, τα καταφέραμε.

Γυρίσαμε σπίτι μας, έβαλα γίγαντες στο φούρνο να γίνονται και άρχισα να αλλάζω τη διαρρύθμιση στο δωμάτιό της. Χθες έκατσα και μέτρησα επιφάνειες (τοίχους) και έπιπλα και τα έγραψα. Επίσης, έγραψα κατηγορίες παιχνιδιών, όπως θα ήθελα να είναι αποθηκευμένα ανά ομάδες (π.χ. poly pocket, play doh, επιτραπέζια-εκπαιδευτικά-παζλ, κουζινικά, ψιλολοϊδια κουκλόσπιτου, είδη ζωγραφικής κτλ). Τα δοκίμασα με διάφορους τρόπους και... ΝΑΙΙΙΙΙ, νομίζω πως κατέληξα στο πώς θα μπουν :D:D!

Τώρα που κοιμούνται θα κάτσω να ψάξω στο site του ikea για κάποια πράγματα οργάνωσης που θέλω ακόμη, ώστε το Σάββατο να πάμε να τα πάρουμε. Επίσης, θα βάλω τα μαύρα μου γυαλιά και θα σηκώσω το γιακά μου και θα ξεσκαρτάρω κάποια τελευταία παιχνίδια της :cool:. Από βδομάδα θα ασχοληθώ με κάποιες διακοσμητικές πινελιές (τρομάρα μου :rolleyes:) που σκέφτομαι να προσθέσω στο δωμάτιο.

Γιούπιιιι! Ειρήνη και κοριτσάκια, σας ευχαριστώ γιατί και μόνο διαβάζοντάς σας κινητοποιήθηκα πολύ :D!

Αχουτο μωρέ φοβήθηκε ίσως για αυτό , να την καλοπιάσεις σήμερα με ένα χατήρι το δικαιούται χε χε

Πολύυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ μου αρέσει που ακούω για ξεσκαρτάρισμα παιχνιδιών το αγαπημένο μου χοχοχο Εύγε εύγε ανυπομονώ να δω φώτος!!!

Κοριτσακια μου!!!!Τι κανετε?????Μου λειψατε βρε!!!Εχω μεινει πισω πολλες-πολλες σελιδες,εριξα μια ματια αλλα ηταν πολυ γρηγορη και δεν καταλαβα πολλα...Να καλωσορισω και εγω τα καινουργια κοριτσια που ειναι στην παρεα μας και ελπιζω να ειστε οοοοοολες καλα!!!!

Καλώς ήρθες :D

Προσπαθησα να κοιμηθω οσο κοιμοταν και μολις εκλεισα τα ματακια μου ξυπνησε το μικρο μπουμπουκι..ξανακοιμηθηκε αλλα ο δικος μου υπνος πηγε περιπατο...αχχχχχχχχ..

Κικη δεν χρειαζεται και πολυς χρονος και ενα τεταρτακι αρκει για να κανουν το χαος..εγω το πρωι σκουπισα συμμαζεψα οτι κυκλοφορουσε εκτος θεσης οσο οι μικες παιζανε στο μπαλκονι και για δεκα λεπτα που μπηκαν μεσα μεχρι να ετοιμασω τον γαυρο για τον φουρνο εκαναν ενα σαλονι....φαγανε μπισκοτα και γεμισαν παντου ψιχουλα εφεραν παιχνιδια απ'εξω,η μικρη ηπιε νερο και μετα αναποδογυρισε το ποτηρακι το πιεζε και εριχνε νερα στα πλακακια και με τα χερια της το απλωνε..και ολα αυτα για δεκα λεπτα..

Ένα συνηθισμένο 10 λεπτο νηπίων χαχαχα

Τα νέα μου

Χτες κάτσαμε κ είδαμε ταινιούλα με τον σύζηγο το world war z πολυυυυυυυυυυυυ ωραίο χε χε κ ο Μπράντ επίσης!!! Μετά έκατσα μόνη μου κ εκτύπωσα όοοοοοοοολα τα πράγματα για το πάρτι, τα έκοψα τα τακτοποίησα φιου!

Σήμερα πουρνό πουρνό σηκώθηκα συμμάζεψα πιατάκια, έφτιαξα καφεδάκι, πήγα τράπεζες :evil: κ μετά γύρισα έβαλα παραγγελία για κάτι υλικά για την τούρτα χρώματα κτλ μαγείρεψα σπετζοφάι {όχι τηγανητά κατσαρόλας σκέτο} μαζέψαμε , έκανα μπανάκι κ τώρα κάνω λίστες με δουλειές που ΠΡΕΠΕΙ να έχω κάνει πριν έρθει το μικρό μου το Σάββατο γιατί όταν έρθει δεν θα με αφήνει να κάνω τίποτα :tongue::D

Αααααααααααααα κ είχα ξεχάσει

Τις προάλλες που ήμουν στο τζάμπο, βρήκα εκείνα τα κρεμαστάκια που σας είχαν αρέσει, νομίζω στη Ρενάτα δεν κόβω κ χέρι, σε πολυυυυυυ καλές τιμές, έχει διάφορα μονά με λουλούδι μονά απλά , διπλά με σχέδιο, ράγες ή με το λογότυπο bath κ ξεκινάνε από 1μιση ευρώ εως 5 το ποιο ακριβό. Ήθελα να σας τα δείξω ως ποιο προσιτή λύση από του κουκσοπ που ξυρίζει.

Τα καλάθια τα έβγαλα γιατί μου άρεσαν πάρα πολύ κ σκέφτομαι να πάρω το ψηλό για δίπλα πίσω από τη λεκάνη στη τουαλέτα να κρύβω εκεί κάτι πανάκια κ τη χλωρίνη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορούλες μου.

Τι κάνετε?

Ελπίζω τα κέφια σας να είναι καλύτερα από τα δικά μου.

Πάνω που τακτοποίησα την υπόθεση με το αμάξι και είχα "αναπνεύσει" και έκανα όμορφα σχέδια στο μυαλό μου και σκέψεις... έγινε κι αυτό με τον μπαμπα μου και είμαι σε άσχημη φάση.. :? Χθες την νύχτα έφερε τα πράγματά του. Είναι πολλά... έχουν γεμίσει όλη τη σκάλα του ορόφου μου. Ξεκινήσαμε σιγά-σιγά ξεσκαρτάρισμα αλλά αυτό θα πάρει αρκετό καιρό... είμαστε άνω-κάτω γιατί ο μπαμπάς κοιμάται στο σαλόνι, στον έναν καναπέ που είναι μόνιμα "στρωμένος", ρούχα παντού.. ένας χαμός... εννοείται δεν λέω τίποτα, ούτε με "πειράζει", αυτά δεν έχουν σημασία απλώς, οπως ξέρετε καλά, ειδικά αυτές που με γνωρίζετε από παλιά, όταν υπάρχει αναστάτωση στο σπίτι δεν μπορώ να λειτουργήσω. Θέλω τάξη και οργάνωση για να μπορώ να λειτουργώ...:|

Ευτυχώς μιλήσαμε με του καλούς μας γειτονες {από πάνω} και θα μας παραχωρήσουν ένα κομμάτι στο μαγαζί τους, το οποίο χρησιμοποιούν ως αποθήκη τώρα, για να βάλουμε προσωρινά τα πράγματά του. Ωσπου να τα τακτοποιήσω σιγά-σιγά.. να ξεσκαρτάρω τι είναι για να κρατήσει, για να δοθει κτλ...

Το πρωί δούλευα στο σπίτι. Από την ώρα που τελείωσα δεν έκατσα καθόλου μέχρι αργά το μεσημέρι... έβαλα σκούπα, τράβηξα έπιπλα, σφουγγάρισα.. έκανα τόσες δουλειές... πραγματικά έλιωσα κόρες... έκανα γίγαντες, ξεσκάρταρα μία βαλίτσα ρούχα του μπαμπά, ετοίμασα ένα πλυντήριο για την νύχτα, έκανα την κουζίνα, σιδέρωσα πολύ.... απίστευτες δουλειές...

Επειδή δεν έχω κενούς χώρους στο σπίτι, καθώς φροντίζω να εκμεταλλεύομαι όλα τα σημεία για σωστή οργάνωση, έκανα ένα μεγάλο ξεσκαρτάρισμα στον μπουφέ του σαλονιού, πέταξα αρκετά από τα διακοσμητικά μου ώστε να υπάρξει χώρος για να βάζει ο μπαμπάς κάποια ρούχα του. Ετσι εξοικονόμησα 2 συρτάρια και 2 βαθιά ντουλάπια...

Αύριο και μεθαύριο έχω τρελή δουλειά, αύριο απόγευμα και Παρασκευή όλη μέρα οπότε θα γίνουν μόνο τα απαραίτητα στο σπίτι...

Επανέρχομαι με φωτογραφίες μικρές μου, μήπως σας ανεβάσω λίγο τα κέφια.

Σας ευχαριστώ όλες για το ενδιαφέρον...


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ένα άσχετο ξεσκαρτάρισμα που έκανα σήμερα είναι στο συρτάρι με τις πετσέτες μου.

Εκεί λοιπόν είχα ένα ξύλινο καλαθάκι, στο οποίο έβαζα "διάφορα" που δεν ταίριαζαν πουθενά αλλά είχα κάποια χρησιμότητα.

Σήμερα λοιπόν, το άδειασα εντελώς! :P

Τακτοποίησα όλα μα όλα τα αντικείμενα που είχε μέσα, έγινε χώρος στο συρτάρι, το έπλυνα, το έβγαλα στο μπαλκόνι και στέγνωσε και τώρα μπήκε σε θέση αναμονής!:D

DSC02410_zps215eef7c.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Εδω ειμαι και παλι!!πηγαμε σουπερ μαρκετ γυρισαμε τακτοποιησα τα πραγματα,εφτιαξα ενα κεικ με την κορη μου βοηθο,καναμε τα μπανια μας ολοι και τα μικρα πινουν το γαλα τους..να κοιμηθουν γιατι εχει σιδερο το προγραμμα..

Ειρηνη μου καταλαβαινω ακριβως πως νιωθεις.και εγω δεν μπορω να λειτουργησω οταν υπαρχει αναστατωση..ευχομαι γρηγορα να μπουν ολα σε μια σειρα για να ηρεμησεις...


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Απλό και τέλειο, με παρακινείς.

Σε ευχαριστώ πολύ, Βασούλα μου.. πολύ! :D

Σήμερα πρόσθεσα και κάτι ακόμα στη διακόσμητη του πάγκου μου. Θα σας βάλω φωτογραφία... :D

Ρηνούλα μου εύχομαι να πάνε όλα καλά με το θέμα του πατερούλη.

Κι εμένα όταν κουράζομαι πολύ με πονάει η πλάτη μου, νιώθω ότι θα ξεριζωθεί. Κοίτα να ξεκουράζεσαι και λίγο. Τα λες σ' εμάς κι εσύ....

Καλό κουράγιο με τη δουλίτσα τις επόμενες μέρες.

Επίσης, ζήλεψα το πίτσι-πίτσι με το πιτσάκι χαχαχαχαχα!!!!:P:p

Σ' ευχαριστώ που με νοιάζεσαι.... ΠΟΛΥ!

Οντως περάσαμε υπέροχο πρωϊνό με το πιτσάκι.. ;)

Γιωτούλι, που να δεις και το τραπέζι. Άψογο. Είπαμε έχουν το φόβο της μάνας (βλ. ΜΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ)

Εχω γίνει ο φόβος και ο τρόμος! :tongue::tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη μου, ό,τι κι αν τρέχει με τον μπαμπά, ελπίζω να λυθεί εύκολα κι ανώδυνα!

Ζηλεύω τρελά καφεδάκι και νυχάκι με το Πιτσάκι! :tongue:

Καλή και εκτονωτική γυμναστικούλα για το απόγευμα! Πάρε ενέργεια από κει, αφού σε γεμίζει τόσο, κι οι δυο full μέρες που έρχονται, θα σου φανούν περίπατος ;).

Φεύγω από το σπίτι το πρωί και το αφήνω συμμαζεμένο 7:45.

8 με 8:10 φεύγουν και οι δύο (σύζυγος, κόρη).

Γυρνάνε μαζί καμιά ώρα πριν γυρίσω εγώ.

Δεν θα πιστεύεις αυτό που αντικρίζω μπαίνοντας :mad:!

Σ' ευχαριστώ πολύ αγαπημένη μου...δυστυχώς την έχασα σήμερα τη γυμναστική μου.. δεν είχα καθόλου κουράγιο :| .

Γιατί τόσο πολύ? Μήπως πρέπει να βάλεις καμία {χαριτωμένη} φωνούλα? :tongue:

Γυρίσαμε σπίτι μας, έβαλα γίγαντες στο φούρνο να γίνονται και άρχισα να αλλάζω τη διαρρύθμιση στο δωμάτιό της. Χθες έκατσα και μέτρησα επιφάνειες (τοίχους) και έπιπλα και τα έγραψα. Επίσης, έγραψα κατηγορίες παιχνιδιών, όπως θα ήθελα να είναι αποθηκευμένα ανά ομάδες (π.χ. poly pocket, play doh, επιτραπέζια-εκπαιδευτικά-παζλ, κουζινικά, ψιλολοϊδια κουκλόσπιτου, είδη ζωγραφικής κτλ). Τα δοκίμασα με διάφορους τρόπους και... ΝΑΙΙΙΙΙ, νομίζω πως κατέληξα στο πώς θα μπουν :D:D!

Τώρα που κοιμούνται θα κάτσω να ψάξω στο site του ikea για κάποια πράγματα οργάνωσης που θέλω ακόμη, ώστε το Σάββατο να πάμε να τα πάρουμε. Επίσης, θα βάλω τα μαύρα μου γυαλιά και θα σηκώσω το γιακά μου και θα ξεσκαρτάρω κάποια τελευταία παιχνίδια της :cool:. Από βδομάδα θα ασχοληθώ με κάποιες διακοσμητικές πινελιές (τρομάρα μου :rolleyes:) που σκέφτομαι να προσθέσω στο δωμάτιο.

Γιούπιιιι! Ειρήνη και κοριτσάκια, σας ευχαριστώ γιατί και μόνο διαβάζοντάς σας κινητοποιήθηκα πολύ :D!

Το ίδιο φαγάκι κάναμε σήμερα!

Μπράβο! Μπράβο που το ψάχνεις, μπράβο που βρίσκεις τον τρόπο σου, μπράβο που σκέφτεσαι και το κάτι "παραπάνω"! Θα σας ανανεώσει τόσοοοοοοοο

Ναι Αρετη μου!!!Ο μικρουλης μου εγινε 2 χρονων εχθες!!!Επεστρεψα εχθες το πρωι απο το χωριο!

Κοριτσια οτι και να σας πω για το σπιτι ειναι λιγο....ειναι σαν γιαπι....εχθες οταν μπηκα μεσα πανικοβληθηκα αλλα το Σαββατο τελειωνουμε!!!

Το κακο ειναι οτι μας μενουν εκρεμοτητες που αναγκαστηκα θα περιμενουμε αρχες Σεμπτεβρη αλλα δεν πειραζει!

Χαχα απο χθες το παιζω πετατζης:tongue::tongue::tongue:ο πατερας μου με φωναζει μαστρο-Σταυρο:oops::tongue::tongue:

ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΙΣΑΙ Βούλα μου! Πάντα γερός, πάντα καλότυχος, πάντα ευτυχισμένος!!

Hello!!!

Σχολιάζω γρήγορα και φεύγω

Ειρήνη ελπίζω να μην συμβαίνει κάτι σοβαρό με το μπαμπά σου!!!

Βούλα να το χαίρεσαι το παιδάκι σου και το σπιτάκι σου!!!

Κική πολύ χαίρομαι που κατέληξες κι εγώ σαν και σένα πολύ χρόνο κάνω αλλά στο τέλος αξίζει...

Θα τα πούμε μετά

Ευχαριστώ Ρηνάκι μου

Tη θετική μου ενέργεια για τον μπαμπάκα σου ++++

Άντε άντε άλλες δυο προπονήσεις κ θα στρώσεις χε χε

Εδώ έβρεχε όοοοοολο το βράδυ χτες τσίκι τσίκι κ το πρωί είχε μια ψύχρα....λες κ έρχεται φθινόπωρο ένα πράμα. Το φετινό καλοκαίρι θα το θυμάμαι για καιρό έτσι αλλοπρόσαλλο που είναι

Ευχαριστώ Ελενάκι μου...

Μου άρεσε πολύ το σημερινό διάλειμμα του καιρού... το πρωί μύριζε τόσο έντονα βροχή {αν και δεν έριξε σταγόνα σε μας} και είχε τόση δροσιά... όνειρο!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...